بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

چمن مصنوعی دست دوم

چمن مصنوعی دست دوم
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/10 1 نظر

چمن مصنوعی دست دوم، به صرفه ترین راه حل برای پروژه های مسکونی، تجاری و زمین های ورزشی می باشد. 
هم چنین درست مانند چمن مصنوعی جدید و تازه، می تواند سطح بادوامی را به وجود آورد که سال های سال ماندگاری خواهد داشت. این موضوع به تنهایی موجب می شود در زمان، هزینه ها و منابع خود در دراز مدت صرفه جویی کنید، البته که مزیت های دیگری را نیز می توانید به دست بیاورید.

آیا خرید چمن مصنوعی دست دوم واقعا ارزشش را دارد؟

چمن مصنوعی دست دوم، به صرفه ترین راه حل برای پروژه های مسکونی، تجاری و زمین های ورزشی می باشد. 
هم چنین درست مانند چمن مصنوعی جدید و تازه، می تواند سطح بادوامی را به وجود آورد که سال های سال ماندگاری خواهد داشت. 
این موضوع به تنهایی موجب می شود در زمان، هزینه ها و منابع خود در دراز مدت صرفه جویی کنید، البته که مزیت های دیگری را نیز می توانید به دست بیاورید.

 

 

چرا باید چمن مصنوعی استفاده شده را انتخاب کنیم و آیا ارزشش را دارد؟

چمن مصنوعی که از قبل استفاده شده است درست مانند چمن مصنوعی جدید است، تنها با این تفاوت که برای استفاده بیشتر مورد بازیافت قرار گرفته است. این امر نه تنها موجب جلوگیری از به وجود آمدن زباله های غیر ضروری در محیط زیست می شود، بلکه هم چنین در هزینه های شما بسیار صرفه جویی می نماید، زیرا قیمت کمتری نسبت به انواع چمن مصنوعی جدید و نو دارد. 

اگر به دنبال گزینه ارزان تری برای ایجاد فضای سبز و چشم اندازهای زیبای خود می باشید (حال فرقی ندارد که صاحبخانه باشید، یک مدیر تجاری و یا مدیر یک باشگاه ورزشی و هر چیزی دیگر)، می توانید از چمن مصنوعی دست دوم در کنار مسائل اقتصادی، مزیت های بیشتری را به دست بیاورید و هم چنین ارزش زمین و ملک تان را افزایش دهید.

همه ما موقع خرید به دنبال بهترین ها هستیم چمن مصنوعی عمر  و دوام بالایی دارد شما می توانید چمن مصنوعی را بفروشید و یا به صورت دست دوم خریداری کنید تا به صرفه تر در بیاید اما قبل خرید حتما مقاله  چمن مصنوعی ارزان را مطالعه کنید.

قیمت به صرفه ای دارد

چمن مصنوعی جدید می تواند برای افرادی که مساحت زمین و یا حیاط شان وسیع و گسترده است و یا می خواهند بخش قابل توجه ای را با این محصول کاربردی و زیبا بپوشانند، بسیار هزینه بردار باشد.
از این رو گروه چمن سرا برای جلب رضایت این مشتریان و تامین نیازهای شان، اقدام به ارائه چمن مصنوعی بازیافت شده نموده است. شما می توانید از این محصولات دست دوم نیز همانند چمن مصنوعی نو و تازه استفاده کنید و هم چنین مانع افزایش زباله های غیر تجزیه پذیر در طبیعت شوید. 
این نوع محصول برای صاحب خانه هایی که برای جلوگیری از به هدر رفتن آب و مقابله با خشکسالی نیازمند گزینه ای به صرفه و بادوام می باشند نیز راه حل عالی در نظر گرفته می شود.
پروسه این کار به این ترتیب است: ابتدا چمن مصنوعی از مکان های که باید تعویض و یا به طور کلی برداشته شود، طی فرآیندی تمیز می گردد و سپس وارد پروسه بازیافت شده تا چمن مصنوعی جدیدی در اختیار مشتریان دیگر قرار گیرد که هیچ فرقی با انواع چمن مصنوعی جدید ندارد. 
به این ترتیب از جایی که مواد به کار رفته دوباره مورد استفاده قرار می گیرند، هزینه آن نیز برای مشتری بسیار کاهش می یابد. 
برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی دست دوم و یا کسب مشاوره با متخصصان و مشاوران گروه چمن سرا تماس بگیرید. 

 

 

در تمام روزهای سال زیبا و سبز به نظر می رسد

چمن مصنوعی دست دوم نیز زیبایی خود را در تمام فصل ها و ماه های سال حفظ می کند، بدون این که نیاز به نگهداری و هزینه های گزافی داشته باشد. بر خلاف چمن طبیعی این نوع چمن مصنوعی فرسوده نشده و از بین نمی رود. 
شما نیازی نیست نگران این باشید که بعد از این که کودکان و یا حیوانات خانگی تان روی چمن های بازی کردند و یا بعد از دورهمی ها و جشن هایی که در این فضای سبز بر پا کرده اید، چمن مصنوعی تان از بین می رود و دیگر مانند قبل به نظر نمی رسد. 
از طرف دیگر ما درک می کنیم که چقدر سخت است بخواهید به پارک بروید و قدم بزنید تا از محیط سبز موجود در آن جا انرژی بگیرید اما با این تابلو رو به رو می شوید که "لطفا روی چمن ها راه نروید". 
شما می توانید با چمن مصنوعی که قبلا استفاده شده است نیز فضای سبز مورد نیاز و دلخواه خود را درست در حیاط و خانه خود ایجاد کنید، بدون این که نگران قهوه ای رنگ شدن و یا ساییده شدن الیاف آن باشید، زیرا چمن مصنوعی تحت تاثیر آب و هوا قرار ندارد و نیازی به آبیاری آن نیست تا سبز و باطراوت نمایان شود. 
شما با یک بار خرید و نصب چمن مصنوعی نیز می توانید محیط آرامش بخشی را در تمام روزهای سال تجربه کنید، بدون این که چیزی مانع شما شود. 

نیاز به نگهداری و محافظت بسیار اندکی دارد

چمن مصنوعی دست دوم مانند چمن طبیعی نیازمند نگهداری و محافظت خاصی نمی باشد. 
این امر به این معنی است که لازم نیست مدت زمان بسیاری را صرف مراقبت از چمن خود کنید که شامل هرس کردن، استفاده از دستگاه چمن زن، کود دادن و به کار بردن مواد شیمیایی برای دفع آفات و یا بذر پاشی و غیره می شود. 
اگر در خانه خود از چمن طبیعی استفاده می کنید، شاید همیشه در حال مقابله با علف های هرز و یکدست مرتب به نظر رسیدن چمن و چشم انداز سبز خود می باشید. 
گروه چمن سرا با ارائه چمن مصنوعی دست دوم، نه تنها موجب کاهش هزینه های شما می شود، بلکه فضای سبزی را با کمترین نیاز به نگهداری خدمت تان ارائه می نماید. 
نگران نباشید، زمین مورد نظر شما حتما نباید خاک حاصلخیزی داشته باشد. شما حتی می توانید چمن مصنوعی را روی سطوح سیمانی، سنگی، سرامیکی و غیره نصب کنید و از آن انرژی بگیرید. 

 

 

موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود

زمانی که چمن طبیعی را با چمن مصنوعی دست دوم خود جایگزین کردید، می توانید تمام سیستم آبیاری و آبپاشی خود را جمع کنید. 
این امر هم هزینه های شما صرفه جویی کرده و هم موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود.
برخی از صاحب خانه ها در کنار چمن مصنوعی از گیاهان طبیعی و سیستم آبیاری قطره ای به کار می برند، برخی دیگر نیز به طور کلی سیستم آبپاشی و آبیاری خود را جمع می کنند و کنار می گذارند. 
به یاد داشته باشید که چمن مصنوعی جدید و حتی دست دوم نیز نیازی به آبیاری ندارد. از این رو شما با قبض آبی که مبلغ بسیار گزافی را نوید می دهد، رو به رو نمی شوید و هم چنین روزانه گالن گالن آب ارزشمند و گرانبهای این روزها را هدر نمی دهید. 

کیفیت بالا

بسته به این که چمن مصنوعی مورد نظر در مکان قبلی به چه مدت مورد استفاده قرار گرفته است، کیفیت آن هم چنان می تواند به اندازه ای باشد تا بتوان سال های پیش رو نیز از آن استفاده نمود.
کیفیت چمن مصنوعی دست دوم نیز به این موضوع بستگی دارد که هنگام برداشتن آن چقدر دقت به خرج داده شده است. اگر چمن مصنوعی به روش حرفه ای و با هدف استفاده مجدد از زمین مورد نظر برداشته شده باشد، به اندازه کافی شرایط خوبی دارد تا در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. 
بررسی دقیق پایه مشبک و الیاف چمن مصنوعی در بخش های مختلف می تواند کیفیت کلی آن را مشخص نماید و هم چنین به این ترتیب معلوم می شود که در چه شرایطی و در چه پروژه هایی می توان مجددا از آن استفاده کرد. 

 

 

آیا می توانیم از چمن مصنوعی استفاده شده به روش های مختلفی استفاده کنیم؟

البته که امکان دارد. مسیرهای پیاده رو و یا بین موزاییک و سنگ فرش ها و سایر مکان هایی که نیازمند بخش کوچکی از چمن مصنوعی می باشد، بهترین شرایط را برای استفاده از چمن دست دوم فراهم می کنند. هم چنین به این ترتیب چمن مصنوعی استفاده شده نیز بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر از چمن مصنوعی نو می باشد.
شما می توانید چمن مصنوعی را به بخش های کوچک تر برش دهید تا پله ها و یا راه پله های را بپوشانید و مانع لغزش و افتادن افراد شوید. 
هم چنین اگر از این نوع چمن بیرون از منزل استفاده می کنید، مطمئن باشید که در طول ماه زمستان نیز یخ نمی زند. 
هم چنین چمن مصنوعی که از قبل استفاده شده است می تواند برای افرادی که حیاط کوچک تری دارند نیز راه حلی معقول و به صرفه ای باشد.


نتیجه گیری

چمن مصنوعی دست دوم مزیت هایی دارد که چمن طبیعی به هیچ وجه نمی تواند داشته باشد. 
چه شما یک صاحب خانه باشید که می خواهید هزینه های ماهانه خود را کاهش دهید و یا به دنبال یک روش بهتر برای نگهداری و حفظ زمین سبز ورزشی خود هستید و یا هر چیز دیگر، چمن مصنوعی بازیافت شده یا دست دوم می تواند نیاز به چمن طبیعی را به طور کل حذف کرده و گزینه بسیار مناسبی به نظر برسد. 
با گروه چمن سرا تماس بگیرید تا متوجه شوید که آیا این نوع چمن مصنوعی برای نیازهای شما مناسب می باشد یا خیر. مطمئن باشید که متخصصان و مشاوران ما سال ها سال تجربه دارند و بهترین راه حل را به شما ارائه می دارند.

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۳۰۰
پاسخچمن دست دوم هم بد نیست من چندین بار خریداری
کردم بد از آب در نمیاد اگه شماهم خواستید کم هزینه کنید
ولی نما و قشنگی هم داشته باشه پیشنهاد میدم حتما خریداری کنید و شک نکنید.