بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان

خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/08 1 نظر

فصل دل انگیز پاییز از راه رسیده است و زمستان نیز روز به روز نزدیک تر می شود. این روزها بیش از هر زمان دیگری دغدغه نگهداری از چمن طبیعی و گیاهان و درختان حیاط منزل تان را دارید.این موضوع برای گیلانی های عزیز جدی تر و مهم تر تلقی می گردد. زیرا میانگین بارش سالیانه در این شهر زیبای ساحلی بسیار بالا است، مخصوصا در فصل پاییز و زمستان و البته بهار.
 

خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان

فصل دل انگیز پاییز از راه رسیده است و زمستان نیز روز به روز نزدیک تر می شود. این روزها بیش از هر زمان دیگری دغدغه نگهداری از چمن طبیعی و گیاهان و درختان حیاط منزل تان را دارید.
این موضوع برای گیلانی های عزیز جدی تر و مهم تر تلقی می گردد. زیرا میانگین بارش سالیانه در این شهر زیبای ساحلی بسیار بالا است، مخصوصا در فصل پاییز و زمستان و البته بهار. به طور کلی می توانیم بگوییم که گیلان، شهر باران است و دلیل سرسبزی و طبیعت بکر آن هم این بارش و رطوبت بالای هوا می باشد.
به تمام این موارد هوای سرد و یخبندان و بارش برف زمستانی را اضافه کنید. از این رو این سوال پیش می آید که چه چیزی می تواند جایگزین چمن طبیعی در چنین شهری با این آب و هوا باشد؟ 
پیشنهاد گروه چمن سرا به شما عزیزان، خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان می باشد. با افتخار اعلام می داریم که گروه چمن سرا مدت ها است که در استان گیلان نیز فعالیت را خود را آغاز نموده است و به هم وطنان عزیز ارائه خدمت می نماید. 


اما چمن مصنوعی چیست و چرا جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی به شمار می رود؟
در ساخت و تولید چمن مصنوعی از موادی به نام نایلون و پلی پروپیلن و یا پلی اتیلن به کار می رود.
تکنولوژی های جدید در ساخت این محصولات به گونه ای است که تشخیص آن را با انواع چمن طبیعی بسیار سخت می سازد. شما این روزها می توانید چمن مصنوعی را در انواع طرح ها، رنگ ها، بافت ها بیابید و دست تان برای انتخاب بسیار باز است. 
راحتی در استفاده از این محصول موجب شده است تا میزان خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار شود. 

 


 

 

از جمله دلایل این محبوبیت به این ترتیب می باشند:
●    نیاز به رسیدگی کم: برخلاف چمن طبیعی و واقعی که نیاز به آب و نور کافی دارد تا به خوبی رشد کند و هر از چندگاهی باید هرس شود، چمن مصنوعی به هیچ یک از این موارد نیاز ندارد و همیشه سبز و زیبا به نظر می رسد.
●    دوستدار حیوانات خانگی: حقیقت این است که حیوانات خانگی مانند سگ عاشق بازی کردن و بازیگوشی روی چمن های حیاط می باشند و در حقیقت بیشتر از شما با چمن ها سر و کار دارند.
 از جایی که می بایست برای نگهداری از ظاهر زیبای چمن های طبیعی، از مواد شیمیایی مانند علف کش ها استفاده کرد، این موضوع برای این موجودات نازنین بسیار مضر می باشد و روی سلامتی شان تاثیر می گذارد. 
این در حالی است که چمن مصنوعی مرغوب و باکیفیت نه تنها از مواد مطمئن و بی خطر برای حیوانات ساخته شده است و نیازی به استفاده از این مواد شیمیایی ندارد، بلکه امنیت بیشتری را برای آنان فراهم می کند تا هنگام بازی و دویدن روی این سطح موجب آسیب نشوند و از همه مهم تر در روزهای بارانی و برفی، این حیوانات عزیز و دلبندتان در گودال هایی از گل و لای و آبگرفتگی ها، خود را کثیف نمی کنند.
●    سازگار با محیط زیست: مواد به کار رفته در ساخت چمن مصنوعی به هیچ وجه برای محیط زیست و آبراه های زیر زمینی مضر و خطرناک نمی باشند، بلکه از طرف دیگر، موجب کاهش آلودگی هوا ناشی دستگاه های چمن زنی می شود که با بنزین کار می کنند.

این ها تنها معدود مزیت هایی بود که اثبات می نماید خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان بسیار انتخاب و تصمیم درست و مناسبی می باشد. شما با سرمایه گذاری روی این محصول متوجه خواهید شد که چقدر در هزینه ها و البته زمان خود صرفه جویی می کنید، این در حالی است که چمنی سبز و زیبا را در تمام روزهای سال، صرف نظر از این که باران یا برف ببارد یا هوای آفتابی باشد، در اختیار دارید. 

 

دانستن عیب نیست ندانستن عیب است اگر دوست دارید چمن مصنوعی بخرید باید راجب آن بدانید و تحقیق راجب آن بهترین راه است پس با مطالعه مقالات  خرید چمن مصنوعی در گیلان  و خرید چمن مصنوعی در رشت  همه چیز را خواهید دانست .

 

توصیه هایی برای نگهداری از چمن مصنوعی در فصل پاییز و زمستان استان گیلان
همان طور که گفتیم گیلان شهری با آب و هوای شرجی و میانگین بارش سالیانه بسیار بالایی می باشد. از این رو توصیه هایی را باید هنگام خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان به یاد داشته باشید تا بتوانید از آن در ماه های پربارش و سرد زمستانی به خوبی محافظت کنید.


 

 

1.از محکم بودن میخ های چمن مصنوعی اطمینان حاصل کنید
تغییر فصل می تواند روی ابزارهایی که برای سفت و محکم شدن چمن مصنوعی تان به کار رفته اند، تاثیر بگذارد. از این رو قبل از این که زمستان و یا بارش های سنگین در شهر زیبای شما شروع شود، از محکم و سفت بودن میخ ها اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب دیگر لازم نیست تا هنگام بارش سنگین باران یا برف نگران جا به جا شدن چمن مصنوعی خود باشید. 


 

 

2. هر زمان که نیاز است زباله و آشغال ها را از روی چمن مصنوعی جمع آوری کنید
درست است که با خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان از شر خیلی از دردسرها نظیر آبیاری، کود دادن و غیره خلاص می شوید، اما این موضوع به این معنا نیست که چمن خود را به امان خدا رها کنید. این که شاخ و برگ درختان و یا مواردی از این قبل روی چمن مصنوعی تان دیده شوند، خیلی دور از انتظار نیست. برای این که ظاهر چشم انداز و فضای سبز تان نامرتب و ناخوشایند به نظر نرسد، لازم است که هرازچندگاهی با جارو این ضایعات و آشغال ها را جمع آوری کنید. 


 

 

3. در روزهای سرد و برفی گیلان، با احتیاط روی چمن مصنوعی راه بروید
الیاف چمن مصنوعی در هر شرایط آب و هوایی قابلیت ارتجاعی خود را حفظ می کنند، اما سرمای بیش از اندازه موجب می شود تا این الیاف شکننده شده و سطح لغزنده ای را ایجاد کنند. از این رو زمانی که دمای هوای شهر شما به شدت افت می کند، به گونه ای که زیر نقطه منجمد می باشد، بهتر است با احتیاط روی آن ها راه بروید. 


 

 

4. اجازه دهید تا برف به طور طبیعی آب شود
یکی از مواردی که خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان را برجسته و ممتاز می نماید این است که توسط برف و یا باران تحت تاثیر قرار نمی گیرد. اگر چمن شما زیر بارش سنگین برف قرار گرفت و یا به دلیل بارش بیش از حد باران در آب غوطه ور شد، نگران نباشید. هیچ آسیبی به چمن مصنوعی شما وارد نخواهد شد. 
از این رو اجازه دهید تا برف به طور طبیعی آب شده و یا آبگرفتگی ها به طور طبیعی در زمین فروکش کنند.
برای این که زودتر برف ها را آب کنید، می توانید روی آن ها آب ولرم بریزید. اگر دمای هوا زیر نقطه منجمد می باشد، چندین حوله یا پارچه قدیمی را گرم کنید و روی برف ها قرار دهید. 
استفاده از نمک نیز می تواند به آب شدن برف ها کمک کند و آسیبی به الیاف چمن مصنوعی وارد نخواهد کرد، اما بقایای نمک می تواند روی چمن مصنوعی ظاهر نامناسب و ناخوشایندی را ایجاد نماید و همین موضوع روی سیستم تخلیه و زهکشی آب چمن مصنوعی نیز تاثیر می گذارد. 

 

 

 

5. با احتیاط بیل بزنید
خوب چیزی که موجب می شود تا مشتریان به خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان روی بیاورند، حجم سنگین بارش برف به دلیل موقعیت جغرافیایی این استان می باشد.
در طول سال ها بارها مشاهده شده است که در استان گیلان بارش برف به بیش از یک متر می رسد. در این شرایط که آب شدن طبیعی برف ها بسیار دشوار است، باید با دقت بیل بزنید. از یک بیل پلاستیکی استفاده کنید و سعی کنید که چند اینچ مانده به الیاف چمن مصنوعی، با حرکات ملایم و آرام پیش بروید.
از بیل های فلزی استفاده نکنید، زیرا می تواند به سادگی به الیاف چمن مصنوعی آسیب برساند. هم چنین تمام تلاش خود را به کار ببرید تا بیل به هیچ وجه با الیاف چمن مصنوعی در تماس نباشد و به آن ها ضربه وارد نکند.


چمن های مصنوعی به گونه ای ساخته شده اند که می توانند در برابر عوامل مختلف مقاومت نمایند. یکی از خصوصیت های بارز این محصولات وجود سیستم زهکشی و تخلیه آب است که حتی در حادترین شرایط که باید برف ها و یخ ها آب شوند، اصلا آسیب نمی بینند و یا رنگ و ظاهر آن ها تغییر نمی کند. 
با وجود کمترین نیاز به رسیدگی و نگهداری از این محصول، شما می توانید در ماه های سرد و بارانی استان گیلان نیز از محیط سبز حیاط خود نهایت استفاده را ببرید، بدون این که نگران این باشید که در فصل بهار باید مجددا به احیای چمن های حیاط خود بپردازید.

گروه چمن سرا با سال های سال سابقه درخشان در پروژه های فضای سبز استان گیلان، می تواند بهترین گزینه را پیش روی شما بگذارد تا بتوانید در این شهر زیبا و با آب و هوای سرد و معتدل نیز به راحتی از این محصول کاربردی بهره مند شوید و لذت ببرید.
خرید چمن مصنوعی در رشت و گیلان را با گروه چمن سرا تجربه کنید و اجازه دهید که سهمی در خاطره های سبز شما داشه باشیم. 

 

 

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۶۰۱
پاسخسلام.آدرس نمایندگیتون تو رشت رو میشه بفرمایید؟