بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

مقالات

فرآیند پخش شن سیلیس در زمین چمن مصنوعی فوتبالی

فرآیند پخش شن سیلیس در زمین چمن مصنوعی فوتبالی

 فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا، استفاده از چمن مصنوعی را به جای چمن طبیعی توصیه کرده و باشگاه ها و ورزشگاه های سراسر جهان را به سمت این جایگزینی تشویق می نماید. به دنبال این ماجرا، شن سیلیس نیز تبدیل به یک ماده پرکننده پرتقاضا در هنگام خرید چمن مصنوعی تبدیل شده است، از جمله فدراسیون فوتبال، شرکت های شخصی، باشگاه های ورزشی، محوطه سازی منازل و ویلاها. اگر به چمن های مصنوعی فوتبالی از نزدیک نگاه کنید، متوجه فاصله یک تا دو سانتیمتری در میان الیاف آن می شوید که این فضاها با ماده پرکننده ای به نام سیلیس پر می شود.

چمن مصنوعی پشت بام (روف گاردن)

چمن مصنوعی پشت بام (روف گاردن)

در بیشتر جوامع شهری، کمتر کسی پیدا می شود یک حیاط شخصی، دنج، در دسترس و بدون عیب و نقص و هم چنین بدون مزاحمت داشته باشد، مخصوصا کسانی که در آپارتمان ها زندگی می کنند. به همین دلیل است که تمایل بسیاری از مردم به ایجاد روف گاردن و یا پشت بام سبز بیشتر و بیشتر شده است.

چمن مصنوعی برای باشگاه

چمن مصنوعی برای باشگاه

باشگاه ها فضاهای منحصر به فردی هستند، به این معنا که برای این که به کاربردی ترین شکل ممکن تبدیل شوند، نیاز به یک پروسه طراحی هوشمند دارند. تا حدودی، می توانید خیلی راحت برخی از تجهیزات ورزشی را تهیه کنید و آن ها را در یک اتاق قرار دهید و آن جا را یک باشگاه خانگی بنامید، اما در هر صورت فرقی ندارد که در حال راه اندازی یک سالن بدنسازی یا باشگاه خانگی و یا حتی تجاری باشید، هنوز تا این جای ماجرا برای خیلی از افراد کافی نیست. هنگام مهیا کردن فضای تمرینی، باید ملاحظات دیگری نیز در نظر گرفته شود- از نور پردازی تا طرح بندی تجهیزات و تنظیم درجه حرارت و تهویه هوا. در این مقاله ما می خواهیم درباره کفپوش باشگاه ها و یا به طور تخصصی درباره چمن مصنوعی برای باشگاه صحبت کنیم.

خرید ژئوتکستایل

خرید ژئوتکستایل

امروز می خواهیم درباره محصول پرکاربرد و موثری صحبت کنیم که نجات بخش بسیاری از پروژه های عمرانی، معماری، شهری، راه سازی، محیط زیست، حتی چمن مصنوعی و غیره می باشد و می تواند روی نتیجه کار و دوام و ماندگاری آن به طرز شگفت انگیزی تاثیر بگذارد: ژئوتکستایل. اما این که دقیقا این محصول چیست و چه انواعی دارد و چگونه می توان از  آن استفاده کرد را باید به طور دقیق و جزء به جزء توضیح داد تا بیشتر به اهمیت وجود این محصول پی ببرید و هنگام خرید ژئوتکستایل به خوبی بدانید که چگونه می تواند به بهبود و پیشبرد پروژه ای که در نظر دارید کمک کند و هزینه های بسیار بالای مرمت و تعمیر و بازسازی را کاهش دهد.

نصب چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی

چمن مصنوعی یک محصول تطبیق پذیر می باشد که تقریبا روی هر سطحی قابل نصب می باشد، از  خاک گرفته تا چوب و سیمان و بتن. در هر صورت برای داشتن فضای سبز بسیار شیک و زیبا بدون اینکه در آینده به دلیل اشتباهات انجام شده هزینه سنگینی روی دستتان بماند، باید طبق اصول پیش بروید. پروسه نصب چمن مصنوعی نیاز به افراد متخصص و فنی دارد که به دلیل انجام پروژه های فضای سبز در حوزه های مختلف، مهارت و تجربه بسیار ارزشمندی و قابل اطمینانی در این زمینه به دست آورده اند و خیلی خوب می دانند در هر شرایطی باید چه چاره ای بیندیشند.

چمن مصنوعی برای بالکن، یک تزئین بهشتی

چمن مصنوعی برای بالکن، یک تزئین بهشتی

هر چقدر هم که سرنوشت ما را در مسیر سختی قرار داده باشد، هر چقدر که برنامه کاری و زندگی سرمان را شلوغ کرده باشد، باز هم بخشی از قلبمان به جستجوی آرامش و احساس امنیت خاطری است که دوست داریم در تک تک روزهای زندگی مان جاری شود. این روزها آپارتمان های سر به فلک کشیده در هر کجایی دیده می شوند و خیلی از زمین ها و فضاها را به خود اختصاص داده اند، همین امر موجب شده است تا لذت بردن از طبیعت برای این آپارتمان نشین ها به یک آرزو و حسرت و ای کاش تبدیل شود.

چمن مصنوعی اکسپو 2020 دبی

چمن مصنوعی اکسپو 2020 دبی

درباره نمایشگاه جهانی اکسپو چیزی شنیده اید؟ می دانید که چه کشورهایی در آن شرکت می کنند و هدف از برگزاری این نمایشگاه چیست؟ آیا می دانید که میزبانی اکسپو 2020 به چه کشوری واگذار شده است و چه اقداماتی برای برپایی این رویداد جهانی در نظر گرفته شده است؟

قیمت چمن مصنوعی تولید ایران

قیمت چمن مصنوعی تولید ایران

 تا حال شنیدی میگن جنس فلان کالایی ترکه، آلمانیه، آمریکاییه و یا هر چیزه دیگه؟ امروز می خوام بهت بگم که در زمینه چمن مصنوعی، هیچی نمی تونه جای محصول ایرانی رو بگیره. قیمت چمن مصنوعی تولید ایران در عین به صرفه بودن کیفیت فوق العاده بالایی داره  و همون چیزی که می تونی توی هر پروژه ای روش حساب کنی.

زیرسازی چمن مصنوعی

زیرسازی چمن مصنوعی

روز به روز بر شمار دلایل جایگزینی چمن طبیعی با چمن مصنوعی افزوده می شود و افراد بسیاری به طور روزافزون وارد دنیای چمن های مصنوعی با مزیت های فوق العاده کاربردی و شگفت انگیز آن ها می شوند. همین موضوع موجب شده است تا سیل عظیمی از پروژه های فضای سبز، دکوراسیون، طراحی، ورزشی و غیره از چمن مصنوعی به عنوان یک عامل و فاکتور متحول کننده و راحت تر کردن سبک زندگی به کار ببرند.

خرید و فروش چمن مصنوعی در شیراز

خرید و فروش چمن مصنوعی در شیراز

بسیاری از پروژه های مسکونی و تجاری در استان فارس و شهر شیراز به جای چمن طبیعی به چمن مصنوعی تمایل پیدا کرده اند و دلیل این امر هم تنها این است که بدون این که پای نگهداری ها و رسیدگی های همیشگی و بسیار وسیعی در میان باشد، فضای سبز مورد نظر همیشه بی عیب و نقص به نظر می رسد. در هر صورت قبل از خرید چمن مصنوعی، بسیار اهمیت دارد تا به میزان تردد و ترافیکی که در محل نصب چمن صورت می گیرد و خیلی از موارد دیگر توجه کنید تا بتوانید از ماندگاری و دوام بالای این محصول نهایت استفاده را ببرید.

خرید چمن مصنوعی در ولنجک

خرید چمن مصنوعی در ولنجک

از زمانی که محبوبیت چمن مصنوعی مانند یک اپیدمی شیوع پیدا کرد، انواع مختلفی از آن نیز روانه بازار شدند. هم چنین تولیدکنندگان بسیاری پا به عرصه گذاشتند تا سهمی در پیشرفت این محصول سبز و شگفت انگیز داشته باشند. از طرف دیگر، ولنجک به عنوان یک منطقه و محله شمالی شهر تهران به دلیل آب و هوای خوش و جاذبه های طبیعی بسیار دل انگیز، این انگیزه را به مردم می دهد تا در محیطی که زندگی و یا حتی کار می کنند نیز فضای شاد و آرامش بخشی را تجربه کنند.

خرید و فروش چمن مصنوعی در مشهد

خرید و فروش چمن مصنوعی در مشهد

اگر اخیر در حیاط خود چمن مصنوعی نصب کرده اید و یا به مراجعه به یک مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در مشهد برای سرسبز کردن حیاط خود فکر می کنید، مطمئنا درباره تمام مزیت های شگفت انگیز آن بسیار شنیده و حتی به چشمان خود دیده اید. این چنین محصولی محیط خشک و سرد حیاط با سطح بتنی و سنگفرشی را به یک فضای سرزنده و هیجان انگیز تبدیل می کند و برخلاف چمن طبیعی، لازم نیست نگران نگهداری های مداوم و همیشگی آن باشید. اما چون چمن مصنوعی یک محصول منحصر به فرد است، ممکن است سوالاتی درباره این که چگونه از آن محافظت کنید به ذهنتان خطور کرده باشد.