بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در آبادان

خرید چمن مصنوعی در آبادان
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/03 0 نظر

اگر می خواهید در شهر خشک و بیابانی خود فضای سبزی را داشته باشید اما محدودیت های بسیاری سر راهتان قرار دارد، اگر در شهر آبادان می خواهید منزل و حتی ملک تجاری‌تان را با چمن های سبز و زیبا، خارق العاده نشان داده و توجه افراد بسیاری را جلب کنید، اگر هزینه های بالا و رسیدگی های بسیار سخت چمن های طبیعی دست و پای شما را بسته است، خبر خوشی برای شما داریم.

خرید چمن مصنوعی در آبادان

گروه چمن سرا به عنوان مرکز خرید چمن مصنوعی در آبادان مدت ها است که فعالیت خود را مانند سایر استان ها و شهرهای ایران آغاز کرده است و تحولی نو را در فضای سبز این مرز و بوم رقم زده است.
کیفیت و استاندارد بالای چمن های مصنوعی ما، زبانزد خاص و عام است و اثبات این حرف از پروژه های انجام شده با نام چمن سرا به خوبی مشخص می باشد.
کافی است تلفن را بردارید و یا به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن لحظات سبزی را به زندگی شما هدیه دهیم.


استفاده از چمن مصنوعی به 7 روش مختلف و مدرن
یکی از مهم ترین دلایل انتخاب چمن مصنوعی برای چشم انداز حیاط این است که جلوه سبزی به منزل خود ببخشید و در مصرف آب صرفه جویی کنید، مخصوصا اگر در شهری مانند آبادان زندگی می کنید که شرایط اقلیمی و کم آبی اجازه رشد هر گیاهی مخصوصا چمن های طبیعی را نمی دهد و عمر آن ها در این مناطق بسیار کوتاه است و یا حداقل به نگهداری بسیار زیادی نیاز دارند.
اما چمن مصنوعی راه را برای شما باز می کند تا به آرزوهای خود برای داشتن حیاط و محوطه سبز برای استراحت، بازی، کتاب خواندن، ریلکس کردن، دورهمی و مهمانی و غیره دست یابید.
در ادامه شما را به 7 روشی آشنا می کنیم که می توانید با خرید چمن مصنوعی در آبادان لذت طبیعت سبز را به شیوه نوین درست در اطراف خود تجربه کنید. شما هم چنین می توانید از آن ها برای طراحی چشم اندازهای بهتر و چشمگیرتر الهام بگیرید.


1.حیاط پوشیده از چمن

بیایید به یکی از ساده ترین و واضح ترین کاربردهای چمن مصنوعی در همین ابتدای ماجرا بپردازیم، یکی از رایج ترین کاربردهای چمن مصنوعی این است که آن را با چمن طبیعی و یا خاک حیاط منزل خود جایگزین کنید.
با خرید چمن مصنوعی در آبادان نه تنها یک گزینه باورنکردنی و محیط زیست دوستانه در اختیار دارید، بلکه می توانید آینده ملک خود را نیز برای فروش سریع تر و با قیمت بیشتر نیز تضمین کنید. این محصول یک راه حل بدون دغدغه و بدون دردسر است تا همیشه هر وقت که به حیاط خود نگاه می کنید و در آن جا قدم می زنید، چیزی جز سرسبزی و حس بی نظیر آن، جلوی چشم‌هایتان نیاید.

2. چمن مصنوعی بین سنگی

استفاده از چمن مصنوعی برای چشم انداز ایوان یک روش عالی برای استفاده از باقی مانده های رول چمن مصنوعی است که در بخش اصلی حیاط خود نصب کرده اید.
به طور مثال می توانید چمن های را به صورت نواری بین سنگ فرش ها و سنگ ها و یا موزاییک های ایوان و پاسیو خود نصب کنید که اصلا به دستگاه چمن زن هم نیازی ندارند.
هم چنین چمن مصنوعی پاهایتان را نسبت به این که مستقیما روی سنگ ها و موزاییک ها قدم بگذارید تمیزتر نگاه می دارند.


3. چمن مصنوعی برای سگ ها
اگر قصد و هدفتان از خرید چمن مصنوعی در آبادان، مهیا کردن محیط شاد و امن برای حیوان خانگی تان می باشد، این خبر خوش را به شما می دهیم که انواع بخصوصی از چمن های مصنوعی منحصرا برای حیوانات خانگی طراحی شده اند.
این چمن ها از دوام بالایی برخوردار هستند و از این رو در برابر تمایل ذاتی سگ ها به کندن زمین مقاومت می کنند.
از طرف دیگر خاصیت زهکشی و تخلیه آب این محصول ستودنی است و می تواند برای این موجودات پشمالوی شما بسیار امن و راحت باشد. به علاوه، این نوع از چمن های مصنوعی ویژه و خاص دارای فاکتورهای ضد میکروبی هستند و بسیار تمیز و بهداشتی می باشند.
از طرف دیگر به نظر نمی رسد که سگ ها برای اجابت مزاج خود مشکلی با چمن مصنوعی داشته باشند و ادرار آن ها نیز با یک اسپری آب ساده از بین می رود.
از همه مهمتر اگر احساس می کنید که باید روی چمن مصنوعی با خاصیت کاهش بوی بد و ناخوشایند سرمایه گذاری کنید، خیالتان راحت باشد که سیستم این چمن ها به گونه ای طراحی شده است که جلوی بوی نامطبوع ناشی از ادرار و فضولات حیوانات خانگی را می گیرد.


4. چمن مصنوعی اطراف استخر
چمن مصنوعی اطراف استخر همیشه خوب و عالی به نظر می رسد، حتی بعد از این که آب حاوی کلر و نمک نیز روی آن پاشیده شود. هم چنین شما با خرید چمن مصنوعی در آبادان می توانید خیال خود را راحت کنید که مواد شیمیایی استخر هیچ تاثیری روی ظاهر آن ندارد و همیشه در امنیت کامل آب اضافی زهکشی و تخلیه می گردد.
وجود چنین چمن هایی اطراف استخر موجب ایجاد سطح امن و غیر لغزنده برای تمامی اعضای خانواده از بزرگ تا کوچک می شود.
هم چنین از هر چیزی که بگذریم، نمی توانیم این موضوع که تلفیق آب استخر و رنگ سبز چمن مصنوعی واقعا نمای شیک و زیبای را در معرض نمایش می گذارد را نادیده بگیریم.


5. چمن مصنوعی دیواری
چمن مصنوعی دیواری یک پشت زمینه بسیاری عالی برای تابلوها، نقاشی ها و یا حتی تماشای تلویزیون می باشد. برای این که بیش از هر چیزی دیوار سبز خود را در معرض توجه قرار دهید، سعی کنید دکور خود را طوری بچینید که تمام تمرکز روی چمن مصنوعی باشد.
به عنوان مثال می توانید چمن مصنوعی را پشت تلویزیون، دیوار اطراف میز ناهارخوری، دیوارهای راهرو ورودی خانه و یا هر جای دیگری که می تواند نقطه عطف دکور آن جا باشد، نصب کنید.
مطمئنا عاشق ظاهر زیبا و تحولی که چمن مصنوعی در دکوراسیون منزلتان ایجاد می کند در کنار کاهش نیاز به رسیدگی آن خواهید شد.


6. چمن مصنوعی روف گاردن
 یکی دیگر از اهداف خرید چمن مصنوعی در آبادان که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، استفاده از آن به عنوان روف گاردن یا فضای سبز تراس و بالکن می باشد.
نصب این محصول در پشت بام نه تنها شرایط را برای یک روف گاردن شیک و زیبا مهیا می نماید، بلکه می تواند به عنوان عایق نیز عمل کند. اگر در خانه های آپارتمانی زندگی می کنید این محصول جایگزین عالی به جای کفپوش های دیگر پشت بام می باشد. به این ترتیب حیوانات خانگی، کودکان، اعضای خانواده و حتی خودتان می توانید در دل ساختمان های سربه فلک کشیده اطراف خود و به دور از شلوغی و همهمه شهر، طبیعت سبزی را احساس کنید.


7. چمن مصنوعی به عنوان عایق صدا
یک حقیقت درباره چمن مصنوعی وجود دارد که کمتری کسی درباره آن می داند: این محصول می تواند به عنوان کفپوش و یا حتی روی دیوار نصب شود و به عنوان عایق صدا عمل کند و حریم خصوصی شما را بیشتر حفظ نماید. اگر به حفظ حریم شخصی و خصوصی حساس می باشید، از چمن مصنوعی به عنوان عایق صدا استفاده کنید که علاوه بر این کاربرد بسیار مهم، موجب سبز شدن محیط پیرامونتان نیز می شود. چه چیزی از این بهتر؟


آیا چمن مصنوعی می تواند گرمای بیش از حد شهر آبادان را تحمل کند؟
شاید سوختن و ذوب شدن جزو اتفاقات ناگواری باشد که درباره چمن های مصنوعی قدیمی صدق می کرد.
اما حالا تکنولوژی در زمینه تولید چمن مصنوعی نیز پیشرفت کرده است و فناوری و تجهیزات و دستگاه های مدرنی پا به عرصه گذاشتند و موفق شدند تا از نسل سوم چمن مصنوعی رونمایی کنند.
اگر سری به مراکز خرید چمن مصنوعی در آبادان بزنید و یا وب سایت آن ها را بررسی کنید، مشاهده می کنید چمن هایی که باکیفیت باشند معمولا دارای ضمانتنامه و گارانتی های 8 تا 15 هستند. این موضوع در بندهای این گارانتی ها نیز ذکر شده است که چمن مصنوعی به هیچ وجه در معرض نور مستقیم خورشید ذوب نمی گردد و نقطه ذوب آن چندین برابر بالاترین درجه هوا در شهر آبادان می باشد.
تنها در یک صورت امکان ذوب شدن الیاف در اثر گرما وجود دارد که نور خورشید روی چمن ها انعکاس یابد که همه ما در کتاب علوم دوره دبستان خود یاد گرفتیم (ذره بین و نور خورشید و مشمای پلاستیکی) که نه تنها چمن مصنوعی بلکه هر ماده دیگری در معرض انعکاس نور خورشید از طریق شیشه می تواند به شدت افزایش دما داشته باشد و حتی آتش بگیرد و ذوب شود.

شما می توانید برای بیشتر دانستن در مورد چمن مصنوعی در مناطقی چون آبادان به مطالعه مقاله خرید چمن مصنوعی در اهواز نیز بپردازید.


کلام آخر
شما می توانید به هر روشی که دوست دارید و مطابق با هر ایده و خلاقیتی که در ذهنتان وجود دارد، چمن مصنوعی را به شگفت انگیزترین شکل ممکن در دکوراسیون داخلی و خارجی مکان مورد نظرتان به کار ببرید.
استفاده از چمن مصنوعی مساوی است با قدم گذاشتن روی طبیعت سبز  و آرامش گرفتن از حس بی نظیر آن و هم چنین آسودگی خیال بابت این که نه وقت زیاد از شما گرفته می شود و نه لازم است که بخشی از درآمدتان را هر ماه به آن اختصاص دهید.

نظرات