بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/08 0 نظر

چمن مصنوعی روز به روز به کفپوش محبوبی برای پروژه های محوطه سازی در مدارس و محیط های آموزشی تبدیل می شود و دلیل این امر هم ترکیبی از ویژگی های ظاهری جذاب و عملکردهای کاربردی و محیط زیست دوستانه بودن آن است.

قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه
 

فرقی ندارد که پروژه شما شامل توسعه، نوسازی و یا ساخت محوطه سازی جدید باشد، در هر صورت چمن مصنوعی یک کفپوش و سطحی را فراهم می آورد که با تمام عوامل دیگر در پروژه برای افزایش ماندگاری چشم انداز مورد نظر هماهنگی می یابد.

گروه چمن سرا به عنوان بزرگترین و مدرن ترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه، پروژه های محوطه سازی بسیاری برای مدارس و محیط های آموزشی انجام داده است و تا به حال درصد رضایت مشتریان از آن ها بسیار قابل توجه بوده است.
شما نیز می توانید با تماس به متخصصان و مشاوران چمن سرا، از سرسبزی چمن مصنوعی برای پیشبرد اهداف مدارس و بهبود یادگیری دانش آموزان نهایت استفاده را ببرید.

چه ویژگی هایی روی قیمت چمن مصنوعی برای مدارس تاثیر می گذارد؟

1.همیشه سبز بودن فارغ از هر مکانی با هر شرایطی
سایه ساختمان ها و درخت های اطراف تاثیر بزرگی روی محوطه سازی بیرونی مدارس و محیط های آموزشی دارد. چمن های طبیعی و گیاهان نمی توانند در شرایطی که نور کافی وجود ندارد و یا در مکان هایی که تردد بسیار زیاد است، دوام بیاورد.
اما سیستم چمن مصنوعی از لایه های مختلفی تشکیل شده است که هر یک روی عملکرد و کارایی آن تاثیر می گذارد و موجب می شود تا حتی بدون نور و آب نیز بتواند فضای سرسبزی را به وجود آورد.
این مزیت شگفت انگیزی برای مدارسی است که از نظر موقعیت مکانی در شرایط مطلوبی قرار ندارند و از طرف دیگر فرصت های بسیاری را برای مدرسه سازی در هر شهر و محله ای با هر موقعیت مکانی به وجود می آورد.

2. تغییرات آب و هوایی روی چمن مصنوعی بی تاثیر است
یکی از بزرگترین مشکلات محوطه سازی که این روزها گریبان مدارس و محیط های آموزشی را گرفته است، تغییرات آب و هوایی یعنی دوگانگی هوای سرد و مرطوب زمستان و خشکی و گرمای تابستان می باشد که گاهی اوقات به اوج خود می رسد و رشد و سلامت هر گیاه زنده ای را به خطر می اندازد.
یکی از مواردی که روی قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه تاثیر می گذارد، خاصیت و قابلیت زهکشی فوق العاده آن می باشد که موجب جلوگیری از آبگرفتگی و ایجاد گودال های آب در سراسر سطح چمن می شود، حتی اگر بارش باران شدید باشد.
هم چنین چمن مصنوعی در دمای بالای هوا، خشک و قهوه ای رنگ نمی شود و زمین های خاکی و خالی از چمن را در معرض نمایش قرار نمی دهد.

3. نگهداری از چمن مصنوعی مانند آب خوردن است
نگهداری از حیاط مدارس بسیار هزینه بردار است و گاهی حتی بذرپاشی و کود دادن و یا هر اقدامات دیگری برای حفظ سرسبزی چمن ها بی ثمر می باشند.
اما در مقابل، شما ابتدا بهترین نوع و قیمت چمن مصنوعی برای مدارس را انتخاب می کنید و هزینه آن را می پردازید و تمام. دیگر نه نیاز به جایگزین دارید، نه این که دست به هر کاری بزنید تا آن ها را احیا و بازسازی کنید و نه نیاز است که تجهیزات و محصولاتی برای حفظ شادابی و طراوت چمن ها تهیه نمایید.
چمن مصنوعی به گونه ای ساخته شده است که هیچ گاه تحت تاثیر هیچ عاملی تغییر نکند و کدر و بی رنگ نشود.
همه این ها نشان دهنده این است که این نوع از کفپوش برای حیاط مدرسه، اصلا نه وقت شما را می گیرد و نه نیاز است تا بودجه بسیاری به آن اختصاص دهید.

4. مقاومت چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی وصف ناپذیر است
چمن مصنوعی تردد همیشگی و مداوم دانش آموزان و کادر و پرسنل مدرسه را به خوبی تحمل می کند و هیچ وقت این موضوع روی کارایی و عملکرد این سیستم تاثیر نمی گذارد. نه الیاف آن به قدری خشک و زبر هستند که بشکنند و تا بخورند، نه زیر پاها ساییده شده و از بین بروند.


5. امنیتی که چمن مصنوعی فراهم می آورد، در گرانبهایی است
شاید قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه در مقابل امنیتی که برای دانش آموزان مهیا می کند قابل مقایسه نباشد، از عدم زبر و سفت بودن گرفته تا خود اطفاء بودن در برابر آتش.
شما می توانید همراه با چمن مصنوعی از لایه محافظ و بالش مانند مخصوص استفاده کنید تا بتوانید از مزیت محافظت از دانش آموزان هنگام سقوط های احتمالی تا ارتفاع دو متر بهره مند شوید.

6. چمن مصنوعی هر جایی را نونوار می کند
مرتب و منظم بودن چمن ها موجب به وجود آمدن حیاط همیشه سبز و زیبا و آماده بودن آن برای انواع ورزش ها و بازی های دانش آموزان می شود. هم چنین چمن مصنوعی می تواند با تجهیزات ورزشی و وسایل بازی مدارس، هارمونی زیبایی را ایجاد کند و چشم انداز به وجود آمده را بیشتر به طبیعت های واقعی نزدیک بسازد.

چمن مصنوعی چگونه برای محیط های آموزشی مانند مدرسه می تواند مفید باشد؟

1.آموزش های خلاقانه
چمن های رنگی در اشکال و الگوها مختلف می تواند در حیاط با اهداف آموزشی نصب شود.


2. آموزش های عمومی
چمن مصنوعی محیطی را در بیرون و حیاط مدرسه به وجود می آورد که می تواند مهارت های فیزیکی دانش آموزان را به وسیله بازی و فعالیت های متنوع افزایش دهد و هم چنین موجب افزایش بهبود روابط اجتماعی با ورزش های گروهی و تیمی می شود.


3. آموزش های عملی
چمن مصنوعی فرصتی را در حیاط و محیط های بیرونی مدارس ایجاد می کند تا معلم ها بتوانند درس های عملی را به درستی و به روش تاثیرگذاری برای دانش آموزان توضیح دهند، به گونه ای که همیشه در خاطرشان ثبت شود.


4. آموزش برای تمام دانش آموزان
محیط مدرسه باید برای تمامی دانش آموزان با هر توانایی و شرایطی که دارند، مهیا و کاربردی باشد، ذات و ماهیت بادوام و انعطاف پذیر بودن چمن مصنوعی موجب ایجاد محیطی بدون محدودیت برای استفاده تمامی دانش آموزان عادی و حتی معلول می شود.

هنگام خرید چمن مصنوعی برای مدارس باید به چه مواردی توجه کنید؟


1.چمنی که خریداری می کنید و می خواهید در چنین محیط های آموزشی نصب کنید که دانش آموزان از گروه های سنی کودک تا نوجوان حضور دارند، باید کیفیت بالایی داشته باشد.
منظور از کیفیت این است که در ساخت آن هیچ گونه مواد سمی و خطرناکی به کار نرفته باشد.


2. ارتفاع پایل چمن مصنوعی که انتخاب می کنید نباید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد تا بتواند در مقابل تردد بسیار زیاد دانش آموزان در طول روز حالت قائم و ایستاده خود را حفظ کند.


3. باید از فروشنده و کارخانه مورد نظر تضمین رنگ بگیرید. یکی از مواردی که روی قیمت چمن مصنوعی برای مدارس تاثیر می گذارد، میزان ماندگاری رنگ آن می باشد، زیرا عامل مهمی در زیبا و طبیعی به نظر رسیدن چمن ها به شمار می رود. چمن مصنوعی مرغوب نه در برابر آفتاب، نه در برابر رفت و آمد و تماس با کفش  ها و پاها و نه در برابر هیچ عامل خارجی، نباید رنگ خود را از دست بدهد.

4. نرمی و لطافت الیاف چمن مصنوعی گزینه دیگری است که باید به آن توجه کنید. کودکان و نوجوانان ممکن است به بازی ها و فعالیت های متنوعی روی سطح چمن بپردازند، از فعالیت ورزشی گرفته تا انواع بازی های گروهی و انفرادی، از این رو این الیاف چمن باید به هیچ وجه موجب خراشیده شدن و جراحت پوست دانش آموزان نشوند و باید درست مانند چمن های طبیعی احساس شوند.

 

5. اعتماد به یک تولیدکننده و فروشنده مجرب و معتبر می تواند خود یک گارانتی مادام العمر باشد. قیمت چمن مصنوعی برای مدرسه بسیار متفاوت است و این موضوع "قیمت" تنها ملاکی نیست که باید مورد توجه قرار دهید. بیش از قیمت به این موضوع توجه کنید که از کجا و از چه کسی چمن مصنوعی مورد نیاز حیاط مدرسه را تهیه می کنید.
اگر فروشنده و مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی را پیدا کردید که نمونه کارهای مشابه بسیاری دارند و مشتریان از نتیجه به دست آمده توسط چمن مصنوعی آن ها رضایت کافی دارند، فکر می کنیم می توانید به آن ها اعتماد کنید.


6. اجازه دهید که افراد کاربلد و متخصص نصب چمن مصنوعی را به صورت اصولی انجام دهند تا هیچ مشکلی به وجود نیاید.

اگر دوست دارید از چمن مصنوعی مدارس بیشتر بدانید به مقاله چمن مصنوعی مناسب مدارس سری بزنید

نتیجه گیری
قیمت چمن مصنوعی برای مدارس به عوامل مختلفی بستگی دارد و اما بیش از این عوامل، چنین محصولی دارای مزیت هایی است که می تواند نه تنها چشم انداز و محوطه حیاط مدرسه را از نظر ظاهری شگفت انگیز نمایان کند، بلکه می تواند سطح مقاوم و بادوامی را برای تمام طول سال های تحصیلی مهیا نماید، فرقی هم ندارد که چه گروه سنی و چه تعدادی از دانش آموزان روی آن تردد کنند.

اگر شما هم می خواهید حیاط مدرسه بدون دردسر بوده و هزینه های بسیاری را به بار نیاورد، می توانید روی چمن مصنوعی سرمایه گذاری کنید و شاهد باشید که چقدر برای شما سود آور خواهد بود.
این را به یاد داشته باشید که میزان جذب دانش آموزان به مدارسی که حیاط سبز و مناسبی برای فعالیت های ورزشی، بازی، تفریح و هم چنین آموزش های علمی و عملی دارند، بسیار بیشتر از مدارس عادی و معمولی است که تنها به سیستم آموزشی خشک و ساده اعتقاد دارند و اصلا به فکر ایجاد محیط شاد و دل انگیز برای تقویت روحیه دانش آموزان خود نیستند.

نظرات