بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید خوراکیان

افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید خوراکیان
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/07/12 0 نظر 3,406 بازدید


افتتاح زمین 5000هزار متر مربعی مجموعه ورزشی شهید خوراکیان  به همت سرویس مدیریت شهری افق تهران و با حضور مدیران شهری و ورزشی انجام گرفت .

افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید خوراکیان

 

افتتاح زمین 5000 هزار متر مربعی مجموعه ورزشی شهید خوراکیان  به همت سرویس مدیریت شهری افق تهران و با حضور مدیران شهری و ورزشی انجام گرفت .این مجموعه در غرب تهران واقع شده است و سرویس مدیریت شهری جهت ترویج ورزش همگانی به افتتاح زمین چمن مصنوعی این مجموعه پرداخت .
 در این مراسم که با حضورسید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان  بر گزار گردید به اهمیت ورزش در زمینه زندگی بهتر و موفق تر انسان اشاره شد و همچنین وی به  بیان جایگاه شهدا و ورزشکاران شهید در ورزش و اهمیت نقش  این عزیزان درآرامش و امنیت جامعه  پرداخت و افزود افتخاری بالاتر از این نیست که 5000 شهید ورزشکار در بین خانواده ورزش وجود دارد  که در حال حاضر اماکن بسیاری به نام این عزیزان نامگذاری شده اند. همچنین در این مراسم از مدیران و دست اندرکارانی که در افتتاح این زمین سهیم بودند تقدیر کردند.
در این مراسم مدیران دیگری چون موسوی شهردار منطقه9،گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، محسنی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و ایلیکا رئیس تربیت بدنی شمال غرب حضور داشتند که هر کدام به اهمیت ورزش و همچنین اهمیت فرهنگ سازی جامعه ورزشی پرداختند .