بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی برای تراس

خرید چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/20 0 نظر

 تصور کنید روزی سخت با خستگی فراوان داشتیم با خستگی به خانه می‌آییم اما با فضای بی‌روح آپارتمان روبه‌رو می‌شویم sad

  • کاش در آپارتمان هم می‌توانستم باغ داشته باشم یک فضای سبز که بدون دغدغه بیماری و آلودگی هوا  و... ساعاتی از آن لذت ببرم.
  • کاش مکانی داشتم که فرزندم با خوشحالی در آن بازی کند . 

 

خریدچمن مصنوعی برای تراس

تصور کنید روزی سخت با خستگی فراوان داشتیم با خستگی به خانه می‌آییم اما با فضای بی‌روح آپارتمان روبه‌رو می‌شویم کاش در آپارتمان هم می‌توانستم باغ داشته باشم یک فضای سبز که بدون دغدغه بیماری و آلودگی هوا  و... ساعاتی از آن لذت ببرم کاش مکانی داشتم که فرزندم با خوشحالی در آن بازی کند .کاش داخل خانه باغی کوچک مخصوص ریلکس کردن داشتم تا عصرها بعد خستگی روز آنجا بنشینم کتاب بخوانم و یک چای داغ بنوشم و تمام انرژی‌های منفی را از خود دور کنم .کاش مکانی بود که بدون دغدغه حیوان خانگی‌ام را ساعاتی درآن رها کنم.


کاش می توانستم فرشی ازچمن داشته باشم که بتوانم آرامش پیدا کنم و استرس‌های روزانه‌ام را از بین ببرم . اما در شرایط امروزی در آپارتمان نمی‌توانم چمن‌کاری کنم نمی‌توانم آبیاری کنم .این رؤیاها دیگر رؤیا نیست از زمانی که محصولی بانام چمن مصنوعی وارد بازار شد دیگر رؤیاهای ما به حقیقت پیوست آپارتمان کوچک من می‌تواند یک باغ کوچک داشته باشد باغی مخصوص به من که هر زمان خواستم بتوانم از آن با همسرم چایی بنوشم صبحانه بخورم لذت ببرم  آرامش پیدا کنم روی چمن راه بروم فرزندم را ساعات زیادی با آرامش به باغم ببرم .می‌توانم همیشه در هر مکانی با آرامش در باغ کوچکم زندگی کنم . 
آپارتمان‌های امروزی همگی دارای تراس هستند که مکانی هست که می‌توان آن را به یک باغ سبز بافرشی از چمن تبدیل کرد .
می‌توانیم در هوای آزاد روی آن بنشینم و از زندگی لذت ببرم می‌توان باغ کوچکم را به هر شکلی دوست دارم دربیاورم. 

 

 

سبزرنگ درمان و آرامش است.
رنگ سبز عضلات بدن را آرام می‌کند، میزان هیستامین خون شمارا افزایش داده و منجر به کاهش علائم آلرژی می‌شود. سبز یکی از رنگ‌های آرام‌بخش بوده که استرس، اضطراب و افسردگی را درمان کرده و با بهبود فعالیت مغز، توانایی خواندن و خلاقیت را افزایش می‌دهد.مطالعات نشان داده که رنگ سبز باعث تحریک غده هیپوفیز می‌شود.گفته می‌شود که رنگ سبز، یکی از بهترین رنگ‌ها برای زنان باردار است که از استرس و اضطراب آن‌ها جلوگیری می‌کند.طبیعت رنگ سبز دارد و سبز تأثیر شگرفی بر روان و سلامت آدمی دارد اما در زندگی مدرن امروزی ما کمتر دسترسی به پارک و فضای سبز داریم و چمن یکی از مواردی است که باعث آرامش می‌شود و حتی خواص درمانی دارد .


طبیعت‌درمانی
حتماً شنیده‌اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای‌برهنه در صبح و عصر پیاده‌روی می‌‎کنند که این پیاده‌روی علاوه بر لذت‌بخش بودن، فواید بسیاری برای سلامتی دارد. زمانی که افراد با پای‌برهنه بر روی چمن، خاک، شن، ماسه و یا هر سطح طبیعی قدم برمی‌دارند، باید بدانند که این پیاده‌روی خواص درمانی دارد. اما این روزها به دلایل زیادی ما نمی‌توانیم راحت‌ترین راه تخلیه خود را داشته باشیم به خاطر مسافت زیاد و شرایط نامساعد نمی‌توانیم به فضای سبز برویم پس بهتر است فضای سبز را به خانه خود بیاوریم. 


 

تراس
تراس یا به زبان پارسی بهارخواب مکانی هست که ازنظر معماری به فضای متصل به خانه گفته می‌شود که تراس که نام دیگر آن بهارخواب است به فضایی غیر مسقف و بدون سقف در معماری گفته می‌شود که مساحت آن ربطی به مساحت آپارتمان ندارد. تراس‌ها برای اوقات فراغت و استراحت بسیار مناسب هستند.
به‌طورکلی بالکن ، ایوان و تراس فضاهای مسکونی را بالاتر از فضای بیرون قرار می‌دهند که در صورت نشستن اعضای خانواده در آن بتوانند به فضای حیاط و یا منظره بیرونی مسلط شوند و از زیبایی‌های آن بهره‌مند شوند .


تراس گاردن (تراس سبز )
تراس سبز یکی از بهترین هدیه‌هایی است که می‌شد به انسان دنیای مدرن داد؛ انسانی که عاشق باز کردن پنجره‌اش رو به دنیای سرسبز بیرون است اما مرتب با ساختمان‌های سیمانی رو‌به‌رو می‌شود. با ورود تراس سبز دسترسی به فضای سبز به‌اندازه باز کردن در بالکن یا رفتن به پشت‌بام نزدیک و در دسترس است. ما به شما خرید چمن مصنوعی برای تراس را پیشنهادمیکنیم.

 

خرید به صرفه اولین و همیشه دغدغه همه ما بوده و تحقیق بیشتر به خرید بهتر کمک میکنه پیشنهاد می کنیم به مطالعه مقاله قیمت چمن مصنوعی برای تراس بپردازید.

 

کاری که قبل ازخریدچمن مصنوعی برای تراس منزل یا محل کارتان باید انجام دهید، سنجیدن استحکام سقف است. ازآنجایی‌که استفاده از تراس سبز مقداری وزن را به تراس شما اضافه می‌کند، بهتر است تخمینی کلی از وزن خاک، سیستم ضد آب، وزن گیاهان و صندلی‌ها داشته باشید و سپس به تحلیل دقیق استحکام آن بپردازید. برای این کار بهتر است سراغ مهندسان و متخصصان بروید. آن‌ها با بررسی محل قرارگیری ستون‌ها و دیوارهای حامل تشخیص می‌دهند که آیا تراس شما می‌تواند باتراس سبز تزئین شود یا نه و اگر بله، کدام قسمت آن برای قرار دادن وسایل مناسب‌تر است.


درپروسه خریدچمن مصنوعی برای تراس مشکلاتی وجود دارد. من علاقه دارم فضای سبز در منزلم داشته باشم اما تراس سبز با شرایطی که دارد برای اکثر ما با درامد‌های متفاوت و شرایط منزل امکان‌پذیر نیست پس بهترین راه این است که تراس سبزی داشته باشم که با هزینه کم و زحمت کم و کیفیت خوب به من تمامی امکانات تراس سبز را بدهد بهترین گزینه چمن مصنوعی هست .

 

 

 چمن مصنوعی 
نوعی کف‌پوش است که به نسبت چمن طبیعی استقامت و دوام بیشتری دارد. به علت تشابه رنگی با چمن طبیعی، آن را چمن مصنوعی نام‌گذاری کرده‌اند. این چمن متراکم‌تر، مقاوم‌تر از چمن طبیعی است و مشکل رشد تخم چمن در زمین‌های غیر حاصلخیز را نیز حل نموده است. در کشورهای اروپایی که سرما باعث عدم رشد چمن می‌شود و در کشورهای نزدیک استوا که گرمای بیش‌ازحد باعث از بین رفتن چمن معمولی می‌شود.استفاده ازاین فن آوری گزینه بسیار مناسبی است.این نوع کف‌پوش‌ها عمدتاً در استادیوم‌های ورزشی به کار می‌روند.
برای ساخت آن از پلیمرهایی مانند پلی‌اتیلن در گریدهای مختلف و پلی پروپیلن و یا آمیزه‌ای از آن‌ها ‏استفاده می‌شود. شناسایی پلیمر خوب برای یک چمن مصنوعی از اهمیت خاصی برخوردار است. با توجه به اینکه ‏هنگام ساخت پلیمرهای تجاری مواد اکسیدشده‌ای به وجود می‌آید که در موقع مصرف باعث تخریب پلیمرها می‌شوند، ‏به‌طورمعمول در فرمول‌بندی ساخت پلیمرها از مواد پایدارکننده مانند آنتی‌اکسیدانت، پایدارکننده‌ی نوری و حرارتی ‏نسبت به شرایط محیطی و با توجه به شرایط مصرفی محصول استفاده می‌شود. چمن مصنوعی به‌طورکلی در دو زمینه چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی تزئینی مورداستفاده است.


چند ایده در ارتباط با خرید چمن مصنوعی برای تراس enlightened
برخی از ما فضای سنتی وبرخی فضای مدرن را دوست داریم .به‌راحتی با هزینه کم می‌توانیم مکانی دنج باسلیقه خود داشته باشیم 
در ادامه به بیان چند ایده برای طراحی  معماری  برای محیط تراس می‌پردازیم:

 
• کف تراس را با چمن فرش کرده یک‌تخت چوبی کنار تراس گذاشته و روی تخت گلیمی از طرح‌های اصیل ایرانی پهن کنید .سماور ذغالی روی آن گذاشته کنار تخت را با گلدان‌های مختلف تزیین کرده چند گلدان از سقف آویزان کرده و یک فضای سنتی زیبا برای خود طراحی کنید . 
• کنار تراس سبزتان یک زیرانداز سنتی همراه با چند پشتی سنتی گذاشته و یک میز کوچک که روی آن منقل سفالی و یا سماور ذغالی گذاشته و از سقف گلدان‌های موردعلاقه خود را آویزان کرده .


• میز و صندلی کوچکی در کنار تراس سبزتان گذاشته و سپس با گلدان تزیین کرده و در صورت تمایل یک کتابخانه کوچک  کنار تراس بگذارید و ساعات خوشی را بامطالعه در فضای شاد منزل سپری کنید 
• اگر فرزند دارید یک تاب کوچک از سقف آویزان کرده و یک سرسره کوچک کنار تراس بگذارید و یک پارک کوچک برای فرزند خود درست کنید .

• اگر اهل یوگا و ورزش هستید بهترین مکان تراس منزلتان هست. رنگ سبز چمن همراه با موسیقی زیبا به شما آرامش می‌دهد. 


• محیط کافی‌شاپ برای خود طراحی کنید کف تراس را چمن کرده  و سپس سقف تراس خود را با ریسه‌های نور تزیین کنید و یک میز و صندلی چوبی کنار تراس بگذارید و با خوردن قهوه از فضای خود لذت ببرید 
• اگر حیوان خانگی دارید کف تراس را چمن کرده و برای حیوان خانگی با قفس‌های زیبا یک‌خانه زیبا و محیط بازی در منزل خود درست کنید 
و بسیاری از ایده‌ای دیگر که خانه ما را به مکانی آرام برای ما تبدیل می‌کند .


 

 

نظافت چمن مصنوعی
اما یکی از دغدغه‌های ما تمیز کردن این کالای زیبا و سبزمی باشد اما به شکلی طراحی‌شده‌اند که به‌راحتی می‌توان آن‌ها با جاروبرقی  نظافت کرد و درصورتی‌که لک بگیرد می‌توان آن را با آب وموادشوینده تمیز کرد .

 


مزایای چمن مصنوعی
ازمزایای خرید چمن مصنوعی برای تراس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
•    به‌راحتی قابل‌شست‌وشو است .
•    حس طبیعت را در فضای کوچک ما بازآفرینی می‌کند. 
•    نیاز به آبیاری ندارد.
•    نیاز به هرس کردن ندارد.
•    کود دهی و.... نیاز ندارد.
•    نصب خیلی راحت و سریع .
•    قابلیت تمیز کردن با جاروبرقی.
•   قیمت مناسب نسبت به کارایی و کیفیت محصول.
•    محیطی برای بازی کودکان چراکه نرم هست و پای بچه را زخم نمی‌کند.
•   آب ازآن عبور می‌کند و جلوی خروج آب را نمی‌گیرد.
•  گرما و نور خورشید، به دلیل آنکه جذب بتن و سنگ می‌شود، محیط را خیلی داغ می‌کند، چمن مصنوعی در برابر چنین گرمای غیرقابل‌تحملی، حس خنکی و راحتی را به فضاهای تراس و بام هدیه می‌کند و در کل تغییرات جوی، سرما، گرما، باران، نور خورشید و … چمن طبیعی را از بین می‌برند اما چمن مصنوعی در برابر این عوامل مقاومت لازم را داشته و عمر آن طولانی‌تر خواهد بود.
•  می‌توان از رنگ پاییزه و تابستانه چمن استفاده کرد و محیط را بارنگ‌های متنوع زیباتر کنیم. چمن مصنوعی در انواع گوناگون با ارتفاعات متفاوت تولید و مورداستفاده قرار می‌گیرد.


هرزمان که تصمیم به خریدچمن مصنوعی برای تراس داشتید، بهتر است با متخصصین این امر مشورت کنید تا بهترین و مناسب‌ترین چمن برای محل موردنظررا خریداری کنید. به‌عنوان‌مثال می‌توان گفت چمن‌های مصنوعی تیره‌تر از کیفیت بالاتری برخوردار هستندوجالب است بدانید کیفیت آنها به‌قدری بالاست که بعضی‌اوقات توسط مشتریان با چمن واقعی به‌اشتباه گرفته می‌شوند.

 

 

 

اهمیت تشخیص مناسب ترین قیمت در خرید چمن مصنوعی برای تراس

دقت کنید که قیمت این کالا اولا براساس مترمربع می باشد.ثانیا قیمتها از هرمتر مربع به قرار 80.000 تومان آغاز و تا 200.000 تومان ادامه می یابد.کم و زیاد قیمت به کیفیت الیاف،کیفیت زیره،تراکم طولی و عرضی بافت و همچنین ارتفاع الیاف بستگی دارد.وزن الیاف در هر مترمربع بسیار مهم می باشد که اصولا تشخیص آن برای مشتری ها بسیارسختودربرخی موارد غیرممکن میباشد.بنابراین سعی کنید در هنگام خریدچمن مصنوعی برای تراس منزلتان حتی الامکان نمونه های چمن را از نزدیک لمس کنید تا حداقل تفاوتهای ظاهری آن را تشخیص دهید و بهیچ عنوان به مکالمه تلفنی اکتفا نکنید.


پیشنهاد ما :
برای اطلاعات بیشتر در رابطه باکیفیت – قیمت و جنس انواع چمن‌های مصنوعی گروه ما به سایر مقالات مرتبط مراجعه کنید .
و در آخر با خرید این فرش سبز لوکس، محیط تراس را به گوشه دنجی تبدیل کنیم که در هر زمان و در هر شرایطی بتوانیم ساعاتی را با آرامش در آن سپری کنیم .
دنیای مدرن امروزی همیشه برای ما استرس و هیجان دارد ما دیگر نمی‌توانیم به‌راحتی از طبیعت لذت ببریم مشکلات زندگی و جوی ،بیماری‌ها، زمان کم ،مسافت‌های طولانی و عوامل زیاد دیگر ما را از طبیعت محروم کرده ما حق زندگی آرام داریم پس با ساخت محیط شیک و زیبا به خانه خود زیبایی  دهیم که در عین مدرن بودن و شیک بودن آرامش ما و خانواده را فراهم کند .

**********************************************

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
جمال صورت و معنی ز امن صحت توست
که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
در این چمن چو درآید خزان به یغمایی
رهش به سرو سهی قامت بلند مباد
در آن بساط که حسن تو جلوه آغازد
مجال طعنه بدبین و بدپسند مباد
هر آن‌که روی چو ماهت به چشم بد بیند
بر آتش تو به‌جز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی
که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد


برای خرید و مشاوره درباره اجرای تراس گاردن(تراس سبز) و اطلاع از قیمت‌ها با شماره‌ 09199319700 تماس بگیرید.
مهندسین ما آماده مشاوره دادن به شما هستند.

 

نظرات