بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در خراسان

خرید چمن مصنوعی در خراسان
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/04/26 0 نظر

یکی از مهمترین و محبوب‌ترین ترندهای مربوط به محوطه سازی، به چمن های سبز و پرپشت باز می گردد که با قدم گذاشتن روی آن، حس آرامش بخش طبیعت در گوشت و پوست و استخوانمان جریان می یابد. اصلا لازمه هر فضای سبزی، چمن هایی است که با الیاف سبز و نرم و لطیف خود قلب هر بیننده ای به تپش بیاندازند.

خرید چمن مصنوعی در خراسان
 

اگر در استان خراسان زندگی می کنید و سوال شما هم این است که "چگونه می توانید به خانه یا حتی محل کار و یا ملک تجاری خود طبیعت زیبایی بیفزایید و از این آپشن بی نظیر برای آرامش گرفتن، جلب توجه مشتریان و یا احساس راحتی بیشتر هنگام استراحت در محل کار بهره مند شوید؟"، پاسخ شما فقط در دو کلمه خلاصه می شود اما دنیایی از حرف را در خود دارد: چمن مصنوعی.

گروه چمن سرا به عنوان برترین و مدرن ترین مرکز خرید چمن مصنوعی در خراسان، آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی در این استان از کشور عزیزمان می باشد. کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و درباره اهدافی که در سر دارید، نیازمندی ها و شرایط و موقعیت محل موردنظرتان و یا سوالاتی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، با کارشناسان و مشاوران متخصص ما صحبت کنید.
نتیجه این امر یک چشم انداز سبز و چشمگیر می شود که شاید با خود بگویید "ای کاش زودتر دست به کار می شدم."

اما اصول طراحی چشم انداز و محوطه سازی با چمن مصنوعی چیست؟

1.یکپارچگی
هدف اصلی چشم اندازهای سبز، اتحاد و یکپارچگی است. این موضوع به معنای ایجاد عوامل و المان هایی می باشد که از همدیگر پشتیبانی می کنند و همگی با هم و همراه یکدیگر کار می کنند تا منظره شگفت انگیزی نمایان شود.
شما باید از این که پیام های مختلف و گوناگونی را به مخاطب بدهید، ممانعت نمایید. چمن مصنوعی، گیاهان، گل ها و درخت ها همه و همه باید در یک راستا و در یک جهت در محوطه موردنظرتان به کار روند.  شاید اگر بخواهیم این مورد را به سادگی خلاصه کنیم باید بگویم "تکرار" و "تداوم" در بکارگیری چمن مصنوعی همراه با سایر عوامل موجود در چشم انداز سرسبز شما حرف اول را می زند.

 

●    تکرار:
این امر با تکرار عوامل مشابه، موجب ایجاد یکپارچگی در منظره موردنظرتان می شود. خیلی عالی است که عوامل مختلف و متنوعی در باغ خود داشته باشید، اما این را از یاد نبرید که تکرار می تواند یکپارچگی و اتحاد بی نظیری در آنجا ایجاد کند.
شاید حتی این تکرار عوامل، موجب ایجاد حس تنوع شود. به‌کارگیری عوامل غیر مرتبط، نما و منظره شلخته و نامرتبی به محوطه شما می دهد.
به طور مثال بعد از خرید چمن مصنوعی در خراسان، سعی کنید آن را در قسمت های مختلف حیاط و باغ خود با گل های رنگارنگ همراه کنید و یا چمن مصنوعی را بیشتر در اطراف درخت ها و یا تخت های گل به کار ببرید.

●    پایداری:
به طور مثال می توانید برای کف باغ و حیاط خود فقط از چمن مصنوعی همراه با سنگریزه، یا چمن مصنوعی همراه با سنگ های بزرگ تزئینی استفاده کنید.
اما دور شدن از این پایداری و استفاده از موارد مختلفی در ابعاد کوچک و بزرگ، آن هم به صورت افراطی و بیش از اندازه، فقط به مخاطب حس سردرگمی می دهد و بس.

2. تم
به طور مثال اگر می خواهید فضای محوطه سازی شما بیشتر به پارک ها و شهربازی ها شبیه باشد، باید به خرید چمن مصنوعی در خراسان و همراه کردن آن با صندلی و نیمکت و وسایل بازی مانند سرسره، تاب، جامپینگ و غیره فکر کنید.  
یا اگر می خواهید در هوای گرم و خشک استان خراسان، از شنا کردن در حیاط و باغ خود لذت ببرید، چمن های مصنوعی را در اطراف و دور استخر و یا مسیرهای منتهی به آن نصب کنید.


3. سادگی
هیچ چیز به اندازه ساده نگه داشتن دکور و طراحی محوطه سازی نمی تواند نظر بسیاری را به خود جلب کند. همیشه این تصور وجود دارد که "هر چه کمتر، بهتر". این اصل سادگی است که جذابیت هر دکور و محیطی را بیشتر می نماید. از این رو اگر هدفتان از استفاده از چمن مصنوعی، ایجاد فضای سبز در محل زندگی خود می باشد، می توانید از آن فقط برای کف به همراه یک نیمکت یا تاب صندلی استفاده کنید.


4. تعادل
شما باید از تمام محوطه باغ خود نهایت استفاده را ببرید و از گوشه و کنار برای زیباتر نشان دادن هر چه بیشتر چشم انداز موردنظرتان بهره بگیرید.
برای این کار دو راه پیش رو دارید: یا تمام کف حیاط و باغ را با چمن مصنوعی سبز کنید و یا در بخش هایی از سمت راست یا چپ و یا بالا و پایین به مقدار مساوی از چمن مصنوعی استفاده نمایید تا از این که فقط چشم ها به یک طرف منظره باغتان خیره شوند و یا آنجا بیشتر از بخش های دیگر مورد استفاده قرار گیرد، ممانعت به عمل آورید.


5. رنگ ها
زمانی که می خواهید به خرید چمن مصنوعی در خراسان فکر کنید، یکی از مواردی که باید مورد توجه قرار دهید، عامل  "رنگ" است. منظور ما فقط رنگ چمن مصنوعی که انتخاب می کنید نیست، بلکه بیشتر تاکیدمان روی هماهنگی و هارمونی رنگ چمن ها با سایر فاکتورهای موجود در چشم انداز شما می باشد.
به عنوان مثال رنگ چمن مصنوعی که می خواهید انتخاب کنید، باید با شرایط زیستی استان خراسان سازگاری داشته باشد، به این ترتیب نباید از رنگ سبزی استفاده کنید که هیچ سنخیتی با چمن های طبیعی استان شما ندارد.


6. خط کشی ها
4 نوع خط کشی وجود دارد که هنگام نصب چمن مصنوعی در محل موردنظرتان باید به یاد داشته باشید: منحنی، صاف، عمودی و افقی. هر یک دارای تاثیر خارق العاده و منحصر به فردی می باشند.

استفاده از چمن مصنوعی به صورت صاف موجب ایجاد حس ترتیب، نظم و رسمی بودن می گردد (مناسب مکان های اداری و سازمانی)، این در حالی است که خطوط منحنی دارای تاثیر طبیعی، ملایم و جاری (مناسب باغ تالارها و پارک ها) می باشد. خطوط افقی نیز پایداری، صلح و ابهت را در معرض نمایش قرار می دهند. خطوط عمومی نیز حس قدرت و تحرک (مناسب باغ و حیاط) را زنده می کنند.

زمانی که می خواهید در استان خراسان یک چشم انداز طبیعی شگفت انگیزی ایجاد کنید، شاید بهتر باشد که به استفاده از چمن مصنوعی با خطوط مناسب فکر کنید و به این ترتیب مردم را به سمت چشم انداز خود جذب کنید.
طبق تحقیقات انجام شده خطوط روی زمین، شما را به سمت خود جذب می کنند. خطوط افقی روی زمین سرعتتان را کاهش می‌دهند. خطوط عمودی چشم‌هایتان را به سمت بالا سوق می دهند و خطوط منحنی حس ماجراجویی‌تان را تحریک می نمایند.

 


7. تناسب
عامل تناسب بعد از خرید چمن مصنوعی در خراسان، شاید مهم ترین چیزی باشد که باید مورد ملاحظه قرار دهید.
شما باید تناسب را در استفاده از تمامی عوامل چشم انداز سبز خود بخصوص چمن مصنوعی رعایت کنید.
به عنوان مثال اگر روی بخش کوچکی از چمن مصنوعی، آب‌نمایی را بنا کنید، این چمن ها اصلا به چشم نمی آیند. اما اگر چمن مصنوعی بزرگتر از آبنما باشد، هم چشم های مخاطبین بیشتر به سمت آب روان جذب می گردند و هم حس و حال چشم اندازتان بیشتر به طبیعت نزدیک می شود.

 


چگونه با چمن مصنوعی چشم انداز خارق العاده ای را در استان خراسان داشته باشیم؟
طراحان و تیم متخصص نصب سال های سال در این زمینه آموزش دیده اند و در پروژه های مختلفی شرکت کرده اند که هر یک دارای نیازمندی های مخصوص به خود بودند، همین امر آن ها را با زیر و بم ماجرا آشنا کرده است.
یکی از دلایلی که نصب چمن مصنوعی توسط خودتان توصیه نمی شود این است که چمن مصنوعی یک محصول تطبیق پذیر و چند منظوره است، شما می توانید مطابق با اصول محوطه سازی، به هر طریق که می خواهید، آن را برش بزنید و مورد استفاده قرار دهید.
رعایت اصول مهم و اساسی برای داشتن چشم انداز سبز منحصر به فرد، به گونه ای که بتواند همان تاثیری روی شما بگذارد که به دنبال آن هستید و همان حال و هوایی را به شما منتقل که انتظار دارید، بسیار حائز اهمیت می باشد. پس پروسه نصب چمن مصنوعی را به دست تیم متخصص بسپارید تا خیالتان بابت همه چیز راحت باشد.


آیا می توانم تیم متخصص و فنی برای این کار پیدا کنم؟
اگر در استان خراسان زندگی می کنید و می خواهید یکی از بی نظیرترین و شگفت‌انگیزترین چشم اندازها را در خانه و یا محل کار و ملک تجاری خود راه بیاندازید، کافی است به دنبال تهیه کننده و مرکز خرید چمن مصنوعی در خراسان بگردید که سال های سال در این زمینه سابقه دارند و می توانند در مدت زمان کوتاهی شما را به رویاهای سبزتان برسانند.

بی شک شما برای خرید بهتر نیاز به تحقیق و مطالعه بیشتر در مورد چمن مصنوعی دارید به شما توصیه می کنیم به مطالعه مقالات خرید چمن مصنوعی در مشهد  و خرید چمن مصنوعی در بیرجند بپردازید


کلام آخر
شاید چمن مصنوعی محصول ساده و پیش پا افتاده ای به نظر برسد، اما اضافه کردن آن به هر محوطه و چشم اندازی می تواند تغییر بزرگی را ایجاد کند و شور و شوق و رنگ و لعاب منظره‌تان را به طور چشمگیری افزایش دهد.
یک محصول و این همه مزیت و کاربرد؟ باورکردنی نیست اما واقعیت دارد.

نظرات