بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

قیمت چمن مصنوعی برای تراس

قیمت چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/12/19 0 نظر

این روزها آپارتمان نشینی بسیار شیوع پیدا کرده است. از طرفی، زندگی پرمشغله و گرفتاری هایی که هر روز با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم، فرصت نگهداری و رسیدگی به خانه و یا خرید وسایل و لوازمی که نیاز به نگهداری بسیاری دارد را از ما گرفته است.

قیمت چمن مصنوعی برای تراس
 


از همه مهم تر، شرایط اقتصادی در بیشتر مواقع صاحبخانه ها را مجبور می کند تا از صرف هزینه های اضافه برای چیزهایی که برای سالم ماندن و کاربردی بودن نیاز به توجه ویژه ای دارند، خودداری نمایند، از این رو بیشتر تمایل به استفاده از وسایل و تجهیزاتی دارند که در طول سال خرج اضافه ای برایشان نمی تراشد.
یکی از مهمترین بخش هایی که ممکن است کار و زحمت بسیاری برای صاحبخانه به وجود بیاورد، وجود چمن طبیعی و یا گیاهان طبیعی در تراس و بالکن و حیاط و پشت بام است.
رسیدگی های هرروزه و هرهفته این گیاهان و توجه به سلامت و شادابی همیشگی آن ها چیزهایی هستند که وقت و انرژی بسیاری می طلبد که از عهده افراد پرمشغله بر نمی آید.

 

پس چه باید کرد؟
چمن مصنوعی می تواند سطوح سیمانی و موزاییکی تراس و بالکن را بپوشاند و به آن جذابیت ظاهری و فضای آرامش بخشی ببخشد.
ما در چمن سرا همواره چمن‌های مصنوعی باکیفیت و مرغوبی را ارائه می کنیم که تا مشتریان عزیز بتوانند بیش از اینکه وقت خود را برای نگهداری و مراقبت از آن تلف کنند، به انجام دادن کارهای مهم تر زندگی خود اختصاص دهند.
به این ترتیب با یک تیر دو نشان می زنید، یعنی هم فضای سبزی در خانه خود دارید که می توانید در آن جا آرامش بگیرید و هم می توانید به کارهای دیگر زندگی خود برسید.

ما می خواهیم در این مقاله درباره قیمت چمن مصنوعی برای تراس و هر آنچه که باید درباره آن بدانید، صحبت کنیم تا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب نمایید.


 

چمن مصنوعی تراس چگونه می باشد؟
زمانی که در آپارتمان و ساختمان مجهز به تراس یا بالکن زندگی می کنید، مطمئنا می دانید که فضایی که در اختیار دارید محدود است. اما همین فضای محدود را می توانید از نظر ظاهری بسیار دلپذیر و شگفت انگیز نمایان کنید.
چرا زمانی که می توانید در چهار دیواری منزل خود، محیط فرح بخشی داشته باشید، آن را از خود دریغ می نمایید؟
چرا وقتی می توانید از تراس و بالکن خود لذت ببرید، آنجا را به انباری و محل نگهداری وسایل های بیهوده تبدیل می کنید؟
داشتن چمن سبز و پر پشتی که در تمام طول سال طراوت و شادابی خود را حفظ می کند، بدون اینکه به هیچ عامل خارجی وابسته باشد، می تواند نمای بی نظیری در این بخش از خانه به وجود آورد. فرقی هم ندارد که ساختمان و آپارتمان شما در طبقه چندم واقع شده باشد. ارتفاع از سطح زمین هیچ تأثیری روی چمن مصنوعی ندارد.


چرا باید از چمن مصنوعی استفاده کنم؟
مسلمان ظاهر سبز و طبیعی چمن مصنوعی قابل مقایسه با سطوح سیمانی و سنگی که فضای تراس را خشک و بی روح نمایان می کنند، نیست. شما تنها با بررسی قیمت چمن مصنوعی برای تراس و انتخاب بهترین نوع بر اساس نیازهایی که دارید، می توانید این بخش از خانه را به طور کلی متحول کنید.
چمن مصنوعی می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در مکان هایی باشد که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد، از جمله تراس و بالکن و پشت بام. هم چنین نیازی نیست چمن خود را آبیاری کنید و به این ترتیب به ساختار تراس و بالکن خود آسیب وارد کنید.
همه این ها دست به دست هم می دهند تا علاوه بر ایجاد یک محیط شاد و زیبایی که جان می دهد تا در آنجا خلوت کنید و خود را به نوشیدن چای و قهوه مهمان کنید، می تواند به قدری بی دردسر و به صرفه باشد که هیچ گاه احساس نمی کنید که باری روی دوش شما گذاشته شده است.


 

آیا قیمت چمن مصنوعی برای تراس به صرفه است ؟
از جایی که چمن مصنوعی نیاز به نگهداری اندکی دارد، پس حفظ ظاهر چمن مصنوعی تراس شما در تمام طول سال هزینه و وقت زیادی را نمی طلبد.
به محض اینکه چمن مصنوعی را خریداری کرده و روی تراس خود نصب کردید، دیگر به تجهیزات و ابزارهای خاصی برای محافظت از آن نیاز نخواهید داشت.
 
تنها کاری که باید برای چمن زیبای تراس خود انجام دهید این است که هرازگاهی آن را آبپاشی کنید تا رنگ و طراوت خود را دوباره به دست بیاورد یا اینکه شانه کردن هر چند وقت یک بار الیاف آن موجب می شود تا حالت ایستاده خود را حفظ کنند و تخت و خوابیده دیده نشوند.


ایده هایی برای استفاده از چمن مصنوعی تراس و بالکن
 

 

1.استفاده از چمن و گیاهان مصنوعی
یکی از مشکلات اساسی بالکن یا تراس این است که در بیشتر مواقع روز در معرض نور خورشید قرار دارد، مخصوصا اگر تراس به سمت شمال باشد.
از این رو کاشت گیاه و نگهداری گل های رنگارنگ در این قسمت از خانه سخت و گاهی غیر ممکن به نظر می رسد، اما این امر نباید شما را از دکور تراس شما با گل های مورد علاقه تان باز دارد.

این روزها استفاده از گیاهان مصنوعی به جای انواع طبیعی خود چیز عجیب و غریبی نیست، زیرا تشخیص آن ها بسیار سخت است و این امر به تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که در ساخت آن ها به کار می رود، مربوط می شود. چمن مصنوعی نیز از این امر مستثنا نیست.
می توانید چمن را با انواع گیاهان مصنوعی رنگارنگ و زیبا که ظاهر بسیار طبیعی دارند همراه کنید تا همیشه یک باغچه کوچک رنگارنگ و دلپذیر در آپارتمان خود داشته باشید.


2. چمن مصنوعی در کف و دیوار تراس
چرا یک قدم جلوتر نمی روید و همه چیز را سبز رنگ نمی کنید؟ اجازه دهید تا دیوار تراس با کفپوش سبز هماهنگی زیبایی ایجاد کند، گویی این بخش از خانه قطعه ای از بهشت است که برای آرامش و آسودگی خیال شما ساخته شده است.

شما باید با بررسی قیمت چمن مصنوعی برای تراس و تطابق با آن بودجه خود، چمن مخصوص دیوار و چمن مخصوص کف تراس تهیه کنید.
مطمئن شوید که چمن های باکیفیتی را انتخاب می کنید تا سال های سال بتوانید از تراس خود که بخشی از طبیعت را  درخود جای داده است، نهایت استفاده را ببرید.
مستأجر هستید و ممکن است هر سال خانه خود را عوض کنید؟
نگران نباشید، چمن مصنوعی قابلیت جابجایی دارد و می تواند هرکجا که می خواهید بروید، با خود همراه کنید. فرقی هم ندارد که شرایط آب و هوایی متفاوتی را برای سکونت انتخاب می کنید، چمن های مصنوعی باکیفیت از شرایط جوی و محیطی تأثیر نمی گیرند.


3. نرده ای از جنس چمنزارها
اگر ایده دیوار سبز را نمی پسندید، چرا کفپوش سبز تراس با نرده هایی پوشیده از چمن مصنوعی را امتحان نمی کنید؟
به این ترتیب، گویی گیاهانی دور تا دور نرده های شما رشد کرده اند و آنجا را در بر گرفته اند.
واقعاً حالا تنها یک میز راحتی و یا تاب معلق نیاز دارید تا ساعاتی در روز را چشمان خود را ببندید و در دل طبیعت غرق شوید.

 

 

4. همه‌جا را چراغانی کنید
 هیچ چیز به اندازه تلالو نور خورشید روی چمن مصنوعی نمی تواند نمای واقعی از طبیعت را به تراس خانه شما ببخشد. اما اضافه کردن نورپردازی برای آنکه در تاریکی شب نیز بتوانید از تراس سبز خود استفاده کنید، خالی از لطف نیست.

استفاده از لامپ ها و شمع های تزئینی که نور شاعرانه ای به فضا می بخشند، واقعاً همه چیز را برای خاطره سازی و یک شب به یادماندنی آماده می کنند.
چرا عکس های یادگاری خانوادگی خود را در چنین محیط زیبایی نمی گیرید؟

 

چمن مصنوعی برای تراس بخریم یا نه؟
علی رغم تمامی موارد گفته شده شاید باز هم بخواهید از قیمت چمن مصنوعی برای تراس خود اطمینان یابید و بدانید که به طور کلی باید چه مبلغی را پرداخت کنید.
برای این که درک کاملی از این موضوع داشته باشید، باید هزینه این موارد را در نظر بگیرید:

1.خرید چمن مصنوعی
2.خرید چسب و میخ برای محکم کردن آن
3. خرید یک شانه برای شانه زدن الیاف چمن

این ها هزینه هایی هستند که هیچ وقت تکرار نخواهند شد. درست برخلاف چمن های طبیعی که هر سال بابت کود، بذر، محصولات دفع آفات و از بین بردن علف های هرز و غیره، هزینه های سنگینی روی دستتان می گذارند.

و چیزهایی که روی قیت چمن تاثیر می گذارد، به این ترتیب است:
1.تراکم
2. ارتفاع الیاف
3. جنس
4. رنگ
5. شکل الیاف


موضوعی که باید بسیار به آن دقت کنید، این است که می خواهید از چمن مصنوعی به چه منظور استفاده کنید. به طور مثال اگر چمن  شما در معرض تردد بسیار زیادی قرار می گیرد، باید به فکر خرید یک نوع باکیفیت تر و بادوام تری از این محصول باشید.

در نتیجه
فرقی ندارد که چه نوع و چه قیمت چمن مصنوعی برای تراس را انتخاب می کنید، مهم این است که شما حالا آپارتمان خود را مجهز به فضای سبزی می نمایید که دیگر نه نیاز دارد تا بابت آن از جیبتان هزینه کنید و نه لازم است که آخر هفته ها را برای تمیزکاری و نظافت از آن هدر دهید.
همه چیز آماده است تا تمام روح و جان خود را به آرامشی از دل طبیعت دعوت کنید و رویایی ترین روزهای زندگی را در خانه خودتان تجربه کنید.

 

نظرات