بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در اردبیل

خرید چمن مصنوعی در اردبیل
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/04/22 0 نظر

اگر شما هم کنجکاو هستید بدانید که آیا چمن مصنوعی توسط یخبندان و سرمای استان اردبیل آسیب می بیند یا خیر با ما در این مقاله همراه باشید.
این یکی از سوالاتی است که هموطنان ما در این استان دائما از ما می پرسند و می خواهند بدانند که چگونه می توانند از چمن مصنوعی خود در زمستان مراقبت کنند و آیا نیاز به محافظت و نگهداری بیشتری دارد تا قبل و بعد از سرمای زمستان، به نظر خوب و عالی برسد یا خیر.

خرید چمن مصنوعی در اردبیل

خوشبختانه لازم نیست خیلی نگران این موضوع باشید. کافی است تنها چند توصیه را به یاد داشته باشید و آن ها را همیشه رعایت کنید.


کدام مرکز خرید چمن مصنوعی در اردبیل مطمئن است؟
اگر می خواهید از کیفیت محصولی که دریافت می کنید اطمینان داشته باشید و می خواهید تا چشم انداز سبزتان ماندگاری زیادی داشته باشد و هزینه گزافی روی دستتان نگذارد، بهتر است به گروه چمن سرا به عنوان معتبرترین و مدرن ترین و بهترین ارائه دهنده و تهیه کننده چمن های مصنوعی در سراسر کشور مراجعه کنید.
فرقی ندارد که در کجای ایران عزیز زندگی می کنید، متخصصان و کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگوئی به سوالات شما می باشند و در هر ساعت از شبانه روز سفارش شما را ثبت می کنند و در اسرع وقت به دستتان می رسانند.

رفع ابهامات درباره چمن مصنوعی در اردبیل

آیا چمن مصنوعی توسط یخبندان و برف آسیب می بیند؟
در یک کلمه: خیر. چمن های مصنوعی به هیچ وجه با شرایط آب و هوای زمستان مورد آسیب قرار نمی گیرند- درست برخلاف چمن های طبیعی که در طول این ماه های سرد تبدیل به ویرانه می شوند.

در هر صورت الیاف پلاستیک چمن مصنوعی در صورت تماس با یخبندان زبر و سفت می شوند. شاید این امر راه رفتن را برای برخی افراد و حیوانات خانگی ناخوشایند بسازد اما باز هم امکان پذیر است. اما متخصصان مراکز خرید چمن مصنوعی در اردبیل توصیه می کنند برای این که حتی یک درصد هم چمن های شما صدمه نبینند اجازه دهید تا برف و یخ روی آن ها به طور طبیعی آب شود و سپس با اطمینان خاطر روی آن راه بروید.
به یاد داشته باشید که الیاف چمن مصنوعی بسیار قابلیت ارتجاعی دارند اما به این معنی نیست که شکست ناپذیر می باشند.

چمن مصنوعی چه واکنشی در برابر برف دارد؟
برف نباید تاثیر خیلی زیادی روی چمن مصنوعی بگذارد، از این رو حتی اگر چمن های شما پوشیده از برف شد، می توانید روی آن راه بروید و حتی بازی کنید.
تنها به یاد داشته باشید که وقتی برف ها آب می شوند، چمن مصنوعی به طور موقت اندکی لغزنده می گردد.
هم چنین الیاف چمن مصنوعی شما ممکن است هنگام بارش باران تخت و هموار شوند، در هر صورت دوباره به طور طبیعی سر جای خود باز می گردند. شما می توانید با استفاده از یک فرچه به قرارگیری صحیح الیاف کمک کنید تا زودتر به حالت اول خود بازگردند.
اگر می توانید اجازه ندهید که برف ها روی چمن ها انباشته شوند. زیرا زمانی که برف ها لگدمال می شوند، سفت می گردند و یک لایه سفت را روی چمن شکل می دهند که قدم زدن را روی آن را خطرناک می سازند.
بهترین کار این است که برف ها را با دست یا با بیل پلاستیکی از روی چمن ها پاک کنید. هرگز از بیل فلزی استفاده نکنید، بهتر است ابزارهای ملایم تری را انتخاب کنید که به الیاف چمن مصنوعی که مخصوصا در این شرایط سفت و زبر شده اند، آسیبی نمی زنند.


آیا هنگام خرید چمن مصنوعی در اردبیل باید به رنگ آن دقت کرد؟
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چمن های مصنوعی که از الیاف پلاستیکی ساخته شده اند ممکن است مانند دیگر ابزارها پلاستیکی در معرض نور خورشید و برف و باران رنگ خود را از دست بدهند.
اما باید گفت که در ساخت چمن مصنوعی، الیاف مرغوب و تکنولوژی پیشرفته ای به کار می رود که همین امر موجب می گردد تا چمن مصنوعی مقاومت بالایی در برابر اشعه های UV نور خورشید و یخبندان و برف به دست آورد.
این موضوع به این معنا است که اگر حتی چمن شما سال ها در معرض برف و یخبندان قرار گرفت، رنگ آن هیچ تغییری نمی کند و شما همیشه چشم‌هایتان به چمن های همیشه سبزتان روشن می شود.

آیا می توان کاری انجام داد و از چمن های مصنوعی بیشتر مراقبت کرد؟
وجود شرایط جوی خیلی سرد در استان اردبیل بدیهی است، از این رو بهتر است بعد از خرید چمن مصنوعی به فکر خرید یک پارچه برزنتی ضد آب نیز باشید تا از چمن های خود در این شرایط مراقبت کنید. این پارچه برزنتی یک لایه محافظ روی چمن ها در برابر عوامل مختلف ایجاد می کند.

اما به هیچ وجه از نمک برای آب کردن یخ و برف استفاده نکنید، زیرا در سوراخ‌های بکینگ چمن مصنوعی انباشته می شوند و روی تخلیه و زهکشی آن تاثیر می گذارند. اگر هم احساس کردید حتما باید از نمک استفاده کنید، بهتر است تعداد دفعات این کار را بسیار کاهش دهید.
از نظر تکنیکی تمامی چمن های مصنوعی باید در برابر عوامل مختلف جوی، پایداری خود را حفظ کنند. در هر صورت این مورد به کیفیت محصولی که از مرکز خرید چمن مصنوعی در اردبیل دریافت می کنید و اینکه چگونه طراحی شده است تا در برابر آب  و هوای سخت مقاومت کند، نیز بستگی دارد.


 

آیا باید چمن مصنوعی را برای زمستان آماده کرد؟
از جایی که تکنولوژی پیشرفته ساخت چمن مصنوعی آن را در برابر یخبندان بی تاثیر می کند، نیازی هم نیست پیشاپیش چمن‌هایتان مهیا این امر کنید. فرقی ندارد بیرون هوا از خانه ها چگونه باشد، چمن های شما می توانند همیشه با ظاهر سرسبز خود به رویتان لبخند بزنند.

مزایای خرید چمن مصنوعی در اردبیل
●    از جایی که شرایط جوی این استان امکان رشد هر گیاهی را مهیا نمی کند و طول عمر آن ها را کاهش می دهد، پس خیلی نمی توان روی چمن طبیعی برای فضا سازی یا محوطه سازی حساب کرد. به همین دلیل چمن مصنوعی می تواند یک جایگزین بی نظیر و کاربردی در نظر گرفته شود که هر فضایی را با تحول شگفت انگیزی رو به رو می سازد.
●    همه ما این خاطره را داریم که بعد از بارش برف و یا باران سنگین، حیاطمان پوشیده از گل و لای شد که حتی راه رفتن را نیز سخت می ساخت.
خبر خوش این است که چمن مصنوعی به دلیل فاصله ای که بین سطح خاک و پاهای شما ایجاد می کند و مانند یک لایه واسطه عمل می نماید، وجود گل و لای را به طور کل از میان بر می دارد.
●    چمن مصنوعی همیشه آماده و مهیا است. از این رو شما می توانید بلافاصله بعد از ذوب شدن برف و یخبندان نیز از چمن های سبز خود استفاده کنید. زهکشی چمن مصنوعی واقعا مثال زدنی است و در بیشتر مواقع از چمن طبیعی نیز بهتر عمل می کند.
●    چمن مصنوعی نیاز به کار خاصی از جانب شما ندارد تا در هر فصلی زیبایی و طراوت خود را حفظ کند و همیشه مانند چمن های بهاری به نظر می رسد، این در حالی است که اصلا به آبیاری، کود دادن، استفاده از مواد شیمیایی و هر چیزی که درباره چمن طبیعی صدق می کند، نیاز نخواهید داشت.
 از این رو می توانید از این طبیعت سبز در آرامش کامل و خیالی آسوده لذت ببرید و فکرتان را از دغدغه های بیخودی دور کنید.

شما دوست عزیز می توانید برای اطمینان خرید در مناطق سردسیری مانند اردبیل به مقالاتی که آب وهوای مشابه اردبیل دارند مراجعه کنید بدین منظور پیشنهاد می شود به مقاله خرید چمن مصنوعی در تبریز سری بزنید.
 

توصیه از یک متخصص چمن مصنوعی
خیلی درباره چمن مصنوعی در ماه های زمستانی استان اردبیل نگران نباشید. تا به حال هیچ مشکلی از مشتریان عزیزمان در این مرزوبوم گزارش نشده است. تنها مراقبت‌های ساده از چمن مصنوعی را از یاد نبرید.
زمانی که همیشه به طور مداوم حواستان به نگهداری ناچیز و ساده اما موثر چمن مصنوعی باشد، مطمئن باشید که هیچ چیز نمی تواند روی آن تاثیر بگذارد. به همین ترتیب از بروز حوادث و اتفاقات ناگوار نیز جلوگیری به عمل می آید.
به یاد داشته باشید که با خرید چمن مصنوعی در اردبیل هنوز هم سطح امن و بهتری نسبت به سایر سطوح مانند سیمان و چوب مخصوصا در فصل های زمستان برای خود و اعضای خانواده‌تان مهیا می کنید. این سطوح زمانی که خیس و یخی می شوند به شدت لغزنده می گردند و خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری وارد می کنند.

نتیجه گیری
اگر درباره این که چمن مصنوعی شما توسط یخبندان و برف آسیب می بیند یا خیر نگران هستید، بهتر است خیال شما را راحت کنیم که اتفاقی برای چمن‌هایتان نمی‌افتد. تا زمانی که به توصیه های این مقاله گوش کنید، چمن های سبزتان را همیشه صحیح و سالم در اختیار دارید.
در بدترین حالت ممکن شاید الیاف چمن مصنوعی یخ بزنند اما آسیب نمی بینند مگر این که روی آن ها قدم بزنید و فشار زیادی وارد کنید.
پس شما هم برای این که دنیایی از شادی و نشاط و سرسبزی را در اطراف خود احساس کنید و طبیعت را در تک تک روزهای سال تجربه نمایید، به خانواده چمن مصنوعی بپیوندید.

نظرات