بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

قیمت چمن مصنوعی ارزان

قیمت چمن مصنوعی ارزان
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/09/11 1 نظر

اغلب صاحبان ملک در این مورد می‌پرسند که به فکر فروش ملک خود در چند سال آینده  این سؤال را می پرسند که آیا چمن مصنوعی  ارزش ملک آن‌ها را افزایش می دهد ؟به همین دلیل در این مقاله به این مورد نیز پرداخته شده است تا اطمینان حاصل گردد که قیمت چمن مصنوعی ارزان است چرا که چمن مصنوعی ایده خوبی است که نوعی سرمایه گذاری  به حساب می آید .


 قیمت چمن مصنوعی ارزان

زمانی که شما به فکر زیبا سازی و فضای سبز ساختمان خود هستید به دنبال گزینه های مختلف هستید بنابراین به بررسی تک تک  گزینه های پیش رو خواهید پرداخت اولین نکاتی که به بررسی آن‌ها می‌پردازید زیبایی-کیفیت-طول عمر –کارایی و از همه مهم‌تر مقرون‌به‌صرفه بودن محصول است.
 

محصولی که تمام نکات بالا را داشته باشد چمن مصنوعی می باشد اما نکته مهم قیمت چمن مصنوعی ارزان است در ادامه با مطالعه این مقاله می توانید به نتیجه بهتری برای خرید مناسب  و به صرفه چمن مصنوعی برسید.

در ابتدا با هم به بررسی مزایایی از چمن مصنوعی می‌پردازیم که نشان‌دهنده به صرفه بودن این محصول می باشد.  


مزایای طلایی چمن مصنوعی 

برای کمک به شما در تصمیم‌گیری بهتر ، ما یک مقایسه سریع بین چمن مصنوعی و چمن طبیعی انجام دادیم 
ممکن است احساس کنید طبیعی بودن بهترین گزینه شماست ، اما جدا از هزینه های اولیه ، هزینه های زیادی برای حفظ چمن طبیعی شما می شود از آنجا که چمن طبیعی به مراقبت در تمام طول سال احتیاج دارد تمام سال نیاز به صرف هزینه دارد .
برعکس ، چمن مصنوعی هزینه کمتری دارد و در طول سال نیاز به نگهداری کمی دارد بنابراین به بررسی بیشتر  می پردازیم تا متوجه شویم که چرا قیمت چمن مصنوعی ارزان است و به صرفه تر است .


  هزینه اولیه
 از آماده سازی اولیه خاک گرفته تا نگهداری هفتگی یا ماهانه  همگی نیاز به صرف هزینه برای نگهداری چمن طبیعی دارد  در مقابل  هزینه اولیه خرید و نصب چمن مصنوعی در مقایسه با نمونه طبیعی آن کمی بیشتر است اما در طول سال‌ها چمن نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد و هزینه‌بر نیست .

 

  بدون هزینه نگهداری

 وقتی صحبت از تعمیر و نگهداری می شود ، از چمن زنی و آبیاری منظم چمن گرفته تا استخدام باغبان برای نگهداری چمن طبیعی  همه موارد هزینه بر می باشد اما خبر خوب این است که شما برای نگهداری چمن مصنوعی خود نیازی به  باغبان و ماشین چمن زنی و غیره ندارید و در تمام طول سال سبز است.
 با توجه به اینکه هزینه چمن مصنوعی از نظر نگهداری کم است ، سرمایه‌گذاری شما با چمن مصنوعی نیز ایمن تر است و اطمینان پیدا می کنید که قیمت چمن مصنوعی ارزان است.

دوستدار محیط زیست

جدا از مزایای بالا چمن مصنوعی امروزه به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته شده و با داشتن چمن مصنوعی شما به طبیعت و محیط زیست نیز کمک می کنید و این سرمایه ای ارزشمند برای آیندگان خواهد بود .

 

چمن مصنوعی چگونه می تواند به دارایی شما ارزش افزوده دهد
اغلب صاحبان ملک در این مورد می‌پرسند که به فکر فروش ملک خود در چند سال آینده  این سؤال را می پرسند که آیا چمن مصنوعی  ارزش ملک آن‌ها را افزایش می دهد ؟
به همین دلیل در این مقاله به این مورد نیز پرداخته شده است تا اطمینان حاصل گردد که قیمت چمن مصنوعی ارزان است چرا که چمن مصنوعی ایده خوبی است که نوعی سرمایه گذاری  به حساب می آید .


هنگام ورود به بسیاری از خانه ها  اغلب فضای مدرنی دارند اما صاحبان ملک می توانند از  فضا سازی خارج خانه  و داخل خانه با چمن مصنوعی نیز غافل نشوند.
o    چمن مصنوعی در تمام طول سال عالی و سر سبز به نظر می رسد و همین امر آن را به گزینه ای جذاب برای خریداران تبدیل می کند امروزه به خاطر زندگی ماشینی اغلب مردم ترجیح  می دهند در منزل و یا محل کار خود فضای سبزی برای تفریح و ورزش داشته باشند و به همین دلیل هنگام خرید ملک بیشتر به سمت ملکی می روند که فضای سبز زیبا داشته باشد حتی به قیمت پرداخت مبلغ بیشتر .
o    چمن مصنوعی در مقایسه با یک چمن طبیعی نیاز به مراقبت و هزینه کمتری دارد و برای خارق العاده نگه داشتن آن نیازی به  هرس کردن  و یا استفاده از مواد شیمیایی یا سموم دفع آفات  مضر ندارد و برای خریداران جدید  ملک شما، هیچ گونه فشاری برای نگهداری یا حتی رفع مشکلات مربوط به چمن مصنوعی وجود نخواهد داشت و این خود باعث می شود لذت خرید برای آن‌ها بیشتر شود .
به کمک چمن مصنوعی می توان فضای خارجی منزل و یا محل کار خود را زیباتر کنیم  می توان زمین ورزشی و یا زمین چمنی  داشت که روی آن میز و صندلی در فضای آزاد قرار داد و هر زمان از سال بتوان از آن استفاده کرد و همیشه سبز و زیبا به نظر برسد  همچنین نور آفتاب باعث خرابی آن نشود و بتوان ساعت‌ها از آن لذت برد چمن مصنوعی را می توان برای ورزش-محیط اطراف استخر –بام سبز  و یا هر مکان دیگر استفاده کرد و فضای بیرونی ملک را زیباتر و کاربردی ترکرد و قیمت ملک خود را با این محصول افزایش دهید. 

 

برای ایده گرفتن راجع به چمن مصنوعی  وکاربردهابی بی نظیر آن به مقاله بورس چمن مصنوعی سری بزنید تا با دنیای بی نظیر و زیبای چمن مصنوعی آشنا شوید.

چمن مصنوعی برای زیبایی فضای داخلی منزل
اما بهتر است بدانیم که چمن مصنوعی فقط مختص فضا سازی خارج ساختمان نیست بلکه برای زیباترکردن فضای داخلی خانه نیز کاربرد دارد. امروزه به دلیل جمعیت بالا شهر ها و کاهش قدرت خرید، افراد بیشتر تمایل به خرید ملکی هستند که مدرن بوده و در عین حال آرامش به آن‌ها دهد درگذشته اغلب در خانه هایی سکونت داشتند که ویلایی بوده و دارای حیاط بوده اما امروزه بیشتر در آپارتمان ها ساکن می شوند چرا که قیمت کمتری دارد و  همچنین در جامعه امروزی با بافت شهری مدرن بیشتر خانه ها آپارتمان هستند تا ویلایی اما افراد ترجیح می دهند در خانه هایی سکونت داشته باشند که فضای سبز نیز داشته باشد به همین دلیل بیشتر سازندگان ملک به کمک چمن مصنوعی تراس یا بالکن -  چمن اطراف استخر در فضای بسته  و یا حتی اتاق بازی کودک فضای سبز را به خانه ها آورده اند و با این کار ارزش ملک خود را افزایش داده اند .


نکات بالا از دیگر دلایلی می باشند که ثابت می کند که قیمت چمن مصنوعی ارزان است چرا که در واقع با پرداخت مبلغی بابت چمن مصنوعی ارزش ملک شما افزایش می یابد. در واقع ، برخی از صاحبان ملک به  خاطر دلایل ذکر شده چمن مصنوعی نصب کرده اند!
متخصصین گروه چمن سرا به شما در زمینه قیمت چمن مصنوعی ارزان  و انتخاب چمن مناسب و با کیفیت کمک خواهند کرد.

چمن مصنوعی برای زیبا سازی شهری

فضای سبز شهری یکی از مهم‌ترین مواردی می باشد که در شهر سازی مطرح است با افزایش جمعیت نیاز به زمین چمن نیز بیشتر می شود .زمین چمن اغلب اساس مناطق سبز را تشکیل می دهد.  برای زیبایی و جلوه بخشیدن به مناطق عمومی زمین چمن بهترین می باشد چرا که همه افراد برای گذران وقت و ورزش  با دوستان و خانواده ترجیح می دهند به پارک بروند.


  متأسفانه چمن طبیعی وقتی از منظر متخصصین فضای سبز شهری به آن نگاه کنید خیلی ایده آل نیست چرا که:
1-    نگهداری زیادی نیاز دارد.
2-    به شرایط آب و هوایی حساس است. 
3-     به راحتی آسیب می بیند و از بین می رود.
4-    به محیط زیست به خاطر کود دهی و سموم و...آسیب می زند .
5-    نیاز به آبیاری دارد. 
6-    همیشه سبز نیست .
7-    تردد زیاد آن را خراب می کند.
8-    طول عمر پایینی دارد.


دلایل بالا همگی مواردی هستند که باعث می شود فضا های سبز شهری کاهش یابد چرا که به دلیل بارندگی کم و شرایط آب و هوایی ایران چمن طبیعی مقرون به صرفه نیست و هزینه بر است .
 گزینه دوم برای داشتن فضای سبز چمن مصنوعی است که هیچ کدام از مشکلات چمن طبیعی را ندارد و به راحتی می توان فضای سبز شهری و یا زمین های ورزشی متعدد در سطح شهر ایجاد کرد این بدان معنی است که چمن مصنوعی یک راه حل ایده آل برای مناطق سبز شهری است.
همانطور که ذکر شد چمن مصنوعی می‌تواند جایگزین مناسبی برای  چمن طبیعی جهت ایجاد فضای سبز شهری باشد مخصوصاً برای مناطقی که آب و هوایی کویری دارند به کمک چمن مصنوعی می‌توان فضای شهری را زیباتر و سرسبزتر کرد تا ساکنین شهر ها بتوانند نیز از فضای سبز بهره مند شوند .

 

نتیجه گیری
در این مقاله به بررسی دلایل متعددی برای اثبات برتری چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی در فضا سازی منازل و شهر ها پرداخته شد همان طور که مشاهده فرمودید قیمت چمن مصنوعی ارزان است چرا که  وقتی از منظر معماری و اقتصادی بودن به آن نگاه می کنیم متوجه می شویم که درکشوری مثل ایران که امروزه با مشکل کم آبی مواجهه هستیم داشتن فضای سبز طبیعی مشکل می باشد اما هرگز نمی توان گفت که فضای سبز را حذف کرد چرا که ذات آدمی با طبیعت و سر سبزی در آمیخته است و حذف طبیعت سبز از زندگی بشر باعث افزایش خشونت می گردد بنابراین بهترین راه کار جایگزینی مناسب و مقرون به صرفه است که در هر منطقه ای با هر شرایطی قابل استفاده باشد .

نظرات

۱۳۹۹/۰۹/۱۱۰۰
پاسخبه نظرم چمنهاتون خیلی کیفتشون خوب هستن. برای. تراس خونه از شما خرید کردیم و راضی هسیتم. ممنونم از شما