بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

فروش چمن مصنوعی در شیراز

فروش چمن مصنوعی در شیراز
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/04/12 0 نظر

داشتن باغ و حیاط دلپذیر و دلنواز که می توانید روی چمن های آن دراز بکشید و تعطیلات آخر هفته را به استراحت و آرامش بپردازید و یا این که همراه دوستان و اعضای خانواده خود بساط کباب را به راه بیاندازید و یا با دوستانتان خوش‌وبش کنید، همگی زندگی را شیرین‌تر می کنند.

فروش چمن مصنوعی در شیراز
 

به طور کلی داشتن محیط سبز با چمن های سرحال و سلامت در حیاط خانه‌تان می‌تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند.
اگر در استان شیراز زندگی می کنید، شاید چمن مصنوعی بهانه ای باشد تا خانه و ملک تجاری خود را با طبیعت های سبز و فوق العاده جذاب این استان هماهنگ کنید، به عبارت دیگر برای خود طبیعت اختصاصی مهیا نمایید.

بهترین و مدرن ترین مرکز خرید چمن مصنوعی
بعد از مشارکت در صدها پروژه چمن مصنوعی و جلب رضایت تمامی مشتریان، گروه چمن سرا می تواند نام شناخته شده و معتبری در بازار خرید و فروش چمن مصنوعی در شیراز همانند سایر استان ها و حتی بخش های مختلف خاورمیانه در نظر گرفته شود.
محصولات باکیفیت چمن سرا دست شما را برای انتخاب باز می گذارند تا متناسب با هر خواسته و بودجه ای که دارید، بتوانید از طبیعت سبز اطراف خود لذت ببرید.

چرا باید به جای چمن طبیعی، به سراغ چمن مصنوعی بروم؟
این روزها همه ما به نحوی مشغله ها و درگیری های خاص خود را چه در زندگی شخصی و چه در محل کار داریم و کمتر کسی پیدا می شود که در این میان وقت اضافه ای داشته باشد و آن را صرف اموری کند که واقعا ضرورتی هم ندارد.
مطمئن باشید که چمن طبیعی مساوی است با یک برنامه ریزی سنگین و مسئولیت های پایان ناپذیر، از آبیاری همیشگی گرفته تا هرس کردن، کود دادن، حاشیه بندی، مبارزه با آفات و غیره.
حتی اگر وقت کافی داشته باشید، این که بخواهید مبلغ هنگفتی را در طول سال صرف آن ها کنید، منطقی به نظر نمی رسد.

چگونه انتخاب موفقی از خرید چمن مصنوعی داشته باشم؟
کافی است شما سری به فروشگاه ها و شرکت های فروش چمن مصنوعی در شیراز چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی بزنید و مشاهده کنید که چقدر رنج انتخاب این محصولات گسترده و سردرگم کننده است.
ما در این مقاله قصد داریم تا شما را در مسیر انتخاب چمن مصنوعی در شیراز همراهی کنیم و تمامی شک و تردیدهایتان را از بین ببریم.

فراموش نکنید که قبل از خرید چمن مصنوعی، سوالات خود را بپرسید
لیستی از سوالات خود را تهیه کنید. به طور مثال چمن مصنوعی از چه چیزی ساخته شده است، چه تراکمی دارد و غیره. هم چنین حتما شرایط و موقعیت مکانی که می خواهید چمن مصنوعی را نصب کنید را به طور دقیق مشخص کنید.

نکته
قیمت چمن ها به تراکم آن ها بستگی دارد. اگر چمن مصنوعی تراکم بسیار کمی داشته باشد، کارکرد و میزان تطبیق پذیری کمتری نیز دارد و از این رو راحت از آن چه که فکرش را بکنید خوابیده و تخت می گردد، از این رو از نظر ظاهری فرقی با چمن های ارزان قیمت ندارد.
همیشه این گفته قدیمی را به یاد داشته باشید که "هرچه پول بدهی، آش می خوری".


با شخص آگاه و با تجربه ای در شرکت و مرکز فروش چمن مصنوعی در شیراز صحبت کنید
این شخص تمام اطلاعات ریز و درشت را درباره تمامی انواع چمن های مصنوعی می داند و با صحبت کردن با شما نیازها و خواسته‌هایتان را درک می کند و می تواند مناسب‌ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد. این موضوع شاید ساده به نظر برسد اما کار را برای شما ساده می‌سازد.
هم چنین می توانید به صورت تلفنی نیز از این افراد مشاوره بخواهید و محدوده انتخاب‌هایتان را کوچک تر کنید.


نصب چمن مصنوعی
زمانی که متوجه شدید که باید چه طرح، چه رنگ، چه بافت، چه تراکم و چه ارتفاع پایل و یا هرچیز دیگری را درباره چمن مصنوعی انتخاب کنید، سعی کنید از تیم متخصص و فنی شرکت مورد نظر خود نیز بخواهید آن را به درستی برایتان نصب کنند.
شما می توانید از قبل از آن ها بپرسید که این پروژه شامل چه مراحلی است و به این ترتیب هزینه کلی پروژه را برای خود محاسبه نمایید.


برای اعتماد به تیم نصب شرکت مورد نظر خود بهتر است نمونه کارهای آن ها را بررسی کنید. مطمئنا شما نمی خواهید وقت و پول خود را صرف افراد بی تجربه ای کنید که شاید هزینه کمتری از شما دریافت کنند اما نتیجه کار با آن چیزی که انتظار دارید یک دنیا تفاوت خواهد داشت.
 


سوالاتی که درباره چمن مصنوعی ذهنتان را به خود مشغول کرده است
شاید قبل از این که به سراغ شرکت ها و وب سایت های فروش چمن مصنوعی در شیراز بروید، گفته های قدیمی مردم که اغلب هم نادرست می باشند، ذهنتان را درگیر کنند.
به طور مثال:

1.با وجود چمن مصنوعی نمی توانید سگ داشته باشید
اگر یکی از اهدافی که برای ایجاد فضای سبز در حیاط خانه خود دارید، داشتن سگ و ایجاد محیط شاد و زیبا برای آن ها می باشد، نگران نباشید.
اگر روی کیفیت چمن مصنوعی که می خرید، دقت کافی داشته باشید، همیشه چمن های بدون بو و تمیز و مرتبی را خواهید داشت. ادرار سگ ها به خوبی از سوراخ های زهکشی چمن مصنوعی تخلیه می شود، به این ترتیب شاید نیاز داشته باشید که آن محل را آبپاشی کنید و تمام.
فضولات جامد سگ ها را نیز درست مانند هر سطح دیگری با جارو جمع کنید.

و این موضوع را در گوشه ذهن خود داشته باشید که ادرار حیوانات خانگی موجب از بین رفتن الیاف چمن نمی شود و هم چنین سگ ها نمی توانند حیاط شما را با چاله‌های بزرگ و کوچک زشت و ناپسند نمایان کنند.


2. چمن مصنوعی اصلاً برای سلامتی خوب نیست
شاید این موضوع برای چمن‌های مصنوعی قدیمی و یا حتی چمن‌های امروزی که در بازار خرید و فروش چمن مصنوعی در شیراز به چشم می خورند، واقعیت داشته باشند، اما این یک قاعده کلی برای تمامی چمن ها نیست.
چمن های مصنوعی که از لاستیک های بازیافت شده ماشین و کامیون ها ساخته می شوند (این موارد دارای درصد کمی از سرب می باشند)، در بسیاری از شهرها و کشورها ممنوع هستند و توسط شرکت های معتبر نصب نمی شوند.
زمانی که می خواهید چمن مصنوعی بی ضرری را در شیراز تهیه کنید، کافی است سری به مراکز و فروشگاه های معتبر استان خود بزنید. فرمول این چمن های مرغوب به گونه ای است که شامل هیچ فلز سنگینی نمی شود.
برای مواد پرکننده نیز گزینه های دیگری در دسترس می باشند که از هر نظر ضرری برای سلامتی شما حتی حیوانات خانگی‌تان ندارند.


3. چمن مصنوعی خیلی داغ می شود
همان طور که می دانیم استان شیراز جزو شهرهای گرم ایران محسوب می شود که مخصوصا در ماه های تابستان دمای هوا به درجه قابل توجهی می رسد. همین موضوع شاید مردم را از خرید چمن مصنوعی که از الیاف پلاستیکی ساخته شده باز دارد، اما باید بگوییم که درست است دمای چمن مصنوعی مانند هر چیز دیگری که در معرض نور خورشید قرار می گیرد، افزایش می یابد، اما اصلا قابل مقایسه با سطوح سنگفرشی و آسفالتی و بتنی نیست.
وجود سایبان، درخت و یا حتی آبپاشی ساده می تواند به همین افزایش دمای اندک نیز کمک کند.

4. ارزش ملک را پایین می آورد
از جایی که نگرانی درباره کمبود آب روز به روز افزایش می یابد، چمن مصنوعی می تواند ملک و ساختمان را مجهز به فضای سبزی کند که نه تنها برای محیط زیست خطری ندارد و به بحران کم آبی دامن نمی زند، بلکه نقطه عطفی در هنگام فروش به شمار می رود زیرا به هیچ وجه به هیچ چیزی نیاز ندارد تا همیشه زیبایی و طراوت خود را حفظ کند. این یعنی یک معامله دو سر برد.

5. نمی توانید درخت داشته باشید
درخت ها می توانند در چمن مصنوعی کاشته شوند. فقط کافی است یک قسمت دایره مانند در اطراف ریشه درختان بریده شود تا بتوانید به خوبی به آن ها آب دهید. از این رو هیچ اشکالی بابت کاشت درخت در داخل یا اطراف چمن مصنوعی وجود ندارد.

6. رنگ چمن مصنوعی به مرور زمان محو می شود
یکی از مواردی که باید هنگام تصمیم گیری درباره چمن مصنوعی به یاد داشته باشید این است که همیشه از متصدیان و یا مسئولان فروش چمن مصنوعی در شیراز بخواهید شما را از بابت مقاومت رنگ محصولاتشان در برابر اشعه های UV نور خورشید راحت کنند و این امر را با ارائه اسناد به شما ثابت نمایند.


7. ظاهر زشت و زننده دارد
جدیدترین نسل چمن های مصنوعی به گونه ای ساخته و طراحی شده اند که دقیقا از ظاهر چمن طبیعی الگوبرداری کرده اند، حتی شکل الیاف، تراکم و رنگ آن ها نیز بسیار به هم شباهت دارد.
امروزه تولیدکنندگان این محصولات را به گونه ای می سازند که حتی بهتر از چمن های طبیعی عمل کرده و موجب خراش و ساییدگی نمی شوند.

اگر دوست دارید درباره فروش چمن مصنوعی در شیراز بیشتر بدانید به مقاله خرید و فروش چمن مصنوعی در شیراز سری بزنید

در نهایت
زمانی که تصمیم می گیرید تا در شیراز، باغ سرسبز و طبیعی داشته باشید، شاید حتی فکرش را هم نکنید که چمن طبیعی چه مشغله و مسئولیت های ویژه و خاصی دارد که شما را به دام می اندازد. شاید یک روز به خود بیایید و ببینید که بیشتر از این که از باغ خود لذت ببرید، صرف نگهداری از آن می کنید.
چمن های مصنوعی این جا هستند تا دنیایی از عطر و بوی طبیعت را در اطرافتان به وجود آورند، آن هم بدون این که در روتین زندگی شخصی و کاری‌تان اخلالی ایجاد کنند، بلکه برعکس لحظات ناب و به‌یادماندنی را به شما هدیه می‌دهند.

نظرات