بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در ارومیه

خرید چمن مصنوعی در ارومیه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/15 0 نظر

زمانی که به این نتیجه می رسید که می توانید با چمن مصنوعی فضای چشمگیر و آرامش بخشی در هر جای که فکرش را بکنید، ایجاد نمایید و از طرف دیگر کارهای روزانه خود را سبک تر کنید، مطمئنا وارد مرحله حساس انتخاب می شوید. اما زمانی که به وب سایت ها و فروشگاه های مختلف خرید چمن مصنوعی در ارومیه مراجعه می کنید، با حجم اصطلاحات و عبارت های مختلف و سخت رو به رو می شوید که شاید اندکی شما را سردرگم کند.

خرید چمن مصنوعی در ارومیه
 

درست است که دانستن این عبارات موجب می شود تا از ویژگی ها و خصوصیت های چمن مصنوعی بیشتر سر در بیاورید، اما امکان دارد در صورتی که نتوانید به خوبی آن ها را درک کنید از تصمیم خود منصرف شوید، مخصوصا اگر اولین تجربه تان باشد.
پس با ما در ادامه همراه باشید تا تمامی تعاریف بسیار مهم درباره این محصول شگفت انگیز را با جزئیات در اختیارتان قرار دهیم.


چمن مصنوعی مرغوب در ارومیه از کجا بخرم؟
قبل از این که به اصطلاحات مهم و اساسی درباره چمن مصنوعی بپردازیم، بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که وقتی تصمیم می گیرید فضای سبزی را توسط این محصول سبز ایجاد کنید، تمام تلاش خود را بکنید تا برند و شرکتی را برای خرید انتخاب کنید که بسیار قابل اطمینان و معتبر می باشند و مشتریانشان از عملکرد آن ها رضایت کافی دارند.
به این ترتیب هم مطمئن می باشید که چمن مرغوبی دریافت می کنید و هم خیالتان راحت است که آن ها همه جزئیات را از سیر تا پیاز برایتان توضیح می دهند و شما را آگاه می کنند.
گروه چمن سرا به عنوان مدرن ترین و برترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در ارومیه مانند تمامی شهرها و استان های ایران، می تواند انواع متعدد و مختلفی از این محصول را به شما هموطنان عزیز ارائه نماید.
 تیم متخصص و مجرب چمن سرا نیز شامل کارشناسان و مشاوران با تجربه ای است که می توانند به هر گونه سوال شما پاسخ دهند و از همه مهمتر، شما را در مسیر انتخاب چمن مصنوعی یاری نمایند.

اگر تمایل دارید بیشتر راجع به چمن مصنوعی در تبریز و ارومیه بدانید به مقاله خرید چمن مصنوعی در تبریز سری بزنید.

 

اصطلاحات بسیار مهم چمن مصنوعی

1.مواد پرکننده
زمانی که در یک پیش فاکتور عاملی به نام "مواد پرکننده" ذکر می شود یا چنین چیزی را مستقیما از مسئول فروش شرکت مورد نظر می شنوید، آن ها درباره شن یا موادی شبیه به شن صحبت می کنند که روی چمن مصنوعی قرار می گیرد. یک تصور غلط رایج درباره مواد پرکننده این است که زیر چمن قرار داده می شود، اما این در حالی است که مواد پرکننده روی چمن ریخته می شوند و با یک براش و فرچه لابه لای الیاف چمن مصنوعی پخش می گردند.
وجود این مواد در هر پروژه خرید چمن مصنوعی در ارومیه بسیار اهمیت دارد، زیرا چمن را سنگین می کنند و مانع از این می شود تا در برابر وزش بادهای مختلف این خطه جابه جا شوند.
هم چنین به این وسیله اطمینان حاصل می شود که الیاف حالت ارتجاعی خود را حفظ کرده و به طور ایستاده و قائم قرار می گیرند. بدون مواد پرکننده، چمن مصنوعی به سادگی جا به جا شده و الیاف آن تخت و خوابیده می گردند.


انواع مواد پرکننده
انواع مختلفی از مواد پرکننده وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. این که در میان این تنوع کدام گزینه مناسبی برای پروژه شما می باشد، به نوع چمنی که تصمیم دارید نصب کنید، باز می گردد.
مقدار مواد پرکننده که در هر متر مربع از چمن به کار می رود به وزن خود چمن مربوط می شود. مطمئن باشید که با متخصصان و کارشناسان مربوطه درباره این که در هر متر مربع از چمن انتخابی شما باید چه میزان مواد پرکننده وجود داشته باشد، صحبت می کنید.

2. وزن بالایی در برابر وزن کلی
وزن چمن مصنوعی به عنوان "وزن بالایی" و یا "وزن کلی" حساب می شود- البته هر دو به هر متر مربع از چمن اشاره دارند. اگر هنگام خرید چمن مصنوعی در ارومیه متوجه شدید که چنین چیزی به طور مشخص برچسب گذاری نشده است، باید حتما از فروشنده و شرکت مورد نظر بخواهید تا وزن بالایی و کلی محصول را برای شما مشخص کنند.
بارها شاهد بودیم که رقبای تجاری ما محصولاتشان را با عنوان وزنی کلی برچسب گذاری کرده اند که ممکن است هنگام خرید چمن مصنوعی، مشتریان را دچار ابهام و سردرگمی نماید.

 

وزن بالایی یک محصول به وزن الیافی که در ساخت چمن به کار رفته است باز می گردد اما شامل وزن بکینگ نمی شود. وزن کلی به مجموع وزن بالایی الیاف و وزن بکینگ چمن مصنوعی می گویند.
وزن بالایی بسیار مهمتر از وزن کلی می باشد، زیرا وقتی به دنبال چمن های زیبا و پرپشت و شاداب هستید، وزن بکینگ خیلی اهمیت ندارد. وزن بالایی مشخص می کند که چمن شما چقدر زیبا و بادوام خواهد بود.


3. الیاف کاهگلی
شما ممکن است از مرکز خرید چمن مصنوعی در ارومیه عبارتی تحت عنوان "کاهگل یا Thatch" بشنوید. در این جا هر چیزی که باید درباره این بخش از چمن مصنوعی  باید بدانید را با شما در میان می گذاریم:
●    کاهگل ها کوتاه تر از الیاف چمن مصنوعی می باشند و معمولا رنگ متفاوتی با الیاف اصلی و بلندتر چمن دارند.
●    این الیاف نسبت به الیاف اصلی چمن، اندکی حالت موج دار و فر دارند.
●    هدف اصلی وجود کاهگل ها ایجاد نمای بسیار طبیعی و واقعی و درست کپی برابر اصل الیاف خشک میان چمن های طبیعی می باشد.
●    رنگ کاهگل ها معمولا برنزه، قهوه ای زرد و یا سبز می باشد.

علاوه بر این که کاهگل ها موجب طبیعی به نظر رسیدن چمن ها می گردند، هم چنین در تراکم چمن ها نقش مهمی بر عهده دارند. به این دلیل است که کاهگل ها در وزن بالایی محاسبه می گردند.
به طور کلی: چمن های مصنوعی بدون کاهگل در قسمت بالایی متراکم تر هستند. اما چمن های حاوی کاهگل ها دارای تراکم متعادلی از بالا تا پایین می باشند. گاهی اوقات کاهگل ها کوتاه هستند و گاهی بلند که ظاهر و میزان نرمی و لطافت چمن ها را در سطح های مختلفی تغییر می دهند.

 

4. لایه بیس زیر چمن مصنوعی
یک تصور غلط رایج این است که می توانید چمن مصنوعی را به راحتی روی هر خاکی و روی هر سطحی نصب کنید. اگر هر شرکتی و مرکز فروش چمن مصنوعی به شما گفت که به این ترتیب باید چمن ها نصب شوند، سریعا از آن جا فرار کنید.
لایه بیس چیزی است که توسط شرکت و تیم متخصص و فنی، زیر چمن نصب و فشرده می گردد. وجود یک پایه بادوام و قابل زهکشی در سیستم چمن مصنوعی بسیار اهمیت دارد. گرانیت های خرد شده و سنگریزه ها رایج ترین محصولاتی هستند که برای بیس چمن به کار می روند.
•    بهترین عملکرد برای بیس زیر چمن این است که حدود 4 اینچ قطر داشته باشد. این امر اطمینان حاصل می کند که زمین زیر چمن بادوام و قابلیت زهکشی بالاتری دارد. در هر صورت قطر و میزان این لایه بیس کاملا به کاربرد چمن و اهداف مشتری دارد.
•    اگر پیش فاکتورها و استعلام قیمت های مختلف را از شرکت های متعدد خرید چمن مصنوعی در ارومیه باهم مقایسه می کنید که بیس های متفاوتی برای زیر چمن در نظر گرفته اند، باید از همه آن ها بپرسید که عدد و ارقام واقعی به شما ارائه دهند.
•    همانطور که در بالا گفته شد بهترین گزینه ممکن 4 اینچ عمق برای لایه بیس زیر چمن می باشد. در هر صورت یک نصاب با مهارت می تواند به شما بگوید که چه زمانی وجود بیس کمتری از این میزان هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد.
•    اگر زمین شما دارای شیب طبیعی باشد ممکن است بخواهید از لایه بیس با قطر کمتری به کار ببرید. با تمرکز روی شیب حیاط و سطح مورد نظرتان، یک نصاب می تواند موجب کاهش هزینه های شما شود. این موضوع اهمیت انتخاب شرکت متخصص و کاربلد که سال های سال است در این زمینه فعالیت دارد را پررنگ و برجسته می کند.

 


5. چمن مصنوعی حیوانات خانگی
اگر با انواع مختلف چمن مصنوعی آشنا نیستید، ممکن است بخواهید درباره چمن مصنوعی که مناسب حیوانات خانگی باشد، از افرادی پرس و جو کنید.
جالب است بدانید که چمن های مصنوعی در بازار وجود دارند که منحصرا برای استفاده این موجودات نازنین طراحی شده اند.
چنین چمنی دارای بکینگ نفوذ پذیر برای زهکشی و تخلیه آب راحت تر و سریع تر می باشد. اگر زمانی که از حیوان خانگی مراقبت می کنید، چمن مصنوعی شما بکینگ نفوذپذیری نداشته باشد، مایعات از جمله ادرار حیوانات برای تخلیه شدن راهی نخواهند داشت. به این ترتیب مایعات جذب چمن شده و بوی بسیار وحشتناکی ایجاد می کنند.

کلام آخر
همیشه دقت در انتخاب و کسب اطلاعات بیشتر برای خرید هر گونه محصولی می تواند شما را یک قدم جلوتر ببرد و موجب شود تا از نتیجه کار رضایت کافی داشته باشید.
درباره خرید چمن مصنوعی در ارومیه نیز باید تمامی اصول و اساس کار را بدانید تا خدای نکرده نوع اشتباهی از این محصول را خریداری نکنید که نه متناسب با کاربردی که از آن انتظار دارید باشد و نه آن زیبایی و شکوهی که می خواهید را در معرض نمایش قرار دهد.

نظرات