بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران

خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/23 0 نظر

مالکیت یک خانه می تواند بسیار گران قیمت باشد، حداقل نگهداری و بهبود هر بخش از آن هزینه های بسیاری روی دستتان می گذارد. به این دلیل، مطابق با بودجه عمل کردن، برای هر کسی ضرورت دارد.

خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران


یک واقعیت اشتباهی در میان مردم جا افتاده است که هر چه بیشتر خرج کنید، خانه شما زیباتر دیده می شود، اما واقعا این چنین نیست. روش های بسیاری وجود دارد که شما می توانید بهبودهایی در نمای ظاهری خانه خود به وجود بیاورید که درست مطابق با بودجه تان باشد. نصب چمن مصنوعی یکی از آن ها است.

اگر در استان شلوغ و پرجمعیت تهران سکونت دارید و می خواهید فضای سبز خانگی داشته باشید، پیشنهاد ما به شما چمن مصنوعی است.
گروه چمن سرا به عنوان اولین و مدرن ترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران می تواند اهداف تک تک مشتریان را با هر خواسته و نیازی که دارند، به واقعیت تبدیل کند. شما می توانید در چمن سرا تنوع بالای چمن های مصنوعی را شاهد باشید و مطابق با بودجه خود بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت چمن مصنوعی چیست؟
بسیار اهمیت دارد تا بدانید که چمن مصنوعی چگونه قیمت گذاری می شود. پیش از هر چیزی باید بدانید که قیمتی که در وب سایت های خرید و فروش چمن مصنوعی مشاهده می کنید، به ازای هر متر مربع می باشد.
برای شفافیت بیشتر، در اکثر مواقع چمن مصنوعی بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال، لایه محافظ در برابر علف های هرز، لایه ضد ضربه، پروسه نصب، نوار اتصال و چسب به مشتری اعلام می گردد.
هم چنین شما می توانید نصب چمن مصنوعی را خودتان بر عهده بگیرید که قیمت و هزینه کلی چمن مصنوعی را کاهش می دهد و یا می توانید آن را به تیم متخصص و مجرب بسپارید.

کدام نوع از چمن های مصنوعی مناسب بودجه من می باشند؟
شاید این یکی از سخت ترین تصمیماتی باشد که باید بگیرید و عواقب آن را با جان و دل قبول کنید. به این منظور ما اطلاعاتی را در این مقاله گرد هم آوردیم تا به شما کمک کنیم در این مسیر، به راحتی پیش بروید و به سادگی به هدف خود دست یابید و رضایت کامل و کافی داشته باشید.

برای این که انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید، بدانید که چمن مصنوعی از نظر قیمت به سه دسته تقسیم می شود:


1.چمن های مصنوعی ارزان قیمت
اگر به دنبال مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران هستید که چمن های ارزان قیمتی ارائه می کنند که اصلا غیر واقعی هم به نظر نمی رسند، پس باید به نکات بسیار مهمی دقت کنید.

1.ارتفاع پایل 25 میلیمتر این تصور را به وجود می آورد که چمن ها به تازگی هرس شده اند
2. چمن های ترکیبی از سه تناژ رنگ نیز می توانند ظاهر چمن های طبیعی را تقلید کنند
3. انتخاب چمنی که دارای الیاف صاف و فر می باشد تا بیشترین شباهت را به چمن واقعی داشته باشد نیز می تواند گزینه مناسبی در نظر گرفته شود

این نوع چمن ها برای چه مکان هایی مناسب می باشند:
●    بازسازی حیاط و باغ
●    زمین بازی
●    روف گاردن
●    تراس و بالکن
●    فضای سبز اداری
●    نمایشگاه ها و شوهای تجاری


قیمت پایین این چمن ها موجب می شود تا هر کسی بتواند به آن ها دسترسی داشته باشد، اما الیاف نرم و لطیف و ظاهر واقعی و مواد سخت و مقاوم به کار رفته در آن ها این اطمینان را به وجود می آورد که گرچه شما هزینه کمتری را می پردازید، اما محصول بی ارزش و کم کیفیتی را دریافت نمی کنید.

 
یکی دیگر از گزینه های ارزان، آن چمن مصنوعی است که مخصوصا برای سگ ها طراحی شده است و به بهترین وجه ممکن در جایی که سگ ها، و گربه ها و حیوانات خانگی کوچک راه می روند و بازی می کنند، عمل می کند.
ارتفاع پایل این چمن ها معمولا 15 میلیمتر است و سطح بی نظیری را برای پنجه پاهای آن ها به وجود می آورد، این در حالی است که الیاف آن منحنی و موج دار است تا همیشه تر و تازه به نظر برسد، فرقی هم ندارد که چقدر روی آن تردد صورت گرفته باشد. هم چنین رنگ زیتونی آن همیشه چمن های سرسبز را در معرض نمایش قرار می دهد.

2. چمن های مصنوعی با قیمت متوسط
اگر بودجه تان اندکی بالاتر است، بهتر است به سراغ چمن های مصنوعی با قیمت متعادل و متوسط بروید تا کیفیت و هزینه کمتر را در دو طرفه ترازو قرار دهید. ویژگی های چنین چمن هایی می توانید به این ترتیب باشد:

1. شامل دو تناژ رنگ
2. ارتفاع پایل 30 میلیمتر و دارای الیاف منحنی و صاف


این نوع چمن ها برای چه مکان هایی مناسب می باشند:

●    چمن های حیاط
●    چمن های خانوادگی
●    چمن های مدرسه


پس اگر به دنبال چمن های مصنوعی که ظاهر طبیعی دارند هستید اما نمی خواهید عامل دوام و ماندگاری آن را قربانی کنید، این نوع از چمن ها برای شما مناسب می باشند. این متعادل ترین گزینه بین هزینه ای که می پردازید و کیفیتی که دریافت می کنید، می باشد.

3. چمن های گران قیمت
این نوع از چمن ها به قدری با چمن های طبیعی شباهت دارند که تشخیص آن ها بسیار سخت می باشد. مراکز خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران این نوع از چمن ها را در رده و گروه بسیار پیشرفته و لوکس قرار می دهند.

ویژگی های این چمن ها می تواند به این ترتیب باشد:

1.چمن با ارتفاع پایل 38 میلیمتر
2. دارای الیاف صاف و منحنی
3. الیاف با ترکیبی از چهار تناژ رنگ


البته اگر یک چمن لوکس می خواهید، الیاف با ارتفاع 40 میلیمتری نیز انتخاب مناسبی می باشند که به شدت زیر انگشتان پا نرم و لطیف احساس می گردند. معمولا این الیاف قابل ارتجاعی بالایی داشته و بسیار مقاوم می باشند. از این رو نه تنها سال های سال برایتان عمر می کنند، بلکه در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه هایتان نیز می گردند.

این نوع چمن ها برای چه مکان هایی مناسب می باشند:
●    زمین بازی کودکان
●    افرادی که سبک زندگی فعالی دارند
●    باشگاه ها
●    تراس و بالکن
●    فضای سبز اداره

اطلاعات بیشتر
زمانی که می خواهید چمن ارزان قیمتی از مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران خریداری کنید، بهتر است گزینه های پرداختی را مد نظر قرار دهید. حتی برخی از ارزان ترین چمن های مصنوعی می توانند سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای در نظر گرفته شوند.
این موضوع به این معنا است که فرقی ندارد که چقدر هزینه می پردازید، در هر صورت می توانید بهترین چمن مصنوعی را متناسب با نیاز خود بیابید و مشاهده کنید که چقدر می توانید از آن سود به دست بیاورید.

چرا باید یک مرکز معتبر خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران را انتخاب کرد؟
اگر در استان تهران زندگی می کنید، مزیت های بسیاری برای انتخاب یک شرکت و فروشگاه معتبر در محل زندگی تان وجود دارد:


1.شاید تشخیص تفاوت میان انواع چمن های موجود در فروشگاه هنگام خرید کردن سخت باشد. اما زمانی که چمن مصنوعی در محوطه موردنظرتان نصب شود،  این تفاوت را به خوبی می توانید درک کنید. در این جا است که فرق چمن باکیفیت و بی کیفیت به وضوح قابل رویت است.
از این رو بهتر است به فروشنده و شرکت معتبری اعتماد کنید و از آن ها بخواهید اصالت خود را در این صنعت به شما اثبات کنند.


2. گارانتی چندین ساله چمن مصنوعی مخصوصا در برابر اشعه های UV . اگر شرکت و فروشگاه موردنظرتان به محصولات خود اطمینان داشته باشد، برای فروش و نصب چمن مصنوعی خود گارانتی بلند مدتی در نظر می گیرد.


3. زمانی که تصمیم می گیرید از چمن مصنوعی استفاده کنید، شما تنها یک نوع چمن را خریداری نمی کنید، بلکه پکیج کاملی از لایه بکینگ، مواد به کار رفته در آن، الیاف چمن مصنوعی و غیره را خریداری می کنید.
تمامی آن مواد و اجزای چمن مورد تست و بررسی قرار گرفته اند و مطالعات بسیاری صورت گرفته است تا چمن ها به بهترین شکل ممکن تولید شوند و بدون این که ضرر و خطری به همراه داشته باشند، به سرسبز شدن محیط پیرامون مشتریان کمک کنند.

4. نصب چمن مصنوعی نیز کار تخصصی است. این پروسه بسیار دقیق و تاثیرگذار می باشد که باید توسط متخصصان و کارشناسان مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در تهران انجام شود.
به یاد داشته باشید که چمن مصنوعی قرار است سال ها در محوطه مورد نظر شما قرار داشته باشد، پس با اطمینان از کیفیت نصب، جلوی بسیاری از مشکلات و مسائل در آینده را بگیرید.

5. اعتماد به یک فروشنده که از اعتبار بالایی برخوردار است موجب می شود اطمینان حاصل کنید که چمن مصنوعی که دریافت کرده اید پروسه تولید بسیار دقیق و مجهزی را طی کرده است و تمامی نظارت ها به طور کامل و جامع انجام شده است.

اگر دوست دارید درباره فروش چمن مصنوعی در تهران بدانید به مقاله فروش چمن مصنوعی در تهران مراجعه کنید

کلام آخر
این که بودجه تان چقدر است و چقدر روی کیفیت چمن مصنوعی که دریافت می کنید، تاثیر می گذارد، همه و همه به این موضوع ارتباط دارد که آن را از کجا خریداری می کنید.
در هر بازاری مانند حوزه چمن مصنوعی، کیفیت خوب و بد وجود دارد و این شما هستید که باید با در نظر گرفتن نکات کاربردی و اطلاعات دقیق از چمن مصنوعی، مواظب باشید که سرتان کلاه نرود.

نظرات