بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در لاهیجان

 خرید چمن مصنوعی در لاهیجان
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/06/04 0 نظر

کمتر کسی پیدا می شود که به استان گیلان سفر کرده باشد اما به شهر لاهیجان سری نزده باشد. شما در گوشه گوشه این شهر می توانید صدای طبیعت را بشنوید و عطر آن را استشمام کنید.
اگر تجربه سفر به این شهر را داشته باشید می دانید که قدم زدن دور استخر آن و یا بالا رفتن از پله های بام سبز گویا یکی از واجباتی است که هر کسی را به وسوسه می اندازد تا یک بار هم شده آن ها را امتحان کند.

 خرید چمن مصنوعی در لاهیجان
 

همین موضوع موجب شده است تا هر ساله افراد بیشتری ترغیب شوند در این استان ویلایی خریداری کنند و تمام تعطیلات در طول سال را از طبیعت های ناب این شهر و استان بهره ببرند.
وجه مشترک اکثر ویلاها و حتی خانه های محلی این مرز بوم، وجود درخت ها و چمن ها و گل های رنگارنگی است که به وسیله آن ها طراحی های شگفت انگیز و جذابی را در معرض نمایش می گذارند.

چرا باید به چمن مصنوعی در لاهیجان فکر کنم؟
نصب چمن مصنوعی یکی از بهترین تجربه هایی است که می توانید در حیطه طراحی و دکوراسیون ویلا و خانه تان به دست بیاورید. از زمانی که تصمیم می گیرید تا به وسیله چمن مصنوعی فضای سبز بی دردسر و بادوامی داشته باشید تا وقتی که همان منظره مورد انتظارتان را جلوی چشم های خود مشاهده می کنید، همه چیز سریع و در مدت زمان کوتاهی اتفاق می افتد اما این که عملکرد شما چگونه باشد و چگونه انتخاب کرده باشید، روی نتیجه کار تاثیر می گذارد.
گروه چمن سرا به عنوان یکی از مراکز بزرگ و معتبر خرید چمن مصنوعی در لاهیجان می تواند این مسیر انتخاب را برای شما سهل و ساده کند. کافی است با شماره های چمن سرا تماس بگیرید و با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید، آن وقت می بینید که فاصله شما با چشم انداز سبزتان تنها یک قدم است.

 

5 سؤالی که باید قبل از نصب چمن مصنوعی در لاهیجان بپرسید؟
هر چه اطلاعاتتان در این زمینه بیشتر باشد، راحت تر انتخاب می کنید و می توانید به خوبی تصور کنید که حیاط ویلا و خانه تان به چه صورت دیده خواهد شد.
در سال های اخیر نیز چمن مصنوعی محبوبیت چشمگیری برای استفاده در محوطه سازی های مناطق مسکونی به دست آورده است. در هر صورت بارها مشاهده شده است که مردم بدون تجربه آگاهی قبلی به سمت چمن مصنوعی می روند و گاها آن نتیجه ای که انتظار دارند، نصیبشان نمی شود.
در ادامه همراه باشید تا برای خرید چمن مصنوعی در لاهیجان شما را با موارد جالب ولی بسیار مهمی آشنا کنیم.


 


1.قیمت چمن مصنوعی چقدر است؟
شاید خرید چمن مصنوعی در لاهیجان در ابتدا از نظر شما بسیار بالا باشد که معمولا به صورت متر مربع هم حساب می شود، اما زمانی که آن را نصب کردید، از هر هزینه اضافه دیگر به مدت 10 تا 15 سال مبرا هستید.
هم چنین از آن پس نیازی به هزینه کردن برای این موارد را ندارید:
•    آبیاری
•    کود دادن
•    استخدام باغبان و به‌کارگیری تیم های خدماتی
•    هزینه های کلی تجهیزات و مواد لازم برای حفظ سلامت چمن ها در طول سال

زمانی که این هزینه ها را برای خود حساب و کتاب می کنید، متوجه می شوید که واقعا قیمت ابتدایی چمن مصنوعی منطقی است و در برابر چمن طبیعی بسیار ناچیز می باشد. این محصول می تواند بهترین سرمایه گذاری در نظر گرفته شود که علاوه بر زیبا و جذاب کردن محوطه بیرونی و حتی داخلی منزلتان، در طول سال موجب کاهش هزینه های اضافه و غیر ضروری شما می گردد.

همیشه هنگام خرید افراد  به دنبال قیمت مناسب و البته کیفیت بالا هستند برای خرید با اطمینان بالا سری به مقاله بهترین قیمت چمن مصنوعی بزنید.

2. طول عمر چمن مصنوعی چقدر است؟
این طول عمر بیشتر بستگی به نحوه استفاده و مراقبت از چمن ها دارد. اگر چه نیازی نیست تا هزینه‌ای برای کود، هرس، علف کش ها و سموم دفع آفات بپردازید، اما هنوز هم مواردی وجود دارد که روی طول عمر چمن شما تاثیر می گذارد.
برای بیشتر صاحبخانه ها یک آبپاشی ساده هفته ای یکبار می تواند چمن های مصنوعی حیاط را همیشه شاداب و با نشاط نشان دهد.
هم چنین بهتر است چمن مصنوعی خود را هر چند وقت یک بار بررسی کنید تا هر گونه برگ و شاخه و آشغال را از روی آن جمع آوری کنید. به طور کلی تا زمانی که این اصول ساده نگهداری از چمن مصنوعی را رعایت کنید، تا بیش از 15 سال نیاز به جایگزین ندارد.

در واقع بعد از خرید چمن مصنوعی در لاهیجان، باید به این اقدامات نگهداری توجه کنید:
1.داشتن تجهیزات صحیح مانند جارو پلاستیکی و یا فرچه
2. جمع کردن آشغال ها و زباله ها
3. شانه زدن الیاف
4. آبپاشی هر چند وقت یکبار
5. تماس با گروه پشتیبانی شرکت چمن مصنوعی در صورت وجود مسئله و مشکلی که شما را نگران کرده است
 
3. آیا نوع بخصوصی از چمن مناسب نیاز من می باشد؟
زمانی می توانید بهترین نتیجه ممکن را از خرید چمن مصنوعی در لاهیجان به دست بیاورید تا مو به مو همه شرایط را مورد بررسی قرار دهید و با مشورت کارشناسان و متخصصان مربوطه به درستی انتخاب کرده باشید.
مواردی هم چون، متراژ، موقعیت جغرافیایی، آب هوا، وضعیت تابش نور خورشید، وجود سایه درختان و آپارتمان های اطراف، جنس سطح قبلی حیاط و خیلی از موارد دیگر روی انتخاب نوع چمن مصنوعی شما تاثیر می گذارد.
به یاد داشته باشید که این تنها انتخاب و خرید صحیح چمن مصنوعی است که موجب می شود تا هم نمای طبیعی به چشم انداز سبز خانه تان ببخشید و هم از دوام و ماندگاری بالای آن بهره مند شوید.

4. آیا چمن مصنوعی با آب و هوای لاهیجان مطابقت دارد؟
همه می دانیم که استان گیلان و شهر لاهیجان شهر پر بارانی است و میانگین بارش در طول سال از بسیاری از شهرهای ایران بالاتر می باشد. همین امر اهمیت دقت به قدرت زهکشی و تخلیه آب را هنگام خرید چمن مصنوعی در لاهیجان بیشتر و بیشتر می کند.
همه چمن های مصنوعی به یک شکل ساخته و طراحی نمی شوند و ممکن است برخی از تولیدکنندگان کیفیت را قربانی سوددهی خود کند و خیلی روی ویژگی زهکشی چمن های خود کار نکنند. این امر موجب جمع شدن بیش از اندازه آب در سطح چمن مصنوعی در برابر بارش های سنگین این شهر و استان می شود.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا از قدرت و کارایی موثر زهکشی چمن مصنوعی که خریداری می کنید، مطمئن شوید و هم چنین کارکرد صحیح سیستم تخلیه آب زمین موردنظرتان را مورد ارزیابی قرار دهید.

5. آیا شرکت موردنظر شما خدمات پس از فروش دارد؟
برای اطمینان از ماندگاری و مقاومت بالای چمن مصنوعی که می خواهید خریداری کنید، باید به دنبال نشانه ها باشید.
اگر شرکت و مرکز خرید چمن مصنوعی در لاهیجان معتبر بوده و به محصولاتی که ارائه می نمایند، ایمان داشته باشند، مطمئنا هم گارانتی طولانی مدتی برای چمن مصنوعی خود در نظر می گیرند و هم از خدمات پس از فروش فعالی برخوردار می باشند تا از هر جهت از مشتریان خود پشتیبانی کنند.

 
چرا باید از چمن مصنوعی در لاهیجان استفاده کنیم؟
به این موارد دقت کنید تا ذهنتان را برای انتخاب چمن مصنوعی در برابر چمن طبیعی باز کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید:
1.چه می شود اگر بعد از مدت ها به ویلای خود آمده باشید تا تعطیلات را کنار دوستان و اعضای خانواده و در آب و هوای بهشتی گیلان بگذرانید اما با حیاطی مملو از چمن ها و علف های هرز سر به فلک کشیده رو به رو شوید که بی شباهت به جنگل نیست؟

2. چه می شود اگر بعد از کارهای زیادی که برای حفظ و سلامتی چمن های حیاط خود انجام دادید اما متوجه شدید که هنوز بخش هایی از چمن زرد و قهوه ای رنگ هستند و تلاشتان بیهوده بوده است؟

3. چه می شود اگر بعد از بارش سنگین باران با حیاطی مملو از گل و لای رو به رو شوید که به دلیل سطح لغزنده ای که ایجاد شده است نه می توانید با خیال راحت ماشین خود را بیرون ببرید و نه امکان راه رفتن در حیاط برایتان مهیا است؟

4. چه می شود اگر در تابستان های گرم استان گیلان، چمن‌هایتان عمر کوتاهی داشته باشند و شما نتوانید آن گونه که باید در روزهای تابستان از سرسبزی اطراف خود لذت ببرید؟

5. چه می شود اگر در رطوبت بالای این شهر و استان با رشد علف های هرزی مواجه شوید که خلاص شدن از دست آن ها نیاز به استفاده مکرر علف کش های شیمیایی داشته باشد؟

شاید اگر بخواهیم مشکلات دیگر چمن طبیعی را برایتان نام ببریم، در این مقاله نگنجد. تنها تصور کنید که با خرید چمن مصنوعی در لاهیجان که یک محصول ساده اما کاربردی می باشد، می توانید چشم‌هایتان را روی تمامی این مسائل ببندید و خود را با دنیای سبزی آشنا کنید که جز خوشی و لذت و شادی چیز دیگری برای شما به همراه ندارد.


 


کلام آخر
فرقی ندارد که مسافر هستید و ویلای شما در شمال صرفا برای تعطیلات و گذراندن آخر هفته می باشد و یا به طور دائمی در این شهر سکونت دارید، در هر  صورت انتخاب چمن مصنوعی می تواند شرایط را برای زیباتر کردن نمای خانه و هماهنگ کردن آن با طبیعت بی نظیر گیلان مهیا کند، بدون این که وقت ارزشمندتان هدر رود و لازم باشد تا کارهای اضافه و غیر ضروری را در برنامه‌هایتان بگنجانید.

نظرات