بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در چالوس

خرید چمن مصنوعی در چالوس
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/05 0 نظر

این روزها بیشتر مالکان مسکونی و تجاری در شهر چالوس می خواهند با صرف زمان و البته هزینه کمتر، فضای سبزی داشته باشند تا محوطه مورد نظرشان مانند ستاره بدرخشد و ممتاز و جذاب به نظر برسد.

خرید چمن مصنوعی در چالوس

سال های سال است که نام چمن مصنوعی در کنار فضای سبز بی دردسر و بسیار طبیعی که نیاز به رسیدگی چندانی ندارد، قرار می گیرد. اما بازهم با این وجود، سوالات بسیاری پیرامون خرید چمن مصنوعی در چالوس وجود دارد.
فرقی هم ندارد که چقدر با این محصول آشنا باشید، مطمئنا بازهم سوالات  و ابهاماتی در ذهن خود دارید که می خواهید خیال خود را از بابت همه چیز راحت بسازید.
گروه چمن سرا با کادر متخصص و مجرب خود، پروژه های فضای سبز و محوطه سازی بسیاری را با نتیجه مثال زدنی به وسیله چمن مصنوعی به پایان رسانده است. این مرکز همواره روی ارائه بهترین انواع چمن مصنوعی و با بالاترین درجه کیفی تمرکز دارد تا علاوه بر جذابیت چشم اندازی که برای مشتریان به وجود می آورد، بتواند ماندگاری و دوام آن را نیز افزایش دهد.


جهت الیاف چمن مصنوعی چیست و چرا اهمیت دارد؟
شما هنگام خرید چمن مصنوعی در چالوس باید به این فکر کنید چه نوع چمن مصنوعی با چه جهت الیافی خریداری کنید و دلیل خوبی برای این موضوع وجود دارد. در پروسه تولید و بسته بندی، الیاف باید به یک طرف خوابیده شوند تا ترکیب و حالت آن ها حفظ شود که به این معنا است که الیاف اندکی در یک جهت خم می گردند.
دانستن این موضوع بسیار اهمیت دارد، زیرا تاثیر بسزایی روی میزان رضایت و نتیجه کار در هنگام نصب چمن مصنوعی  می گذارد. در هر صورت این حالت همیشگی نیست زیرا با مرور زمان بعد از نصب چمن، الیاف به شکل و اندازه اصلی خود باز می گردند.

نکته:
در بیشتر شرایط شما باید مطمئن شوید که تمامی الیاف چمن در یک جهت خم شده اند که این امر موجب می گردد تا چمن های شما نمای کاملا طبیعی داشته باشند.
این کار به سادگی انجام می شود، کافی است قبل از نصب، رول چمن را باز کنید و روی سطح پهن کنید و بررسی کنید که الیاف در جهت مناسبی قرار دارند یا خیر. مخصوصا اگر شما نیاز به چندین تکه چمن مصنوعی دارید، این موضوع اهمیت بیشتری دارد، چراکه به این ترتیب متوجه می شوید که در کجا باید نوار اتصال را قرار دهید.
اگر بیش از یک تکه چمن مصنوعی استفاده می کنید تا چمنزار طبیعی در حیاط خود داشته باشید، باید مطمئن شوید که هر تکه به اندازه کافی می تواند درزهای بین چمن ها را بپوشاند، به گونه ای که نوار اتصال از میان آن ها مشخص نباشد.

فاکتور اصلی که باید آن را مورد ملاحظه قرار دهید
زمانی که درباره الیاف چمن مصنوعی صحبت می کنید، یک عاملی وجود دارد که بیشتر مردم به آن دقت نمی کنند. در طول تمام پروسه نصب چمن مصنوعی نیز باید حواستان باشد که تمامی الیاف به یک سمت قرار داشته باشند و تصادفا دچار اشتباه نشوید که نتیجه ناخوشایندی به همراه خواهد داشت.
زمانی که دو رول چمن یا دو تکه از چمن کنار هم قرار می گیرند نیز باید جهت الیاف آن ها را بررسی کنید تا بتوانند همراه یکدیگر نمای طبیعی و زیبایی را در معرض نمایش قرار دهند.
هم چنین می توانید بکینگ های چمن مصنوعی را نیز مورد بررسی قرار دهید که همه در یک جهت قرار داشته باشند. اگر خودتان چمن مصنوعی را نصب می کنید، این نشانه خوبی است که متوجه شوید در مسیر درستی قرار گرفته اید.

چگونه چمن مصنوعی را در یک جهت قرار دهید
اگر چمن های حیاط شما از جهتی دیده می شوند که الیاف درست به همان سمت خمیده شده اند، همه چیز به به طبیعی ترین و جذاب ترین شکل ممکن به نظر می رسد.
این موضوع به این معنا است که بطور کلی جهت الیاف چمن شما باید به سمت پر استفاده ترین و پرترددترین قسمت ها قرار داشته باشد.

از طرف دیگر جهت قرارگیری الیاف چمن به پروژه شما و هدفتان از خرید چمن مصنوعی در چالوس نیز بستگی دارد.

مثال ها:
•    اگر دارای مسیر ماشین رو طولانی هستید که با چمن مصنوعی حاشیه بندی شده است و وقتی مهمانان به سمت خانه شما می آیند مشخص می گردند، باید الیاف چمن در هر دو طرف به سمت پارکینگ قرار داشته باشند.
•    به طور مشابه اگر مسیر پیاده رو بزرگی در حیاط و محوطه وجود دارد که به درب ورودی ختم می شود، باید چمن مصنوعی شما در هر دو طرف به گونه ای نصب شود که جهت الیاف رو به روی مسیر پیاده رو باشد.
•    اگر چمن مصنوعی را در حیاط جلویی بین خانه و یک خیابان نصب می کنید، الیاف باید به سمت خیابان قرار داشته باشند.
•    اگر چمن مصنوعی را در حیاط پشتی نصب می کنید، جهت الیاف به طور کلی باید به سمت خانه و یا به سمت فضاهای باز در دیگر بخش های حیاط باشد.

شاید با خواندن این جملات اندکی سردرگم شوید، اما بعد از خرید چمن مصنوعی در چالوس و زمانی که می خواهید آن را نصب کنید، رول های چمن را باز کنید و به حیاط خود بنگرید، به این ترتیب تشخیص جهت درست الیاف آسان تر می گردد.
برای این که بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. بهتر است از یک تیم متخصص نصب کمک بگیرید تا همه چیز را طبق اصول و مطابق با شرایط مورد نظر شما انجام دهند. آن ها پروژه های بسیاری را انجام داده اند و هنگام نصب تمام جزئیات را در نظر می گیرند.
این تیم ها دارای یک متخصص و مشاور باتجربه نیز می باشد که به شما در تصمیم گیری در پروسه نصب و قرارگیری درست چمن مصنوعی به گونه ای که همه چیز طبیعی دیده شوند، کمک می کند.

 چگونه چمن مصنوعی را در اطراف مسیر پیاده رو، سنگفرش ها و مسیر ماشین رو نصب کنید؟
نصب چمن مصنوعی در اطراف این بخش ها می تواند تقارن بصری زیبایی را در معرض توجه قرار دهد. این امر سبک طراحی فضای باز شما را بسیار لوکس و جذاب نمایان می کند و هم چنین موجب می شود این بخش ها بیشتر در معرض دید قرار بگیرند، بخش هایی که در حالت عادی کسی به آن ها توجه نمی کرد.
نصب چمن مصنوعی در کنار سنگ فرش ها و مسیر پیاده رو می تواند طراحی آن جا را زیباتر و دلنشین تر و رویایی تر نماید. در ادامه شما را با عوامل کلیدی آشنا می کنیم که باید هنگام نصب چمن مصنوعی در این قسمت ها به یاد داشته باشید:

A.به جهت الیاف دقت داشته باشید تا همگی در یک سمت قرار داشته باشند. یک مثال خوب می تواند در این زمینه یادآوری نصب کفپوش های چوبی باشد. شما تمام سعی خود را می کنید که هنگام نصب چوب، طرح موازی آن ها را رعایت کنید. چنین چیزی درباره چمن مصنوعی نیز صدق می کند، همگی الیاف باید در یک جهت به سمت پیاده رو و یا سنگفرش ها قرار داشته باشند تا نمای یکدست و طبیعی به وجود بیاید.

چمن مصنوعی مخصوص پیاده رو یکی از گزینه هایی است که افراد زیادی به آن رو میاورند اگر علاقه مند هستید بیشتر در رابطه با چمن بین موزاییک بدانید به مقاله قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک سری بزنید.


B. باید هنگام خرید چمن مصنوعی در چالوس، پیشرفته ترین و بروزترین چمن مصنوعی را مخصوص سنگفرش ها و موزاییک ها انتخاب کنید. به دنبال وزن بالایی سنگین چمن مصنوعی باشید تا بتواند در برابر تردد و عبور و مرور مداوم به خوبی مقاومت کند. معمولا این بخش ها فعال ترین قسمت های حیاط و محوطه به شمار می روند.
زمانی که چمن مصنوعی را در لابه لای سنگفرش ها (نسبت به وقتی که در حاشیه بندی و اطراف آن ها قرار می دهید) نصب می کنید، بیشتر در معرض تردد و رفت و آمد قرار می گیرد. وجود یک چمن مصنوعی باکیفیت و پیشرفته ایده خوبی برای چنین بخش هایی است تا سریع تر الیاف آن به حالت اول خود بازگردند.


C. قانون طلایی در این جا این است که ارتفاع الیاف چمن مصنوعی از سطح سنگفرش ها و موزاییک ها بالاتر باشد که به مرور زمان وقتی تخت خوابیده شدند، با آن ها هم سطح شوند. اما اگر از همان ابتدا چمن مصنوعی با ارتفاع پایل برابر با سطح سنگفرش را در نظر بگیرید، هنگامی که الیاف آن تحت تردد و رفت و آمد تخت و خوابیده شدند، سطح ناهموار، پستی و بلندی و مشکلاتی را به وجود می آورد.

کلام آخر
آب و هوای ناب و طبیعت دلپذیر چالوس که مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران در طول سال می باشد، این وسوسه را به جان مالکان می اندازد تا نمایی از طبیعت را در ملک خود در معرض نمایش قرار دهند و به این ترتیب از این یکپارچگی و هماهنگی برای اهداف تجاری و حتی جذاب تر کردن ویو و نمای ملک خود استفاده کنند.
با خرید چمن مصنوعی در چالوس به تمام ای کاش های خود پایان دهید و سریع تر آرزوی دیرینه خود را به واقعیت تبدیل کنید. هدف ما از ارائه چمن مصنوعی هدیه دادن لحظات سبز به تک تک روزهای زندگی‌تان می باشد تا بتوانید از هیاهوی منفی دنیای اطراف خود اندکی دور شوید و لحظاتی را با طبیعت خلوت کنید و تاثیر آن را در جای جای زندگی‌تان احساس کنید.

نظرات