بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

چمن مصنوعی دیواری(دیوار سبز)

چمن مصنوعی دیواری(دیوار سبز)
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/15 6 نظر

اگر در نظر دارید از دیوار سبز مصنوعی در پروژه های تجاری و یا در مکان های باز استفاده کنید، پیشنهاد گروه چمن سرا به شما عزیزان انتخاب چمن مصنوعی با خاصیت حفاظت در برابر اشعه های UV نور خورشید و خود اطفاء (موجب خاموش شدن سریع حریق و آتش می شود) است. به این ترتیب سال های بیشتری می توانید از وجود آن بهره مند شوید.

چمن مصنوعی دیواری(دیوار سبز)

یکی از موضوعات داغی که این روزها در زمینه دکوراسیون داخلی به چشم می خورد و روز به روز هم محبوبیت بیشتری به دست می آورد، ایده چمن مصنوعی دیواری می باشد. 
اگر فکر می کنید که دیوار سبز فقط به معنای استفاده از گیاهان واقعی روی دیوار است، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. شاید این کار نیز شدنی باشد، اما نصب گیاهان واقعی روی دیوار واقعا نیاز به نگهداری خاصی دارد و البته باید عواقبی چون نم کشیدن دیوار و یا چکه های آب روی کف و خیلی از موارد دیگر را نیز به جان بخرید. 
هم چنین همین دردسرها باعث می شود تا نتوانید دیوار سبز را در داخل منزل تجربه کنید، زیرا گیاهان واقعی نیاز به نور خورشید دارند، در غیر این صورت عمر کوتاهی خواهند داشت. 
به این دلیل است که چمن مصنوعی دیواری این روزها با استقبال بیشتری رو به رو می شود. با یک بار نصب چمن مصنوعی روی دیوار، می توانید جلوه ای از طبیعت را در دکوراسیون داخلی خود در معرض نمایش بگذارید که ماندگاری بسیار بالایی دارد یا اصطلاحا عمر آن به اندازه گل نیست. البته بدون این که بخواهید نگهداری خاصی از این دکور سبز خود به عمل آورید. 
لحظه ای چشمان خود را ببندید و فکر کنید که وجود چنین دیوار با نشاطی، چه طراواتی به محیط خانه شما می دهد. آن هم در این روزها که ساختمان های سر به فلک کشیده، فرصت لذت بردن از طبیعت سبز را از ما گرفته اند. از این رو چمن مصنوعی می تواند بهانه ای برای پر کردن این خلاء درونی همه ما باشد.
گروه چمن سرا ارائه دهنده بهترین انواع چمن مصنوعی می تواند گزینه قابل اعتماد برای شما عزیزان باشد. کادر مجرب گروه چمن سرا همیشه در نظر دارد تا بهترین چشم اندازها را برای تان طراحی کند و همواره هدف خود را روی جلب رضایت مشتریان متمرکز نموده است. 

همیشه خرید از مرکز معتبر بشما اطمینان در خرید می دهد برای اطمینان خرید خود سری به مقاله شرکت تولیدی چمن مصنوعی بزنید .

حالا که از اهمیت دیوار سبز باخبر شده اید، شاید سوالات بسیاری در ذهن تان به وجود بیاید. ما می خواهیم تا حد امکان به مهم ترین این سوالات شما پیشاپیش پاسخ دهیم تا تصمیم آگاهانه تری بگیرید. 

 

 

چمن مصنوعی روی دیوار یا دیوار سبز مصنوعی چیست؟

دیوار سبز به پروسه نصب چمن مصنوعی روی دیوار که ظاهر و طراحی آن بسیار شبیه به چمن طبیعی و گیاهان واقعی است، می گویند. شما می توانید این ایده را روی هر دیواری و در هر جای منزل (بیرون یا داخل) پیاده کنید.

چمن مصنوعی دیواری از چه چیزی ساخته می شود؟

چمن مصنوعی برای دیوار در واقع به چمنی گفته می شود که روی پنل دیواری نصب می گردد و از مواد PE یا پلی اتیلن باکیفیتی ساخته شده است.
اگر در نظر دارید از دیوار سبز مصنوعی در پروژه های تجاری و یا در مکان های باز استفاده کنید، پیشنهاد گروه چمن سرا به شما عزیزان انتخاب چمن مصنوعی با خاصیت حفاظت در برابر اشعه های UV نور خورشید و خود اطفاء (موجب خاموش شدن سریع حریق و آتش می شود) است. به این ترتیب سال های بیشتری می توانید از وجود آن بهره مند شوید.
پنل هایی که زیر چمن مصنوعی به کار می رود می تواند ساختار PE یا آهنی داشته باشند، این امر به هدف و نیازهای شما بستگی دارد.

 

 

چمن مصنوعی دیواری یا چمن طبیعی دیواری؟

برخلاف گیاهان واقعی که نیاز به یک محیط مناسب و نگهداری بسیار بالایی دارند، چمن مصنوعی روی دیوار برای نصب ساده بوده و راه حل به صرفه ای در نظر گرفته می شود که نیاز به نگهداری اندکی دارد. هم چنین هیچ مشکل آلرژی برای افرادی که با آن در تماس هستند یا در آن محیط حضور دارند به وجود نمی آورد.
در یک کلام می توان گفت که چمن مصنوعی روی دیوار ظاهر طبیعی دارد، به گونه ای که تشخیص آن از طبیعت واقعی سخت است، اما در هر صورت به هیچ وجه مشکلی برای شما به وجود نمی آورد. شما می توانید آن را مانند یکی از اسباب و اثاثیه منزل خود در نظر بگیرید که تنها گاه گاهی لازم است گرد و غبار را از روی آن پاک کنید. 

آیا انواع مختلفی از چمن مصنوعی برای دیوار وجود دارد؟

گروه چمن سرا هر ساله با مشتریان مختلفی مواجه می شود که طرح ها و سبک های متنوعی از چمن مصنوعی دیواری را می پسندند. اگر نیاز به سبک های منحصر به فرد دارید، گروه چمن سرا دارای متخصصان و طراحان با تجربه ای است که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا فضای سبز مورد نظر خود را به سادگی به وجود بیاورید و رویاهای سبز خود را به واقعیت تبدیل کنید.

چگونه چمن مصنوعی را روی دیوار نصب کنیم؟

نصب آن بسیار بسیار ساده است:
دیوار سیمانی: 
دریل برقی، رول پلاک و یا استفاده از پنل ها شبکه ای آهنی.
هم چنین اگر می خواهید دیوار سبز را در مکان های دیگر یا روی دیوارهای از جنس دیگر نصب کنید، با متخصصان گروه چمن سرا تماس بگیرید تا در این زمینه شما را همراهی و راهنمایی کنند. همیشه رعایت نکات اصولی و نصب حرفه ای چمن مصنوعی می تواند روی نتیجه کار تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

 

آیا می توانید جای چمن مصنوعی دیواری را تغییر دهید؟

بله شما به راحتی می توانید آن را از یک دیوار جدا کرده و به دیوارهای موجود در دیگر بخش های خانه خود نصب کنید، بدون این که هیچ آسیب و صدمه ای به دیوار وارد کند. نه خبری از نم و رطوبت است و نه خبری از وجود حشرات و جانورانی که عاشق رطوبت می باشند.

ماندگاری چمن مصنوعی دیوار چقدر است؟

بیشتر دیوارهای سبز مصنوعی می توانند حداقل 3 سال در فضاهای باز و بیرون و 3 تا 5 سال در محیط های داخلی ماندگاری داشته باشند. 

آیا می توانیم از چمن مصنوعی روی دیوارهایی که در فضای باز قرار دارند استفاده کنیم؟

البته، چمن مصنوعی دیواری می تواند در برابر اشعه های UV نور خورشید و یا آب و هوای سخت و نامطلوب به خوبی دوام بیاورد و همیشه سبز و زیبا به نظر برسد. 


 

 

ایده های جذاب برای استفاده از دیوار سبز

دیوار سبز داخل اتاق پذیرایی یا سالن
این دیوار را با یک فضا و دکوراسیون ساده در اتاق پذیرایی خود همراه کنید تا تبدیل به نقطه عطف محیط آن جا شود، به گونه ای که نادیده گرفتن کار آسانی نباشد. 

راه پله ها

با استفاده از دیوار سبز در کنار پله ها می توانید تصور کنید که در جنگل قدم می گذارید. هماهنگی پله های شیشه ای و چمن مصنوعی دیواری می تواند یکی از فوق العاده ترین چشم اندازه ها را ایجاد کند. به این ترتیب فضای خانه شما بسیار روشن و نشاط آور می شود. 
همان طور که از نام چمن مصنوعی پیدا است، زنده و واقعی نیست (اگرچه ظاهر بسیار طبیعی دارد)، به این ترتیب دیگر خبری از حشرات و بوی نم و رطوبت یا حتی کپک ها و قارچ ها نیست.

 

 

پوشاندن نواقص فضای داخلی
آیا وسط سالن و اتاق پذیرایی تان یک ستون اضافه دارید که نمی دانید با آن چه کار کنید؟ این یکی از بارزترین شرایطی است که می توانید از ایده دیوار سبز بهره مند شوید. می توانید روی چمن مصنوعی نیز از گیاهان طبیعی یا حتی مصنوعی استفاده کنید تا جلوه خاصی به این بخش از منزل خود ببخشید. شاید حالا دیگر این ستون اضافه و مزاحم به نظر نرسد، این طور نیست؟

نقطه کور

اگر بخش هایی در منزل وجود دارد که خیلی به چشم نمی آیند، می توانید با نصب چمن مصنوعی دیواری، جذابیت آن جا را دو چندان کرده و بیشتر در معرض توجه قرار دهید. 

 

 

ایجاد چشم انداز و ویو مناسب

اگر منزل شما ویو خوبی ندارد و یا پنجره های زیادی ندارید تا از حس ناب طبیعت بهره مند شوید، ایده دیوار سبز می تواند انرژی و شادی و طراوات را برای فضای داخل خانه شما به ارمغان بیاورد.

اگر نیاز به ایده های بیشتر دارید و یا سوالات دیگری ذهن تان را به خود مشغول کرده است، کافی است با شماره های گروه چمن سرا تماس بگیرید. ما در هر روز از هفته و هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان باشیم تا هر چه زودتر بتوانید بخشی از طبیعت را در خانه خود و درست جلوی چشمان تان داشته باشید و از نگاه کردن به آن لذت برده و انرژی بگیرید. 


smileyحس خوب شما در محیط سبز و دل انگیز خانه، آرزوی همیشگی ما است smiley

 

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۶۰۱
پاسخسلام. به نظرم چمن 25 میل گروه چمن سرا کیفیتش عالیه. ممنون ازتون.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۶۰۱
پاسخسلام. مطلب بسیار مفیدی بود. ممنون از زحمات شما
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۵۰۱
پاسخسلام.ممنون از مطالب عالیتون.ارزوی موفقیت
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۵۰۱
پاسخبا سلام. ممنون از مقاله جالبتون. خیلی عالی بود.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۵۰۱
پاسخبا سلام. من دو ماه پیش چنین طرحی رو در سالن دفتر کارم انجام دادم. خیلی عالی شد. بدون دردسر. بدون نگهداری. حتما اگر فضای مناسب دارید این کاررو انجام بدید
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۵۰۳
پاسخ

سلام روزتون بخیر ، میشه دیوار سبز طبیعی را واسه محل کارم که نور طبیعی نداره استفاده کرد ؟