بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

ایده های جذاب چمن مصنوعی برای حیاط خانه

ایده های جذاب چمن مصنوعی برای حیاط خانه
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/17 3 نظر

چرا باید برای میزبانی و پذیرایی از مهمانان خود را به چهار دیواری بسته داخل خانه خود محدود کنید. با استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط خانه و استفاده از سایر اسباب و اثاثیه مانند مبل و میز و صندلی، می توانید بهترین شب را برای خود و مهمانان عزیز خود رقم بزنید و از سبزی این محیط انرژی بگیرید. 
حتی می توانید با استفاده از یک میز و صندلی مناسب تعداد اعضای خانواده خود، وعده های غذایی خود را در هوای آزاد و در کمال آرامش میل کنید. 

ایده های جذاب چمن مصنوعی برای حیاط خانه

این روزها ساختمان سازی در سطح شهرها موجب شده است تا خیلی از مردم از نعمت داشتن حیاط محروم باشند، اما اگر جزو صاحب خانه های خوش شانس هستید که منزل تان حیاط مناسبی دارد، خبر خوشی برای شما داریم: می توانید در همان حیاط هر چند کوچک و بزرگ خود، فضای سبز و شادی را مهیا کنید و از مزیت های بی شمار آن بهره مند شوید. 
چمن مصنوعی برای حیاط خانه روز به روز محبوب و محبوب تر می شود، زیرا نگهداری از آن نسبت به چمن طبیعی آسان تر است. از همه مهم تر، یکی از به صرفه ترین روش هایی است که می توانید به وسیله آن حیاط خانه را خیلی زود و سریع به یک فضای دلباز و پرانرژی برای خود و اعضای خانواده تان و حتی حیوانات خانگی دلبندتان تبدیل کنید. 
برای انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی مخصوص حیاط، با تیم تخصصی و مجرب گروه چمن سرا تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم و در تصمیم گیری درست و صحیح شما را همیاری خواهیم کرد. به این ترتیب می توانید با خیال راحت، بهترین انتخاب را داشته باشید. 

اگر می خواهد حیاط خانه خود را این چنین جذاب نمایان کنید و از آن لذت ببرید، در این مقاله به شما ایده هایی را معرفی می کنیم که در این زمینه بسیار به شما کمک خواهند کرد. 

 

 

1.ایجاد یک باغ زیبا و سرسبز در حیاط

اگر فکر می کنید که می توانید تنها با چمن طبیعی حیاط خانه خود را به یک باغ سرسبز تبدیل کنید، باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. شما می توانید با نصب چمن مصنوعی برای حیاط خانه خود و همراه کردن آن با گلدان ها و گل های رنگارنگ، همه چیز را برای داشتن یک باغ زیبا و طبیعی به سادگی فراهم کنید. 
تنها تفاوت در این جا این است که لازم نیست همانند چمن طبیعی، به طور مداوم مراقبت های خاصی را از چمن مصنوعی به عمل بیاورید تا همیشه باغ دلباز و بانشاطی را جلوی چشمان خود داشته باشید.

2. از چمن مصنوعی برای چشمگیرتر کردن حیاط خانه خود استفاده کنید

بسیای از مردم مرتکب اشتباه می شوند و تمام سطح حیاط خانه را با چمن مصنوعی می پوشانند و جایی برای دکوراسیون های دیگر نمی گذارند. بسیار اهمیت دارد تا به هارمونی و هماهنگی رنگ سبز چمن مصنوعی با سایر تزئینات و دکوراسیون توجه کنید. 
به عنوان مثال می توانید به فنس های چوبی، استفاده از سنگ های تزئینی، نصب موزایک های بین چمن و غیره فکر کنید و زیبایی فضای سبز حیاط خود را خیره کننده و محسورکننده نمایید.
یکی از مهم ترین روش های استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط خانه این است که لامپ های حبابی و تزئینی مدرنی در حیاط نصب کنید تا در هنگام شب نیز از چشم انداز سبز حیاط خود نهایت استفاده را ببرید. 

 

 

3. زمین بازی برای کودکان

نصب چمن مصنوعی برای حیاط خانه فقط جنبه تزئینی ندارد، بلکه می توانید از آن برای هدف های دیگر نیز به کار ببرید.
به طور مثال می توانید یک محدوده ای را برای بازی کودکان مشخص کرده و با نصب چمن مصنوعی، آن محیط را برای کودکان خود امن بسازید، زیرا چمن مصنوعی مانع آسیب دیده و صدمه وارد شدن به کودکان تان در حین بازی و سرگرمی می شود.
وسایل و کلبه بازی مورد علاقه کودکان را به این محیط سبز منتقل کنید تا به این ترتیب آن ها بدون بهانه گیری و زیر نظر شما مشغول بازی و تفریح شوند. 

4. مکانی برای دورهمی های خانوادگی خود مهیا کنید

چرا باید برای میزبانی و پذیرایی از مهمانان خود را به چهار دیواری بسته داخل خانه خود محدود کنید. با استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط خانه و استفاده از سایر اسباب و اثاثیه مانند مبل و میز و صندلی، می توانید بهترین شب را برای خود و مهمانان عزیز خود رقم بزنید و از سبزی این محیط انرژی بگیرید. 
حتی می توانید با استفاده از یک میز و صندلی مناسب تعداد اعضای خانواده خود، وعده های غذایی خود را در هوای آزاد و در کمال آرامش میل کنید. 

 

 

 5. زمین فوتبال

افرادی که مخصوصا فرزند پسر دارند می دانند که نگه داشتن این کودکان در خانه و به دور از زمین بازی فوتبال یا والیبال بسیار سخت و در برخی موارد غیر ممکن است. 
اگر در محل زندگی خود زمین فوتبال و والیبال ندارید و مجبور هستید تا مسافت طولانی را برای رسیدن به نزدیک ترین زمین بازی طی کنید، پیشنهاد ما استفاده از چمن مصنوعی در حیاط خانه تان می باشد. 
حالا فقط نیاز به خرید دو دورازه کوچک دارید. خوب همه چیز برای این که کودکان تان در محیط امن خانه و نزدیک به شما، به ورزش مورد علاقه خود بپردازند، آماده است. 

6. مسیر درب ورودی حیاط تا درب ورودی خانه تان را جذاب کنید

می توانید در همه جای حیاط خود از چمن مصنوعی استفاده کنید و تنها یک مسیری را با سنگ و موزاییک ها جدا کنید تا در میان این محیط سبز قدم گذاشته و داخل خانه شوید. به این ماجرا این گونه فکر کنید که چمن مصنوعی، شما را تا درب خانه یا درب حیاط بدرقه می کند. 

 

 

7. چمن مصنوعی برای دیوار حیاط

 یکی از هیجان انگیز ترین ایده های نصب چمن مصنوعی برای حیاط خانه این است که دیوار یک قسمت از حیاط خود را با این محصول، سبز کنید و سپس روی آن از گلدان های رنگارنگ با گل های زیبا استفاده کنید و یا اطراف آن را با گل های تزئینی به زیبایی تمام در معرض نمایش بگذارید.
این امر یک محیط شاعرانه و بسیار منحصر به فردی به حیاطتان می دهد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. 
نگران نم کشیدن و خراب شدن ساختار دیوار خود نباشید، چمن مصنوعی دارای خاصیت زهکشی و تخلیه آب است و به راحتی می تواند آب را از خود عبور دهد.
هم چنین به این ترتیب، دیگر خبری از حشرات مزاحم و یا پوسیدگی و بوی نم نیست. 

هر انسانی عاشق سر سبزی و طبیعت است و حیاط منزل مکانی هست که هر روز از فضای آن لذت می بریم دیوار سبز یکی از بهترین ها برای زیبا تر کردن حیاط منزل است برای کسب ایده های جذاب مقاله چمن مصنوعی دیواری(دیوار سبز) را مطالعه کنید.

8. طراحی حیاط با چمن مصنوعی

یکی از ویژگی های چمن مصنوعی برای حیاط خانه این است که در هر ابعاد و اندازه ای که دوست داشته باشید، می توانید آن را برش دهید و مورد استفاده قرار دهید. 
برای این که جذابیت حیاط منزل خود را دو چندان کنید، پیشنهاد می شود میان موزاییک های خانه خود از این محصول استفاده کنید. 
یا حتی می توانید با استفاده از سیمان و سنگ، طرح های مختلفی در کف حیاط خود اجرا کنید و در لا به لای آن از چمن مصنوعی به کار ببرید. هماهنگی رنگ سبز با سنگ و سیمان می تواند نمایی از جنگل و طبیعت را به وجود آورد.
در یکی از پروژه های گروه چمن سرا، از چمن مصنوعی به صورت مارپیچ و در میان آن از سنگ های زینتی بسیار زیبایی به کار بردیم. این چشم انداز زیبا زیر نورپردازی حرفه ای حیاط، نگاه هر ببینده ای را به خود جلب می کرد.

و اما مزیت های استفاده چمن مصنوعی برای حیاط خانه
چمن مصنوعی در هر کجا که نصب شود، مزیت های قابل توجه ای دارد، همین موضوع باعث شده است تا در چند دهه اخیر سر و صدای بسیاری به پا کند و در بیشتر پروژه های فضای سبز، جایگزین چمن طبیعی شود.

 

 

1.بدون نیاز به آبیاری

چمن مصنوعی برای این که هیمشه سبز باشد، نیازی به آبیاری ندارد. فقط هرازگاهی برای این که گرد و غبار از روی آن پاک شود، بهتر است روی آن آبپاشی کنید. 
این موضوع برای مناطق خشک که با بحران کم آبی رو به رو است، از اهمیت بالایی برخوردار است.

2. مقاوم در برابر اشعه های UV

الیاف چمن مصنوعی به گونه ای ساخته می شوند که مقاومت بالایی در برای اشعه های مخرب نور خورشید دارند، این موضوع به این معنا است که حالت خود را به سادگی از دست نمی دهند و یا ذوب نمی شوند.
از همه مهم تر، چمن مصنوعی در برابر نور آفتاب به مرور زمان رنگ خود را از دست نمی دهد و همیشه و در همه وقت از سال، مانند روز اول به نظر می رسد. 

3. نیاز به نگهدری و رسیدگی خاصی ندارد

این موضوع به این معنا است که نیاز نیست به فکر هرس کردن و یا اصلاح چمن مصنوعی خود باشید، چون اصلا رشد نمی کند. فقط توصیه می شود گاهی الیاف آن را شانه بزنید تا حالت ایستاده خود را حفظ کنند. 

 

 

4. چمن مصنوعی موجب آبگرفتگی در حیاط خانه شما نمی شود

یکی از مهم ترین مزیت های چمن مصنوعی برای حیاط خانه این است که هنگام بارش باران، گودال های آب و به دنبال آن، گل و لای هایی را به وجود نمی آورد. دلیل این امر به خاصیت بی نظیر زهکشی و تخلیه آب آن باز می گردد. 


همه این مزیت ها در کنار موارد بسیار شگفت انگیز دیگر، موجب می شود تا برای ایجاد چشم انداز سبز به سراغ چمن مصنوعی برای حیاط خانه خود بروید. 
گروه چمن سرا به عنوان اولین و معتبرترین مرکز فروش چمن مصنوعی در ایران با افتخار اعلام می دارد که سال های سال است رویای چشم انداز سبز حیاط را برای مشتریان عزیز خود به واقعیت تبدیل کرده است. با تماس با مشاوران و متخصصان ما بهترین نوع چمن مصنوعی را برای حیاط منزل خود انتخاب کنید و در دنیایی از زیبایی ها و شادی و نشاط زندگی کنید. 


smileyروزهای سبز خود را با ما بسازیدsmiley

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۷۰۰
پاسخسلام. چمن مصنوعی برای حیاط ویلا عالی میشه. مخصوصا مدل 25 میل که هم زیباست و هم شبیه چمن طبیعی.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۷۰۱
پاسخچمن مصنوعی برای حیاط ویلا خیلی زیبا میشه. من که راضی هستم.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۷۰۱
پاسخ chaman masnooee ke az chamnsara kharidari kardam bi naghs hast .sagam khili khoshhale