بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

مقالات

آیا الیاف چمن مصنوعی برای محوطه سازی تخت و خوابیده می شوند؟

آیا الیاف چمن مصنوعی برای محوطه سازی تخت و خوابیده می شوند؟

برخی از صاحب‌خانه‌ها برای زیباتر کردن محوطه و حیاط خود از چمن ها استفاده می کنند، اما اهداف دیگر استفاده از این طبیعت سبز می تواند شامل زمین بازی کودکان و حیوانات خانگی، زمین ورزشی خانگی، چشم انداز های جذاب در حیاط و باغ و یا هر چیز دیگر باشد.

خرید چمن مصنوعی

خرید چمن مصنوعی

این روزها محبوبیت چمن مصنوعی بر کسی پوشیده نیست. استفاده از این محصول روز به روز گسترش می یابد و دلیل این امر هم فقط و فقط افزایش هزینه های آبیاری و نگهداری بسیار ویژه چمن طبیعی و در عین حال میزان آسیب پذیری بالای آن می باشد.

خرید و فروش چمن مصنوعی در کیش

خرید و فروش چمن مصنوعی در کیش

در سراسر جهان فقط 4 منطقه وجود دارد که درصد اکسیژن خالص آن ها بسیار بالا است، و کیش یکی از این مناطق محسوب می شود. همین موضوع باعث شده است تا هر کسی که به این جزیره سفر می کند، سودای سکونت دائمی در آن جا به سرش بزند.

چمن مصنوعی برای باغ

چمن مصنوعی برای باغ

چمن مصنوعی تاریخچه دور درازی در زمین های ورزشی دارد، اما این محصول به قدری کاربردی و راهبردی می باشد که در زمینه های دیگر از جمله باغ و حیاط و سایر چشم اندازها از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگرچه این محصول در واقعیت طبیعی نیست، اما ظاهری بسیار شبیه به چمن های طبیعی دارد و مزیت های بسیار زیادی را شامل می شود.

شرکت تولیدی چمن مصنوعی

شرکت تولیدی چمن مصنوعی

گروه چمن سرا با حدود دو دهه تجربه و سابقه درخشان، به بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه تبدیل‌شده است. تنوع، سطح کیفی بالا، دوام و  ماندگاری، جذابیت ظاهری محصولات و جلب اعتماد مشتریان و افزایش رضایت آن‌ها تنها تعدادی از ویژگی‌هایی است که این شرکت تولیدی چمن مصنوعی را منحصر به فرد و متمایز کرده است.

اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران

اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران

انتخاب چمن مصنوعی تصمیم بزرگی است، از این رو بسیار اهمیت دارد تا مطمئن شوید که به شرکت و کارخانه درستی اعتماد می کنید که محصولاتشان از دوام و ماندگاری و زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار هستند.

قیمت چمن مصنوعی گروه چمن سرا

قیمت چمن مصنوعی گروه چمن سرا

حالا که کم کم به پایان سال نزدیک می شویم، تمام توجه ها به سمت شروع سال نو جلب می شود و خیلی از ما درباره این که چگونه در سال نو تغییراتی را ایجاد کنیم و روش زندگی خود را تغییر دهیم، فکر می کنیم.

آیا باید به چمن مصنوعی ایرانی اعتماد کنیم؟

آیا باید به چمن مصنوعی ایرانی اعتماد کنیم؟

افسانه های بسیاری درباره چمن مصنوعی وجود دارد که شاید بیشتر شما را به شک بیندازد که واقعا چمن مصنوعی چیست؟ آیا می توان به چمن مصنوعی ایرانی اعتماد کرد؟ آیا واقعاً ارزش هزینه کردن دارد؟

قیمت چمن مصنوعی برای تراس

قیمت چمن مصنوعی برای تراس

این روزها آپارتمان نشینی بسیار شیوع پیدا کرده است. از طرفی، زندگی پرمشغله و گرفتاری هایی که هر روز با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم، فرصت نگهداری و رسیدگی به خانه و یا خرید وسایل و لوازمی که نیاز به نگهداری بسیاری دارد را از ما گرفته است.

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه

اگر در استان کرمانشاه به دنبال ایجاد فضایی مهیج در خانه و محل کار و یا حتی مجتمع های تفریحی شهری هستید، اگر می خواهید چشم انداز سبزی با کمترین میزان نگهداری و رسیدگی داشته باشید که اخلالی در برنامه های روزانه و حتی هفتگی‌تان ایجاد نکند و هم چنین هزینه زیادی روی دستتان نگذارد، پس با ما همراه باشید تا محصول شگفت انگیزی را به شما معرفی کنیم:

راهنمای خرید چمن مصنوعی

راهنمای خرید چمن مصنوعی

چمن مصنوعی یک راه‌حل عالی و همه جانبه برای چمن های طبیعی می باشد، زیرا نه تنها نیاز به نگهداری و رسیدگی بسیار کمی دارد، بلکه امن، بادوام است و از قابلیت سازگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد. به علاوه هیچ یک از مشکلات چشم اندازهای ساخته شده با چمن طبیعی مانند آفات، قارچ ها و عدم رشد کافی الیاف چمن را در پی ندارد.

چمن مصنوعی تزئینی چیست؟

چمن مصنوعی تزئینی چیست؟

این روزها، صنعت دکور و طراحی محوطه های داخلی به قدری پیشرفت کرده است که هر روز شاهد یک ترند و مد جدید هستیم. البته ناگفته نماند که برخی از آن ها چنان خلاقانه و محسورکننده به نظر می رسند که دیگر جای هیچ حرفی باقی نمی ماند.