بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در کرج

خرید چمن مصنوعی در کرج
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/29 0 نظر

زمانی که می خواهید در استان البرز بهترین چمن مصنوعی را مناسب با پروژه خود انتخاب کنید، موارد بسیاری وجود دارد که باید مورد ملاحظه قرار دهید: قابلیت ارتجاعی الیاف، رنگ و تراکم و خیلی از موارد دیگر.

خرید چمن مصنوعی در کرج
 

 چیزی که اغلب اوقات نادیده گرفته می شود، ارتفاع پایل است، که به طول الیاف چمن مصنوعی گفته می شود. در واقع ممکن است سر دوراهی بمانید که ارتفاع بلند خوب است یا کوتاه.

بیش از هر چیزی انتخاب شرکت و مرکز معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر تیم متخصص و فنی و مجربی به شما چمن مصنوعی را بفروشند، مطمئنا اطلاعات لازم برای بهترین انتخاب را نیز به شما ارائه می کنند.
گروه چمن سرا به عنوان مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج که سال ها است فعالیت خود را آغاز نموده است، چمن های مصنوعی باکیفیت و مرغوب را که از هر نظر در سطح استانداردی قرار دارند به هموطنان عزیزمان در شهر کرج ارائه می نماید. شما می توانید با ارزیابی نیازها و اهداف خود و بررسی مکانی که می خواهید فضای سبزی در آنجا راه بیاندازید، بهترین انتخاب را داشته باشید.


اما در این مقاله دستورالعمل ها و توصیه هایی برای انتخاب مناسب ترین ارتفاع چمن مصنوعی نیز با شما به اشتراک می گذاریم، با ما همراه باشید.

ارتفاع پایل چیست؟
اندازه ای که از بکینگ تا نوک الیاف گرفته می شود، ارتفاع پایل نام دارد. این اندازه به صورت میلیمتر (mm) بوده و محدوده آن بین 10 میلیمتر تا بالای 50 میلیمتر می باشد. برای چمن های حیاط و باغ، ارتفاع های پایل 25 تا 40 میلیمتر رایج ترین انتخاب است.

یافتن ارتفاع پایل صحیح برای پروژه شما تماما به هدفتان از استفاده از چمن مصنوعی و این که انتظار دارید میزان ترافیک روی چمن هایتان به چه میزان باشد، بستگی دارد. برای مثال، ورزش های تماسی مانند فوتبال و راگبی، به چمن مصنوعی متفاوت تری نسبت به چمن های حیاط دارند.

مبحث زیبایی و تزئینی نیز نقش مهمی در این میان ایفاء می کند. چمن مصنوعی شما باید به چه شکل باشد؟ برخی از مشتریان الیاف کوتاه و تر و تمیز را ترجیح می دهند، برخی دیگر چمن های بلندتر و پرپشت تر را می خواهند. جدا از هدف استفاده، سلیقه شما نیز در این زمینه تاثیر گذار است. پس حتما قبل از خرید و انتخاب، تمامی این موارد را برای خود مشخص کنید و به یاد داشته باشید.

ارتفاع پایل: 20 میلیمتر و کمتر
زمانی که بحث کودک و حیوانات خانگی در میان باشد، متصدى و فروشندگان مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج به شما ارتفاع پایل کوتاه را پیشنهاد می کنند. این امر تمیز کردن چمن را ساده تر می کند و به این ترتیب شما از این که سگ یا گربه تان به جان باغ و حیاطتان بیفتند، خیالتان آسوده و تخت خواهد بود.
ارتفاع پایل کوتاه چمن های مصنوعی موجب می شود تا ظاهر بسیار مرتب و منظمی داشته باشند. به این دلیل است که افرادی که هدف های تزئینی از استفاده از چمن مصنوعی در سر دارند، ارتفاع پایل کوتاه را انتخاب می کنند.
برخی از انواع ورزش ها نیز مانند پدل و تنیس هر دو قوانین و زیر ساخت های سرسختی دارند و از این رو چمن مصنوعی کوتاه مناسب آن ها خواهد بود.


●    چمن مصنوعی 15 میلیمتری را با لایه فوم PU 12 میلیمتری انتخاب کنید که بهترین راه حل برای زمین بازی کودکان می باشد. زیرا حداکثر راحتی را هنگام قدم برداشتن روی آن مهیا می کند. این امر به شما اجازه می دهد تا محیط امنی برای کودکان خود مهیا کنید که به خوبی با مقررات و استانداردهای زمین بازی مخصوص بچه ها مطابقت دارد.
●    برای زمین پدل و تنیس، چمن مصنوعی با ارتفاع کوتاه که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد را انتخاب کنید.

ارتفاع پایل: بین 20 میلیمتر و 30 میلیمتر
هر چه ارتفاع چمن بلندتر باشد، فضای سبز محوطه شما  واقعی تر و طبیعی تر به نظر می رسد. از طرف دیگر، جمع آوری شاخه و برگ و آشغال های اضافه روی چمن های بلند حیاط و یا حتی تراس و بالکن مدت زمان بیشتری به طول می انجامد که این امر مخصوصا برای کسانی که مشغله بسیاری زیادی دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد.
اگر می خواهید بهترین نوع چمن مصنوعی نصیبتان شود، 20 میلیمتر تا 30 میلیمتر بهترین ارتفاع و رایج ترین آن است. به این ترتیب، چمن های شما مانند این به نظر می رسند که به تازگی هرس شده اند و این امر در کنار تراکم بالای پایل به این معنا است که به اندازه کافی ارتجاعی می باشد که ترافیک و تردد بالایی را تحمل کند:
●    چمن مصنوعی پیشنهادی ما دارای 25 میلیمتر با رنگ های سبز، بژ و قهوه ای می باشد.
●    یا چمن های 25 میلیتری با رنگ روشن که بهترین تعادل را بین نرمی و لطافت و قابلیت ارتجاعی بودن ایجاد می کند را برگزینید.

ارتفاع پایل: بین 30 میلیمتر و 40 میلیمتر
چیزی که به هر مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج مراجعه کنید به شما می گویند این است که اگر می خواهید چمن‌هایتان واقعی به نظر برسند، انتخاب ارتفاع بالای الیاف بسیار ایده آل خواهد بود.

 به علاوه این چمن ها زیر پاهای شما نرم و لطیف احساس می گردند. کودکان عاشق بازی کردن روی آن خواهند بود، این در حالی است که از حس قلقلک مانند الیاف بین انگشتانشان لذت می برند. تعجبی ندارد که ارتفاع 30 میلیمتری گزینه ارجح تری برای بیشتر پروژه های محوطه سازی حرفه ای به شمار می رود.
به لطف پیشرفت تکنولوژی، این چمن های مصنوعی تقریبا بلند در تمام طول سال انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاعی خود را حفظ می کنند.
●    شما می توانید چمن مصنوعی 35 میلیمتری با رنگ زیتونی را انتخاب کنید.
●    یا چمن 35 میلیمتری با تراکم بالا و پرپشت نیز پیشنهاد می شود.

 

ارتفاع پایل : 40 میلیمتر و بیشتر
برای افرادی که چمن پرپشت و سرسبز و متراکم را دوست دارند و از ظاهر یکدست و یکنواخت آن خوششان می آید، چمن مصنوعی بلند می تواند بهترین گزینه باشد. اگر احساس می کنید که ترافیک و تردد در آن جا بسیار کم است، این اندازه ارتفاع پایل می تواند انتخاب خوبی باشد و آن نتیجه مورد انتظار را به خوبی عملی می کند.

اما زمانی که برای خرید چمن مصنوعی در کرج به یک مرکز و فروشگاه مراجعه می کنید و این اندازه را برمی‌گزیند، مطمئنا آن ها به شما می گویند که اگر فکر می کنید که روی چمن ترافیک و تردد بالایی صورت می گیرد، این نوع از چمن اصلا مناسب نخواهد بود.
از این رو، انتخاب یک چمن مصنوعی مرغوب با مقدار مناسب و صحیح از مواد اینفیل یا پرکننده و اندازه درست و مناسب الیاف می تواند تمام آن چیزی باشد که می خواهید.
●    در این زمینه چمن مصنوعی 40 میلیمتری شامل 5 رنگ مختلف، می تواند مناسب در نظر گرفته شود.
●    یا چمن مصنوعی 50 میلیمتری که بلندترین الیاف چمن مصنوعی در کالکشن ما می باشد نیز گزینه پیشنهادی دیگر است.

چرا ارتفاع پایل اهمیت دارد؟
1.زیرا زیبایی ظاهر چمن مصنوعی را تعیین می کند. در بخش های کم تردد، وجود چمن های پرپشت و بلند به نظر آرامش بخش می آید. برای بخش های پر ترافیک نیز آن الیاف بلند با لگدمال شدن صاف و تخت می گردند، از این رو در این زمینه انتخاب خوبی در نظر گرفته نمی شوند.
هم چنین سعی کنید که از آن طرف بام نیافتید و چمن ها با ارتفاع خیلی کوتاه را انتخاب نکنید که حیاط و باغ و یا تراس شما شبیه به زمین های ورزشی می شود.

2. اگر می خواهید از چمن مصنوعی برای کودک خود به کار ببرید، انتخاب ارتفاع پایل مناسب باعث احساس راحتی آن ها حین بازی می شود و حکم یک سطح نرم و لطیف و امن را برای آن ها دارد.


آیا ارتفاع چمن مصنوعی روی دوام آن تاثیر می گذارد؟
این موضوع به این بستگی دارد که از چه ارتفاع پایلی در چه جایی استفاده می کنید. مسلما اگر از فروشنده مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج بخواهید چمنی را به شما پیشنهاد دهند که در مسیر پر تردد حیاط نصب خواهد شد و می خواهید دوام بالایی داشته باشد، نوع کم ارتفاع چمن مصنوعی را به شما پیشنهاد می کنند.
وحتی بالعکس، اگر می خواهید از این محصول سبز برای تزئین و دکوراسیون به کار ببرید که به هیچ وجه زیر پا قرار نمی گیرد و یا میزان تردد در آن جا بسیار کم است، نوع بلند چمن مصنوعی به شما پیشنهاد می شود.
در اصل انتخاب صحیح ارتفاع پایل منجر به افزایش ماندگاری فضای سبز شما می شود.

اگر دوست دارید از چمن مصنوعی در کرج اگاهی بیشتری پیدا کنید به مقاله فروش چمن مصنوعی در کرج مراجعه کنید

کلام آخر
این توصیه های بیان شده به شما کمک خواهند کرد  تا بهترین انتخاب را در زمینه ارتفاع پایل الیاف داشته باشید و هم چنین از طرف دیگر تیم متخصص و کادر مجرب مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج که مراجعه کرده اید نیز می توانند شما را در این تصمیم نیز یاری کنند.
هدف اصلی برگزیدن نوعی از این محصول است که بتواند انتظارات شما را به واقعیت تبدیل کند.

نظرات