بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در تجریش

خرید چمن مصنوعی در تجریش
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/05 0 نظر

اگر در خانواده خود کودک دارید، مطمئنا همیشه نگران امنیت و سلامتی او هستید. واضح است که نمی توان کودکان را در خانه حبس کرد تا بیرون از خانه اتفاقی برایشان نیافتد. پس شیطنت های کودکی و کنجکاوی و رشد ذهن و سلامت روان آن ها چه می شود؟
اگر در حیاط خود چمن کاری کرده اید، یا اگر کفپوش حیاط شما موزاییکی، سنگفرشی و یا حتی بتنی است، این نگرانی ها بیشتر به چشم می آید.

خرید چمن مصنوعی در تجریش

گروه چمن سرا به عنوان مرکز معتبر خرید چمن مصنوعی در تجریش مانند دیگر شهرها و استان های ایران، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. تیم چمن سرا همواره روی ارائه بروزترین و باکیفیت ترین چمن های مصنوعی تمرکز می نماید تا هرکسی در هر جایی که زندگی می کند، از طبیعت سبز اطراف خود لذت ببرد و انگیزه لازم برای پرداختن به کارهای روزمره را به دست بیاورد.
همه این ها در صورتی است که چمن مصنوعی می تواند همان نقطه آرامش و آسودگی خیال را برای شما به عنوان والدین و صاحب حیوان خانگی مهیا کند.


چگونه با چمن مصنوعی امنیت کودکان خود را حفظ کنید؟
اگر می خواهید متوجه شوید که چمن طبیعی و یا چمن مصنوعی گزینه مناسبی برای مراقبت و محافظت از سلامت کودکانتان می‌باشد، باید با واقعیت هایی رو به رو شوید که ذهنتان را برای انتخاب و تصمیم گیری بیشتر باز می کند.  


1.اگر کودکانتان در حیاط باشند، نمی توانید چمن ها را هرس کنید
اگر طرفدار پروپاقرص چمن طبیعی هستید بدانید که طبق تحقیقات به عمل آمده حدود 800 کودک در ایالات‌متحده آمریکا هر ساله توسط تصادفات ناشی از دستگاه چمن زنی دچار آسیب و جراحت های جدی می شوند. متاسفانه بیشتر این تصادفات به قطع عضو منجر می گردد.
برخی از بچه ها پشت دستگاه چمن زنی قرار می گیرند و برخی دیگر هنگام دوچرخه سواری و یا راه رفتن و دویدن به تیغه دستگاه چمن زنی برخورد می کنند و خیلی از سناریوهای وحشتناک دیگر.
شما با خرید چمن مصنوعی در تجریش به هیچ وجه به این دستگاه خطرناک نیاز ندارید زیرا برخلاف چمن های طبیعی رشد نمی کند و زمانی که یک بار ارتفاع پایل الیاف چمن مصنوعی را انتخاب کردید، تا آخر عمر خود به همان اندازه باقی می مانند و این خبر خوشی برای کنار گذاشتن هر ابزار و دستگاه خطرناکی برای هرس کردن و بریدن چمن ها می باشد.

 

2. اجازه ندهید که کودکانتان روی چمن های خیس بازی کنند
باران، برف، یخبندان و گل و لای، حیاط را به یک مکان خطرناک تبدیل می کنند، فرقی هم ندارد که سطح حیاط چمن طبیعی، بتنی، موزاییک یا سنگفرش باشد. اگر نمی توانید در چنین آب و هوا و شرایطی که سطح حیاط لغزنده است، جلوی کودکان خود را بگیرید، بهتر است به چمن مصنوعی فکر کنید که حتی در برابر بارش های سنگین باران، به سرعت آب را زهکشی و تخلیه می کند و دیگری خبری از گل و لای و سطح خیس و لغزنده نیست.
این موضوع به بکینگ نفوذ پذیر با قابلیت زهکشی قدرتمند سیستم چمن مصنوعی باز می گردد که توسط تیم متخصص و فنی مطابق با اصول و قواعد نصب می گردد.

کودکان عاشق بازی هستند اما برای بازی باید محیطی فراهم باشد که سلامت آنها را تضمین کند جهت اطلاع بیشتر از یک محیط امن برای بازی کودک دلبندتان به مقاله چمن مصنوعی اتاق کودک رجوع کنید.


3. چمن های شما باید به دور از مواد شیمیایی باشند
شما به هیچ وجه نمی توانید از سلامت و زیبایی چمن های طبیعی حیاط خود اطمینان حاصل کنید، مگر این که از محصولات کودهای شیمیایی و سموم دفع آفات و علف کش ها استفاده کنید. همه این ها این نگرانی را به وجود می آورد که آیا کودکان در معرض این مواد شیمیایی قرار می گیرند؟ البته که قرار می گیرند و ممکن است منجر به انواع سرطان ها، اختلال سیستم عصبی، اختلال اندروفین و حتی در برخی مواد اتفاقات ناگوار دیگری شود.
شما با خرید چمن مصنوعی در تجریش می توانید چمن های سبز در حیاط خود داشته باشید که برای این که طراوت خود را حفظ کنند به مواد شیمیایی مذکور نیاز ندارند. بنابراین خیالتان از امنیت دلبندتان راحت باشد.


4. کودکان خود را در مدت زمان رسیدگی به چمن ها در خانه نگاه دارید
اگر به جز چمن های طبیعی به هیچ چیز دیگر قانع نمی شوید، به این فکر کنید که روزهای که می خواهید از مواد شیمیایی و سمی استفاده کنید و یا دستگاه چمن زن را روشن کنید، باید کودکان خود را در خانه حبس کنید. شاید این کار به نفع آن ها باشد اما آن ها نمی توانند جلوی حس کنجکاوی‌شان را بگیرید. از طرف دیگر، واقعا نگاه های منتظر آن ها پشت پنجره حس عذاب وجدان به آدم می دهد.
یک بار چمن مصنوعی را نصب کنید تا یک دنیای پر انرژی به کودکان خود بدهید، بدون هیچ محدودیتی، بدون این که مجبور باشند به دلایل مختلف پایشان را در حیاط نگذارند.

 

5. مواد شیمیایی و سمی چمن ها را در جایی در بسته و قفل زده نگاه دارید
بچه ها در یک دوره سنی دوست دارند همه چیز را امتحان کنند و اصلا برایشان فرقی ندارد با چه چیزی مواجه می شوند، آن ها همیشه به دنبال یافتن چیزهای جدید هستند و همین موضوع این امکان را به آنان می دهد تا دنیای پیرامون خود را بیشتر کشف کرده و درک کنند.
از این رو تمام حواستان باشد تا مواد شیمیایی هم چون علف کش ها، سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی را در جایی قرار دهید که بتوانید قفل کنید و کلید آن را دور از دسترس قرار دهید.
پیشنهاد بهتری برای شما داریم: با خرید چمن مصنوعی در تجریش دیگر نه جایی را برای نگهداری این محصولات اشغال کنید و نه این که دغدغه این را داشته باشید که آیا آن ها را در جای امنی قرار داده اید و قفل کرده اید یا خیر.


6. همیشه زمین حیاط خود را بررسی کنید تا سنگ های تیز و خطرناکی نداشته باشد
کودکان باید با خیال راحت در چمن ها بدوند و راه بروند و حتی زمین بخورند، به این ترتیب است که می توانند تجربه های زیادی را به دست بیاورند. این چیزی است که به هیچ وجه نمی توانید از چمن طبیعی انتظار داشته باشید.
چمن های طبیعی روی خاک رشد می کنند و نباید انتظار داشته باشید که سطح نرم و لطیفی برای کودکان شما مهیا نمایند.
اما با انتخاب چمن مصنوعی می توانید این اطمینان خاطر را داشته باشید که بچه ها با خاک و زمین سفت و سخت فاصله امنی دارند. حتی اگر چمن مصنوعی را با شوک پد همراه کنید بیشتر می توانید آسوده خاطر باشید که بچه ها حتی در صورت زمین خوردن نیز آسیب جدی نمی بینند و سلامتشان همیشه حفظ می گردد.


و اما یک سوال مهم: چطور چمن مصنوعی حشرات و آفات را دور می کند
زمانی که تصمیم به خرید چمن مصنوعی در تجریش گرفتید و می خواهید آن را نصب کنید، مسلما باید چند لایه از خاک زیر چمن برداشته شود. سپس سیستم چمن مصنوعی متشکل از سنگ ریزه های که به زهشکی و تخلیه آب چمن کمک می کنند، جایگذاری می گردد.
سپس چمن مصنوعی با بکینگ لاستیکی خود روی این لایه زهکشی قرار می گیرد. از این رو هیچ خاکی به سطح زمین نزدیک نیست تا حشرات و آفات را جذب خود کند.


آیا با نصب چمن مصنوعی در حیاط به طور کلی از شر این موجودات آزار دهنده خلاص می شوید؟
در حالی که خلاص شدن از شر آن ها به طور تمام و کمال یک چالش بزرگ محسوب می شود، نصب چمن و لایه برداری خاک و چمن طبیعی واقعا کمک شایانی در این زمینه می کند تا بخش اعظمی از آن ها از محیط اطراف خانه تان دور شوند.
در هر صورت، از جایی که چمن مصنوعی دارای سیستم زهکشی موثری می باشد، نیاز نیست نگران جمع شدن و راکد ماندن آب باشید که منبع اصلی برای تکثیر پشه ها می باشد.

و اما واقعیت کلی:
چمن مصنوعی راه حل کاملی برای مشکل آفات شما نمی باشد، ولی در حد بسیار قابل توجهی آن ها را از فضای سبز و به طور کلی از حیاطتان دور می کند، چون هیچ خاک و گل و لایی ندارد.


کلام آخر
نه آبیاری، نه مواد شیمیایی و نه دستگاه چمن زن. نه سموم دفع آفات نه پشه و نه حشرات آزار دهنده. نه آبگرفتگی، نه سطح لغزنده و ….آیا همه این ها دلیلی کافی برای انتخاب چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی نیست؟ آیا یک دنیا آسودگی خیال و آرامش را با طبیعی بودن چمن های خود عوض می کنید؟ آیا این موضوع اصلا اهمیت ندارد که کارهای روزانه و هفتگی شما به شدت سبک می شود و حالا وقت بیشتری برای خود و اعضای خانواده تان دارید؟
با خرید چمن مصنوعی در تجریش، به جایگزینی عالی برای چمن های طبیعی دست می یابید. شاید از نظر ظاهری بسیار شبیه چمن های واقعی باشد، اما هزینه های نگهداری از آن بسیار ناچیز می باشد و اصلا هم زمان‌بر و هزینه بردار نیست. این همان چیزی است که می تواند زندگی تان را بدون دردسر و دغدغه تضمین نماید.

اجازه دهید چمن مصنوعی روزهای زندگی تان را شیرین کند و این امکان را برای شما فراهم آورد تا آن طور که دوست دارید زندگی کنید، نه آن طور که مجبور هستید.

نظرات