بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

فروش چمن مصنوعی در قم

فروش چمن مصنوعی در قم
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/06/20 0 نظر

این روزها شاهد افزایش تقاضا برای نصب چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی در استان قم  هستیم. محبوبیت این محصول دلایل زیادی دارد: از جمله عدم رشد چمن های طبیعی در برخی از خاک های این منطقه و یا نیاز به رسیدگی های مداوم و همیشگی برای رشد و سلامت آن ها، کاهش مصرف آب به منظور جلوگیری از شدت یافتن بحران خشکسالی و کم آبی، میانگین دمای هوای بالای قم در طول سال به عنوان یک استان خشک و نیمه بیابانی و غیره.

فروش چمن مصنوعی در قم

محبوبیت چمن مصنوعی از زمین های ورزشی و بازی فراتر رفته و حالا پای آن به محوطه سازی مناطق مسکونی و حتی دکوراسیون داخلی نیز باز شده است.


بهترین شرکت فروش چمن مصنوعی در قم چیست؟
گروه چمن سرا مرجع تخصصی انواع چمن های ورزشی و تزئینی ساخته شده از مواد اولیه مرغوب و توسط بروزترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا می باشد که هر کسی در هر جایی و با هر هدفی می تواند از آن استفاده کند.
تیم چمن سرا با سابقه چندین ساله مشارکت در انواع پروژه های فضای سبز، به خوبی نیازهای مشتریان را ارزیابی و بررسی می کند و هدفشان را به سبزترین شکل ممکن در معرض نمایش می گذارند.


یکی از دلایل رونق یافتن خرید چمن مصنوعی در استان قم: تلاش برای دور کردن پشه ها
شاید موضوع پیش افتاده ای به نظر برسد اما جالب است بدانید که این موضوع برای افراد بسیاری در سراسر دنیا آزاردهنده است و در برخی موارد اجازه لذت بردن از روزهای آفتابی و تایم استراحت روی چمن ها و فضای سبز را از آن ها می گیرد.

 


حقایق جالب درباره پشه ها
پشه ها خونسرد هستند و از این رو خیلی طالب هوای سرد نیستند و دمای 5/26 درجه سانتیگراد و بیشتر را ترجیح می دهند. با افت دمای هوا نیز آن ها دیگر نمی توانند پرواز کنند و ضعیف می گردند.
البته جالب است بدانید که با سرد شدن هوا آن ها جای دیگری پرواز نمی کنند، بلکه انواع نر آن ها معمولا با شروع فصل سرد سال می میرند و ماده ها که عامل نیش زدن می باشند، به خواب زمستانی می روند و خود را در درزهای زمین و تنه درختان پنهان می کنند تا دوباره دمای هوا برای آن ها مطلوب شود.

استان قم هم به دلیل هوای گرم و خشکی که دارد در بیشتر موارد می تواند پذیرای این حشرات باشد که مطمئنا مسئله آزار دهنده و گاها غیر قابل تحملی است.
 

چمن مصنوعی چگونه پشه های حیاط را کاهش می دهد؟
اگر هر کاری از دستتان بر می آمد برای از بین بردن پشه ها و دیگر آفات از چمن های حیاطتان انجام داده اید و به نتیجه نرسیده اید، مطمئن باشید که با انتخاب چمن مصنوعی می توانید تلاش های خود را به ثمر برسانید.
هم چنین اگر برای مراجعه به یک مرکز فروش چمن مصنوعی در قم مطمئن نیستید و احساس می کنید که کمکی به شما در زمینه دفع کردن پشه های حیاط نمی کند، با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با واقعیت های شگفت انگیزی آشنا کنیم که شاید حتی تصورش را هم نمی کردید.

 


1.چمن مصنوعی محیط مناسبی برای رشد و پرورش پشه ها مهیا نمی کند
پشه ها عاشق مناطق مرطوب و سایه مانند چمن های طبیعی می باشند. برای این که این محیط زندگی را از آن ها بگیرید، بهتر است به خرید و نصب چمن مصنوعی فکر کنید.
چمن مصنوعی در تمام طول سال خشک باقی می ماند و به هیچ آبی نیاز ندارد. این موضوع به این معنا است که حشراتی هم چون پشه هرگز در چنین شرایط و محیطی زنده نمی مانند و ترجیح می دهند مکان دیگری را برای زندگی انتخاب کنند.
سیستم زهکشی، کمبود مواد غذایی و پلاستیک های به کار رفته در چمن های مصنوعی مکان غیر قابل سکونتی برای آفات در نظر گرفته می شود و آن ها را مجبور می کند تا هر چه زودتر آن محل را ترک کنند.

هر فردی ترجیح میدهد هنگام تفریح واستراحت در فضای سبز از حشرات دوری کند اگر دوست دارید بیشتر راجب مزایای چمن مصنوعی در مورد حشرات بدانید مقاله

2. لازم نیست چمن های خود را به مواد شیمیایی آغشته کنید تا پشه ها را برانید
هر فروشنده و شرکت فروش چمن مصنوعی در قم این موضوع را صریحا اعلام می کند که شما نه تنها برای آفات و بلکه برای حفظ سلامت و رشد چمن های خود، نیاز ندارید از هیچ مواد شیمیایی و سمی استفاده کنید.
استفاده از سموم دفع آفات هم خیلی روش تضمینی و دقیقی نیست و نتیجه 100 درصدی به همراه ندارد. ممکن است این امر موجب کشته شدن برخی از آن ها شود، اما پشه ها خیلی سریع تولید مثل می کنند. در برخی شرایط پشه ها حتی می توانند با برخی از سموم دفع آفات سازگاری بیابند.
 وهمچنین گاهی ممکن است مواد شیمیایی وارد خاک شده و مسائل سلامتی جدی برای اعضای خانواده و حیوانات خانگی شما به همراه داشته باشند. از این رو چمن های شما دیگر مکان امنی برای بازی کودکانتان نخواهند بود.
اما چمن مصنوعی نیاز به استفاده از این مواد شیمیایی را به طور کامل از بین می برد و بدون وابستگی به هیچ چیزی می تواند همیشه سالم و باطراوت و سرزنده به نظر برسد.

 


3. چمن های مصنوعی همیشه بی عیب و نقص، کوتاه و مرتب دیده می شوند
پشه ها بی نهایت از آویزان شدن از علف و چمن های رشد کرده لذت می برند. همین موضوع ریشه‌کن کردن آن ها را با سختی و دشواری همراه می سازد. این آفات هم چنین ترجیح می دهند در گیاهان بلند و بوته ها رشد کنند. به همین دلیل شما باید به طور مرتب چمن ها را هرس کنید، در غیر این صورت هجوم پشه ها شدت بیشتری می گیرد و کار شما را چند برابر می کند.
بعد از انتخاب یک مرکز فروش چمن مصنوعی در قم و انتخاب بهترین نوع آن برای خود، شما هرگز به بریدن و هرس کردن چمن های حیاطتان نیازی ندارید. این چمن ها همیشه کوتاه باقی می مانند و تمام مخفیگاه های پشه ها را در سراسر حیاط می پوشانند. این امر موجب می شود تا آفات کم کم رخت خود را بسته و زودتر به مکان دیگری بروند.


4. چمن مصنوعی موجب آبگرفتگی نمی شود
راکد ماندن آب می تواند یکی از مهم ترین عوامل جذب حشرات هم چون پشه ها باشد. اگر چمن‌هایتان در سایه قرار دارند و یا هوای کافی به آن ها نمی رسد، آب قبل از این که حتی زهکشی و تخلیه شود، مدتی راکد باقی می ماند.
اما سیستم چمن مصنوعی که تیم متخصص نصب شرکت فروش چمن مصنوعی در قم برای شما مهیا می کند متشکل از لایه ساب بیس و بیس و سپس چمن مصنوعی می باشد که همه این ها به زهکشی هر چه بهتر و سریع تر چمن ها کمک می کنند.
به این ترتیب خیلی سریع تر از آنچه فکرش را کنید، آب باران و یا هرگونه مایعات زهکشی و به زمین زیر سیستم چند لایه چمن مصنوعی تخلیه می گردد. این موضوع به این معنی است که حشرات امکان دسترسی به آب های تخلیه شده به اعماق زمین را ندارند.


5. بهبود تمیزی و بهداشت محیط و فضای سبز
حیاط شما برای گرد و خاک، تار عنکبوت، تخم گذاری حشرات و غیره محیط مناسبی را فراهم می کند. شما به جز اسپری کردن سموم دفع آفات آن هم به طور منظم کاری از دستتان بر نمی آید.  اما چمن مصنوعی یک محیط بهداشتی و تمیز را مهیا می کند که هیچ یک از این موارد گفته شده برای آن صدق نمی کند. فقط کافی است هرازگاهی روی آن را با آب اسپری کنید تا گرد و غبار از روی آن شسته شود. درست مانند هر وسیله دیگری که وقتی خاک روی آن را پاک می کنید، براق تر و زیباتر و تازه تر به نظر می رسد.
حتی می توانید  در طول ماه های بارانی استان قم اجازه دهید قطرات باران شستشوی چمن های حیاطتان را انجام دهند. حالا نه خبری از آفات و حشرات آزار دهنده است و نه خبری از یک محیط غیر بهداشتی که می تواند سرآغاز شیوع بیماری های مختلف باشد.

مسلما بعد از مطالعه این مقاله به فکر تحقیق بیشتر راجع به چمن مصنوعی قم افتادید پس حتما به مقاله خرید چمن مصنوعی در قم سری بزنید.

 

کلام آخر
جایگزینی چمن طبیعی با چمن مصنوعی، بهترین روش خلاص شدن از شر پشه ها می باشد. چمن مصنوعی نه تنها به شما فضای سبز مرتب، منظم و امنی می دهد، بلکه محیطی را فراهم می کند که برای کاربردهای مختلفی مناسب می باشد. یعنی تمام اعضای خانواده می توانند مطابق با میل خود از چنین چمن های سرسبز و نرم و لطیفی بهره مند شوند، حال ورزش، بازی، استراحت، کتاب خواندن، تمرکز کردن، دورهمی با دوستان و غیره باشد، فرقی ندارد.
حالا با خیال راحت می توانید روی چمن هایی دراز بکشید که نه لباس ها و بدنتان را خاکی و کثیف می کنند و نه حشرات آزاردهنده مزاحم استراحت شما و بازی کودکان و حیوانات خانگی تان می شوند.
یک شرکت فروش چمن مصنوعی در قم را بیابید که بتوانید علاوه بر اعتماد به کیفیت محصولات آن ها، روی تخصص و تجربه شان برای سبز کردن زندگی خود حساب باز کنید و بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید.

 

نظرات