بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در بندرعباس

خرید چمن مصنوعی در بندرعباس
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/04/30 0 نظر

مزیت های چمن مصنوعی بر کسی پوشیده نیست و سال های سال است که تبدیل به یک راه حل عمومی و فراگیر شده است. زمانی که بحث خرید چمن مصنوعی در بندرعباس پیش می آید، باید همه چیز را درباره این محصول به صورت تمام و کمال بدانید.

خرید چمن مصنوعی در بندرعباس

واقعیت هایی وجود دارد که هر صاحب‌خانه و مشتری قبل از نصب این چمن باید بداند و از آن مطلع باشد، زیرا موجب جلوگیری از هر گونه سردرگمی و ابهامی می شود که ممکن است در آینده هنگام نصب چمن مصنوعی مشکلاتی را به وجود بیاورد.

گروه چمن سرا به عنوان برترین و بروزترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در بندرعباس فعالیت خود را آغاز کرده است و به هموطنان عزیز این آب و خاک بهترین و باکیفیت ترین چمن های مصنوعی را در انواع مختلف ارائه می دارد و تا حالا پروژه های فضای سبز بسیاری در بخش های خانگی و شهری به سرانجام رسانده است.
کادر متخصص چمن سرا آماده پاسخگوئی به سوالات و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد تا سهم هر چند کوچکی در سبز کردن روزهای زندگی تان داشته باشد.


1.آماده سازی زمین زیر چمن مصنوعی
قبل از این که چمن مصنوعی جدید جایگزین شود، چمن های قدیمی باید برداشته شوند. به این ترتیب زمین باید به طور مناسبی آماده سازی شود. شاید این کار ساده و راحت به نظر برسد، اما لایه برداری خاک خود نیاز به وقت و انرژی زیاد و نیروی کاری متخصص و مجربی دارد.
بیشتر شرکت های خرید چمن مصنوعی در بندرعباس خود دارای تیم فنی و تخصصی هستند که در این زمینه تجربه و مهارت زیادی دارند و پروژه های بسیاری را انجام داده اند. از این رو بسته به این که چه مقدار چمن های قدیمی باید از بین بروند، اندازه محوطه شما چقدر است و غیره، می تواند بین دو تا سه روز (کم و بیش) طول بکشد.
زمانی که چمن های قدیمی برداشته شدند، سطح خاک باید صاف و هموار و یکدست شود تا از بروز هرگونه پستی و بندی در سطح چمن مصنوعی جلوگیری شود. به این ترتیب مرحله بعدی پروژه محوطه سازی آغاز می شود: خوش آمدی چمن مصنوعی.

یکی از مهمترین موارد در داشتن چمن مصنوعی با کیفیت و با دوام زیر سازی مناسب است پیشنهاد می کنیم به مقاله زیر سازی چمن مصنوعی سری بزنید تا بیشتر در این مورد اطلاعات کسب کنید .


2. جدول زمانی
نصب چمن مصنوعی اصلا کار سختی نیست. اما در هر صورت یک شبه هم انجام نمی شود. برای مثال، برای 1500 متر مربع از چمن مصنوعی، 2 تا 4 روز وقت لازم است. شمار افرادی که در پروژه کار می کنند، میزان تجربه و تخصص آن ها، آب و هوا و در دسترس بودن تجهیزات و ابزارها، همگی روی مدت زمان نصب چمن مصنوعی تاثیر می گذارند.
اندازه گیری ها باید دقیق و اصولی انجام گردد و چمن ها باید بادقت بریده شوند تا به خوبی در محل مورد نظر جای بگیرند و در نهایت لبه ها هیچ ناهماهنگی نداشته و صاف و یکدست به نظر برسند.
به طور ایده آل، نصب چمن مصنوعی باید زمانی انجام بگیرد که دمای هوا بالای 10 درجه سانتی‌گراد باشد. در فصل  های خنک تر سال، شاید نتوان پروسه نصب را صبح ها پیش برد و همین امر مدت زمان نصب چمن مصنوعی را افزایش می دهد.
اگر همه چیز بر وفق مراد باشد بعد از خرید چمن مصنوعی در بندرعباس حدود دو روز طول می کشد تا همه چیز آماده و مهیا باشد.

 

3. تمیز کردن
مطمئنا آخرین چیزی که می خواهید این است که از نصاب هایی کمک بگیرید که محوطه موردنظرتان را به ویرانه تبدیل کنند، به گونه ای که چندین روز طول بکشد تا بتوانید همه جا را تمیز کنید. برای اطمینان از این که همه چیز اصولی و بدون به‌هم‌ریختگی پیش می رود باید هنگام انتخاب شرکت مورد نظر خود دقت کنید تا فضای سبز موردنظرتان را بدون کمی و کاستی و بدون کثیف کاری تحویل شما بدهند.
فقط یک نکته را از یاد نبرید که کثیف ترین و شلوغ ترین مرحله پروسه نصب همان لایه برداری خاک است. اگر هوا خیلی خشک باشد به احتمال خیلی زیاد گرد و غبار پخش می شود. البته تیم نصب باید هر کاری از دستشان برمی‌آید برای کاهش این گرد و غبار انجام دهند، اما در هر صورت بهتر است پنجره های ساختمان را تا اتمام این مرحله از پروسه نصب بسته نگاه دارید.


4. هزینه کلی چمن مصنوعی
خرید چمن مصنوعی در بندرعباس مانند یک نوع سرمایه گذاری است. شاید در وهله اول زمانی که به تگ و برچسب قیمت آن نگاه کنید، این احساس به شما دست بدهد که بسیار گران قیمت است. اما شما باید به آن در دراز مدت نگاه کنید، درست مانند هر سرمایه گذاری که در بخش های دیگر زندگی خود انجام می دهید.
شما با نصب چمن مصنوعی، کمترین میزان هزینه نگهداری را متقبل می شوید، به گونه ای که این امر خود جبران قیمت اولیه که می پردازید می شود، در عوض در تمام طول سال از چمن های که ذره ای تغییر نمی کنند بهره مند می شوید.
به این ترتیب شما یک سرمایه گذاری ارزشمند دارید که بازده مالی و عملکرد فوق العاده بالایی دارد.
همه این ها را که کنار بگذاریم، چمن مصنوعی یک تصویر و منظره خارق العاده را جلوی چشم‌هایتان ایجاد می کند که به کمترین میزان تلاش و رسیدگی از جانب شما نیاز دارد و به این ترتیب ملک شما و محوطه آن به زیباترین شکل ممکن می درخشد که این را مدیون زیبایی بی حد و نصاب و نمای بسیار طبیعی چمن مصنوعی می باشد.
در واقع طبق پروژه های انجام شده، شما با خرید و نصب چمن مصنوعی می توانید ارزش مالی ملکتان را چندین برابر افزایش دهید و نسبت به ملک های عادی و معمولی دیگر، سریع تر به فروش برسانید. چه کسی از خرید خانه و ملکی که فضای سبز بی نظیری دارد و به کمترین میزان نگهداری نیاز دارد استقبال نمی کند؟

 
5. چمن مصنوعی چقدر ماندگاری دارد؟
این چرخه زندگی طولانی چمن مصنوعی است که آن را تبدیل به گزینه ارزشمند و به صرفه نموده است. به طور ایده آل بازهم ماندگاری و طول عمر چمن ها به شرکت خرید چمن مصنوعی در بندرعباس که به آن مراجعه می کنید و رعایت نگهداری های هر چند کوچک و ساده از آن و در نهایت نحوه استفاده و میزان عبور و مرور روی چمن ها باز می گردد.
بیشتر شرکت های چمن مصنوعی ضمانتنامه و گارانتی حدود 10 ساله ارائه می کنند. این خود نشانه ای برای طول عمر بالای چمن های مصنوعی می باشد. در هر صورت طبق تحقیقات انجام شده چمن مرغوب و باکیفیت که به خوبی از آن مراقبت شده باشد می تواند بین 10 تا 15 سال سبز و زیبا و با طراوت باقی بماند.

 


6. آیا چمن مصنوعی تنوع رنگی دارد؟
بسیاری از مردم نمی دانند که چمن مصنوعی در رنگ های متنوعی از جمله صورتی، آبی، مشکی و قهوه ای در دسترس می باشد. این رنگ ها به صورت ساچمه ها با پالت های پلی اتیلن میکس می شوند و بعد از این که به خوبی با همدیگر ذوب شده و ترکیب شدند، رنگ مورد نظر نمایان می گردد.

دلیل چنین تنوع رنگی نیز به خلاقیت و ابتکار عمل باز می گردد. بسیاری از ورزش ها و برند ها از این چمن های مصنوعی رنگی استفاده می کنند تا لوگوهایشان را در سطح زمین در معرض نمایش قرار دهند.
به این ترتیب حجم بالایی از خرید چمن مصنوعی در بندرعباس توسط صاحب‌خانه هایی صورت می گیرد که تمایل پیدا کرده اند توسط رنگ های متنوع چمن مصنوعی در باغ و حیاط و اطراف استخر، خلاقیت خود را بروز دهند.
حتی چنین تنوع رنگی در مدارس و دانشگاه ها و مراکز تجاری نیز شگفتی آفرین بوده است.


7. آیا حیوانات می توانند به چمن مصنوعی شما جذب شوند و موجبات ناراحتی و حتی وحشت شما را فراهم کنند؟
از جایی که حیوانات وحشی نمی توانند از چمن مصنوعی تغذیه کنند، باغ و حیاط شما را رها کرده و به دنبال منبع غذای دیگری می گردند. هم چنین به دلیل این که چمن مصنوعی در برابر حشرات مقاوم است، هیچ سموم دفع آفاتی نیز مورد نیاز نمی باشد.
در نتیجه شما با خیال راحت می توانید روی چمن ها دراز بکشید و بنشینید و اجازه دهید که کودکانتان در حیاط و روی چمن ها به شیطنت های بچگی خود مشغول باشند، بدون این که هیچ خطری آن ها را تهدید کند و یا موجوداتی موجب آزار و اذیت آن ها شوند.


کلام آخر
امیدواریم که جواب تمامی سوالات خود را گرفته باشید و برای خرید چمن مصنوعی در بندرعباس به ذهنیت شفاف و واضحی دست یافته باشید.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از اقدام به خرید، اطلاعات و آگاهی های خود را از تمامی جزئیات چمن مصنوعی بالا ببرید تا بتوانید از انتخاب خود یک دنیا سرسبزی و حس طبیعت هدیه بگیرید.
شما یک بار برای چمن مصنوعی هزینه می کنید و انتخاب محتاطانه و دقیقی انجام می دهید، اما بیش از 10 سال از هر گونه دردسر و کار سخت و طاقت فرسا و هم چنین هزینه های بیهوده که فقط جیبتان را خالی می کنند، مبرا هستید.
برای روزهای شاد زندگی خود آماده باشید.

نظرات