بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/03 0 نظر

اگر در استان کرمان و شهر رفسنجان زندگی می کنید و دوست دارید حیاط و محوطه خود را از حالت خوب و معمولی به عالی و رویایی تغییر دهید، فرقی هم ندارد به دنبال روشی هستید که با دوستان و اعضای خانواده خود خوش بگذرانید و یا می خواهید یک زمین گلف تمرینی یا فضای سبز اختصاصی داشته باشید و یا هر چیز دیگر، سرمایه گذاری روی خرید چمن مصنوعی می تواند همان راه حل برتر و ممتاز شما باشد.

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان

گروه چمن سرا به عنوان عرضه کننده برتر چمن مصنوعی، مدت ها است که فعالیت خود را نه تنها در استان کرمان و رفسنجان آغاز کرده است، بلکه پا فراتر گذاشته و پروژه های بسیاری را در سطح ایران و خاورمیانه به سرانجام رسانده است.
تیم چمن سرا تجربه های ارزشمند خود را مدیون سال ها خدمت گذاری به هموطنان عزیز می باشد و آماده این است که به وسیله سبزترین چمن ها هر زمان و هر جایی از کشور عزیزمان که هستید، زندگی تان را سرسبز و شاداب و باطراوت کند.


اما اشتباهاتی که ممکن است در خرید چمن مصنوعی در رفسنجان مرتکب شوید، چه چیزهایی هستند؟
بدون کمک از یک کارشناس و نماینده فروش متخصص، خرید چمن مصنوعی می تواند هزینه بردار باشد و مشکلاتی را به وجود آورد که شاید تنهایی از پس آن بر نیایید.
جدا از انتخاب نوع، رنگ و شکل چمن مصنوعی، اشتباهات رایج دیگری وجود دارد که ممکن است به آن ها دچار شوید.
در ادامه نگاهی به پنج اشتباهی می کنیم که بیشتر مردم هنگام خرید و انتخاب این محصول سبز و شگفت انگیز مرتکب می شوند.


1.خرید چمن مصنوعی بر اساس قیمت
این واقعیت را بپذیرید که چمن مصنوعی گران قیمت است و نباید انتظار داشته باشید که آن را در قفسه فروشگاه ها پیدا کنید. چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری قابل ملاحظه برای خانه شما به شمار می رود و می بایست تا بالای 15 سال ماندگار و بادوام باقی بماند تا ارزش این سرمایه گذاری را داشته باشد و ملک و خانه تان را از نظر مالی و اقتصادی، ارزشمندتر کند.
چمن مصنوعی ارزان قیمت ممکن است روی سطح عالی به نظر برسد، اما همین بی توجهی به مواد به کار رفته در آن روی کیفیت محصول تاثیر می گذارد و به این ترتیب ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد.
خرید چمن مصنوعی با قیمت ارزان می تواند به معنی خراب شدن، رنگ پریدگی و تخت و خوابیده شدن الیاف در مدت زمان کوتاه باشد. در این شرایط، باید خیلی زودتر از آن چه که فکرش را بکنید، چمن مصنوعی را جایگزین کنید که باز هم باید زمان و پول بیشتری را متحمل شوید.
اما بهتر است برای خرید چمن مصنوعی در رفسنجان، به یک مرکز و شرکت معتبر مراجعه کنید تا یک محصول باکیفیت خریداری نمایید که قیمت منصفانه و به صرفه ای نیز ارائه می کنند.

 

2. انتخاب چمن مصنوعی از یک نمونه
یک نمونه شاید نتواند آن گونه که باید، تصویر واقعی از این که چمن های مصنوعی در سطح مورد نظرتان چگونه به نظر خواهند رسید، به شما بدهند.
یک نمونه کوچک می تواند چمن های پرپشت و شاداب همراه با الیاف بلند داشته باشد. اما در واقعیت، چمن های مصنوعی واقعی شامل الیاف کوتاه تر و پراکنده تر می باشند.
زمانی که به نمونه ها نگاه می کنید، بدانید که چه نمای ظاهری را می خواهید در سراسر حیاط و محوطه خود شاهد باشید. اگر چمن های بلندتر و با نمای باشکوه می خواهید، سعی کنید نمونه ای با الیاف بلند از فروشنده و شرکت چمن مصنوعی درخواست کنید.
چمن های مصنوعی به طور خودکار نسبت به چمن های طبیعی کوتاه تر به نظر می رسند. در واقع، زمانی که شما دکور و طراحی حیاطتان را به اتمام برسانید، چمن ها به طور کلی کوتاه تر ظاهر خواهند شد.


3. انتخاب بیس اشتباه
انتخاب بیس صحیح می تواند این اطمینان را به وجود آورد که چمن مصنوعی شما چین و چروک نمی خورد و آب را در خود نگاه نمی دارد. بسیار ضروری است که چمن مصنوعی شما دارای زمین حفاری شده مناسبی باشد. استفاده از مواد ساب بیس با یک لایه محکم و نفوذ پذیر برای زهکشی و تخلیه آب، یک طرح بندی ایده آل برای بیس به شمار می رود.
یک بیس نامتعادل می تواند موجب جابجایی چمن، ایجاد سوراخ، چین و چروک و زهکشی ضعیف شود. حتی گاهی اوقات عدم توجه به عمق مناسب و انتخاب غلط نوع سنگریزه برای زمین زیر چمن مصنوعی می تواند مشکل آفرین باشد.


4. نداشتن ابزار و تجهیزات مناسب
هنگام خرید چمن مصنوعی در رفسنجان شما باید اطمینان حاصل کنید که ابزارهای مناسبی را تهیه می کنید. نصب چمن مصنوعی ساده نیست و به راحتی می تواند تمام برنامه ریزی و طرح بندی شما را بر هم بریزد.
منطقه ای که در آن زندگی می کنید نیز روی پروسه نصب بسیار تاثیرگذار است. بهتر است با توجه به موقعیت اقلیمی خود از یک تیم متخصص و فنی باتجربه بخواهید تا پروسه نصب را بر عهده بگیرند و مطابق با قواعد و قوانین چشم انداز موردنظرتان را خلق کنند.


5. درک نکردن ضمانتنامه و گارانتی چمن مصنوعی
پیشنهاد می شود که هنگام خرید چمن مصنوعی در رفسنجان  به طور مفصل و با دقت گارانتی و ضمانتنامه را مطالعه کنید و اگر با هر چیزی برخورد کردید که نمی توانید به خوبی درک کنید و برایتان مبهم است، حتما از مسئول فروش شرکت موردنظر بخواهید با توضیحات خود به شما کمک کند، مخصوصا زمانی که متراژی که می خواهید چمن پوش کنید، بسیار بزرگ و وسیع باشد.
تمام بندها و اصطلاحات را با نماینده و کارشناسان فروش بررسی کنید و از آن ها بخواهید توضیح مفصلی درباره نحوه استفاده از گارانتی به شما بدهند.

 

انتخاب چمن مصنوعی با واقعی ترین نمای ظاهری
هر کسی عاشق چمن های سبز شاداب و پرپشت که با هر نسیمی به رقص درمی آیند، می باشد. بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، گاهی اوقات این موضوع به حقیقت نمی پیوندد. حتی اگر هم واقعیت داشته باشد، نیاز به تلاش زیادی دارد تا فضای سبز موردنظر شما هم چنان شاداب و باطراوت باقی بماند.
این موضوع برای افرادی که در شهر های خشک و کویری هم چون استان کرمان زندگی می کنند، بیشتر صدق می کند. برای داشتن چمن های سبز حتی در کویری ترین نقطه دنیا می توانید روی چمن مصنوعی حساب باز کنید.
با انتخاب جنس صحیح چمن مصنوعی، می توانید چمن های بسیار شبیه به چمن های طبیعی محل زندگی خود تهیه کنید. قبل از خرید چمن مصنوعی در رفسنجان نیز بهتر است تحقیقات خود را کامل کنید تا دریابید چه نوعی از این محصول مناسب نیاز شما و شرایط مکانی موردنظرتان می باشد. همان طور که چمن های لوکسی می خواهید، مطمئنا اصلا دوست ندارید تا ظاهر چمن‌هایتان مصنوعی دیده شود.
در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما در انتخاب و خرید چمن مصنوعی با واقعی ترین ظاهر ممکن کمک می کند.

خرید چمن مصنوعی یکی از مواردی است که نیاز به تحقیق دارد تا شما مرکزی را پیدا کنید که دارای اعتبارباشد و محصولاتی با کیفیت تولید می کند چرا که چمن سالها با شما می ماند پس حتما سری به مقاله خرید وفروش چمن مصنوعی در کرمان بزنید.


درخشش و رنگ
یکی از مهمترین بخش های انتخاب چمن مصنوعی، به تعیین رنگ مناسب برای شما و این که چقدر در منطقه ای که نزدیکی می کنید واقعی دیده می شود، باز می گردد.
چمن مصنوعی با رنگ سبز روشن، سبز تیره و یا انواع سایه های دیگر رنگ سبز در دسترس قرار دارد.
برای اطمینان از واقعی به نظر رسیدن چمن مصنوعی، بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید که شامل چندین سایه رنگ سبز می باشد.

جدا از رنگ، مورد دیگری که باید ملاحظه کنید درخشش چمن ها می باشد. بسیاری از چمن های مصنوعی موجود در بازار خیلی می درخشند و چشم ها را به خود جلب می کنند، این در حالی است که چمن های واقعی کدر می باشند.
زمانی که رنگ و میزان درخشش چمن مصنوعی خود را انتخاب کردید، حالا زمان انتخاب لایه کاهگل می باشد. این لایه های زیر الیاف چمن مصنوعی قرار دارد و قابل مشاهده می باشد.
برای این که بهترین و طبیعی ترین چمن ها را داشته باشید، وجود رنگ قهوه ای الیاف کاهگلی در میان الیاف معمولی چمن مصنوعی می تواند گزینه عالی به نظر برسد.شکل، کاربرد و احساس
چیزهایی فراتر از رنگ و درخشش وجود دارد که هنگام انتخاب و خرید چمن مصنوعی در رفسنجان باید به آن ها فکر کنید.
شما باید بدانید که چمن موردنظرتان چگونه در برابر ترافیک و عبور و مرور، مقاومت می کند و چقدر زیرپاهای برهنه نرم و لطیف احساس می شود.
به یاد داشته باشید که اگر چمن های طبیعی در اثر رفت و آمد زیادی خراب شوند، دوباره می توانند رشد کنند اما چمن مصنوعی رشد نمی کند، بلکه دوباره الیاف را به حالت اورجینال خود باز می گرداند. این امر موجب واقعی به نظر رسیدن ظاهر چمن ها و جلوگیری از مات شدن آن می شود، از همه مهمتر دوره ریکاوری وجود ندارد و خیلی سریع همه چیز به حالت اول خود بر می گردد.

شکل الیاف هم چنین روی ظاهر چمن ها تاثیر دارد. انواع مختلفی از شکل الیاف از جمله W، V، الماسی، S و غیره وجود دارد که می توانید با توجه منطقه ای که در آن زندگی می کنید، به انتخاب بپردازید.
اگر می خواهید از چمن های مصنوعی صرفا برای تزیین و دکور به کار ببرید و خیلی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، می توانید به سراغ انواع ارزان چمن مصنوعی بروید که به نظر عالی و واقعی می آیند.
اما برعکس اگر قرار است چمن های شما در معرض استفاده و تردد بالایی قرار بگیرند،  بهتر است از هر جهت چیزی از چمن های طبیعی کم نداشته باشند.


کلام آخر
اشتباهات کوچک و بزرگ بسیاری وجود دارند که ممکن است هنگام خرید چمن مصنوعی در رفسنجان مرتکب شوید. این 5 موردی که در بالا ذکر کردیم جزو برترین اشتباهاتی بود که اکثر مردم با آن مواجه می شوند.
از طرف دیگر انتخاب چمن مصنوعی با واقعی ترین ظاهر ممکن برای حیاط و محوطه یک چالش بزرگ به شمار می آید، اما چمن مصنوعی با تنوعی که دارد می تواند راه را برای شما هموار کند.
کافی است تا اندکی تحقیق کنید که کدام یک از انواع چمن مصنوعی می تواند یک منظره رویایی و بی نظیر را برایتان به وجود بیاورد.

نظرات