بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

موارد مصرف

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی ورزشی

 در دنیای امروزی افراد به سلامتی و ورزش کردن اهمیت زیادی می دهند تا حدی که بعضی حتی در منزل خود زمین ورزش دارند . افراد زیادی با هر سن هر جنسیتی در سراسر این کره خاکی طرفدار ورزش هستند .  

چمن مصنوعی بین سنگ

چمن مصنوعی بین سنگ

امروزه  طراحان فضای سبز و دیگر افرادی که زیباسازی انجام می‌دهند توجه ویژه‌ای به چمن بین سنگ دارند چراکه در هر مکانی می‌توان استفاده کرد همچنین ترکیب سنگ و چمن به خاطر تفاوت رنگی که دارد جلوه خاصی به فضا می‌دهد و مورد توجه طراحان می‌باشد . این ترکیب زیبای جدید می‌تواند گزینه مناسبی برای طراحی فضاهایی مانند کف‌پوش فضاهای خارجی -راهروها- حیاط و فضاهایی که برای ورودی ساختمان‌ها شمار بیاید. 

چمن مصنوعی استخر

چمن مصنوعی استخر

شنا  کردن در آب یکی از بهترین لذت‌های زندگی انسان‌ها می‌باشد . شنا ورزشی است که موردپسند همه سنین با هر نوع ملیت و فرهنگ و جنسیتی می‌باشد. شنا باعث آرامش –سلامتی –نشاط و شادابی  می‌شود اما شنا کردن در هر مکانی  هم نمی‌تواند  مناسب باشد بنابراین بهترین و امن‌ترین گزینه جهت شنا استخر هست.  

چمن مصنوعی تالار

چمن مصنوعی تالار

در سال‌های دور اکثر مردم برای برگزاری مراسم‌های خود مثل جشن- یادبود- مهمانی و غیره از منزل شخصی خود و یا همسایگان استفاده می‌کردند اما امروزه به خاطر فضای کوچک ساختمان‌ها برای مراسم‌های خود از تالار استفاده می‌کنند .