بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/11 1 نظر

"بچه ها… گوش کنید. باران بند آمده است. بیایید برویم در حیاط بازی و ورزش کنیم….  

اماحیاط مدرسه پر از گل و لای است و مجبوریم این برنامه را به بعد موکول کنیم؟شما هم در چنین موقعیتی بوده اید؟ زمانی که به خاطر ترس از کثیف شدن لباس و یا لیزخوردن کودکان روی چمن ها، اجازه خروج از مدرسه و بازی کردن در حیاط را به آن ها ندهید، مطمئنا بسیار ناخوشایند بوده اند.

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه

این یک حقیقت ساده است: فرقی ندارد چقدر چمن طبیعی و فضای سبز در حیاط زیبا و عالی به نظر برسد، اما در هر صورت شرایطی در طول سال وجود دارد که امکان استفاده از آن را سخت می سازد.

اگر تردد و تماس صدها پای بچه ها و کودکان را روی چمن طبیعی کنار بگذاریم که ممکن است مخصوصا در زمستان و پاییز آن جا را به گودال هایی از گل و لای تبدیل کنند، موج گرمای تابستان و یا حتی بهار نیز می تواند حیاط مدرسه را به یک مکان خشک و بیابان زده تبدیل نماید. این چیزی نیست که هر کودکی بخواهد و نظر او را جلب کند. 
به این دلیل است که این روزها مسئولان مدارس بیشتر به سمت استفاده از چمن مصنوعی روی آورده اند. اما موردی که بیش از هر چیزی ذهن شان را مشغول می کند، قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه می باشد. 

 

در این جا می خواهیم بدانیم که چرا باید از این چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی در مدارس استفاده کنیم و مزیت های آن چیست و آیا ارزش هزینه ای که بابت آن می پردازیم را دارد یا خیر. 

 

 

حیاط مدرسه با چمن طبیعی در برابر چمن مصنوعی

خیلی از مدیران و مسئولان مدارس با وجدان خود می جنگند و نگران عوارض متعدد احتمالی چمن مصنوعی روی اکوسیستم و حیات وحش می باشند. برخی هم چمن مصنوعی را برای مدرسه دوست ندارند چون فکر می کنند که طبیعی به نظر نمی رسد. 
اما واقعیت این است: چمن مصنوعی مدرسه و زمین بازی بسیار روشن تر، نرم و لطیف تر و برای بازی کودکان مناسب تر و امن تر می باشد. قطعا در بخش هایی که چمن طبیعی نمی تواند رشد کند و یا اجازه رشد آن در هر جایی وجود ندارد، چمن مصنوعی بهتر از سطوح سیمانی و آسفالتی عمل می کند و به راحتی موجب زهکشی و تخلیه آب و باران می شود. 

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه و زمین بازی در برابر چمن طبیعی

آبیاری چمن طبیعی در این اوضاع کم آبی که سراسر بخش های جهان را تهدید می کند، واقعا موضوع جدی است. از طرف دیگر خشکسالی و میزان بارش کم یک مسئله عادی مخصوصا در فصل های گرم تابستان می باشد. اما مدارس و زمین های بازی کودکان باید فضای سبزی داشته باشند که مورد پسند آن ها باشد. 
با انتخاب و خرید از یک شرکت معتبر می توانید قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه بسیار مناسبی را بیابید. گروه چمن سرا ارائه کننده باکیفیت ترین و مرغوب ترین چمن های مصنوعی است که می توانند مناسب استفاده در مکان های پر رفت و آمدی مانند مدرسه ها و زمین های بازی کودکان باشند. 

یکی از مهمترین گزینه ها برای والدین، محیط مدرسه برای فرزندانشان است و البته امنیت آنها و چمن مصنوعی تمام آنچه که باید را دارد با مطالعه مقاله چمن مصنوعی مناسب مدرسه به اطلاعات خود بیافزایید.
 


اما چه چیزی باعث می شود که قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه و زمین بازی را با کمال میل بپذیریم؟
رسیدگی و محافظت از چمن طبیعی زمان، هزینه و تلاش فیزیکی بسیاری را می طلبد که اغلب فایده ای هم ندارد. 
درست است که قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه و زمین بازی شامل نصب اولیه آن، کیفیت مواد به کار رفته و خیلی از موارد دیگر می شود، اما گروه چمن سرا روی کیفیت، طبیعی به نظر رسیدن و دوام بالای محصولات خود بسیار تاکید دارد و هم چنین چمن های مصنوعی مختلفی را ارائه می نماید که مناسب انواع بودجه ها و نیازهای مشتریان عزیز می باشد. 

 

 

چمن مصنوعی می تواند محیط و چشم انداز مدرسه را زیبا کند

مزیت های روحی و جسمی فضای سبز و چشم انداز زیبا برای کودکان اثبات شده است. این روزها به دلیل نگرانی از چاقی و کم تحرکی کودکان در سنین مختلف تاکید روی ساخت چنین فضاهای سرسبزی روز به روز بیشتر اهمیت می یابد. 
نسل جدید در معرض چاقی بیشتری قرار دارند و برای مدت زمان طولانی تری ممکن است اضافه وزن خود را حفظ کنند، به این دلیل بسیار ضروری است تا کودکان برای بازی و فعالیت بدنی در بیرون از فضای سربسته و در هوای آزاد تشویق شوند و هر روز به شادی و بازی بپردازند، فرقی هم ندارد که آب و هوا چگونه باشد و یا در چه فصلی از سال قرار داریم. 
با این وجود، مدارس بسیاری امکان استفاده از چمن طبیعی را ندارند یا این که شرایط استفاده و نیاز به رسیدگی بسیار زیاد آن موجب شده است از آن صرفه نظر کنند، از طرف دیگر سطوح سیمانی و آسفالتی را محیط امنی برای کودکان نمی بینند. به این ترتیب است که بیشتر به سمت چمن مصنوعی تمایل پیدا می کنند. 
شاید قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه موجب شود تا اندکی دچار تردید شوید. اما چیزی که بیش از همه اهمیت دارد این است که شما یک بار بابت چنین تکنولوژی هزینه می کنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف و اضافه برای سالم و باطراوت نگاه داشتن آن ندارید. آن هم در مکان هایی مانند مدارس که که تردد و رفت و آمد در آن جا زیاد است و هر چیزی به جز چمن مصنوعی، راه حل ماندگار و امنی به شمار نمی رود.
با انتخاب چمن مصنوعی از یک شرکت و موسسه معتبر تمام نگرانی های تان بابت مواد به کار رفته و دوام آن از بین می رود. 

 

 

 

فرصت هایی که چمن مصنوعی برای مدارس به وجود می آورد

زمانی که چمن مصنوعی در مدارس نصب می شود، معلم ها و مربیان فرصت بیشتری دارند تا بهتر به کودکان درس بدهند و موجب تحریک هر بیشتر کودکان برای بازی و ورزش کردن در حیاط مدرسه شوند. 
از جایی که چمن مصنوعی به خودی خود موجب زهکشی و تخلیه آب می شود و در هر آب و هوایی قابل استفاده است، همیشه تمیز باقی می ماند و می درخشد.
 هم چنین چمن مصنوعی برای فعالیت های فیزیکی کودکان بسیار گزینه مناسبی در نظر گرفته می شود، بدون این که ریسک جراحت و آسیب به کودکان در حین افتادن، بازی کردن و یا لیز خوردن وجود داشته باشد. 
نه تنها رنگ روشن چمن مصنوعی موجب می شود تا حال و هوای مدرسه عوض شود، بلکه زمان خوبی است که محیط خشک و بی روح و سرد حیاط، به یک مکان مهیج برای کودکان تبدیل گردد. به این ترتیب کودکان و دانش آموزان بیشتر تمایل می یابند تا در مدرسه حضور داشته باشند و با دوستان خود بازی کنند و به فعالیت بپردازند و هم چنین تمرکز بیشتری برای یادگیری به دست می آورند.
همه این ها قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه را برای ما ملموس و قابل درک می سازد. 

اگر هنوز هم به تاثیر چمن مصنوعی بر محیط زیست فکر می کنید، به یاد داشته باشید که افراد بسیاری به این وسیله حیات وحش و طبیعت را به حیاط مدرسه و زمین بازی کودکان می آورند و موجب می شوند تا پیوند آن ها با طبیعت و دنیای سبز بیشتر و بیشتر شود.
ساخت محیط سبز و زیبا با چمن مصنوعی و طراحی و تزیین این طبیعت با گل ها و گیاهان می تواند فضا مدرسه را مهیج تر کند و ایده بسیار خوبی به نظر می رسد.
همه این ها روی اهداف آموزشی و ایجاد فرصت های بهتر برای یادگیری کودکان تاثیر می گذارد، چون در حین لذت بردن در این فضای سبز می توانند بیشتر مشاهده کنند، بیشتر تجربه کنند، بیشتر کشف کنند و روحیه شادی داشته باشند. 
گروه چمن سرا به عنوان یکی از پیشروان در طراحی، تهیه و نصب چمن مصنوعی برای مدارس، سال های است که در این زمینه فعالیت می نماید. 

کلام آخر

ما می خواهیم قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه نسبت به مزیت هایی که از آن کسب می کنید، برای شما مشتریان عزیز بسیار به صرفه باشد. در واقع هدف ما این است که محیط شاد و زیبا و سبزی که در هر آب و هوایی قابل استفاده است را در حیاط مدارس ایجاد کنیم که جنبه های روحی و جسمی بسیاری روی کودکان در پی دارد. 
برای کسب مشاوره و گرفتن جواب سوالات تان بی شک با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید. دنیای کودکان و دانش آموزان را سبز کنید و اجازه دهید تا به این ترتیب بهترین خود باشند.

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۷۰۱
پاسخممنون از زحمات شما. مدرسه ایرانمهر با چمن 25 میل شرکت شما سبزپوش شد. ارزوی موفقیت