بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران کجاست؟

بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران کجاست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/18 0 نظر

خرید چمن مصنوعی یک تجربه جدید برای بسیاری از صاحبخانه ها است. از این رو طبیعی است که موارد بسیار وجود داشته باشد که باید قبل از اقدام به خرید از آن ها مطلع شوید. چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری خوب و عالی است و شما باید مطمئن شوید که می تواند انتظارات شما را به واقعیت تبدیل کند.اگر به دنبال بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران هستید، لازم نیست میان گزینه های بسیار گسترده و متنوعی به انتخاب بپردازید. چهار عامل کلیدی وجود دارد که هنگام جستجو باید به آن ها دقت داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا این چهار گزینه کلیدی را با توضیحات بسیار مهم خدمتتان ارائه کنیم.

بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران کجاست؟ 

 

گروه چمن سرا به عنوان معتبرترین و بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در اقصی نقاط ایران، آماده ارائه انواع چمن های مصنوعی مقاوم و باکیفیت است تا بتواند پاسخگوی نیازهای تمامی مشتریان با هر هدف و پروژه ای که دارند، باشد.
تیم چمن سرا تمام تمرکز خود را روی بررسی نیازهای مشتریان معطوف کرده است تا نتیجه به دست آمده از خرید چمن مصنوعی، مطابق با رویاها و انتظاراتشان باشد.

 

1.به کیفیت چمن مصنوعی توجه کنید
هنگام انتخاب این محصول، "کیفیت" مهم ترین عاملی است که باید مورد توجه قرار دهید. بسیار اهمیت دارد که به چمن مصنوعی هم در ابعاد کوچک و هم در ابعاد بزرگ نگاهی بیندازید تا بتوانید مطمئن شوید که در هر دو صورت یکسان به نظر می رسند.
حالا باید دقیق تر نگاه کنید تا ببینید که الیاف به درستی ساخته شده اند یا خیر. آن ها باید شبیه به الیاف چمن طبیعی باشند، هم چنین لبه های آن نباید بسیار نامرتب و دندانه دار به نظر برسند یا بخش هایی از آن نباید نیاز به تعمیر و ترمیم داشته باشند.
سپس به بکینگ مشبک چمن مصنوعی نگاهی بیندازید. بکینگ باید یکدست و یکپارچه به نظر برسد و می بایست محکم به الیاف چمن چسبیده باشد. هم چنین باید به راحتی آب و مایعات را از خود عبور داده و زهکشی کند. بکینگ برای کیفیت و کارایی چمن مصنوعی نقش مهمی دارد، زیرا الیاف را به خوبی کنار هم قرار می دهد. اگر این بخش از چمن مصنوعی ضعیف ساخته شده باشد، مطمئنا سال های بسیاری از طول عمر فضای سبزتان کم می شود و شما نمی توانید آن طور که باید روی چمن های خود حساب باز کنید.


2. گارانتی را بررسی کنید
گارانتی می تواند شامل بندهای بسیاری باشد و یا نسبت به گارانتی سایر شرکت ها، پشتیبانی طولانی مدتی ارائه دهد یا تعویض بی چون و چرا داشته باشد و یا هر چیز دیگر.
بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران آن است که گارانتی 10 ساله یا بیشتر به مشتریان خود عرضه کند و هم چنین اکثر مواردی که به چمن مصنوعی مربوط می شود را تحت پوشش قرار دهد.
مطمئن شوید که نسخه چاپی گارانتی را می خوانید تا از تمام بندهای آن مطمئن شوید. هم چنین بهتر است نگاه کنید در چه شرایطی این امکان را دارید تا از گارانتی استفاده کنید.
به عنوان یک قانون کلی، فرقی ندارد که شرکت موردنظر شما، چمن های مصنوعی خود را 5 سال، 8 سال، 10 سال یا بیشتر ضمانت می کنند، موضوع مهم این است که واقعا به این که به تعهدات خود عمل می نمایند و مسئولیت های مربوط به خود را با کمال میل می پذیرند، خوشنام باشند. این چیزی است که می توانید از مشتریان قبلی آن ها جویا شوید.

 
3. به دنبال هزینه های مخفی باشید
برخی از شرکت ها ممکن است از نظر شما بهترین باشند، زیرا هزینه و قیمت های کمتری را به مشتریان خود عرضه می دارند. اما بهتر است مراقبت هزینه های مخفی نیز باشید. زیرا همین هزینه ها هستند که قیمت فاکتور نهایی را آسمان خراش می کنند. بهتر است پیش فاکتوری از آن ها بخواهید و سوالاتی درباره اصطلاحات و هزینه هایی که متوجه نمی شوید، بپرسید.
هزینه های مخفی می تواند مربوط به حمل سفارش درب منزل، لوازم جانبی برای نصب، نیروی کاری متخصص برای نصب چمن و یا هر چیز دیگر باشد.
دقت به این موارد بسیار لازم و ضروری است، زیرا می تواند در صورتی که از تیم متخصص شرکت خواستید تا چمن مصنوعی را برای شما نصب کنند، با مشکلات و چالش هایی رو به رو شوید.
به عنوان مثال، وجود سنگ های بزرگ و برداشتن آن برای آماده سازی سیستم چمن مصنوعی هزینه نصب را بالاتر می برد.
یا اگر موقعیت مکانی که می خواهید چمن پوش کنید به گونه ای است که دسترسی به تجهیزات نصب خیلی ساده و راحت نیست و تیم نصب باید مسافت طولانی را برای استفاده از ابزارآلات خود طی کنند، این مورد نیز روی هزینه نهایی تاثیر می گذارد.


4. به شهرت و اعتبار بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران دقت داشته باشید
شرکتی که می خواهید با آن معامله خرید چمن مصنوعی را انجام دهید، مسئول سرمایه بزرگ شما در منزل و یا محل کارتان می باشد. شما باید هر چیزی را درباره آن ها بدانید و سپس قرارداد را امضا کنید:
●    رتبه بندی آن ها در اینترنت و فضای مجازی را بررسی کنید.
●    از آن ها بخواهید نام مشتریان قبلی را به شما بگویند تا در صورت امکان با آن ها درباره تجربه ها و میزان رضایتشان صحبت کنید. هم چنین ببینید که چمن های مصنوعی نصب شده مشتریان قبلی همان چیزی می باشد که می خواهید یا خیر.
●    از آن ها یک کپی از بیمه مسئولیت درخواست کنید و ببینید که آیا اعتبار دارد یا خیر.
●    برگه توضیحات درباره این که شرکت چه ضمانتنامه یا گارانتی را ارائه می دهد، از آن درخواست کرده و به خوبی مطالعه کنید.
●    از آن ها بپرسید که چند سال است در این زمینه فعالیت دارند و منابعی را در این زمینه به شما معرفی کنند. به یاد داشته باشید که شما در صورتی می توانید بهترین نتیجه را به دست بیاورید که با یک شرکتی کار کنید که سابقه طولانی مدتی دارند و پروژه های مشابه بسیاری انجام داده اند.
●    از آن ها بپرسید که آیا می توانند پروسه نصب را بر عهده بگیرند یا در صورت این که شما باید این کار انجام دهید، توضیحات لازم را به شما ارائه می دهند یا خیر.

برای یک خرید مطمئن شما نیاز دارید تا بهترین مراکز خرید را پیدا کنید که چمن با کیفیتی در اختیار شما می گذارند به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاع بیشتر در مورد چمن با کیفیت به مقاله بورس چمن مصنوعی در تهران کجاست؟ سری بزنید.

 

اگر بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران را پیدا کردید که روی قیمت اورجینال خود پافشاری می کنند، از آن ها بپرسید که آیا بعد از اتمام پروژه همه جا مرتب و تمیز می کنند یا هم چنین شرایط و قوانین شرکت را بررسی کنید تا دریابید در صورتی که در طول نصب آسیبی به چمن ها وارد شد، مسئولیت آن را بر عهده می گیرند و هم چنین از آن ها بپرسید که اگر پروژه فراتر از حد انتظار طول کشید، چه خساراتی را به شما پرداخت می کنند.
پیدا کردن پاسخ سوالات خود و تحقیق کردن می تواند شما را در جایگاه مناسبی قرار دهد تا مسیری که در پیش گرفته اید را به درستی تا آخر بروید. شاید در ابتدا لازم باشد اندکی سعی و تلاش و دقت بیشتری به خرج دهید، اما در آینده میلیون ها تومان در هزینه‌هایتان صرفه جویی می کنید و بسیاری از دردسرها و مشکلات را از خود دور می نمایید.


5. انتخاب مواد پرکننده
درست مانند انتخاب چمن مصنوعی شما باید درباره مواد پرکننده که قرار است در پروسه نصب مورد استفاده قرار بگیرد با بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران مشورت کرده و به تصمیم درستی برسید. مواد پرکننده به دو دلیل اساسی اهمیت دارند: می توانند موجب حالت ایستاده الیاف چمن مصنوعی شوند و هم چنین به زهکشی بهینه آن کمک می نمایند.
انواع مختلفی از مواد پرکننده با قیمت های ارزان تا بسیار گران وجود دارند. گران ترین انواع این مواد به پرکننده های طبیعی، ارگانیک و ضد حساسیت باز می گردد. این محصولات ادعا دارند که بوی بد ادرار و فضولات حیوانات خانگی را کاهش می دهند و هم چنین از انتشار باکتری و میکروب جلوگیری می نمایند.

مواد پرکننده شنی نیز وجود دارند که ارگانیک نیستند که یک لایه ضد میکروبی را شکل دهند تا مانع انتشار باکتری شوند، اما برای کاهش بوی بد بسیار موثر عمل می کنند.
پرکننده های دیگری نیز وجود دارند که از لاستیک ها ساخته شده اند و حالت نرمی و لطیف تری نسبت به پرکننده های دیگر دارند. هر کسی هم به دنبال مواد پرکننده طبیعی می باشد، می تواند به سراغ پرکننده هایی برود که از شاخه و برگ های درختان ساخته شده اند.
همه این پرکننده ها طول عمر منحصر به فرد خود را دارند و هم چنین دارای مزیت ها و مضرات خاص خود می باشند. از این رو همیشه خوب است تا قبل از تصمیم گیری درباره همه آن ها تحقیق کنید.

 

کلام آخر
 شما نه تنها باید در انتخاب بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در تهران دقت کنید، بلکه باید از میان چمن های مصنوعی و پرکننده ها، ترکیب مناسبی را برگزینید تا نتیجه خارق العاده ای را برای شما خلق کنند، برای این کار ابتدا نیازها و اهداف خود را بشناسید و تا جایی که می توانید تحقیق کنید و اطلاعات و آگاهی‌ خود را بالا ببرید. هیچ تصمیم آگاهانه ای نمی تواند به فاجعه ختم شود.

نظرات