بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

آیا چمن مصنوعی ایرانی بی کیفیت است؟

آیا چمن مصنوعی ایرانی بی کیفیت است؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/09/20 0 نظر

چمن مصنوعی نقطه عطف و کانون توجه در دکوارسیون منزل، محل کار و حتی در محیط های عمومی مثل پارک، ساختمان های شهرداری و پیاده روهای خیابان ها به شمار می رود. می توانید از این مکان هایی که در ادامه برای استفاده از این محصول معرفی می کنیم، الهام بگیرید و از مزیت های بی نظیر آن شگفت زده شوید. 
 

استفاده از چمن مصنوعی ایرانی

 

مالکان منازل، صاحبان کسب و کار و شهردارهایی که به دنبال یک گزینه کاربردی و کارآمد می باشند که نیازی به مراقبت های هفتگی و روزانه ندارد، می توانند از چمن مصنوعی استفاده کنند. 
 

قدمت درخشان و اعتباری که گروه چمن سرا در طول سالیان سال به دست آورده است به خوبی اثبات می کند که می تواند بهترین تهیه کننده و ارائه کننده معتبر چمن مصنوعی در کشور عزیزمان ایران باشد. دقت به خواسته های مشتریان و ارائه بهترین محصول بر اساس نیازهای آن ها و شرایط و موقعیت مکانی که می خواهند از چمن مصنوعی استفاده کنند، همیشه هدف اصلی گروه چمن سرا و تیم تخصصی و فنی آن بوده است. 


چمن مصنوعی را در کدام مکان ها می توان نصب کرد
چمن مصنوعی نقطه عطف و کانون توجه در دکوارسیون منزل، محل کار و حتی در محیط های عمومی مثل پارک، ساختمان های شهرداری و پیاده روهای خیابان ها به شمار می رود. می توانید از این مکان هایی که در ادامه برای استفاده از این محصول معرفی می کنیم، الهام بگیرید و از مزیت های بی نظیر آن شگفت زده شوید. 

 

منزل
چمن مصنوعی در حیاط توانسته است نظر بسیاری از خانواده ها را که به دنبال کاهش هزینه ها و مشغله های روزانه و هفتگی می باشند، جلب کند. 
تمیز کردن و نگهداری از چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی ساده تر است. هم چنین استفاده از این محصول به دوستداران حیوانات خانگی کمک می کند تا درست در منزل خود بتوانند آن ها را سرگرم کنند و از این رو دیگر نیازی نیست که مدت زمانی در روز یا در هفته را برای بردن سگ و گربه شان به پیاده روی برنامه ریزی کنند، این به معنای وقت و زمان بیشتر برای روتین زندگی شخصی و کاری می باشد.
هم چنین با نصب چمن مصنوعی ایرانی می توانید زمین بازی شخصی گلف، والیبال، فوتبال و غیره را در حیاط منزل خود داشته باشید. اگر می خواهید بازیکن فوق العاده با مهارت و با استعدادی شوید یا حتی اگر می خواهید به صورت تفریحی این ورزش ها را انجام دهید، وجود چنین زمین بازی در منزل موجب می شود تا بتوانید بیشتر تمرین کنید و خود را تقویت نمایید و مهارت خود را در این زمینه های ورزشی افزایش دهید، بدون این که مجبور باشید تا هزینه هایی را بابت ثبت نام در باشگاه های ورزشی بپردازید. 


محل کار یا محیط اداری
 اگر صاحب کسب و کار هستید، چمن مصنوعی ایرانی می تواند هزینه ها را کاهش دهد و فضای دلپذیری را برای کارمندان و ارباب رجوعان مهیا نماید. چمن مصنوعی می تواند در پاسیو و حیاط به عنوان یک محیط سرسبز به کار رود تا به هر کسی که در این محیط های اداری رفت و آمد می کند، فرصتی برای تنفس و استراحت بدهد. برخی کسب و کارها حتی از چمن مصنوعی به عنوان بیلبورد و تابلو برای نشان دادن و معرفی محصولات شان استفاده می کنند. 
اگر به پشت بام ساختمان محل کارتان دسترسی دارید، نصب چمن مصنوعی ایرانی روی پشت بام یا به اصلاح ایجاد یک روف گاردن زیبا و دنج می تواند محل مناسبی برای استراحت کارمندان در بین ساعات کاری باشد. 
مدیران و مسئولان شرکت ها به این ترتیب موجب می شوند تا استراحت و وقفه کوتاه میان کار برای کارمندان بسیار لذت بخش شود. از این رو انرژی دوباره ای برای بازگشت به کار کسب می کنند و این یعنی بازدهی هر چه بیشتر آن ها که به سود شرکت و پیشروی هر چه بیشتر پروژه ها می باشد. 


دیوارسبز

آیا درباره دیوار سبز و باغ عمودی چیزی شنیده اید؟ این طراحی ها این روزها بیش از هر چیزی محبوب می باشند و نظر افراد بسیاری را به خود جلب نموده اند. فضای سرسبز عمودی می تواند در بیرون و داخل محل کار و اداره به کار رود تا رنگ و لعاب بیشتری به محیط خشک و رسمی شرکت و اداره بخشید شود. 
دیوار سبز با نصب چمن مصنوعی به سادگی مهیا می گردد و از جایی که نیازی به آبیاری ندارد و نگهداری از آن اصلا مستلزم انجام کارهای خاص و ویژه نیست، می توانید به آن مانند یک دیوار عادی فکر کنید.
 بیشتر دیوارهای سبز مانند نمایی از جنگل و طبیعت به نظر می رسند. این روش طراحی واقعا می تواند به محیط های اداری و شرکت، جان دوباره ای ببخشد و روح زندگی را در آن جا به جریان بیاندازد.


مکان های عمومی
شهرداری ها و مدارس می توانند از چمن مصنوعی ایرانی به روش های خارق العاده ای بهره مند شوند. 
هزینه ابتدایی نصب و استفاده از چمن مصنوعی به وسیله کاهش هزینه های مانند قبض آب، خرید کود و بذر و حقوق باغبانان و افرادی که برای نگهداری از چمن طبیعی استخدام می شوند، جبران می گردد. 
این مدت زمان و هزینه ای که بابت مراقبت از چمن مصنوعی کاهش می یابد می تواند صرف انجام بخش های مهم پروژه های شرکت شود. 

مدارس و زمین های بازی
برای مدارس و شهرهایی که می خواهند فضاهای بازی و سرگرمی را برای کودکان و حتی جوانان و بزرگسالان مهیا کنند و ریسک جراحت و آسیب را هنگام بازی و فعالیت آنان کاهش دهند، چمن مصنوعی حرف اول را می زند. 
چمن مصنوعی مناسب  زمین های بازی عمومی در سبک ها و رنگ ها و بافت های مختلفی در بازار وجود دارد، به این ترتیب نیاز به خاک، سنگریزه، تراشه های چوب و دیگر انواع گزینه هایی که از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفت ، از بین می رود.

مجتمع های ورزشی
از طرف دیگر، مجتمع های ورزشی می توانند از چمن مصنوعی ایرانی در داخل و بیرون به عنوان یک فضای امن برای ورزشکاران حرفه ای و حتی مبتدیان استفاده کنند تا به خوبی تمرین کرده و مهارت های ورزشی خود را راتقاء دهند.
چمن مصنوعی ورزشی بسیار متعددی وجود دارد که می تواند سطح نرم و لطیف و امنی را برای بازیکنان مهیا نماید تا کمترین آسیب را هنگام بازی و انجام تکنیک های ورزشی متحمل شوند.

 

زمانی که تصمیم گرفتید تا چمن مصنوعی را در منزل، محل کار یا اداره و یا مکان های عمومی نصب کنید، بهتر است با متخصصان و مشاوران با تجربه گروه چمن سرا تماس بگیرید تا بهترین نوع چمن مصنوعی را انتخاب کرده و از مزیت های بی شمار آن بهره مند شوید. علاوه بر این، این افراد به شما کمک می کنند تا چمن مصنوعی را در محل مورد نظر خود نصب کرده و یا راهنمایی ها و دستورالعمل هایی را برای نصب آن دریافت نمایید. 


اگر چمن مصنوعی ایرانی مطابق با نیازهای شما می باشد، بدانید که گروه چمن سرا این جا است تا به شما کمک کند و همه چیز را برای شما ساده و راحت بسازد. ما می خواهیم به مالکان، صاحبان کسب و کار و مسئولان مدارس و شهرداری ها کمک کنیم تا بهترین چمن مصنوعی را انتخاب کنند و نصب آن را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند.

 
کارشناسان ما آگاهی و دانش و تجربه لازم را دارند تا همان منظره و چشم اندازی را برای تان به وجود آورند که انتظار دارید. 
با شماره تماس های ما در ارتباط باشید و به وب سایت گروه چمن سرا سر بزنید تا بتوانیم هر چه زودتر شما را به خواسته های سبزتان برسانیم. 

نظرات