بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در قشم

خرید چمن مصنوعی در قشم
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/09 0 نظر

چه والدینی باشید که نگران امنیت کودکان خود هستید و یا مربی و معلمی دلسوز می باشید که می خواهید از بچه ها مراقبت کنید و یا شاید هم می خواهید زمانی که قدم به داخل خانه می گذارید، وارد دنیایی از آرامش و سکون و حس بی نظیر طبیعت شوید، در هر صورت چمن مصنوعی می تواند همان راه حل ساده و بی دردسر اما موثر و کاربردی و زیبایی باشد که در ذهنتان به آن فکر می کنید.

خرید چمن مصنوعی در قشم

گروه چمن سرا به عنوان تهیه کننده و عرضه کننده بهترین و مدرن ترین چمن های مصنوعی در داخل کشور و حتی ورود به صنعت صادرات، می تواند برای هر کسی و با هر سلیقه و بودجه ای که دارد، فضای سبزی را مهیا کند که روزهای زندگی را به کام آن ها شیرین تر و به یادماندنی تر می نماید.

شما می توانید با انتخاب چمن سرا از طیف گسترده و وسیعی از رنگ ها، بافت ها، طرح ها، اندازه ها و تراکم های مختلف این محصول به انتخاب بپردازید و چشم‌هایتان را رو به دنیای جدیدی باز کنید که هر لحظه انگیزه بیشتری برای ادامه دادن و بهتر زندگی برای شما به ارمغان می آورد.


لزوم فضای سبز در اطراف شما
اگر در جزیره قشم زندگی می کنید، شاید جاذبه های طبیعی بسیاری وجود داشته باشد که حال دلتان را خوب کنند، از قدم زدن کنار ساحل گرفته تا مشاهده طلوع و غروب خورشید بر فراز سطح دریا و هر چیزی که به این خطه تعلق دارد.
اما شاید همه این زیبایی ها برای زمانی باشد که وقت بیشتری برای قدم زدن بیرون از خانه داشته باشید و یا در تعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات سال نو به سر می برید.
خانه جایی است که بیشترین ساعات و روزهای زندگی را بعد از محل کار خود در آن جا سپری می کنید. اصلا خانه برای خیلی از مردم معنای مقدسی دارد و می تواند مانند پناهگاهی باشد که آن ها را از افکار منفی، شلوغی، همهمه و سردرگمی های دنیای بیرون دور می سازد. شاید هیچ کجای این دنیا نتوانید این احساسات را تجربه کنید.
یکی از اولین قدم هایی که می توانید در این جزیره زیبا به بهترین وجه ممکن از خانه و محیط آن احساس آرامش به دست بیاورید این است که به چمن مصنوعی فکر کنید که مزیت های آن شما را جذب خود می کند و آن را تبدیل به گزینه ای می کند که از هر نظر نسبت به چمن طبیعی، برتر و ارجح تر است.

آیا چمن مصنوعی می تواند محصول مناسبی در جزیره قشم باشد؟
ممکن است برای خرید چمن مصنوعی در قشم با ابهامات و سردرگمی هایی مواجه باشید که بسیاری از آن ها به درستی برای مردم مشخص نشده اند و همین امر افراد بسیاری را برای استفاده از این محصول شگفت انگیز باز می دارد.

1.آیا چمن مصنوعی ریسک جراحت را حین افتادن کاهش می دهد؟
جوامع ورزشی همیشه درباره این که کدام گزینه می تواند میزان جراحت بازیکنان را به شدت کاهش دهد، بحث و گفت و گو می کنند: چمن طبیعی یا مصنوعی.
مطالعات بسیاری روی میزان جراحت وارد شده روی هر دو سطح بازی انجام شده است.
یک مطالعه ای که در سال 2011 توسط Sports Medicine انجام شد، شواهد قدرتمندی را ارائه نمود که نشان می دهد که خطرات موجود به دلیل نصب چمن مصنوعی می تواند بسیار تقلیل یابد.
دلیل این امر هم به صاف و هموار شدن و آماده سازی زمین و قرارگیری بیس و پایه قدرتمند و مستحکم و هم چنین نرمی و لطافت خود الیاف چمن مصنوعی می باشد که به عنوان جاذب ضربه عمل می کنند.

2. آیا چمن مصنوعی حاوی سرب است؟
در سال 2008 یک نگرانی و دغدغه ای میان مردم به وجود آمد که چمن مصنوعی شامل سرب می باشد. در آن زمان سرب کرومات به دلیل رنگ دهی به چمن مصنوعی مورد استفاده قرار می گرفت.

مدتی بعد چمن های مصنوعی تولید و روانه بازار شدند که سرب کمتری در ساخت آن ها به کار می رفت، شاید کمتر از مقداری که در آب آشامیدنی شما وجود دارد.
به همین دلیل این روزها هنگام خرید چمن مصنوعی در قشم خیالتان راحت باشد که 100 درصد برای استفاده در خانه، زمین بازی و مکان های عمومی امن و بی خطر است.
هم چنین برای این که چمن های مصنوعی رنگ طبیعی به خود بگیرند، از مواد گیاهی استفاده می شود که به این ترتیب هم میزان سرب و خطرات مربوط به آن کاهش می یابد و هم رنگ چمن های طبیعی تر و واقعی تر به نظر می رسد.

3. آیا چمن مصنوعی می تواند باکتری سطح را کاهش دهد؟
یکی از مزیت های چمن مصنوعی به کاهش مواد شیمیایی، باکتری و آفات در سطح باز می گردد. بسیاری از حشراتی که به چمن طبیعی جذب می شوند می توانند باکتری های خطرناکی را با خود حمل نمایند. از طرف دیگر، استفاده از مواد شیمیایی می تواند آفات را کاهش دهد، اما برای سلامت کودکان و حیوانات خانگی تان خطرناک می باشند.
اما در مقابل، چمن های مصنوعی می توانند نیاز به استفاده از اسپری های حشره کش، سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی را از روتین نگهداری از چمن ها حذف کنند که همین امر سلامتی شما و اعضای خانواده‌تان را حفظ می نماید.

 

4. آیا چمن مصنوعی به نگهداری و رسیدگی بیشتری نیاز دارد؟
یکی از رایج ترین افسانه ها مربوط به چمن مصنوعی این است که به هیچ نگهداری نیاز ندارد.
اما زمانی که به مراکز و فروشگاه ها و شرکت های خرید چمن مصنوعی در قشم مراجعه می کنید، آن ها به شما می گویند درست است که این محصول سبز ساعت ها در وقتتان صرفه جویی می کند و شما را از استفاده از دستگاه های چمن زن و آبیاری مدام چمن ها خلاص می نماید، اما در هر صورت باید هر چند وقت یک بار به چمن های مصنوعی نیز با چند کار ساده و کوچک رسیدگی کنید.

چمن های طبیعی در بخش های پرتردد مانند زمین بازی و زمین های ورزشی نیاز به آبیاری مداوم و رسیدگی همیشگی دارند تا همیشه مرتب و منظم دیده شوند. اما چمن مصنوعی به خوبی در برابر استفاده و تردد مداوم و سنگین مقاومت می نماید و حتی بهتر از زمین های سنتی عمل می کند. این در حالی است که لازم نیست برای اینکه چمن ها همیشه تازه و سالم به نظر برسند، کار خاصی انجام بدهید.


5. آیا چمن مصنوعی می تواند در برابر آتش مقاوم باشد؟
آتش سوزی در زمین بازی مدارس و مهدکودک ها خطر بسیاری برای سلامتی کودکان به همراه دارد. مخصوصا در بخش هایی که کود گیاهی یافت می شود، شدت آتش بیشتر و بیشتر می گردد.
شما می توانید با خرید چمن مصنوعی در قشم و استفاده از آن در بخش هایی که امکان و احتمال تردد افراد، بخصوص کودکان، وجود دارد، از شدت یافتن و گسترش آتش سوزی بکاهید.
در واقع عملکرد چمن مصنوعی این گونه است که در مواجهه با آتش و حرارت ذوب می شود و از بین می رود اما هرگز موجب پخش شدن بیشتر آن نمی گردد.

 

6. آیا چمن مصنوعی واقعا ارزشش را دارد؟
به میزان پولی که باید برای زیبا به نظر رسیدن هر روزه چمن های طبیعی حیاط خود در طول سال بپردازید، فکر کنید. به طور متوسط شما باید برای سرویس ها و خدمات نگهداری از چمن، بذر چمن ها و کود دادن و غیره هزینه گزافی بپردازید. شاید در ابتدا خرید چمن مصنوعی در قشم تقریبا گران قیمت به نظر برسد، اما این هزینه یکبار و برای همیشه است و بسیاری از مخارجتان را در دراز مدت کاهش می دهد.


7. چمن مصنوعی چقدر ماندگاری دارد؟
ماندگاری و طول عمر این محصول به این موضوع بستگی دارد که چگونه و به چه مقدار از چمن مصنوعی خود استفاده می کنید و هدفتان از استفاده از آن چیست. اگر چمن مصنوعی به طور مداوم، محل تردد و بازی کودکان و حیوانات خانگی می باشد، ممکن است زودتر از چمن مصنوعی که در طول روز حتی یک ساعت هم ترددی روی آن صورت نمی گیرد، از بین برود.
در واقع به طور میانگین در صورتی که چمن مصنوعی را به درستی نصب کرده و بهترین نوع را مطابق با نیاز و هدف خود خریداری کرده باشید، بین 10 تا 20 سال ماندگاری دارد.

8. چگونه از چمن مصنوعی نگهداری کنید؟
شکی نیست که شما به این دلیل به سراغ خرید چمن مصنوعی در قشم می روید که می خواهید هر ساله از بسیاری از دردسرهای چمن طبیعی خلاص شوید، درست است، اما این دلیل نمی شود که چمن مصنوعی را به حال خود واگذار کنید.


مهمترین دغدغه نگهداری از چمن مصنوعی، برگ هایی است که روی آن می ریزند که باید آن ها را مانند هر سطح دیگری جمع آوری کنید در غیر این صورت به الیاف چمن و یا بکینگ آن آسیب وارد می شود.

چمن مصنوعی با سادگی نگهدتری و زیبایی که دارد محبوبیت زیادی در بین افراد کسب کرده اگر دوست دارید در مورد این محصول بیشتر بدانید به مقاله مزایای چمن مصنوعی سری بزنید.


نتیجه گیری
چمن مصنوعی برای اهداف و اشخاص بسیاری مناسب در نظر گرفته می شود، پس اگر هزینه و وقت زیادی را صرفه چمن های حیاط خود می کنید و حالا به دنبال جایگزین بهتری هستید، چمن مصنوعی می تواند راه حل مفیدی بوده و نجات بخش زندگی شما باشد.
یک موردی که باید همیشه هنگام خرید چمن مصنوعی در قشم به یاد داشته باشید این است که همه چمن های مصنوعی به یک شکل نیستند. شما باید تحقیق کنید تا مطمئن شوید محصولی را انتخاب می کنید که از هر نظر با خواسته شما مطابقت دارد، رنگ و ظاهر آن به نظر واقعی و طبیعی می رسد و اصلا سر و لغزنده احساس نمی گردد و رنگ آن در برابر آفتاب نیز محو نمی شود.

نظرات