بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در شیراز

خرید چمن مصنوعی در شیراز
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/27 0 نظر

در سال های اخیر، نصب چمن مصنوعی در باغ و حیاط منازل مسکونی و مکان های عمومی و تجاری استان شیراز به محبوبیت بالایی دست یافته است.

خرید چمن مصنوعی در شیراز


هم چنین مزیت های بسیاری برای انتخاب این محصول به جای چمن طبیعی وجود دارد که مهمترین آن به نگهداری اندک و ساده آن باز می گردد و هم چنین سطح ایمن و مقاومی است، هیچ گل و لای برهم ریختگی را ایجاد نمی کند، دوستدار کودکان و حیوانات خانگی می باشد، موجب صرفه جویی در هزینه های شما می شود و برای محیط زیست بسیار مناسب در نظر گرفته می شود.

از جایی که این روزها سبک زندگی پرمشغله رایج و فراگیر شده است، بسیاری از شیرازی های عزیز مانند تمام مردم ایران و سراسر جهان به سمت چمن مصنوعی می روند تا از کارهای غیر ضروری روزانه خود بکاهند.
به همین دلیل خرید چمن مصنوعی در شیراز برای بسیاری از پروژه های فضای سبز، حرف اول را می زند.


چمن مصنوعی از کجا بخریم؟
گروه چمن سرا به عنوان مدرن ترین و برترین عرضه کننده و تهیه کننده چمن های مصنوعی در انواع مختلف که نظر هر کسی را با هر سلیقه ای که دارد جلب می کند، در پروژه های فضای سبز مسکونی، شهری و تجاری متعدد و گوناگونی در استان شیراز مشارکت داشته است و به این ترتیب نامی خوش از خود به یادگار گذاشته است.
تیم چمن سرا در هر ساعت از شبانه روز  و هر روز هفته آماده پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان و ارائه مشاوره در جهت انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی می باشد.


چگونه از دزدیده شدن چمن مصنوعی خود جلوگیری کنیم؟
اگر هزینه بسیاری را صرف خرید و نصب چمن مصنوعی در شیراز کرده باشد طبیعی است که می خواهید مطمئن شوید که از سرمایه گذاری که در ملک خود انجام داده اید، مراقبت و محافظت می کنید و احتمال دزدیده شدن آن را تقریبا به صفر می رسانید.
البته در برخی از مکان ها احتمال دزدیده شدن بیشتر است. مکان هایی از جمله مدرسه، پارک، مکان های عمومی و غیره همگی نسبت به چمن مصنوعی حیاط پشتی و یا جلویی خانه ها بیشتر احتمال سرقت دارند.
خوشبختانه ترفندهایی وجود دارد که می توانید با تیم نصب شرکت خرید چمن مصنوعی در شیراز خود هماهنگ کنید تا این احتمال را به حداقل کاهش دهید.

همیشه کار بسیار سختی است که جلوی هر گونه دزدی را بگیرید، مخصوصا اگر در مقابل یک سارق مصمم قرار داشته باشید. اما شما گزینه هایی در اختیار دارید تا فرصت دزدیده شدن چمن مصنوعی خود را از سارقان بگیرید، فرقی هم ندارد که آن را در چه مکانی نصب کرده باشید.


سراسر چمن مصنوعی را خوب محکم کنید
اولین توصیه برای جلوگیری از دزدیده شدن چمن مصنوعی این است که لبه های آن را محکم کنید.
روش های مختلفی برای این کار وجود و بهترین روش نیز به نوع حاشیه بندی که برای چمن مصنوعی خود به کار بردید، بستگی دارد.


1.استفاده از میخ های گالوانیزه
اگر بعد از خرید چمن مصنوعی در شیراز تصمیم گرفتید که از حاشیه های چوبی برای فضای سبز خود استفاده کنید، پس بهترین روش محکم کردن آن استفاده از میخ های گالوانیزه است.
با استفاده از چکش، میخ های حدود 10 میلیمتری را در تمام لبه های چمن مصنوعی خود بزنید.

 

هم چنین می توانید لبه های چمن را به حاشیه های چوبی میخکوب کنید تا از ایمن سازی محیط بیشتر اطمینان حاصل کنید.


2. استفاده از چسب
اگر از حاشیه بندی های چوبی استفاده کرده اید و یا اگر چمن مصنوعی را روی نوعی سطح بتنی نصب کرده اید، پس چسب می تواند گزینه مطمئنی برای محکم شدن چمن های شما باشد.

 

اگر چسب را به صورت نوارهای نازک روی سطح چوبی و سیمانی نصب می کنید، به طور مثال 50 میلیمتر عرض داشته باشند، بهترین روش، استفاده از چسب اسلحه ای بسیار قوی می باشد.
استفاده از چسب دوقلو نیز می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.


3. استفاده از میخ ها U شکل
روش دیگری که می توانید از تیم تخصصی مرکز خرید چمن مصنوعی در شیراز خود بخواهید تا چمن‌هایتان را بسیار محکم کنند، استفاده از میخ های U شکل گالوانیزه می باشد.

 

این میخ ها در لبه های چمن مصنوعی نصب می گردند. البته شما می توانید از آن ها درخواست کنید تعدادی از این میخ ها را در نزدیک به وسط چمن مصنوعی نیز نصب کنند.
برای چمن مصنوعی حیاط و یا مکان های دیگر که در معرض دزدی و سرقت قرار دارند، به شدت پیشنهاد می کنیم که میخ های U شکل را در سراسر چمن های خود نصب نمایید، حتی اگر لبه های آن را با یکی از روش های گفته شده محکم کرده باشید.
به این ترتیب بلند کردن چمن مصنوعی خود را با سختی و دشوار های خاصی همراه می کنید.


در هر صورت به یاد داشته باشد تا زمانی که لبه های چمن مصنوعی به خوبی محکم شده باشند، دزد برای جدا کردن آن به وقت و انرژی زیادی نیاز دارد و این پیچیدگی یا می تواند موجب منصرف شدن او یا مچ‌گیری به موقع او شود.

 

همیشه از مواد پرکننده شنی استفاده کنید تا وزن چمن خود را افزایش دهید و از بریده شدن آن جلوگیری کنید
باید با کمک متخصصان و کارشناسان مرکز خرید چمن مصنوعی در شیراز، نوعی از مواد پرکننده مناسب را انتخاب کنید تا در پروسه نصب به کار بروند. این مواد مانع از این می شوند که دزدان به راحتی چمن مصنوعی‌تان را ببرند.

 

اگرچه برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان چمن مصنوعی ادعا می‌کنند که محصولات آن ها به مواد پرکننده نیازی ندارند، اما متاسفانه چنین چیزی حقیقت ندارد، زیرا هر پروژه نصب چمن مصنوعی نیاز به نوعی مواد پرکننده شنی دارد.
مزیت های بسیاری برای استفاده از این موادپرکننده برای چمن مصنوعی وجود دارد اما یک مزیت بزرگ این است که با دزدیده شدن مقابله می کند.
استفاده از مواد پرکننده به این ترتیب به شما کمک می کند:


1.چمن های شما را برای رول کردن و برداشتن سخت می سازند
خرید چمن مصنوعی در شیراز به همراه مواد پرکننده مناسب جلوی دزدیده شدن را می گیرد، زیرا وزن بالای چمن ها مانع از این می شود که به راحتی جمع شوند.
شاید از این که متوجه شوید که یک رول چمن مصنوعی حتی بدون مواد پرکننده چقدر سنگین است، متعجب شوید.
برای مثال ممکن است یک چمن مصنوعی در هر متر مربع 3.2 کیلو گرم باشد. به این ترتیب یک رول 6*4 متری حدود 76.8 کیلوگرم وزن دارد. حمل کردن چنین رول چمن مصنوعی با این وزن بالا نیاز به حداقل دو نفر دارد.
به شما توصیه می‌کنیم که 4 تا 5 کیلو مواد پرکننده برای هر متر مربع چمن خود در نظر بگیرید.
برای مکان های مانند باغ و حیاط استفاده از 5 کیلوگرم مواد پرکننده در هر متر مربع بسیار عالی است.
اضافه کردن 5 کیلوگرم شن به هر متر مربع از چمن یک رول 6*4 متری که گفتیم 76.8 کیلوگرم وزن دارد، موجب می شود وزن آن به 196.8 کیلوگرم برسد.
بلند کردن و جمع کردن چنین رول چمن مصنوعی نیاز به شش یا هفت نفر آدم قوی هیکل و نیرومند دارد. به ما اعتماد کنید ما چنین چیزی را امتحان کردیم.  (در کارخانه چمن مصنوعی طبیعتا باید چنین کاری برای جابجایی چمن ها انجام شده باشد).
مسئله دیگر این است که چمن مصنوعی 6*4 متری را به سختی می توان رول کرد. لایه مواد پرکننده در انتهای چمن مانع از چرخیدن و خم شدن و تبدیل به رول شدن آن می گردد.

نکته: همیشه قبل از خرید چمن مصنوعی در شیراز با مشاوران و متخصصان شرکت مورد نظر مشورت کنید تا دقیقا مشخص شود که باید چه نوع مواد پرکننده و به چه میزانی را برای پروژه خود در نظر بگیرید.

برای اطمینان از کیفیت محصول بیشتر راع به آن بدانید و برای دانستن به مقاله فروش چمن مصنوعی در شیراز سری بزنید


2. مواد پرکننده شنی چاقوها را کند می نماید
اگر دزد نتواند چمن شما را بلند کرده یا رول کند، شاید بخواهد آن را به بخش های کوچک تر ببرد تا حمل آن ساده شود. البته که به این ترتیب چمن غیر قابل استفاده و فاقد ارزش خواهد شد.
اما حتی اگر بتوانند با سختی زیاد این کار را انجام دهد، مواد پرکننده این خاصیت را دارند که به سرعت چاقو و کاتر را کند نماید.

 

البته این امر روند کار دزدان را نیز کند می کند و این شانس را به وجود می آورد تا افراد دیگر آن ها را ببینند و جلوی کارشان را بگیرند و آن ها را تسلیم کنند.
از طرف دیگر، اگر کسی قصد داشت چمن مصنوعی شما را ببرد، می توانید آسیب وارده را به راحتی جبران کنید. تمام بریدگی ها می توانند به وسیله نوار اتصال و چسب مخصوص برطرف شوند.


نتیجه گیری
از جایی که مطمئنا برای خرید چمن مصنوعی در شیراز وقت و هزینه زیادی را اختصاص داده اید، پس تلاش برای جلوگیری از دزدیده شدن آن بسیار اهمیت می یابد.
به توصیه هایی که در این مقاله بیان شد، توجه کنید و سعی کنید تا هر کاری از دستتان برمی آید برای محکم سازی چمن مصنوعی در محیط مورد نظرتان انجام دهید.
به طور کلی طی کردن پروسه جداسازی چمن مصنوعی از سطح زیرین آن نیازمند مدت ها زمان و نیروی انسانی بیش از یک نفر است که کار را برای دزدان و سارقان سخت می سازد.
از این که ما را همراهی کردید از شما متشکریم، برایتان سبزترین و رویایی ترین روزها را در زندگی آرزو می کنیم.

نظرات