بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

بورس چمن مصنوعی در تهران کجاست؟

بورس چمن مصنوعی در تهران کجاست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/14 0 نظر

تصمیم برای تغییر به سمت چمن مصنوعی، جهش مثبتی برای زیباتر کردن و کاربردی تر کردن ملک مسکونی و یا حتی تجاری‌تان می باشد. اما تصمیمات دیگری نیز وجود دارد که باید درباره آن ها نیز فکر کنید.

بورس چمن مصنوعی در تهران کجاست؟

 

دو سوال بسیار آشکار و اساسی در این زمینه این است که بورس چمن مصنوعی در تهران کجا قرار دارد و چگونه باید به آن ها اعتماد کرد.

گروه چمن سرا با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه عرضه بهترین و باکیفیت ترین و بروزترین چمن های مصنوعی، پروژه های فضای سبز بسیاری را در زمینه های مختلف توسط کادر مجرب و متخصص خود انجام داده است، از این رو می تواند انتخاب درجه یکی برای هدف سبز شما باشد.

 

اما از کجا بورس چمن مصنوعی در تهران را پیدا کنم؟
سوال پرسیدن شما را به انتخاب مطمئن و درست نزدیک می سازد و هر فروشنده معتبر و قابل اطمینانی باید پذیرای سوالات شما باشد و به طور کامل به آن ها پاسخ دهد. اما موارد دیگری نیز وجود دارند که هنگام انتخاب فروشنده خوشنام و بااعتبار باید به یاد داشته باشید:

●    دریابید که چند سال است در این عرصه فعالیت می کنند. می توانید در دنیای مجازی و در اینترنت نیز جستجو کنید که رتبه بندی آن ها از نظر اعتبار در چه سطحی قرار دارد.

●    با همسایگان، دوستان و همکاران صحبت کنید تا ببینید که نظر آن ها درباره بازار چمن مصنوعی مورد نظرتان چیست و آیا خودشان تا به حال از چمن های مصنوعی آن ها استفاده کرده اند، آیا راضی بوده اند و یا این که خیر، تجربه بد و ناخوشایندی از آن ها کسب نمودند. دانستن این که بازار و بورس چمن مصنوعی کجا است و چقدر قابل اطمینان می باشد بسیار حائز اهمیت است.


●    نظرات مردم درباره آن فروشنده و بازار را در دنیای مجازی بخوانید و نمره و ستاره ای که مردم به آن ها داده اند را مشاهده کنید.

 

بورس چمن مصنوعی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 
1.باید بتوانید به تخصصشان اعتماد کنید
محصولات چنین بورس و بازاری باید بادوام، زیبا و شامل ویژگی هایی باشد که میزان نگهداری و رسیدگی به باغ و حیاط را کاهش دهد. به این ترتیب نیاز نیست تا مدت زمان بسیاری را در طول هفته برای چمن های خود صرف کنید، بدون این که نگران آسیب دیدن و از دست رفتن آن ها باشید.


2. به محیط زیست اهمیت بدهند
فاکتور دیگری که نشان می دهد بازار چمن مصنوعی مورد نظر شما قابل اطمینان است این می باشد که آن ها برای محیط زیست دوستانه بودن محصولاتشان ارزش قائل می شوند. در این زمینه به طور مثال آن ها باید از منابع تجدید پذیر همراه با بیش از 70 درصد از پلی ال بر پایه نفتی به کار ببرند که جایگزین عالی برای پلی ال گیاهی ساخته شده با دانه سویا می باشد.

به این ترتیب با قابل بازیافتن بودن چمن های مصنوعی، تجمع زباله های تجدید ناپذیر در محیط زیست افزایش نمی یابد. به این ترتیب نه تنها دنیای ما آینده تضمین شده و روشنی خواهد داشت، بلکه همه افراد روی کره زمین از جمله شما و خانواده‌تان در امنیت و آرامش‌خواهید بود. زیرا هیچ‌وقت لازم نیست درباره شیمیایی بودن چمن زیر پاهایتان دغدغه داشته باشید.

 

3. باید بتوانید به توانایی شان برای ارائه محصولاتی که زندگی را آسان تر می کنند، اعتماد کنید
زمانی که بورس چمن مصنوعی در تهران را پیدا کردید، نیاز نیست ساعت ها وقت ارزشمندتان را صرف فضای سبزی کنید که می خواهید در حیاط تراس بالکن، پشت بام و یا هر جای دیگری داشته باشید. این نوع چمن های نیز قابلیت مقاومت در برابر تردد بالا را دارند و در برابر آب و هوای سخت و طاقت فرسا بسیار بادوام می باشند.
شما هم چنین با استفاده از محصولات این بازار، می توانید مطمئن باشید که هزینه های مصرفی‌تان در طول سال کاهش می یابد، دلیل این امر هم تنها به حذف شدن هزینه ها برای خرید کود شیمیایی، سموم دفع آفات و کاهش هزینه مصرفی آب و غیره باز می گردد.


4. باید برای مشتریان خود وقت بگذارنند
اهمیت قائل شدن برای مشتریان، حرف اول را در هر تجارت و کسب و کاری می زند، این موضوع دقیقا مصداق این جمله است که "همیشه حق با مشتریان است".
زمانی که از بازار و بورس چمن مصنوعی در تهران و یا در هر استان دیگری حرف می زنیم، مشخص است که افراد بسیاری به آن جا رجوع کرده و پروژه های مسکونی و تجاری بسیاری انتخاب خود را در همین بازار انجام داده اند.
چنین بازاری باید قابلیت این را داشته باشد تا در آن واحد با مشتریان بسیاری در ارتباط و تعامل باشد و بتواند تمامی سوا لاتشان را با جزئیات و دقیق پاسخ بدهند.
اگر با فروشنده و شرکتی برخورد کردید که فقط به فکر فروش محصولات و کسب سود هستند و شما را در این زمینه راهنمایی و همراهی نمی کنند، بهتر است از آن ها صرفه نظر کنید.


5. تمامی بندهای قرار دارد را به صورت واضح و شفاف با شما در میان می گذارند
یکی از مشخصه های اصلی بازار چمن مصنوعی که از اعتبار و شهرت بالایی برخوردار است، این می باشد که همه کارهای خود را طبق اصول و قانون پیش می برند و هیچ پشت پرده ای ندارند تا از مشتریان پنهان کنند.
از این رو این افراد قرارداد واضح و شفاف را با بندهای مشخص جلوی روی‌تان قرار می دهند، به گونه ای که جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمی ماند.
برای آن ها فرقی ندارد که مشتری‌شان چه کسی است و چه متراژی را برای پروژه خود در نظر دارد، آن ها کار خود را بر اساس راستی و درستی بنا کرده اند و می خواهند به جای کمیت روی کیفیت هدف گذاری کنند تا هم رضایت مشتریان را جلب کنند و هم از اعتبار بالایی برخوردار شوند که خود بهترین روش سودهی برای آن ها به شمار می رود.

 

تصورات غلط درباره چمن مصنوعی
 

1.بازی کردن کودکان روی چمن مصنوعی خطرناک است
یک افسانه ای که برخی مردم به آن باور دارند این است که الیاف چمن مصنوعی زبر و خشن است و می تواند پوست حساس کودکان را هنگام بازی بخراشد و ملتهب نماید. اما بورس چمن مصنوعی در تهران سرشار از محصولاتی است که نه تنها ظاهر آن ها به چمن های طبیعی نزدیک می باشد، بلکه مانند آن ها نرم و لطیف احساس می شوند. از طرف دیگر در این بازار می توانید چمن های مصنوعی را بیابید که مخصوصا برای کودکان طراحی شده اند.

 

2. چمن مصنوعی فیک و غیر واقعی به نظر می رسد
اگر این موضوع صحت داشت، پروژه های مسکونی و تجاری بسیاری به جای چمن طبیعی، این محصول زیبا و سبز را انتخاب نمی کردند. شاید تا به حال متوجه نشده باشید که بیش از نیمی از فضای های سبزی که در اطراف خود مشاهده می کنید با چمن مصنوعی ساخته شده اند و این موضوع طبیعی به نظر رسیدن چمن مصنوعی را اثبات می کند.

 

3. چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی سمی است
درست است که سگ ها و گربه ها از خوردن علف ها لذت می برند. در هر صورت این موضوع صحت ندارد که چمن مصنوعی برای آن ها سمی است و سلامتی‌شان را به خطر می اندازد. مواد به کار رفته در چمن های مصنوعی به هیچ وجه برای سگ ها و گربه ها و یا سایر حیوانات خانگی خط قرمزی به همراه ندارد و حتی بالعکس برای محیط زیست و حیات وحش بسیار مناسب می باشد.

این موضوع درباره مواد اینفیل و یا پرکننده نیز صدق می کند. تمام فیلرهای چمن مصنوعی از مواد طبیعی و بازیافت شده که هیچ خطری ندارند، ساخته شده اند.

 

4. چمن مصنوعی دست شما را برای ایجاد تغییرات دیگر می بندد
این تصور واقعا خیلی اغراق آمیز است. بلکه بالعکس، شما می توانید همراه چمن مصنوعی درخت بکارید و از تخت های گل استفاده کنید و یا حتی باغ کوچکی برای خود ایجاد کنید. شما می توانید با مشخص کردن و ارائه طرح مکان مورد نظرتان به دست اندرکاران بورس چمن مصنوعی در تهران، ایده های خلاقانه دیگری نیز دریافت کنید.
تنها کاری که در این زمینه باید انجام دهید این است که اجازه دهید تیم حرفه ای و کارآزموده، نصب چمن مصنوعی شما را انجام دهند تا تمام مراحل به درستی و با اطمینان 100 درصد انجام شود و هیچ مشکلی از جمله آبگرفتگی و عدم تخلیه و زهکشی آب وجود نداشته باشد.

 

5. چمن مصنوعی به شدت در آب و هوای آفتابی داغ می شود
برخی مردم فکر می کنند چون چمن مصنوعی از الیاف پلاستیکی ساخته شده است، در معرض نور مستقیم خورشید و روزهای گرم سال، به شدت داغ احساس می شود.
اول از همه باید گفت که چمن مصنوعی مانند هر سطح و شیء دیگری هنگام مواجه با یک منبع حرارتی مانند خورشید، افزایش دما خواهد داشت، اما این افزایش دما به گونه ای نیست که مانع راه رفتن شما روی آن شود، اگر هم چنین احساسی کردید، کافی است مقداری روی آن آبپاشی کنید تا دمای آن را کاهش دهید.

 

حرف آخر
این روزها شرکت ها و تهیه کنندگان و تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند که چمن های مصنوعی در انواع مختلفی را ارائه می کنند. اما شما باید یکی از بهترین و معتبرترین بازارها و مراکز خریدوفروش چمن مصنوعی را بیابید تا بتوانید با یک انتخاب درست از زندگی سبز خود لذت ببرید.

 

نظرات