بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران

اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/01/30 0 نظر

انتخاب چمن مصنوعی تصمیم بزرگی است، از این رو بسیار اهمیت دارد تا مطمئن شوید که به شرکت و کارخانه درستی اعتماد می کنید که محصولاتشان از دوام و ماندگاری و زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار هستند.

اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران
 

گروه چمن سرا با بهره گیری از ایده های نوین و خلاقیت و نوآوری و هم چنین با بررسی نیازهای مشتریان و شناخت کامل بازار هدف، بیش از 20 سال است که اقدام به فروش چمن مصنوعی در کشور عزیزمان کرده است.
دلیل محبوبیت و پیشرفت گروه چمن سرا را می توان به ارائه محصولات با کیفیت و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و صد البته جلب رضایت کامل مشتریان در طول دو دهه فعالیت خود دانست. پس اگر به دنبال فضای سبز با چمن مصنوعی می باشید، لحظه ای تردید نکنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.


ویژگی های یک تولیدکننده یا تهیه کننده معتبر چمن مصنوعی چیست؟
خوب برای این که به صحت و اعتبار کارخانه چمن مصنوعی مورد نظر خود ایمان بیاورید، آن هم در این روزها که انواع مختلفی از برندهای چمن مصنوعی در بازار در دسترس می باشند و تشخیص معتبر بودن یا نبودن آن ها بسیار سخت است، ملزم بررسی نکات بسیار مهمی است. در ادامه همراه ما باشید تا در این مسیر شما را راهنمایی کنیم.

1.تخصص و تجربه
این که شرکت یا کارخانه چمن مصنوعی مورد نظر شما چندین سال سابقه فعالیت در این عرصه را داشته باشد، بسیار حائز اهمیت می باشد. چنین شرکتی تجربه کافی برای تولید انواع مختلفی از چمن های مصنوعی برای حیوانات خانگی، زمین های بازی، فضای سبز و غیره را به دست آورده است و از این رو همیشه سعی در ارائه هر چه بهتر چمن های مصنوعی دارد.
هم چنین این که مرکز چمن مصنوعی شما مجهز به تیم نصب حرفه ای و کار کشته ای باشد، از واجبات است. به این ترتیب چمن شما زیر نظر خودتان با دقت و رعایت استانداردهای موجود نصب می گردد و دیگر مشکلی در ارتباط با کارایی و عملکرد چمن مصنوعی به وجود نخواهد آمد.


محصولات برتر و باکیفیت
یک کارخانه چمن مصنوعی معتبر باید محصولاتی را به مشتریان خود ارائه نماید که دوام و ماندگاری بالا و جذابیت و زیبایی ظاهری چشمگیری داشته باشند و هم چنین از ویژگی هایی برخوردار باشند که میزان نگهداری از آن ها را کاهش می دهند.
تکنولوژی که در ساخت چنین چمن های مصنوعی به کار می رود، مدت زمانی که باید در هر فصل از سال برای سبز بودن چمن خود صرف کنید را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد، بدون این که نگران این باشید که فضای سبز شما آسیب خواهد دهید و یا مجبور به صرف هزینه های بیشتر برای ترمیم و بازسازی آن خواهید بود.
هم چنین گارانتی طولانی مدت این محصولات خود به تنهایی نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت کالا است. پس همیشه در هنگام خرید مصنوعی، از فروشنده درباره چون و چرا گارانتی پرس و جو کنید.

اهمیت و ارزش قائل شدن برای محیط زیست
فاکتور مهم دیگری که هنگام انتخاب کارخانه چمن مصنوعی معتبر باید به یاد داشته باشید این است که محصولاتشان باید به گونه ای ساخته شوند که هیچ ضرری برای محیط زیست به همراه نداشته باشند.
بهتر است متوجه شوید که آیا آن ها اصلا دغدغه چنین چیزی را دارند یا خیر.  اگر این چنین باشد باید از منابع تجدیدپذیر برای تولید چمن های مصنوعی خود استفاده کنند و به این ترتیب میزان تاثیرات منفی و مخرب روی خاک و آب و هوا را با محصول 100 درصد قابل بازیافت خود کاهش می دهند.

نه تنها چنین محصولات، طبیعت دوستانه ای به تمام کره زمین کمک می کنند، بلکه شما و خانواده تان را در امان نگاه می دارند و از همه مهم تر طبیعت بکر و ناب را برای نسل های آینده به یادگار می گذارند. شما هرگز نیاز نیست نگران مواد شیمیایی ناشناخته و مضر به کار رفته در چمن مصنوعی خود باشید.


ساده شدن زندگی
با نصب چمن مصنوعی که استاندارد بالایی دارد، لازم نیست نگران ساعت های بسیار زیادی که باید صرف حفاظت از چمن خود کنید، باشید. یک کارخانه چمن مصنوعی معتبر و با تجربه مطمئنا نسبت به کاری که انجام می دهد متعهد و مسئولیت پذیر می باشد و برای با کیفیت بودن محصولی که تولید می کند، تمام جوانب کار را می سنجد و تمامی اصول و قواعد موجود را با دقت رعایت می نماید.

چنین چمن مصنوعی می تواند در برابر ترافیک بالا، شرایط و آب و هوایی سخت و یا هر چیز دیگر مقاومت نماید و هم چنین می تواند هزینه قبض آب را کاهش دهد و نیاز شما را بابت خرید کود شیمیایی و آفت کش به صفر برساند.


چرا باید به جای چمن طبیعی از چمن مصنوعی استفاده کنم؟
شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده باشید چرا تا زمانی که چمن های طبیعی و واقعی وجود دارند، به سراغ تجهیزاتی مانند چمن مصنوعی بروم؟
خوب این موضوع نیاز دارد تا مواردی را زیر نظر بگیرید و بررسی کنید و سپس تصمیم خود را نهایی کنید.

اینکه کدام نوع چمن می تواند مناسب تر باشد نیاز به تحقیق و مطالعه بیشتر دارد شما می توانید به مقاله چمن طبیعی یا چمن مصنوعی؟  سری بزنید تا بیشتر در مورد تفاوت این دو نوع چمن بدانید.
 

1.با تمامی بار سنگین نگهداری از چمن حیاط خانه خود خداحافظی می کنید
چرا باید وقت ارزشمند خود را برای نگهداری از فضای سبزی هدر دهید که می تواند با استفاده از چمن مصنوعی به حداقل کاهش یابد؟ صاحبخانه ها معتقدند که ساعت بسیاری را صرف این کار می کنند و همیشه می بایست در برنامه ریزی های خود، زمان های مشخصی را برای مراقبت و رسیدگی از باغ و حیاط خانه خود در نظر بگیرند.
اما چمن مصنوعی می تواند در وقتتان صرفه جویی کرده و به شما آزادی و راحتی بیشتری بدهد. آن روزهایی که درگیر خرید و استفاده از کودهای شیمیایی، آفت کش ها، بذرپاشی و غیره بودید را فراموش کنید و به روزهای خوش خود سلام کنید.


2. لذت ببرید
یک تهیه کننده و کارخانه چمن مصنوعی معتبر و قابل اطمینان حتما محصولی را به شما ارائه می کند که کارایی آن از هر جهت مورد تست و بررسی قرار گرفته باشد. این امر به معنای وجود خاصیت زهکشی قدرتمند چمن مصنوعی می باشد.
بنابراین از این که با فرزندان و دوستان خود آب بازی کنید و شاد باشید، اصلا تردید به خود راه ندهید، هیچ چیز مانع شما نمی شود و هیچ کثیف کاری صورت نمی گیرد، چمن مصنوعی مرغوب و استاندارد موجب به وجود آمدن آبرفتگی  و گلی شدن لباس و بدن شما و حیوانات خانگی تان نمی شود.


3. حیاطی با چشم انداز زیبایی داشته باشد
یکی از ویژگی های یک خانه رویایی که بیشتر ما در ذهن خود به آن فکر می کنیم، گشودن پنجره اتاق خواب به منظره سبز و باطراوت حیاط است. این رویا حالا بیش از هر چیزی به واقعیت نزدیک شده است و در یک قدمی شما قرار دارد.
چمن مصنوعی با آن ظاهر طبیعی خود می تواند هر جایی را به تکه ای از بهشت و طبیعت تبدیل کند و رویاهای شما را به حقیقت پیوند بزند.


4. تعطیلات خوشی داشته باشید
این روزها هر کسی می داند که واقعا هیچ کجا خانه آدم نمی شود. هرجای دنیا که بروید باز هم ‌دلتان آن حیاط با صفا و یا حتی مبل و کاناپه راحتی خانه خودتان را می خواهد.
اگر در منزل خود فضای سبزی داشته باشد تا روزهایی که خسته و بی حوصله هستید اوقاتتان را در آن جا بگذرانید، این عشق به خانه نیز بیشتر و بیشتر می شود.
از این رو فرقی ندارد کجا باشید، محل کار، خانه دوستان، کافی شاپ، رستوران، همیشه در پایان روز دلتان می خواهد که فنجان چای داغ را برادشته و روی چمن های نرم و لطیف خود نوش جان کنید و ذهن خود را به دست انرژی مثبت سرسبزی اطراف خود بسپارید.

5. دورهمی های دوستانه
شاید یک روزی که دوباره دورهمی دوستانه خود را برپا کنید، دوست داشته باشید همه چیز با گذشته اندکی فرق داشته باشد. نظرتان درباره فوتبال، والیبال، بسکتبال، گلف و یا هر ورزش و بازی دیگر همراه دوستانتان چیست؟ چرا در آخر هفته ها و تعطیلات مشغله های زندگی را دور نمی ریزید و تمام و کمال از حضور دوستان خود بهره مند نمی شوید؟
فضایی از خانه یا حیاط را به زمین بازی و یا ورزشی خانگی خود تبدیل کنید و پذیرای دوستان عزیز خود باشید.

 

کلام آخر
فصل بهار از راه می رسد و همه چیز را نونوار می کند. اگر تا به حال به ایجاد یک تغییر اساسی در سال نو فکر نکرده اید، هیچ چیز بهتر از سبزی و طراوت، آن هم در تمام روزهای سال نیست.
اجازه دهید تا روح سبز طبیعت در تمام لحظات زندگی تان در جریان باشد تا انرژی مثبت خود را به شما القاء کند و برایتان در تمام روزهای سال پیش رو، آرامش نیک بختی به ارمغان بیاورد.

با سنجیدن تمامی جوانب کار، یک مرکز فروش یا کارخانه چمن مصنوعی را بیابید که می تواند به شما حس اطمینان و اعتماد بدهد. شما باید در انتخاب خود بقدری به جزئیات دقت کنید تا در نهایت از چمن مصنوعی که خریداری می کنید، رضایت کامل داشته باشید و همیشه احساس کنید که شرکت یا تولید کننده مورد نظرتان در هر شرایطی در دسترس شما قرار دارد.

نظرات