بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/09/01 0 نظر

چمن مصنوعی برای تراس یکی از بهترین گزینه های بشری برای داشتن خانه ای امن برای انسان با روح طبیعت دوست می باشد این تکنولوژی زندگی بشر را از ماشینی بودن و یکنواختی در آورده. چمن مصنوعی تراس  نه تنها برای خانه ها کاربرد دارد بلکه برای هر مکانی که دارای تراس باشد مناسب می باشد.
 

چمن مصنوعی  برای تراس  

یکی از مدرن‌ترین و زیباترین روش های زیبا سازی تراس سبز  می باشد که در جامعه امروزی مورد استقبال قرار گرفته است  بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بجای تراس بی روح  با کف‌پوش سنگی یا چوبی تراس سبز داشته باشند و برای داشتن تراس سبز دو گزینه دارند چمن طبیعی و چمن مصنوعی .
 

o    بسیاری افراد ترجیح می دهند از چمن طبیعی به جای چمن مصنوعی برای تزئین تراس منزل خود استفاده کنند‌ اما باید توجه داشت که اگر روی تراس  منزل خود چمن طبیعی نصب کنید ، در نظر بگیرید که چگونه وزن  چمن می تواند بر ساختار خانه شما تأثیر بگذارد. چمن طبیعی نیاز به خاک سنگین  برای رشد دارد  و بسیاری از تراس ها و بالکن ها قادر نیستند این وزن را تحمل کنند  اما چمن مصنوعی بسیار سبک است و حتی در تراس هایی با متراژ بالا هم مشکلی برای نصب نخواهد داشت .
o    همچنین محال است که شما بتوانید برای کوتاه کردن چمن های باغ کوچک خود از ماشین چمن زنی در تراس استفاده کنید. نور خورشید باعث رشد زیاد چمن ها می شود و چمن ها مرتب به هرس نیاز دارند در حالی که چمن مصنوعی رشد نمی کند و شما می توانید با سلیقه خود هر نوع چمنی با ارتفاع دلخواه خود برای تراس منزل خود انتخاب کنید .

 

اگر گیاهان  طبیعی برای شما مهم هستند  می توان بجای چمن طبیعی  از گیاهان گلدانی ، گل و حتی  گلدان هایی برای پرورش سبزیجات استفاده کرد و به راحتی آن‌ها را روی کف‌پوش سبز تراس خود قرار دهید و بدون دردسر می توان با یک قیچی کوچک  آن‌ها را هرس کرد و با یک آبپاش کوچک آبیاری  کرد و  به راحتی در تراس خود از آن‌ها نگهداری کنید 


 

o    حیوانات خانگی هم می توانند از چمن مصنوعی برای تراس استفاده کنند اگر دوست پشمالویی دارید اما باغ ندارید ، بردن  روزانه آن‌ها به پارک برای بازی ، کاری سخت و طاقت فرسا است اما با داشتن تراس سبز دیگر نیاز به پارک نیست و حیوان خانگی شما در هر زمانی می تواند بازی کند.
o    نظافت چمن مصنوعی برای تراس بر خلاف چمن طبیعی و سایر کف پوش ها بسیار راحت می باشد و با جارو یا آب خیلی راحت تمیز می شود پس نگران نظافت آن نباشید .
o     از دیگر دغدغه های تراس سبز مسئله تخلیه آب تراس می باشد اما سازندگان چمن مصنوعی به این مورد نیز توجه داشته اند و چمن مصنوعی برای تراس مانند سایر چمن ها دارای سیستم تخلیه آب می باشد چمن مصنوعی  ظرفیت تخلیه آب 60 لیتر در دقیقه دارد بنابراین می توانید آرامش خود را حفظ کنید حتی اگر باران زیادی ببارد زیرا بالکن یا تراس شما طغیان نمی کند.
o    چمن مصنوعی  رنگ ثابت دارد حتی در مناطقی که نور آفتاب با شدت می تابد هم مشکلی برای چمن مصنوعی برای تراس ایجاد نخواهد شد و رنگ و آن ثابت خواهد ماند و از طول عمر آن کم نخواهد شد چرا که دارای خاصیت ضد اشعه  UVاست .                          
چمن مصنوعی برای تراس خاصیت های فراوان دیگری مانند خود اطفا بودن –همیشه سبز-مقاومت بالا-طول عمر بالا-نصب راحت –قیمت مناسب و سایر مزایایی که باعث می شود ما انتخاب چمن مصنوعی برای تراس را هوشمندانه و به صرفه بدانیم . 

از آنجا که تعداد  زیادی از  صاحبان خانه ها در حال سرمایه گذاری وقت و پول خود در داشتن تراس و باغ های سبز هستند ، تقاضا برای چمن های مصنوعی با ظاهر طبیعی و جذاب  برای این پروژه ها افزایش یافته است و گروه چمن سرا یکی از مجموعه هایی می باشد که با ارائه چمن ها ی مصنوعی با کیفیت به این امر کمک کرده است .

چمن مصنوعی توصیه شده برای تراس  
از آنجا که وزن چمن مصنوعی برای تراس اغلب نگران کننده است ، گروه چمن سرا به طور کلی انتخاب چمن های غیر پر شده را توصیه می کند برخی از چمن های پیشنهادی ما برای تراس ها شامل چمن هایی با طول متوسط بین 25 میلی متر تا 30 میلی متر هستند .

 

 

بهترین تراکم الیاف چمن مصنوعی تراس
هنگام انتخاب چمن مصنوعی تراس ، باید تراکم چمن را نیز در نظر داشته باشید تا چمن شما پراکنده به نظر نرسد  چمن مصنوعی دارای تراکم  48000 بخیه در هر متر مربع  از پیشنهاد‌های ما می باشد .هرچه تراکم بالاتر ، بهتر با توجه به تراکم الیاف ، از مشاورین و متخصصین ما مشخصات دقیق محصول انتخابی خود را دریافت نمایید . 


بهترین مواد الیافی برای تراس  
اگرچه الیاف سخت و مقاوم مهم است ، اما نرمی نیز مهم است ، زیرا احتمالاً می خواهید پابرهنه در بالکن یا تراس خود راه بروید بنابراین ، انتخاب الیافی که تعادل خوبی بین نرمی و انعطاف پذیری داشته باشد ، بسیار مهم است. برای این منظور ، پلی اتیلن کاملاً متناسب است.
 الیاف پلاستیکی چمن مصنوعی را قادر می سازد تا پس از ترافیک پا و قرار دادن مبلمان باغ ، در موقعیت ایستاده قرار گیرند و این نوع چمن برای مناطق استفاده سنگین بسیار مناسب است. اما با توجه به میزان تردد و نوع کاربرد تراس باید به انتخاب چمن مصنوعی پرداخت.
اگر بالکن یا تراس شما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و احتمال اینکه کسی پابرهنه روی آن راه برود بسیار ناچیز است مطمئناً  باید به سراغ چمن مصنوعی پلاستیکی بروید که دارای فناوری بازیابی فوری باشد که باعث می شود چمن مصنوعی قوی تر برای شما فراهم  گردد.
اما از طرف دیگر ، اگر احتمالاً پا برهنه در بالکن یا تراس خود قدم می زنید ، بهتر است چمن  مصنوعی را که فقط با الیاف پلی اتیلن ساخته شده باشد انتخاب کنید  به شرطی که ساختار الیاف متراکم داشته باشد.

 

 

آیا برای داشتن تراس سبز به زیر سازی و کف‌پوش نیاز هست ؟
 در بیشتر موارد ، بله.
 
اما از نظر ضروری بودن به روش نصب بستگی دارد به طور معمول ، چمن مصنوعی برای تراس بر روی یک سطح سخت قرار می گیرد.نصب زیر لایه کف فوم در سطح موجود در این شرایط دو مزیت اصلی دارد.
enlightenedبارزترین مزیت این است که احساس راحتی در زیر پا به چمن مصنوعی شما می دهد ، تقریباً مانند راه رفتن روی هوا.
enlightenedمزیت دیگر استفاده از زیر کف فوم این است که هرگونه لرزش در سطح موجود را پوشانده است.

یکی از کم هزینه ترین و زیباترین گزینه ها برای زیبا سازی تراس چمن مصنوعی است برای اثبات این جمله مقاله  6دلیل مهم برای خرید چمن مصنوعی برای تراس را مطالعه کنید.


به عنوان مثال ، اگر می خواهید چمن مصنوعی را مستقیماً روی بتن بگذارید ، و بتن موجود کاملاً صاف نبود ، از طریق چمن مصنوعی نصب شده خود برجستگی ، فرو رفتگی یا ترک خوردگی در بتن مشاهده می کنید.با استفاده از کف زیرین ، هرگونه لرزش در سطح زیرین را پوشش می دهید.
بنابراین ، اگر چمن مصنوعی خود را روی یک سطح سخت موجود نصب می کنید ، زیر لایه کف را در قالب 10 میلی متر انتخاب کنید یا برای  احساس نرمی بیشتر ، به دنبال کف 20 میلی متری بروید . 


 تغییر شکل خانه شما
چمن های مصنوعی  با کیفیت کاملا طبیعی به نظر می رسند  و توانایی تبدیل شکل ظاهری بالکن یا تراس به یک فضای باغ  مانند را دارند که استفاده از آن نه تنها باعث لذت می شود بلکه نمادی ایده آل از طبیعت سبز است.  بنابراین  خواه محیط زندگی شما بارانی و یا آفتابی باشد  یا اصلاً نباشد ، می توانید یک محیط طبیعی زیبا برای لذت بردن از تمام سال ایجاد کنید.

 

 

چمن مصنوعی تراس مناسب همه اعضای خانواده
هنگامی که شما در حال تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری برای نصب چمن مصنوعی هستید ، ممکن است نگران باشید که بعضی از اعضای خانواده شما آن را دوست ندارند یا در آن ایمن نیستند.
خوشبختانه ، چمن مصنوعی برای هر یک از اعضای خانواده مناسب است و افراد با هر سنی می توانند بدون نگرانی از آن لذت ببرند خواه کودک یا مسن باشند.
برای کودکان مهم است که برای به دست آوردن مقدار زیادی از هوای تازه و  بازی  از طبیعت استفاده کنند اما همیشه خطراتی برای آن‌ها وجود دارد تراس سبز می تواند مکان مناسبی برای بازی کودکان باشد با این حال ، به طور طبیعی هنگام بازی کودکان دست اندازها و خراش ها اتفاق می افتد و شما ممکن است نگران باشید که چمن مصنوعی احتمال این موارد را افزایش دهد. در حقیقت ، چمن مصنوعی می تواند به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک کند.
سالمندانی که توانایی رفتن به طبیعت و فضای خارج از خانه را ندارند می توانند به  کمک  تراس سبز از طبیعت سبز لذت ببرند.

 

چمن مصنوعی برای تراس یکی از بهترین گزینه های بشری برای داشتن خانه ای امن برای انسان با روح طبیعت دوست می باشد این تکنولوژی زندگی بشر را از ماشینی بودن و یکنواختی در آورده. چمن مصنوعی تراس  نه تنها برای خانه ها کاربرد دارد بلکه برای هر مکانی که دارای تراس باشد مناسب می باشد.
 

نظرات