بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

شش دلیل مهم برای خرید چمن مصنوعی برای تراس

شش دلیل مهم برای خرید چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/18 4 نظر

بی شک این روزها اکثر ساختمان ها و خانه ها دارای تراس یا بالکن می باشند. شاید بخواهید از این بخش از خانه برای نگهداری اسباب و وسایل به درد نخور خود استفاده کنید و یا شاید فقط بخواهید موکت ساده و قهوه ای رنگی در آن جا پهن کنید و گلدان هایی را در آن جا قرار دهید؟ و یا شاید هم بخواهید بند رخت خود را در تراس بگذارید تا لباس ها در هوای آزاد به خوبی خشک شوند؟ 

6 دلیل مهم برای خرید چمن مصنوعی برای تراس

 

 آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که از تراس و بالکن خود برای لذت و استراحت و سرگرمی خود استفاده کنید؟ به گونه ای که بتوانید تمام خستگی روزانه خود را در آن جا از تن به در کنید و لحظات خوشی را برای خود بسازید؟

بی شک این روزها اکثر ساختمان ها و خانه ها دارای تراس یا بالکن می باشند. شاید بخواهید از این بخش از خانه برای نگهداری اسباب و وسایل به درد نخور خود استفاده کنید و یا شاید فقط بخواهید موکت ساده و قهوه ای رنگی در آن جا پهن کنید و گلدان هایی را در آن جا قرار دهید؟ و یا شاید هم بخواهید بند رخت خود را در تراس بگذارید تا لباس ها در هوای آزاد به خوبی خشک شوند؟ 
اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که از تراس و بالکن خود برای لذت و استراحت و سرگرمی خود استفاده کنید؟ به گونه ای که بتوانید تمام خستگی روزانه خود را در آن جا از تن به در کنید و لحظات خوشی را برای خود بسازید؟

دکوراسیون بالکن و تراس می تواند نقطه عطف بزرگ و چشمگیری برای خانه شما به شمار بیاید. اگر می خواهید زندگی جدیدی به فضای خانه خود بدهید، باید به دکور تراس یا بالکن خود فکر کنید. 
در واقع به این ترتیب می توانید به مهمانان خود این گونه القاء کنید که فضای بیشتری در منزل خود دارید، اما در واقعیت این فضای بیشتر نیست، بلکه از همان فضا به نحو دیگری استفاده می کنید. 
جذابیت دکوراسیون بالکن و تراس، از خرید چمن مصنوعی و استفاده از پنجره های زیبا نشات می گیرد که همگی این ها دست به دست هم می دهند تا یک فضای هیجان انگیزی به خانه شما بخشیده شود. 
زمانی که می خواهید به تراس و بالکن منزل خود چنین دکور زیبایی بدهید، پیشنهادات و گزینه های بسیاری وجود دارد. گروه چمن سرا سال های سال است که با ارائه بهترین نوع چمن مصنوعی برای مشتریان عزیز، بهترین دکور سبز را به تراس و بالکن خانه ها هدیه می دهد.


خرید چمن مصنوعی به صرفه نیاز به تحقیق بیشتر دارد بدین جهت سری به مقاله قیمت چمن مصنوعی تراس بزنید.

در واقع این روزها خیلی از صاحبخانه ها به خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه خود فکر نمی کنند زیرا به امکان پذیر بودن آن شک دارند. اما باید بگوییم که چمن مصنوعی یک محصول جدید است و خیلی ها از مزیت های فوق العاده آن و نتیجه ای که در نهایت در معرض نمایش می گذارد، خبر ندارند. 


مزیت های بی شماری برای خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه شما وجود دارد. در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که چرا چمن مصنوعی راه حل عالی برای دکوراسیون تراس و بالکن شما محسوب می شود.

 

به صرفه بودن

چمن مصنوعی تراس نسبت به چمن طبیعی بسیار به صرفه تر می باشد. گیاهان طبیعی می توانند گران قیمت باشند و نگهداری از آن ها نیز نیازمند صرف هزینه های سالانه بسیار زیادی است.

 از طرف دیگر، شرکت های فروش چمن مصنوعی نیز محصولات ارزان قیمتی به شما ارائه نمی کنند، با این تفاوت که شما تنها یک بار برای سال های سال هزینه ای را می پردازید. به این ترتیب است که چمن مصنوعی می تواند راه حل عالی به نظر برسد. 
با خرید چمن مصنوعی برای تراس نسبت به استفاده از چمن طبیعی، ظاهر و نمای بهتری به تراس و بالکن خود می دهید. برای مثال، یک چمن مصنوعی سبز رنگ و پرپشت در بالکن نسبت به چمن های واقعی که هرازگاهی باید آن ها را هرس کرده و کوتاه کنید، جذابیت بیشتری را ایجاد می کند. 

 

 

تمیز کردن ساده و راحت

زمانی که متوجه شوید که گروه چمن سرا به عنوان یکی از معتبرترین تهیه کنندگان چمن مصنوعی انواع مختلفی از این محصول را در رنگ ها و طرح های مختلف در اختیارتان قرار می دهد، بهتر این محصول را درک خواهید کرد. 

شما می توانید چمنی را بیاید که الیاف بلندتری از چمن های طبیعی حیاط شما دارد. شما هم چنین می توانید چمن های مصنوعی را انتخاب که به سادگی تمیز می شوند، زیرا اگر تمیز نگهداشته نشوند، آلودگی و گرد و غبار را به خوبی نشان می دهند. 
از طرف دیگر شما نیاز نیست نگران رشد کردن الیاف چمن مصنوعی خود باشید، زیرا همان طور که از نام آن مشخص است اصلا رشد نمی کند و به این ترتیب تمیز کردن آن بسیار ساده و بی دردسر است. 
اما این موضوع برای چمن های طبیعی شما صدق نمی کند، زیرا اگر از آن در بالکن و تراس خود استفاده کنید، یک آن به خود می آیید و متوجه می شوید که به قدری رشد کرده اند که وارد محیط داخلی منزل تان شده اند. 

 

 

ایجاد فضای سبزتر

با خرید چمن مصنوعی برای تراس می توانید با کمترین هزینه و نگهداری، فضای سبز مهیجی را در منزل خود ایجاد کنید. در حالی که گیاهان و گل ها نمای خانه شما را جذاب می کنند، اما می توانند بسیار گران قیمت باشند. آن ها هم چنین به نگهداری بسیاری نیاز دارند، حتی ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشند تا به حدی برسند که زیبایی و طراوات خود را نمایان سازند و از همه مهم تر موجب جذب حشرات و دیگر حیوانات موذی ناخواسته می شوند. 
اما با خرید چمن مصنوعی برای تراس دیگر هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت و به همین ترتیب است که می توانید برای تراس خانه خود، روی آن حساب باز کنید. از طرف دیگر وجود چنین فضای سبزی در تراس و بالکن می تواند ارزش ملک تان را بالا ببرد. هم چنین می توانید با وجود این چمن سبز در بالکن و تراس خود، نهایت لذت و خوشی را تجربه کنید. 

 

 

رنگ ها و بافت های مختلف

زمانی که هزینه های نگهداری از چمن طبیعی را مورد بررسی قرار می دهید، متوجه می شوید که چمن مصنوعی گزینه به صرفه تری می باشد. استفاده از چمن طبیعی می تواند گران قیمت تر باشد، زیرا برای این که سالم و سرحال به نظر برسند، نیاز به نگهداری بسیار دارد. 

اما شما می توانید از میان انواع مختلفی از رنگ ها و بافت ها و طرح ها، خرید چمن مصنوعی برای تراس خود را با اطمینان کامل و مطابق با سلیقه خود انجام دهید. شما می توانید با این انتخاب، دکوراسیون داخلی منزل را با دکور تراس و بالکن خود هماهنگ کنید. 
از جایی که رشد چمن طبیعی در تراس بسیار پردرسر به نظر می رسد، اما با استفاده از چمن مصنوعی می توانید بدون نیاز به صرف هزینه های اضافه و صرف وقت زیاد، در محیطی سبز و شاد کنار خانواده و عزیزان تان نهایت لذت را ببرید.

 

نگهداری ساده

از جایی که با خرید چمن مصنوعی برای تراس به سادگی می توانید از آن مراقبت کنید، نیازی ندارید تا وقت زیادی را صرف کود دادن، بذرپاشی، آبیاری و غیره کنید. هم چنین مجبور نیستید تا منتظر بمانید تا چمن ها رشد کنند تا بتوانید از نمای سبز آن در تراس یا بالکن خود استفاده کنید و انرژی بگیرید.

 

 

 

فضایی دلنشین برای مهمانان

خواهشا از چهار دیواری بسته خانه خود اندکی دور شوید و در تراس و بالکن خود از مهمانانتان پذیرایی کنید. می پرسید چگونه؟

کافی است از تعدادی مبل و صندلی و میز در این بخش از خانه خود استفاده کنید و اجازه دهید تا لحظات کوتاه دورهم بودنتان رنگ و بوی طبیعت به خود بگیرد. 
پیشنهاد دیگر استفاده از میز و صندلی است تا بتوانید چه همراه  خانواده و چه همراه مهمانان خود در فضایی غذا میل کنید که از غذا خوردن در بیرون از منزل و در دل طبیعت، چیزی کم ندارد. حالا فقط به دوربین عکاسی نیاز دارید تا این لحظه زیبا را در کنار عزیزان خود به ثبت برسانید. 


در نهایت، ظاهر چمن مصنوعی در بالکن و تراس خانه شما جذاب تر از چمن طبیعی است. به علاوه، می توانید با نورپردرای و استفاده از وسایل تزئینی دیگر، محیط شگفت انگیزی در تراس و بالکن هر چند کوچک و بزرگ خود ایجاد کنید.
 کافی است روزهای آفتابی و حتی بارانی را تصور کنید که در تراس سبز خود با تمام وجود از هوای آزاد لذت می برید، این در حالی است است که یک فنجان قهوه و یا نوشیدنی مورد علاقه تان را نوش جان می کنید. 

 

گروه چمن سرا همواره هدف اصلی خود را روی جلب رضایت مشتریان متمرکز نموده است. این جلب رضایت برای ما به معنی ایجاد بهترین فضای سبز در خانه و اطراف شما می باشد تا بتوانید لحظات زندگی خود را سبز کنید تا این سبز بودن روی بخش های دیگر زندگی تان نیز تاثیر مثبت بگذارد.

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۳۰۰
پاسخچقر قشنگ و رویایی
آدم روحش تازه میشه با داشتن چنین تراسی.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۹۰۰
پاسخبا سلام. ممنون از مطلب خوبتون
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۸۰۱
پاسخچمن مصنوعی تراس روی کف پوش سیمانی قابل اجرا هست؟
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۸۰۱
سلام. بله اتفاقا بهتریت بستر برای نصب چمن مصنوعی سیمان هست.