بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در دماوند

خرید چمن مصنوعی در دماوند
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/01 0 نظر

یکی از جذاب ترین ویژگی های چمن مصنوعی این است که به رسیدگی و مراقبت بسیار ناچیزی نیاز دارد، این در حالی است که چمن های طبیعی الزامات بسیاری دارند تا سالم باقی بمانند.

خرید چمن مصنوعی در دماوند

شما به وسیله چمن مصنوعی، نیازی به کود دادن، هرس کردن، تهویه هوا و یا هدر دادن مقدار زیادی از آب ندارید تا اطراف خانه خود را سرسبز کنید.
اگر در شهر دماوند زندگی می کنید و می خواهید چشم اندازهای تماشایی به ملک خود بیافزایید، چمن مصنوعی همان گزینه ای است که می تواند راه را برای شما هموار کند.


بهترین برند خرید چمن مصنوعی در دماوند کجاست؟
گروه چمن سرا با بهره گیری از خلاقیت و ابتکار عمل در زمینه عرضه تمامی انواع چمن های مصنوعی مناسب هر پروژه و کاربردی قدم گذاشته است و چندین سال است که پروژه های فضای سبز موفقی را در کارنامه خود دارد.
تیم چمن سرا متشکل از کارشناسانی است که می توانند به هر گونه سوال بزرگ و کوچک شما پاسخ دهند و شما را در مسیر انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی راهنمایی کنند تا بتوانید به رویاهای سبز خود واقعیت ببخشید.

برای خرید یک چمن مرغوب باید بیشتر راجع به آن بدانید به شما توصیه می شود مقاله بورس چمن مصنوعی را مطالعه کنید.


آیا چمن مصنوعی نیاز به هیچ مراقبت و رسیدگی ندارد؟
این موضوع کاملا اشتباه است. مطمئن باشید هر برندی که ادعا می کند چمن های مصنوعی‌شان به هیچ رسیدگی و مراقبتی نیاز ندارند، کذب محض است. برای این که همیشه فضای سبزتان در مناسب ترین و بهترین حالت خود قرار داشته باشد، شما باید همیشه به یک روتین ساده تمیز کردن و رسیدگی به چمن ها پایبند باشید.  

 
چگونه از چمن مصنوعی محافظت کرده و آن را تمیز کنیم؟
این که نیاز دارید هر چند وقت یک بار برنامه رسیدگی به چمن ها را به نحو احسنت اجرا کنید، بستگی به شرایط ویژه شما دارد. برای مثال، اگر حیوانات خانگی و کودکانی در خانه دارید که در حیاط و روی چمن ها بازی می کنند و یا درخت ها و بوته هایی را در حیاطتان کاشته اید، مطمئنا نسبت به کسی که هیچ یک از این موارد برای شرایط او صدق نمی کند، به دفعات بیشتری باید چمن‌هایتان را تمیز کرده و به آن ها رسیدگی کنید.
یا به عبارت دیگر اگر منطقه زندگی شما پر از گرد و غبار است، شاید نیاز داشته باشید به دفعات بیشتری روی چمن های مصنوعی را آبپاشی کنید. اگر در ماه های بارانی سال قرار دارید نیازی به آبپاشی نیست و اجازه دهید آب باران این کار را برای شما انجام دهد.
این فاکتورها هستند که شرایط شما را منحصر به فرد می سازند. در هر صورت مواردی که در ادامه بیان می کنیم را جزو لیست کارهای مراقبت از چمن خود قرار دهید و در صورت نیاز آن ها را تغییر دهید تا دقیقا متناسب با شرایط شما باشند.


نگهداری هفتگی چمن مصنوعی
بعد از خرید چمن مصنوعی در دماوند و نصب آن، نباید آن را به حال خود واگذار کنید، بلکه حداقل هفته ای یک بار روی آن را آبپاشی نمایید تا گرد و غبار و آشغال های ریز از بین بروند و اختلالی در ظاهر سرسبز و شاد چمن ها ایجاد نکنند.


نگهداری ماهانه چمن مصنوعی
بهتر است در برنامه خود یک روتین ماهانه را نیز در نظر بگیرید تا همیشه و در همه حال چمن های شما بی عیب و نقص به نظر برسند.

چگونه باید این کار را انجام دهید:
1.گرد و غبار، شاخه و برگ ها و آشغال را با یک شانه یا فرچه تمیز از روی چمن ها بزدایید.
2. از یک فرچه و یا براش دستی استفاده کنید و الیاف چمن مصنوعی را شانه بزنید تا حالت ایستاده خود را حفظ کنند.


برای این کار می توانید از جارو نیز استفاده کنید تا مواد اضافه روی چمن ها را جمع آوری نمایید. بهتر است در صورت انتخاب براش یا فرچه با موهای زبر نوعی که دندانه های فلزی دارد را انتخاب نکنید که به چمن های مصنوعی آسیب می رسانند.

برای این که از خرید چمن مصنوعی در دماوند تجربه بی نهایت لذت بخشی را کسب کنید، باید تمیز کردن آن را در اولویت قرار دهید. به یاد داشته باشید که اگر در خانه حیوانات خانگی و کودکان خردسال دارید یا با تغییر فصل، درخت ها و بوته های حیاطتان، شاخه و برگ های خود را از دست می دهند و روی چمن ها می ریزند، باید به دفعات بیشتری به چمن های خود توجه کنید.


چگونه فضولات حیوانات خانگی خود را از روی چمن مصنوعی جمع کنید؟
1.فضولات جامد را با استفاده از یک کیسه و خاک انداز جمع آوری نمایید.
2. آن ناحیه را آبپاشی کنید
3. جایی که حیوانات خانگی شما ادرار می کنند را با آب اسپری نمایید تا تمیز و بدون بو شود. اگر مطمئن هستید که بخش هایی از حیاط وجود دارند که حیوان دلبند شما بیشتر در آنجا اجابت مزاج می کند، تمرکزتان را روی آن نواحی بگذارید.
5. در صورت نیاز از یک محصول خنثی کننده بوی بد ادرار حیوانات خانگی روی چمن‌هایتان استفاده کنید.

 
نکته: اگر هدفتان از خرید چمن مصنوعی در دماوند این است که حیاطتان همیشه سرسبز و تمیز و مرتب و یکدست باشد و یا دوست ندارید که فضولات حیوانات خود را جمع‌آوری کنید. یک پیشنهاد طلایی برای شما داریم: اگر می‌توانید به سگ یا گربه خود آموزش دهید تا بخشی از حیاط که شما مشخص می‌کنید را برای دستشویی کردن انتخاب کنند.
این بخش از حیاط می تواند خاکی و یا سنگی باشد، فرقی ندارد. این موجودات به راحتی می توانند برای این کار آموزش ببینند و از این رو چمن ها بهداشتی و تمیز باقی می مانند و به دفعات کمتری نیاز به رسیدگی دارند.


چگونه باکتری ها را از چمن مصنوعی از بین ببریم؟
وجود باکتری و میکروب عموما مسئله مهمی درباره چمن مصنوعی نیست (مخصوصا اگر هنگام خرید چمن مصنوعی در دماوند، نوعی را همراه با مواد پرکننده ضد میکروبی انتخاب کرده باشید که به شدت پیشنهاد می شود)، اگر شما به طور مرتب هم از چمن ها مراقبت کرده  باشید و تمام اصول بهداشتی را رعایت کرده باشید، این موضوع اصلا ارزش فکر کردن هم ندارد.
در هر صورت اگر حساس هستید و اعتقاد دارید هنوز هم میکروب و باکتری در چمن های شما وجود دارد، یک محلول یک به یک سرکه و آب تهیه کنید و روی چمن‌هایتان اسپری کنید تا هر گونه آلودگی و میکروب ها از بین بروند و خیال شما نیز راحت باشد.
حتی می توانید از محصولات بهداشتی مخصوص چمن مصنوعی در بخش هایی که حیوان خانگی شما برای ادرار کردن انتخاب می کند، استفاده کنید.


چگونه جلوی لکه شدن و سوختن الیاف چمن مصنوعی را بگیریم؟
اگر چمن مصنوعی شما به دلیل تماس با سیگار روشن سوخته است و یا لکه های سرسختی به خود گرفته است، همیشه می توانید آن ها را ترمیم کنید. در هر صورت نقشه بهتر این است که از آن ها جلوگیری کنید تا تبدیل به یک مشکل بزرگ تر نشوند.
برخی از مواد مانند اسید باتری، روغن موتور، گریس و روان کننده و غیره می توانند موجب تغییر رنگ و آسیب به الیاف چمن مصنوعی شوند. از تماس این مواد با چمن های مصنوعی جلوگیری کنید، به این منظور بهتر است تعمیر دوچرخه و تجهیزات باغبانی خود را به دور از چمن مصنوعی انجام دهید و از پارک کردن وسایل نقلیه خود روی چمن ها خودداری کنید.  

از طرف دیگر اگر خرید چمن مصنوعی در دماوند شما به این منظور است تا محیط سرسبزی را برای دورهمی ها و مهمانی های خانوادگی و دوستانه مهیا کنید و دوست دارید کنار عزیزانتان بساط باربیکیو و کباب راه بیندازید، به یاد داشته باشید که جرقه های زغال و آتش بازی و حتی گودال آتش و یا سیگار همگی می توانند در صورت تماس با الیاف چمن مصنوعی موجب آسیب و سوختگی آن ها شوند. توصیه می شود هر یک از این ها با فاصله از چمن مصنوعی قرار داشته باشند.
اگر بر حسب اتفاق چمن مصنوعی شما خراب شده باشد، از شرکت چمن مصنوعی خود بخواهید که برای ترمیم آن اقدام کنند و یا نوعی از چمنی که خریداری کرده بودید را برای شما بفرستند تا این نواحی را ترمیم و جایگزین کنید.

 
اگر روی چمن مصنوعی برف بارید و یخبندان شد چه باید بکنید
اگر در روزهای سرد شهر دماوند شاهد بارش برف و یخبندان بودید، به این موارد دقت داشته باشید:
●    اگر بارش برف بسیار ملایم است، می توانید آن ها را با جارو از روی چمن های خود بزدایید و یا اجازه دهید خودشان آب شوند.
●    اگر ارتفاع برف انباشته شده روی چمن ها به چند سانتی متر و یا حتی یک متر می رسد، می تواند از بیل های پلاستیکی برای ربودن برف استفاده کنید تا لایه های بالایی را بردارید تا باقی خود به خود ذوب شوند.

در هر صورت مطمئن باشید که برف بعد از ذوب شدن درست مانند باران از لابه‌لای الیاف چمن مصنوعی عبور می کند و به خوبی زهکشی می گردد.


نتیجه
خرید چمن مصنوعی در دماوند این امکان را برای شما فراهم می آورد تا طول عمر فضای سبز خود را بیشتر و بیشتر کنید، البته اگر رسیدگی و مراقبت از آن را از یاد نبرید و سهل انگاری نکنید.
انجام این کارهای ساده به طور منظم موجب می شود تا خیالتان بابت شاداب و باطراوت به نظر رسیدن چمن‌هایتان راحت باشد. حالا چشم انداز سبز حیاط شما برای استراحت کردن، بازی کردن، مهمانی گرفتن و غیره آماده و مهیا می باشد.

 

نظرات