بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در اهواز

خرید چمن مصنوعی در اهواز
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/21 1 نظر

هیچ چیز در این دنیا نباید شما را از رؤیاهایتان دور کند. احساس خوب در زندگی چیزی است که باید برای به دست آوردن آن دست به دامان هر چیزی بشوید. طبیعت و حس نابی که به آدم منتقل می کند، یکی از آن دسته مواردی است که با توسعه شهرنشینی ها و ماشینی شدن روزمرگی، روز به روز تبدیل به یک رؤیا و تصویر زیبا دست نیافتنی در ذهن ما می شود.

خرید چمن مصنوعی در اهواز

 اما باز هم تکنولوژی در این جا به کمک انسان ها آمده است، به گونه ای که می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به ساده ترین شکل ممکن، از سبز بودن اطراف خود غرق لذت شوید و آرامش را از عمق جان خود احساس کنید.
شاید ذهنتان مشغول شده باشد که چگونه می توان در شهر جنوبی مانند اهواز با آن آب و هوای گرم و خشک، حتی به فضاهای سرسبز آن هم در خانه و محوطه فکر کرد؟
می توانید پاسخ سوال خود را از گروه چمن سرا بگیرید. چمن سرا بروزترین و بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در اهواز می باشد. این مجموعه سعی خود را می نماید تا در این شهر مانند تمامی شهرهای ایران، بهترین فضا و چشم انداز را تقدیم چشم های زیبایتان کند و از دردسرهای روزانه و هفتگی و ماهانه شما در ارتباط با نگهداری چنین فضایی بکاهد.

اما بد نیست تا گریزی به شهر اهواز بزنیم تا درک کنیم چگونه می توانیم از چمن مصنوعی در این شهر استفاده کنیم و از آن بهره مند شویم.


اهواز شهر پر آوازه ایران
اهواز مرکز استان خوزستان و جزو یکی از هشت کلان شهر ایران است که از جهت وسعت و بزرگی سومین شهر و از لحاظ جمعیت هفتمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می رود. 
وجود کارخانجات و تأسیسات بزرگ صنعتی، شرکت هایی در مناطق نفت خیز و شرکت ملی حفاری و غیره باعث شده است تا اهواز به یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی ایران تبدیل شود. 
جاذبه های گردشگری این شهر و همسایه بودن با شهرهای تاریخی چون آبادان، دزفول، شوش، اندیمشک و غیره باعث شده است تا افراد زیادی برای تفریح و مسافرت این شهر را انتخاب کنند.


آب و هوای شهر اهواز
این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود هوای گرم و نیمه بیابانی دارد. تابستان های این شهر از حیث گرم بودن زبانزد خاص و عام است، به طوری که گاهی دمای هوا به بالای 50 درجه بالای صفر نیز می رسد.


جاذبه های گردشگری اهواز
اولین چیزی که با شنیدن نام اهواز به ذهن خطور می کند، رود کارون است. پرآب ترین و طولانی ترین رود ایران که به اقیانوس و آب های بین المللی راه دارد.
بعد از آن می توان به پل سفید که نماد شهر اهواز و یکی از خیره کننده ترین منظره های موجود در این شهر است نیز اشاره کرد.
کاروانسرای معین التجار، خانه ماپار، کلیسا سورت مسروپ، پل رنگین کمان و غیره نیز جزو جاذبه های گردشگری معروف این شهر باشکوه به شمار می روند.


چرا باید در شهر اهواز از چمن طبیعی استفاده کنم؟
دمای بالای هوا و موقعیت اقلیمی خشک و نیمه بیابانی این شهر، شرایط را برای رشد چمن های طبیعی سخت و دشوار و در برخی موارد غیر ممکن می سازد. همین موضوع موجب کاهش بافت طبیعی در این شهر شده است.
از این رو خرید چمن مصنوعی در اهواز یکی از بهترین راه حل هایی است که می تواند به هموطنان عزیزمان در این شهر فرصت لذت بردن از طبیعت و فضای سبز را مهیا کند. 
شمار بالایی از صاحب خانه ها و تاجران در شهر اهواز روی چمن مصنوعی سرمایه گذاری می کنند و تعداد این افراد روز به روز نیز بیشتر می شود و واقعاً جای تعجب ندارد.


چرا چمن مصنوعی راه حل خوبی در شهر اهواز می باشد؟
چمن های مصنوعی نه تنها زیبا هستند، بلکه در مصرف آب، هزینه ها و ساعت بسیاری که باید به مراقبت از چمن خود بپردازید، صرفه جویی می کنند. زمانی که دمای هوا در شهر اهواز مخصوصاً در فصل تابستان بالا می رود، چمن طبیعی تاب و توان آن را ندارد و خیلی زود از بین می رود و یک چمن زرد و رنگ و رو رفته را نمایان می کند.


 

اما شاید هزینه ابتدایی چمن مصنوعی بسیار زیاد باشد، اما زمانی که به هزینه های نگهداری و رسیدگی به چمن طبیعی در طول سال فکر می کنیم، این قیمت قابل قبول و منطقی به نظر می رسد. 
از طرف دیگر شما نیازی ندارید تا ساعت ها و روزهای زیادی را به مراقبت از چمن مصنوعی خود اختصاص دهید.
 این یکی از مهم ترین مزیت های چمن مصنوعی برای این دوره و عصری است که مشغله های زندگی بسیار زیاد است تا جایی که حتی فرصت فکر کردن بسیاری از مسائل را از ما می گیرد، چه برسد به این که بخواهیم مراقبت چیز دیگری را نیز بر عهده بگیریم.


اما سؤال مهم این جا است که آیا چمن مصنوعی می تواند گرما و حرارت را به خود جذب کند؟
 

مسلماً چمن مصنوعی از مواد مصنوعی ساخته شده است و نسبت به چمن طبیعی به گونه متفاوتی گرما و حرارت را جذب و در خود نگاه می دارد. البته چمن های مصنوعی که در سال های ابتدایی و ورود به بازار ساخته شده بودند با تکنولوژی که حالا در ساخت این محصولات به کار گرفته می شود، تفاوت شگرفی دارد.
از زمان کودکی تا به حال به ما می گفتند که نباید اواسط روز با پای برهنه روی آسفالت راه برویم. حتی سطح سیمانی و ماسه ای می توانند در معرض نور خورشید به شدت داغ و سوزان باشند. 
همه این روزهای گرم و داغ ما را به سمت چمن های سبز و خنکی سوق می دادند و الحق هم آرامش و خنکی که از آن ها دریافت می کردیم، به یاد ماندنی بود. 
اما همه این ها در کنار این که چمن طبیعی خیلی زود زرد و قهوه ای رنگ می شود و از بین می رود، باید همیشه آبیاری شود تا سالم و سرحال به نظر برسد و خیلی از کارهای دیگر، واقعاً ما را به سمت راه حل بهتری هدایت می کند.
 شاید چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی بیشتر گرم شود اما اصلاً پوستتان را نمی سوزاند و هیچ گاه به دمای سطوح آسفالتی، سیمانی و ماسه ای نمی رسد.
از طرف دیگر با خرید چمن مصنوعی در اهواز و انتخاب یک شرکت و تهیه کننده معتبر می توانید از چمن خود حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی هم چون روزهای داغ اهواز نیز بهره مند شوید.

گزینه هایی برای چمن مصنوعی خنک تر 
اکثریت صاحب خانه هایی که از چمن مصنوعی در اهواز استفاده کرده اند، مشکلی با گرم شدن الیاف چمن مصنوعی خود نداشتند. اما در هر صورت اگر به دنبال یک چمن مصنوعی خنک تر می باشید، پس به این توصیه ها گوش کنید.

●    انتخاب الیاف چمن مصنوعی که رنگ روشن تری دارد. زیرا همیشه رنگ های روشن تر، گرمای کمتری را جذب می کنند. به این دلیل است که رنگ های شاد و روشن مناسب فصل تابستان هستند. 
●    مواد اینفیل و پرکننده نیز تعیین کننده میزان گرم شدن چمن شما می باشند. از استفاد از اینفیل های لاستیکی یا شن های سلیسخودداری کنید که می توانند اشعه های خورشید را جذب کنند. 
●    چمن مصنوعی خود را آبپاشی کنید تا دمای سطح آن کاهش یابد، به این ترتیب کودکان و حیوانات خانگی تان می توانند بدون دغدغه و نگرانی روی آن بازی کنند. با آبپاشی چمن مصنوعی قبل از این‌که فرزندانتان شروع به بازی کنند و یا قبل از این که بساط مهمانی و دورهمی را برپا کنید، به سرعت دمای آن را کاهش می دهید. از این رو به عنوان کسی که دارای چمن مصنوعی می باشد باید همیشه شیر آب یا آبپاشی نزدیک چمن خود داشته باشید تا به راحتی بتوانید دمای چمن خود را پایین بیاورید.
●    بعد از خرید چمن مصنوعی در اهواز، یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن فکر کنید این است که بهترین مکان نصب آن کجا می باشد. از جایی که دمای هوا در این شهر در اکثر روزها بالا است، استفاده از چمن زیر یک چتر یا سایبان گزینه بسیار خوبی برای خنک ماندن آن است تا بتوانید حتی در داغ ترین روزهای شهر اهواز نیز از چمن سبز خود نهایت استفاده را ببرید.
●    اگر سیستم فواره یا آبپاش در حیاط شما نصب شده است، برای چند لحظه آن را روشن کنید تا به سرعت تمام قسمت های چمن شما را خنک کند.


آیا چمن مصنوعی در آب و هوای گرم شهر اهواز دوام می آورد؟
یکی از دغدغه های هموطنان عزیزمان در این شهر این است که آیا چمن مصنوعی که الیاف مصنوعی و پلاستیکی دارد در برابر گرما نور خورشید ذوب نمی شود؟
باید بگوییم که نگران نباشید. با خرید چمن مصنوعی در اهواز از یک شرکت و تهیه کننده معتبر که سابقه درخشانی در تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین چمن های مصنوعی به مشتریان و جلب رضایت آن ها را در کارنامه کاری خود دارد، با خیال راحت می توانید چمن مصنوعی خود را در معرض نور مستقیم خورشید نصب کنید و هیچ نگرانی به دل خود راه ندهید. 
تکنولوژی ساخت چمن مصنوعی به قدری پیشرفت کرده است که در برابر عوامل مختلفی از جمله گرمای بسیار و دمای بالا مقاوم می باشد. 
این چنین چمن مصنوعی در هر آب و هوایی در گرم ترین و سردترین روزهای سال ماندگاری دارد و هرگز تحت تأثیر چنین شرایطی خراب نمی شوند و خاصیت خود را از دست نمی دهد.

گرمای زیاد اهواز باعث کاهش فضای سبز  در این شهر زیبا شده است اما چمن مصنوعی با دوام می تواند سر سبزی را به اهواز بیاورد اما برای خرید چمن با دوام باید از مرکز معتبر  خرید کرد که محصولاتی با گارانتی دارند یرای آشنایی با چنین  مرکزی به مطالعه مقاله اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران بپردازید.


حرف آخر
خرید چمن مصنوعی در اهواز می تواند شک و شبهات بسیاری را به وجود آورد. اما خوشحالیم که این خبر خوش را به شما عزیزان می دهیم که چمن مصنوعی باکیفیت و مرغوب می تواند رؤیاهای شما را به واقعیت تبدیل کند، بدون این که نگران این باشید که آب و هوای داغ و سوزان، این چشم انداز دلپذیر و دوست‌داشتنی‌تان را از بین می برد و شما را از لذت بردن از چمن سبز و زیبا محروم می سازد.

 

نظرات

۱۳۹۹/۱۰/۲۱۰۰
پاسخبسیار عالی تشکر