بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

بهترین قیمت چمن مصنوعی در ایران

بهترین قیمت چمن مصنوعی در ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/18 0 نظر

این روزها چمن مصنوعی بیشتر از گذشته محبوب شده است و این میزان استقبال به مرور زمان و با گذشت هر سال بیشتر و بیشتر نیز می شود. از طرف دیگر، شرکت های مختلف و متعددی وجود دارند که علاوه بر ارائه چمن مصنوعی، تیم کارآزموده و متخصصی برای نصب حرفه ای دارند.

بهترین قیمت چمن مصنوعی در ایران
 

این روزها چمن مصنوعی بیشتر از گذشته محبوب شده است و این میزان استقبال به مرور زمان و با گذشت هر سال بیشتر و بیشتر نیز می شود. از طرف دیگر، شرکت های مختلف و متعددی وجود دارند که علاوه بر ارائه چمن مصنوعی، تیم کارآزموده و متخصصی برای نصب حرفه ای دارند.
علاوه بر استعلام قیمت از چندین شرکت و تهیه کننده، بسیار اهمیت دارد تا بدانید که قبل از خرید چمن مصنوعی باید چگونه از کیفیت خدمات و محصولات آن ها مطمئن شوید.

گروه چمن سرا به عنوان مدرن ترین و مجهزترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه برای هر سلیقه ای و هر هدفی، بهترین نوع چمن مصنوعی را ارائه می نماید که نه تنها تفاوت چندانی با چمن طبیعی ندارد، بلکه در بسیاری از زمینه ها از آن هم بهتر عمل می کند و از جهات مختلفی می تواند روتین زندگی را برای شما ساده تر کند.


در ادامه همراه ما باشید تا برای خرید و بررسی قیمت چمن مصنوعی نکاتی را به شما یادآور شویم.

مراقب چمن های مصنوعی با مواد تشکیل دهنده بی کیفیت باشید
بیشتر چمن های مصنوعی از پلی اتیلن یا پلی پروپیلن ساخته شده اند. اما در ساخت برخی از چمن های مصنوعی از مواد کم کیفیت به کار برده شده است که رنگشان خیلی زود محو می گردد، الیاف آن ها در برابر گرمای نور خورشید ذوب می شوند و یا بکینگ آن ها به راحتی پاره شده و ترک بر می دارد.
ما شاهد بودیم که بسیار از چمن های مصنوعی خارجی در کمتر از سه تا چهار سال پس از نصب، هیچ شباهتی به روزی که برای اولین بار نصب شدند، نداشتند، این گونه چمن ها معمولا قیمت کمتری دارند.
اما قیمت چمن مصنوعی باکیفیت نمی تواند ارزان باشد و همه این ها به دلیل بهره گیری از تکنولوژی و فناوری و استفاده از مواد درجه یک در ساخت آن ها می باشد.

همه چمن های مصنوعی به یک شکل تولید نمی شوند
بسیاری از شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های خود و ارائه محصولات ارزان قیمت به مشتری، از کیفیت مواد به کاررفته در ساخت آن ها چشم پوشی می کنند و فیلرها را به کار می برند. این موضوع نه تنها مشکل برای الیاف چمن به وجود می آورد، بلکه ممکن است لاتکس بکینگ را نیز بسیار ضعیف و ناکارآمد نماید.


لایه بکینگ بسیاری از چمن های مصنوعی باکیفیت به جای لاتکس، از اورتان ساخته شده است.  در مقابل، در ساخت چمن های مصنوعی ضعیف و ارزان قیمت از میزان بالایی فیلر در لاتکس بکینگ به کار رفته است که همین امر موجب ترک خوردن و حباب افتادن می گردد.
بنابراین، به یاد داشته باشید زمانی که می خواهید قیمت چمن مصنوعی را بررسی کنید، سابقه و شهرت و اعتبار شرکتی که از آن خرید می کنید می تواند سرنوشت فضای سبز شما را رقم بزند.


سرب در چمن مصنوعی
زمانی که در ابتدا وجود سرب در چمن های مصنوعی گزارش شد، مشتریان واقعا شگفت زده شدند. کودکان، ورزشکاران و حیوانات خانگی در معرض استنشاق و بلعیدن ناخودآگاه چمن و یا گرد و غباری که هنگام انجام فعالیت های مختلف به وجود می آید، قرار دارند.
اما چمن های مصنوعی ایرانی از هر جهت مورد سرسخت ترین ارزیابی ها و تست ها قرار می گیرد تا هیچ گونه سربی در ساخت آن ها به کار نرود.


 
مقاومت  ضعیف چمن مصنوعی در برابر آب و هوا
اگر چمن مصنوعی و بکینگ از کیفیت پایینی برخوردار باشد، به راحتی در تغییرات آب و هوایی منقبض و منبسط می شود و این امر شکاف ها و ترک هایی را ایجاد می نماید.
یک تصور غلط در این صنعت درباره لایه بکینگ اولیه، پیکرات است. پیکرات میزان سفت و محکم بودن بکینگ چمن مصنوعی را مشخص می کند.
برای مثال اگر دو بکینگ دارای پیکرات یکسانی باشند، به عنوان مثال 13/18، ضخامت هر دو می تواند کاملا متفاوت باشد.
هر دو بکینگ ضخیم، استحکام بالایی نسبت به بکینگ های کمتر از 38/18 دارند، مگر این که به شرکت و تولیدکننده خود اعتماد بالایی داشته باشید.

چهار سوالی که باید از شرکت و مرکز فروش چمن مصنوعی خود بپرسید
چمن مصنوعی یکی از آن دسته محصولاتی است که باید شش دانگ حواستان را جمع کنید تا سرتان کلاه نرود. شما برای خرید چمن مصنوعی، هزینه بالایی را در ابتدا و یک بار برای همیشه می پردازید، پس باید برای این موضوع حساس و اساسی وقت کافی بگذارید و تحقیقاتی به عمل آورید تا نتیجه مساوی باشد با یافتن بهترین قیمت چمن مصنوعی که از هر جهت موجبات آسایش و رفاه مشتریان را فراهم می آورد.


1.چمن مصنوعی شما در کجا ساخته شده است؟
این مهم ترین سوالی است که باید بپرسید. اگر آن ها نتوانند بلافاصله و با اطمینان کامل به این سوال پاسخ بدهند، به آن به عنوان یک هشدار قرمز نگاه کنید و سریعا به دنبال شرکت و مرکز فروش دیگری باشید که به شما اطمینان خاطر می دهند.
بسیاری از تولیدکنندگان خارجی، استانداردهای تولید را رعایت نمی کنند و از این رو قیمت ارزان تر ولی بی کیفیت تری را  به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. به این ترتیب احتمال این که در ساخت آن ها از فلزات سنگین مانند سرب به کار رفته باشد، بسیار بالا است.

شاید در ابتدا فکر کنید که هر چه هزینه کمتر باشد، بهتر است، اما بدانید که نمی توانید خیلی روی ماندگاری و طول عمر آن حساب باز کنید. در واقع از بین رفتن رنگ در برابر نور خورشید تا ریزش الیاف جزو مسائل عادی چنین چمن های مصنوعی نامناسب و ضعیفی به شمار می روند. هم چنین رفته رفته نیز باید شاهد این باشید که چیزی از چمن های سبز شما باقی نمانده است.

2. چه مدت زمانی است که در این صنعت و حوزه فعالیت می کنید؟
این تنها قیمت چمن مصنوعی نیست که باید برای آن تحقیق و پرس و جو کنید. برخی از شرکت ها شاید چند سالی بیشتر نباشد که به تولید و ارائه انواع چمن های مصنوعی مشغول می باشند.
از جایی که ذات و ماهیت چمن های مصنوعی پیچیده است و نیاز به تجربه و تخصص دارد و شرکت مورد نظر باید سال ها پروژه های مختلفی را انجام داده باشد تا بتواند نیاز مشتریان و موقعیت مکانی آن ها را به خوبی ارزیابی کند و آن ها را در این مسیر همراهی و راهنمایی نماید، پس انتخاب هر تازه کار و مبتدی در این مسیر، یک ریسک بزرگ است و امکان دارد یک انتخاب اشتباه منجر به از دست رفتن سرمایه و وقت ارزشمندتان شود.
شما یا می توانید مستقیما این سوال را از خودشان بپرسید و یا در اینترنت و در وب سایت تحقیق کنید. شما باید مطمئن شوید که جزو اولین مشتریان آن ها نیستید.


3. آیا بکینگ چمن مصنوعی شما دارای سوراخ های پانچی است و یا بکینگ آن نفوذپذیر می باشد؟
بسیاری از شرکت های ادعا می کنند که چمن های مصنوعی‌شان کاملا نفوذ پذیر بوده و از نظر زهکشی و تخلیه آب در سطح کیفی بالایی قرار دارند، اما شاید حرفی از سوراخ های پانچی بکینگ آن ها نزنند.
مشکل بکینگ ها با سوراخ های پانچی این است که به اندازه بکینگ های کاملا نفوذپذیر به خوبی زهکشی نمی کنند. این مشکل بزرگی برای محوطه های عمومی به شمار نمی رود، زیرا سوراخ های پانچی می توانند بارش های معمولی را به خوبی تخلیه کنند.
در هر صورت در ارتباط با حیوانات خانگی، امکان تجمع ادرار و تخلیه نشدن آن ها از سوراخ های پانچی دور از انتظار نیست. به این ترتیب در دراز مدت بوی بد و نامطبوعی ایجاد می گردد که خلاص شدن از آن کار ساده ای نیست.
شما باید چمن مصنوعی با بکینگ 100 درصد نفوذپذیر را بیابید. این بکینگ ها چندین برابر موثرتر از انواع بکینگ ها با سوراخ پانچی، عملیات زهکشی و تخلیه آب را انجام می دهند و ریسک بوی بد و مشکلات دیگر را به طرز قابل توجهی کاهش می دهند.
قیمت چمن مصنوعی با چنین بکینگی، بالاتر می باشد، اما دردسر کمتری برای شما به همراه دارد.

4. چه ضمانتنامه و گارانتی را ارائه می کنید؟
اگر شرکت و تولیدکننده به شما می گوید که بیش از 15 سال گارانتی و ضمانتنامه به شما ارائه می کنند، باید به این موضوع شک کنید. بهتر است یک جستجو ساده در گوگل انجام دهید و ببینید که متوسط طول عمر چمن مصنوعی تا چند سال است؟
 این گارانتی های 15 و یا حتی 20 ساله یعنی گارانتی های مادام العمر. اما به این معنی نیست که چمن مصنوعی یک عمر برای شما دوام می آورد و اصلا هم این موضوع منطقی نیست. احتمالا این ضمانتنامه ها دارای استثناهای بسیاری می باشند که حتما باید پیش از خرید آن ها را مطالعه کنید.
در حالت عادی گارانتی یک چمن مصنوعی مرغوب و قابل اطمینان چیزی بین  8 تا  15 سال می باشد که البته این امر به نوع و قیمت چمن مصنوعی هم بستگی دارد.  

اگر شما هم دوست دارید کالای ایرانی بخرید پس سری به مقاله قیمت چمن مصنوعی تولید ایران بزنید


حرف آخر
تولیدکنندگان بسیاری در سراسر دنیا پا به عرصه چمن های مصنوعی نوین گذاشته اند. در واقع سال ها تحقیق و بررسی و سخت کوشی پشت این محصولات جدید و مدرن وجود دارد که از نظر مقاومت در برابر اشعه های UV، فشار و وزن بالا نظر مشتریان بسیاری را برای انجام پروژه های فضای سبز مسکونی و تجاری جلب نموده است.
امیدواریم که با اطلاعات کامل و آگاهی به سراغ خرید چمن مصنوعی بروید تا بتوانید در نهایت از نتیجه کار رضایت کافی داشته باشید.

نظرات