بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک

قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/02 1 نظر

چمن مصنوعی بین موزاییک یک ترکیب طراحی نوینی است که کاملا می تواند شخصی سازی شود، یعنی شما این فرصت را دارید تا بر اساس خلاقیت و سلیقه خود، طراحی منحصر به فردی را با سطوح سنگی و چمن مصنوعی به وجود آورید. 
رنگ ها، شکل ها و اندازه گوناگونی از چمن مصنوعی وجود دارند که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. 

  قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک یا واش بتن

استفاده از چمن مصنوعی در طراحی چشم انداز و منظره ای که می خواهید در فضای مورد نظر خود به وجود آورید، روش عالی برای ارتقای جلوه بصری و بهبود عملکرد و کارایی ملک و زمین شما می باشد. به این منظور شما می توانید به روش های مختلف و گوناگونی، چمن مصنوعی را در فضای های بیرونی مانند حیاط و محوطه نصب کنید. یکی از این روش ها استفاده از چمن مصنوعی بین موزاییک می باشد. این ترکیب زیبا می تواند تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب کند و  واقعا  نمای فوق العاده متفاوتی ایجاد نماید. 
 

گروه چمن سرا با بهره گیری از ایده های نوین سعی در ارائه  انواع چمن مصنوعی به مشتریان عزیز دارد تا بتواند در سبز کردن دنیای آن ها سهم مهمی داشته باشد. این که چمن مصنوعی بسیار باکیفیت باشد و مشتریان را  از دردسرها و مشکلات بسیاری مبرا کند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک مورد دیگری است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. عواملی که روی عامل قیمت تاثیر می گذارد بسیار متنوع و متعدد می باشند. اما به طورکلی محصولی به صرفه است که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم تمام فاکتورهای یک چمن مصنوعی خوبی را شامل شود.  


اما این فاکتورها چه چیزهایی هستند:


نگهداری از چمن مصنوعی سخت نیست
این نگهداری و رسیدگی اندک موجب می شود تا قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک بسیار منطقی و قابل درک به نظر برسد. در بیشتر مواقع فاصله بین سنگفرش ها و موزاییک ها نادیده گرفته می شود و همین امر شرایط را برای رشد علف های هرز آماده می کند. اما چمن مصنوعی بر علف های هرز غلبه می نماید. 
از طرف دیگر زمانی که زمین خاکی لا به لای سنگفرش ها و موزاییک ها وجود نداشته باشد، تمیز کردن آن ها نیز ساده می باشد، زیرا دیگر خبری از گل و لای نیست و نیاز به آبپاشی و جارو کردن مداوم نیز به شدت کاهش می یابد.


چمن مصنوعی قابل شخصی سازی می باشد
چمن مصنوعی بین موزاییک یک ترکیب طراحی نوینی است که کاملا می تواند شخصی سازی شود، یعنی شما این فرصت را دارید تا بر اساس خلاقیت و سلیقه خود، طراحی منحصر به فردی را با سطوح سنگی و چمن مصنوعی به وجود آورید. 
رنگ ها، شکل ها و اندازه گوناگونی از چمن مصنوعی وجود دارند که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی که قابل استفاده در میان موزاییک ها و سنگفرش ها باشد، بسیار ضروری است. 
برای تشخیص این که انتخاب تان درست یا خیر، از متخصصان و مشاوران زبده و با تجربه که سال ها در این زمینه فعالیت کرده اند، کمک بخواهید. آن ها هم می توانند قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک بسیار به صرفه را به شما پیشنهاد کنند و هم می توانند خیال تان را بابت کیفیت و ماندگاری طولانی مدت چشم انداز سبزتان راحت بسازند.

 


تیم فنی و تخصصی گروه چمن سرا آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد. از این رو بدون شک با شماره ها ی ما تماس بگیرید تا هر چه زودتر حیاط و یا محیط بیرونی مورد نظر خود را با این ترکیب طراحی جدید، شگفت انگیز بسازید. 


قیمت به صرفه ای دارد
قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک به دلیل بی نیاز کردن شما برای انجام یک سری از اقدامات نگهداری و رسیدگی، بسیار به صرفه  بوده   از جمله این که دیگر خبری از رشد علف های هرز نیست، و دیگری نیاز به هرس کردن، کود دادن، بذرپاشی و غیره چمن خود ندارید.
همه این ها در کنار کاهش زحمت های فیزیکی،و  همچنین  صرفه جویی در وقت و هزینه های شما چمن مصنوعی را ارزشمندتر کرده است و شما می توانید این وقت و انرژی را برای تفریح و استراحت بگذارنید و یا صرف کارها مهمتر زندگی خود کنید.

اگر دوست دارید نکات بیشتری راجب مزایای چمن بین موزاییک  و ایده های جذاب در مورد این محصول بدانید سری به مقاله چمن مصنوعی بین موزاییک یا واش بتن  بزنید.


در برابر تردد و رفت و آمد مقاوم است
نصب ترکیب زیبای چمن مصنوعی بین موزاییک در حیاط و یا هر فضای سرباز دیگری، احتمالا موجب می شود تا در مسیر تردد و رفت و آمد و تماس پاهای افراد و یا لاستیک ماشین ها قرار بگیرد. 
اگر در لا به لای موزاییک ها از چمن طبیعی استفاده کنید، مطمئنا بعد از مدت کوتاهی در اثر این میزان ترددها ساییده شده و از بین می روند و نمای چشم انداز شما را ناپسند و زشت می کنند.
اما استفاده از چمن مصنوعی مابین این سطوح سنگی موجب افزایش مقاومت در برابر فشارهای فیزیکی بیرونی می شود. الیاف باکیفیت چمن مصنوعی به مرور زمان ساییده نمی شوند و در صورتی که صاف و تخت به نظر برسند، کافی است آن ها را شانه بزنید تا وضعیت ایستاده خود را دوباره به دست بیاورند.
حتی این گونه فرض می شود که اگر از چمن مصنوعی به صورت نوارهای تقریبا باریکی مابین این سطوح سنگی استفاده کنید، کمتر مورد تردد قرار می گیرد و بیشتر این فشارها روی موزاییک ها و سنگفرش ها اعمال می گردد که قدرت بسیار بالایی در برابر تخریب و ساییدگی دارند.


چمن مصنوعی از نظر ظاهری بسیار زیبا و دلپذیر است
چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگفرش مانند چمن طبیعی، بخش های خالی زشت و زننده ندارد  و همیشه ظاهر پرپشت و سرسبز خود را حفظ می کند. وجود این سطوح سنگی و چمن مصنوعی سبز می تواند یک بافت دوگانه به وجود آورد که واقعا حس فوق العاده ای به مخاطب می دهد. 

 

در واقع ترکیب رنگ و ابعاد جدید  زیبایی شگفت انگیز به فضای مورد نظر شما می بخشد. 
با بررسی
قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک می توانید انتخاب درستی داشته باشید و فضای پاسیو، بالکن، تراس، اطراف استخر، پارکینگ و دیگر فضاهای بیرونی خود را متحول نمایید. 

مسیرهای عبور و مرور را دگرگون می کند
اولین ایده برای طراحی مسیرهای پیاده روی داخل حیاط یا هر محیط سرباز دیگری استفاده از سنگفرش و موزاییک است. اما گزینه های بی شمار دیگری وجود دارند که می توانند این طراحی را  حتی چالش برانگیزتر نمایان کنند. 
با ارزیابی قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک مطمئنا به این نتیجه می رسید که  با ترکیب سطوح سنگی و چمن سبز می توان هم در هزینه ها صرفه جویی کرد و هم نمای بسیار شیک و مدرن به فضای مورد نظر خود دهید . 

کارشناسان ما در گروه چمن سرا نه تنها از دانش و اطلاعات خاص نصب چمن مصنوعی برخوردار می باشند، بلکه هنر و خلاقیت طراحی و نصب چمن مصنوعی در انواع فضاها و مکان های مختلف را شامل می شوند.
 ما همیشه مشتاق همکاری با شما برای ارائه بهترین چشم اندازها می باشیم. 
ما می توانیم فضاها و مکان های هنری و خلاقانه ای را در هر ابعاد و اندازه ای طراحی کنیم تا زندگی جدیدی در آن جا جریان یابد و دنیای شما سبز و سبزتر شود.

 

نظرات

۱۳۹۹/۱۰/۰۲۰۰
پاسخطراحی بی نظیری دارید من از کیفیت کارتون راضی هستم ممنون.