بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در مرکزی

خرید چمن مصنوعی در مرکزی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/14 0 نظر

هیچ کس روی این کره خاکی وجود ندارد که چمن ها را نشناسند و یا حداقل یک بار توی عمر خود آن ها را ندیده باشد یا روی آن ها قدم نگذاشته باشد. چمن ها همه جا در اطراف شما وجود دارند، چه در خانه باشید، چه اطراف شهر و یا حتی در طبیعت و فضای سبز، هیچ فرقی ندارد.
شاید خیلی از ما تفاوت بین رنگ های مختلف را از جمله آبی آسمانی، آبی کاربنی و یا حتی آبی نفتی را تشخیص ندهیم، اما همه می دانیم چمن ها چگونه رشد می کنند.

خرید چمن مصنوعی در مرکزی


چمن مصنوعی نیز یک بخش دیگر از این ماجرا است.
اگر در استان مرکزی زندگی می کنید و تا به حال چنین چیزی را نصب نکرده اید، ممکن است برای خرید چمن مصنوعی سوالات بسیار زیادی برایتان به وجود آمده باشد.
همین موضوع شاید مانع شما از خرید چمن مصنوعی در مرکزی شود و شما را سر چند راهی قرار دهد.
اگر شما هم فکر می کنید که چمن مصنوعی یک محصول جدیدی است که نمی توانید از آن سر در بیاورید، با ما در این مقاله همراه باشید.


بهترین برند چمن مصنوعی در استان مرکزی و اراک کدام است؟
گروه چمن سرا به عنوان برترین و بهترین و مدرن ترین عرضه کننده چمن های مصنوعی درجه یک و ممتاز که از هر جهت به نفع مصرف کنندگان و حتی محیط زیست و حیات وحش عمل می کنند، آماده مشارکت در پروژه های فضای سبز در هر زمینه و حوزه ای می باشد.
صحت این ادعا را می توانید با مراجعه به وب سایت چمن سرا و بازدید نمونه کارهایی که با موفقیت و به زیباترین شکل ممکن انجام شده است، درک کنید. از طرف دیگر گروه پشتیبانی ما نیز آماده پاسخگوئی به سوالات شما و ارائه مشاوره در جهت انتخاب بهینه شما عزیزان می باشد.

 

آیا چمن مصنوعی محیط زیست دوستانه است؟
بسیاری از مردم به دنبال چمن های سبزی هستند که آن ها را به زحمت نیندازند و وقت زیادی از آن ها نگیرند، این در حالی است که هم چنان نگران تاثیرات زیست محیطی آن ها نیز می باشند.
حقیقت باید گفته شود، چمن های مصنوعی در قدیم دارای مواد شیمیایی مضری هم چون سرب بودند. اما این روزها تقریبا تمامی شرکت ها چمن های مصنوعی خود را 100 درصد بدون سرب تولید می کنند و همیشه محصولات خود را از نظر وجود مواد شیمیایی مضر مورد تست و بررسی قرار می دهند.
اگر سری به وب سایت ها و مراکز خرید چمن مصنوعی در مرکزی بزنید، حتی می توانید متوجه شوید که چقدر در ساخت این چمن ها خلاقیت و ابتکار عمل به کار برده شده است که علاوه بر استفاده از موادی مانند سویا و الیاف نیشکر و هم چنین پلاستیک های بازیافتی اقیانوسی، ظاهر آن ها نیز به چمن های واقعی بسیار نزدیک شده است.

از طرف دیگر چمن مصنوعی به این روش ها می تواند به نفع محیط زیست عمل کند:
●    نیاز به آبیاری را به حداقل ترین میزان ممکن می رساند
●    نیاز به مواد شیمیایی، کودهای شیمیایی و علف کش ها را حذف می کند و از این رو اجازه نمی دهد تا مواد سمی و شیمیایی راه خود را به اکوسیستم و محیط زیست و حیات وحش باز کنند
●    میزان آلودگی ناشی از تجهیزات بنزینی و گازوئیلی باغبانی مانند دستگاه چمن زن را نیز با کاهش چشمگیری رو به رو می نماید

 

آیا چمن مصنوعی به هیچ آبی نیاز ندارد؟
شاید جواب این سوال را بدانید اما شاید هم از شنیدن پاسخ آن شگفت زده شوید.
آشکار است که با خرید چمن مصنوعی در مرکزی به آبیاری چمن های خود نیاز ندارید تا زمینه را برای رشد هر چه بهتر و بیشتر آن ها مهیا نمایید.

با این وجود، شرایطی وجود دارد که باید چمن های خود را آبپاشی کنید:
●    برای از بین بردن گرد و غبار و آشغال ها. بادهای خشک و یا برگ های پاییزه که روی چمن های مصنوعی می ریزنند و می توانند چمن های سبز باشکوه شما را خراب کنند، اما این که هر دو هفته در میان و یا حتی بیشتر چمن های خود را آبیاری کنید، می توانید از بروز این اتفاق جلوگیری نمایید.
●    برای تمیز کردن کثیف کاری حیوانات خانگی. بعد از این که هر گونه فضولات جامد آن ها را جمع کردید، بهتر است آن بخش ها را آبپاشی کنید تا هر گونه بقایای به جا مانده پاک شوند و هیچ بوی ناشی از تجمع باکتری به وجود نیاید.
●    برای خنک کردن چمن های داغ و گرم. در تابستان های گرم و زیر نور مستقیم خورشید، چمن مصنوعی می تواند زیر پاهای برهنه و پنجه حیوانات بسیار داغ و گرم احساس شود. یک آبپاشی ساده قبل از این که بچه ها و حیوان خانگی شما روی چمن ها بازی کنند، موجب خنک شدن و پایین آمدن دمای آن ها می گردد.
 
 
آیا می توانم چمن مصنوعی را اطراف استخر نصب کنم؟
البته که می توانید.
خیلی از هموطنان عزیز به این دلیل به خرید چمن مصنوعی در مرکزی فکر می کنند تا زیبایی و جذابیت اطراف و محیط پیرامون استخر خود را تماشایی تر و لوکس تر و حتی آن نواحی را کاربردی تر نمایند.
اگر تصمیم دارید از چمن مصنوعی در اطراف استخر استفاده کنید، مطمئن باشید که نوعی را برمی گزینید که بکینگ بسیار نفوذپذیری دارد و اجازه می دهد تا آبی که از استخر پاشیده می شود، به طور مناسبی زهکشی شود.

اگر شما هم علاقه مند به این شده اید که اطراف استخر خود را با چمن زیبا تر کنید و دوست دارید بیشتر با این نوع چمن آشنا شوید به مقاله چمن مصنوعی برای استخر  رجوع کنید.
 

آیا می توانم چمن مصنوعی را روی سطح بتنی و سنگی نصب کنم؟
قطعا.
چمن مصنوعی یک محصول چندین منظوره و چند کاره می باشد و می تواند روی هر سطح سختی از جمله موزاییک، سنگفرش، بتن و غیره نصب شود.
نصب چمن مصنوعی روی چنین سطوحی واقعا ساده تر و ارزان تر از نصب آن روی زمین خاکی می باشد، زیرا نیاز به نیروی انسانی زیادی برای آماده سازی سطح نیست و هم چنین لازم نیست هزینه و تجهیزات بسیاری به این منظور خریداری و مهیا گردد.

 

آیا چمن مصنوعی برای سگ ها مناسب می باشد؟
خرید چمن مصنوعی در مرکزی برای سگ ها و سایر حیوانات خانگی در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.
در حقیقت، این مشهورترین و رایج ترین کاربرد چمن مصنوعی می باشد. چرا؟ چون سگ ها قاتل چمن های طبیعی هستند و ادرار آن ها نیز می تواند الیاف چمن مصنوعی را بسوزاند و یا قهوه ای رنگ کند که خلاص شدن از شر آن ها خیلی هم ساده نیست.
چمن مصنوعی برای ایجاد محیط بازی سگ ها و یا محل مناسبی برای خوابیدن و استراحت آن ها گزینه بسیار عالی در نظر گرفته می شود که می تواند سال های سال ماندگاری داشته باشد.

 

آیا سگ من می تواند به چمن های مصنوعی آسیب برساند؟
محبوبیت خرید چمن مصنوعی در مرکزی به سادگی در نگهداری و رسیدگی به آن و از همه ماندگاری بسیار طولانی مدت آن باز می گردد.
تا زمانی که چمن مصنوعی باکیفیتی انتخاب کنید که مخصوصا برای حیوانات خانگی ساخته شده است، چمن های شما در برابر رفت و آمد و بازی این موجودات نازنین و تماس با پنجه های آن ها آسیبی نخواهند دید و از این که آن ها چمن مصنوعی شما را بکنند یا حفر کنند نیز جلوگیری به عمل می آورد و هم چنین دیگر ادرار آن ها موجب تغییر رنگ و گاها از بین رفتن چمن ها نمی شود.

دوام بالا، نیاز به نگهداری کم و افزایش سود بازگشت از سرمایه می تواند اسناد محکمی برای این میزان محبوبیت چمن مصنوعی برای دامپزشکی، پارک سگ ها و یا مراکز مراقبت از حیوانات خانگی باشد.
 

چگونه بوی بد و ادرار حیوان خانگی را از چمن مصنوعی از بین ببرید؟
سگ ها در اکثر مواقع دوست دارند تا بارها و بارها در یک محل مشخصی اجابت مزاج کنند که همین امر موجب انباشته شدن ادرار در بکینگ چمن مصنوعی می شود.
این انباشتگی ادرار می تواند زمینه را برای رشد باکتری هایی مهیا کند که مسئول اصلی بوی نامطبوع چمن ها می باشند. از طرف دیگر این انباشتگی ها با چیزهایی مانند موهای بدن سگ ها، برگ ها، گرد و غبار و دیگر آشغال ها بدتر می شوند، زیرا در قابلیت زهکشی و تخلیه چمن مصنوعی اخلال ایجاد می گردد و باکتری ها سطح بیشتری برای چسبیدن در اختیار دارند.

•    برای جلوگیری از بوی حیوانات خانگی روی چمن مصنوعی، مواد اضافه را با جارو یا آبکشی های منظم و مداوم، جمع کنید. فضولات جامد را از حیاط به طور کلی جمع آوری کنید و هر جایی که لکه های ادرار حیوان خانگی تان را مشاهده می کنید، حداقل هفته ای یک بار آبکشی کنید.
•    اگر بوی بد هم چنان پا برجا بود، می توانید از محصولات از بین برنده بوی حیوانات خانگی استفاده کنید که مخصوصا برای استفاده روی چمن های مصنوعی طراحی شده اند و یا می توانید بخش های مورد نظر را با جوش شیرین و سپس شستشو با آب و سرکه به خوبی تمیز کنید.
•    از همه مهمتر بهتر است هنگام خرید چمن مصنوعی در مرکزی برای حیوان خانگی تان، نوعی را انتخاب کنید که دارای عوامل ضد میکروبی می باشد. این خود بخش بزرگی از خنثی کردن بوی بد را بر عهده دارد.


کلام آخر
زمانی که آگاهی و اطلاعاتتان را درباره هر محصولی بالا ببرید، بهتر و بیشتر می توانید روی خرید خود تمرکز کنید و از انتخاب خود رضایت داشته باشید.
به این ترتیب زمانی که می خواهید از طبیعت سبز اطراف خود لذت ببرید و به این نتیجه رسیدید که هیچ چیز نمی تواند مانند چمن مصنوعی مناسب نیاز و خواسته شما بوده و از طرف دیگر برنامه های روزانه و هفتگی تان را سنگین نکند، بهتر است تا جایی که می توانید سوالات خود را درباره چمن مصنوعی روی کاغذ بنویسید و با تحقیق و مطالعه و یا تماس مستقیم با کارشناسان مجرب، جواب تمامی آن ها را پیدا کنید.
بنابراین حالا همه چیز برای تصمیم منطقی و آگاهانه مهیا می باشد.

نظرات