بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خصوصیات چمن مصنوعی استخر

خصوصیات چمن مصنوعی استخر
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/09/18 2 نظر

زمانی که می خواهید چمن طبیعی و چمن مصنوعی استخر را با هم مقایسه کنید، تفاوت های بسیار قابل توجه ای وجود دارد. یکی از این تفاوت ها قیمت بالای نصب و استفاده از چمن مصنوعی است، اما با حذف بسیاری از هزینه های و دردسرهای ضروری که برای نگهداری از چمن طبیعی لازم است، واقعا قیمت آن مقرون به صرفه ای به نظر می رسد. 

خصوصیات چمن مصنوعی استخر

حالا که می خواهید طراحی مناسبی برای استخر خود انتخاب کنید، ممکن است گزینه های بسیاری به ذهن تان خطور کند، مثلا کاشت گیاهان و درختچه های طبیعی، استفاده از سنگ فرش و یا نصب چمن مصنوعی و یا خیلی از گزینه های دیگر.
 

گروه چمن سرا با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری، توانسته است در زمینه فروش چمن مصنوعی رشد چشمگیری داشته باشد. شناخت کامل مصرف کنندگان و مشتریان باعث شده است تا گروه چمن سرا بهترین و مناسب ترین چمن مصنوعی را در اختیار این عزیزان قرار دهد. 


چرا نباید اطراف استخر را سنگ فرش کنید؟

اگر قرار باشد بین سنگ فرش و چمن مصنوعی استخر یک گزینه را انتخاب کنید، بی شک چمن مصنوعی را برگزینید. دلیل این امر هم به امنیت بیشتر، کاهش احتمال لغزندگی و افتادن در حین تردد اطراف استخر می باشد. حتی اگر لیز بخورید و بیفتید، چمن مصنوعی و فوم محافظ زیر آن از آسیب جدی به شما جلوگیری می کند و ریسک جراحت های بدنی را کاهش می دهد. 


 

چرا چمن مصنوعی استخر بهتر از چمن طبیعی می باشد؟
البته که وجود هر دو چمن مصنوعی و چمن طبیعی در اطراف استخر نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در واقع چمن مصنوعی مانند بالش نرم و لطیف عمل می کند که به راحتی می توانید روی آن بنشینید و لم بدهید و هم چنین به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت در آب شیرجه بزنید و بازی کنید و نگران جمع شدن آب در اطراف استخر نباشید، زیرا چمن مصنوعی به داشتن بکینگ با قابلیت زهکشی و تخلیه آب معروف است و می تواند به سادگی آب و رطوبت را به زمین زیر خود تخلیه کند، از این رو به سرعت خشک می گردد. 
اگر هنوز هم به استفاده از چمن مصنوعی در اطراف استخر ترغیب نشده اید، بهتر است به این دلایل توجه بیشتری کنید:

ظاهر و نمای بهتر

 چمن مصنوعی استخر به گونه ای طراحی و ساخته می شود که هیچ فرقی با چمن طبیعی ندارد و یا حداقل تشخیص آن بسیار سخت می باشد. این نوع چمن برای استفاده در اطراف استخر گزینه بسیار عالی به شمار می رود، زیرا رنگ آن محو نمی شود و در تمام طول سال ظاهر زیبا و تراکم خود را حفظ می کند. از این رو دیگر خبری از ساییده شدن الیاف چمن به دلیل رفت و آمد و تردد زیاد نیست. 


دوام بیشتر

 مطمئنا تردد و رفت و آمد پا روی چمن طبیعی موجب می شود تا خیلی زود بخش های قهوه ای رنگ و خالی در سطح سبز اطراف استخر مشاهده گردد. 

مقاوم در برابر اشعه خورشید


 چمن مصنوعی در اثر تماس با آب و یا اشعه های UV نور خورشید خاصیت و ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد و برای مدت زمان بیشتری می تواند روزهای زیبا و به یاد ماندنی را برای شما بسازد. 
شکل "C" الیاف چمن مصنوعی استخر به این منظور طراحی شده است تا همیشه ایستاده و صاف روی لایه بکینگ قرار داشته باشد و در اثر رفت و آمد، دوباره به موقعیت قبلی خود باز گردد. 
همین موضوع که چمن مصنوعی می تواند علی رغم ترافیک و تردد بسیار روی آن، هم چنان برای سال های سال به قوت خود باقی بماند، آن را بهترین گزینه برای استفاده در اطراف استخر نموده است. 

 

آب صاف و زلال استخر

 چمن طبیعی می تواند به هر دلیل از جای خود کنده شود و وارد آب استخر شود. این موضوع در صورتی که چمن طبیعی از سلامت کامل برخوردار نباشد و یا بخش های خالی و از بین رفته زیادی داشته باشد، بیشتر صدق می کند. این الیاف از بین رفته چمن طبیعی می تواند به کف پا یا بدن بچسبد و وارد آب استخر شود و یا حتی با وزش باد و باران نیز می تواند آب استخر را کثیف کند.
همه این ها دست به دست هم می دهند تا منظره آبی استخر شما بر هم بریزد و دیگر جذابیت خاص خود را نداشته باشد. هم چنین زحمت شما برای تمیز کردن آب دو چندان می شود. 


راه حل بی نظیر در این زمینه استفاده از چمن مصنوعی استخر است که اصلا از بین نمی رود و همیشه تراکم خود را حفظ می کند. زیرا الیاف روی لایه پلاستیک بکینگ به خوبی محکم شده اند. به این ترتیب همیشه برای شنا کردن، آب تمیز و زلالی در اختیار دارید. 

نگهداری ساده

 چمن طبیعی نیاز به نگهداری مداوم دارد. مطمئنا می دانید که باید هرازگاهی آن را هرس و اصلاح کنید و به آن کود بدهید و یا از آفت کش ها استفاده کنید. همه این ها را به وارد شدن این مواد سمی و شیمیایی به داخل آب اضافه کنید که مطمئنا تهدید جدی برای سلامتی شما و اعضای خانواده تان به شمار می رود. 
چمن مصنوعی استخر هیچ یک از این مشکلات و دردسرهای نگهداری ندارد، جز این که باید شاخ و برگ درختان و یا آشغال ها را از روی آن جمع آوری کنید و یا گاهی اوقات آن را آبپاشی کنید تا گرد و غبار از روی آن شسته شود.

 

بدون نیاز به آبیاری

 وجود استخر در حیاط منزل به اندازه کافی قبض آب شما را افزایش داده است. بنابراین مطمئنا نمی خواهید این هزینه را بیشتر و بیشتر کنید. خبر خوش این است که چمن مصنوعی نیاز به آبیاری ندارد و از این رو در مصرف آب و هزینه های سالیانه شما صرفه جویی می نماید. 

 

ارزش هر چه بیشتر ملک

واضح است که هر چه آپشن های یک ملک بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. اما علاوه بر ارزش مادی، نمی توان تاثیر شگفت انگیز چشم انداز آب استخر و چمن سبز مصنوعی اطراف آن را در حیاط نادیده گرفت.
این روزها مشغله های زندگی به ما اجازه نمی دهد تا ساعاتی را از خانه بیرون زده و همراه دوستان و عزیزان خود ساعات خوشی را سپری کنیم. به این ترتیب این که در حریم شخصی خود یک مجموعه بی نظیر برای تفریح و استراحت و خوش گذراندن داشته باشید، واقعا نعمت بزرگی است.چمن مصنوعی به دلیل این که خیلی شما را به دردسر نمی اندازد، می تواند فرصت مناسبی برای ایجاد چشم انداز شگفت انگیز و هم برای استفاده بی دغدغه از آن را برای شما فراهم کند. 

اگر بعد از مطالعه این مقاله هنوز نیاز به دلایل بیشتری نیاز دارید تا اطمینان یابید که چمن استخر مزایای زیادی دارد به مطالعه مقاله چمن مصنوعی برای استخر  بپردازید.

 

مقایسه چمن مصنوعی طبیعی و مصنوعی
زمانی که می خواهید چمن طبیعی و چمن مصنوعی استخر را با هم مقایسه کنید، تفاوت های بسیار قابل توجه ای وجود دارد. یکی از این تفاوت ها قیمت بالای نصب و استفاده از چمن مصنوعی است، اما با حذف بسیاری از هزینه های و دردسرهای ضروری که برای نگهداری از چمن طبیعی لازم است، واقعا قیمت آن مقرون به صرفه ای به نظر می رسد. 

چمن مصنوعی گروه چمن سرا بهترین راه حل برای استفاده در اطراف استخر می باشد. از ایجاد منظره شگفت انگیز گرفته تا امن بودن شما و اعضای خانواده تان، دلایل بسیاری وجود که باید از چمن مصنوعی در اطراف استخر استفاده کنید. 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از انتخاب و تصمیمی که گرفته اید، کافی است با متخصصان و مشاوران گروه چمن سرا تماس بگیرید. 

 

این که بتوانید در محیط امن خانه خود، بهترین چشم انداز و محیط سبز را برای شاد و خوش گذرانی کنار عزیزان تان داشته باشید، بیش از هر چیزی در این دنیا می ارزد.

...سرایتان سبز با چمن سرا...


 

نظرات

۱۳۹۹/۰۹/۱۸۰۰
پاسخsalam.mamnoon babate matalebe khoobetoon.hatman tamas migiram baraye kharid
۱۳۹۹/۰۹/۱۸۰۰
پاسخجالب بود مرسی