بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در بوشهر

خرید چمن مصنوعی در بوشهر
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/06/10 0 نظر

تصمیم برای خرید چمن مصنوعی در این استان به قدری ساده نیست که بخواهید یک شبه به نتیجه برسید، مخصوصا اگر تا به حال چمن های طبیعی را در حیاط خود می کاشتید و از آن ها مراقبت می کردید. چمن مصنوعی به طور کلی روشی که از فضای سبزی خود استفاده می کنید را از بسیاری جهات تغییر می دهد و این تغییر واقعا در نوع خود موجب شگفتی می شود.

خرید چمن مصنوعی در بوشهر

گروه چمن سرا به عنوان فروشگاه برتر و نخست خرید چمن مصنوعی در بوشهر همانند سایر استان های ایران، لیستی از بهترین انواع چمن های مصنوعی را با ویژگی های مختلف و منحصر به فرد در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از فضای سبزی که می خواهید داشته باشید به نحو احسنت استفاده کنید و به چشم خود ببینید که چقدر زندگی برای شما ساده تر از زمانی می شود که از چمن های طبیعی مراقبت می کردید.


اما قبل از این که بخواهید در استان بوشهر اقدام به خرید و انتخاب چمن مصنوعی کنید، باید بدانید که از فروشنده و شرکت مورد نظر خود چه سوالاتی بپرسید و به این ترتیب چگونه به بهترین نوع از این محصول دست یابید.


1.چرا باید چمن مصنوعی بخرم؟
 این شایعه که استفاده از چمن مصنوعی به عنوان یک گزینه محوطه سازی برای سیاره زمین مضر است، کلیشه ای و تکراری شده است. در هر صورت مطالعات بسیاری در حال حاضر اثبات می کنند که این موضوع به هیچ عنوان حقیقت ندارد. برای مثال، یک بررسی درباره تاثیرات زیست محیطی و سلامتی چمن مصنوعی نشان می دهد که نسبت به چمن طبیعی بسیار بی خطرتر و امن تر می باشد.

به همین دلیل است که خرید چمن مصنوعی برای کاربردهای مختلف چه در پروژه های مسکونی و چه در پروژه های تجاری استان بوشهر، محبوبیت گسترده ای به دست آورده است. نصب این محصول با صرفه جویی چشمگیر در مصرف آب و کاهش نیازهای نگهداری همراه می باشد. هم چنین به عنوان یک جایگزین پایدار برای چمن های طبیعی حیاط و باغ و حتی زمین های ورزشی تلقی می گردد.

چمن مصنوعی هم چنین قابل شستشو و بدون مواد سمی می باشد و موجب انتشار بیشتر کربن در جو نمی گردد که دلیل این امر هم به کاهش مصرف سوخت برای دستگاه های چمن زنی مربوط می شود که یکی از اصول اولیه برای نگهداری از چمن طبیعی است. دلایل دیگری نیز برای خرید چمن مصنوعی در این استان وجود دارد. در نهایت همه چیز به اولویت و سلیقه و ارزش های شما بستگی دارد.


2. به چه مقدار چمن مصنوعی نیاز دارم؟

این مورد به اندازه زمین شما بستگی دارد. هر چه دقیق تر اندازه گیری کنید، هنگام خرید چمن مصنوعی در بوشهر، با چمن های باقی مانده و پول هدر رفته کمتری رو به رو می شوید.

توصیه: در این باره تحقیق کنید که می خواهید چمن مصنوعی را در چه بخش های دیگری به کار ببرید تا هم در هزینه های ارسال آن صرفه جویی کنید و هم سوختی که برای حمل و تحویل سفارش شما مصرف می شود را کاهش دهید و به طور کلی دوباره کاری نکنید.

3. آیا چمن مصنوعی را خودم نصب کنم و یا به دست افراد حرفه ای بسپارم؟
البته که اگر هر چیزی مطابق با اصول و به صورت حرفه ای و تخصصی نصب شود، قطعا بهتر است. اصلا به همین دلیل چیزی به نام کادر فنی و تخصصی نصب چمن مصنوعی وجود دارد. اما این موضوع به این معنی نیست که نمی توانید آن را خودتان نصب کنید.
اگر واقعا به خود اعتماد دارید که می توانید بدون هیچ کم و کاستی چمن را نصب کنید، پس دست به کار شوید. فقط بهتر است قبل از شروع کار نیز درباره لوازم جانبی که در این پروسه نیاز دارید، تحقیقات خود را کامل کنید.


4. آیا قیمت چمن مصنوعی در بوشهر به صرفه است؟
البته که این طور است، اگر می توانید از پس پرداخت قبض های آب سنگین و میزان سوخت مصرفی دستگاه چمن زن بر بیایید، قطعا قیمت چمن مصنوعی که یک بار برای 10 تا 15 سال است اصلا به چشم نمی آید. اگر مطمئن نیستید که هنگام خرید چمن مصنوعی در بوشهر کدام یک را انتخاب کنید بهتر است از چند شرکت استعلام قیمت بگیرید و متناسب با کیفیتی که به شما ارائه می دارند، به مقایسه بپردازید.


5.  آیا چمن مصنوعی دارای گارانتی و ضمانتنامه معتبری است؟
این سوال بسیار مهمی است که باید حتما قبل از انتخاب چمن مصنوعی بپرسید. جواب آن هم معمولا نشان دهنده کیفیت محصولی است که دریافت خواهید کرد. هر چه گارانتی و ضمانتنامه بیشتر باشد معمولا کیفیت محصول نیز بهتر است. در واقع این نشات گرفته از اعتماد آن ها به محصولی است که به شما ارائه می کنند.

گارانتی هر محصولی به اعتبار تولید کننده آن بر می گردد برای اطمینان از گارانتی خرید خود بهتر است مقاله اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران را مطالعه کنید ویادتان باشد که همیشه اولینها بهترین ها هستند.


چرا رنگ چمن مصنوعی در مقابل آفتاب محو نمی گردد؟
چمن طبیعی بدون شک زیبا است اما برای این که این چنین باشکوه به نظر برسد، باید همیشه به آن برسید که به این معنی است که وقت عمده ای در طول هفته از شما می گیرد. هم چنین باید برای تجهیزات مراقبت از چمن هزینه بسیاری در طول سال بپردازید.
اتلاف وقت و پول برای چمن طبیعی موجب شده است تا خرید چمن مصنوعی در بوشهر از استقبال بالایی برخوردار شود.
چمن مصنوعی به گونه ای طراحی شده است که دقیقا ظاهر آن مانند چمن های واقعی دیده شود و بهترین بخش این ماجرا این است که به دلیل کاهش نگهداری از چمن ها، می توانید در هزینه ها و وقت و انرژی که صرف می کنید، به طور قابل توجهی صرفه جویی نمایید.


دلیل دیگری که بوشهری های عزیز عاشق چمن مصنوعی می باشند این است که در برابر نور خورشید قدرتمند این استان و دمای هوایی که گاها تا 52 درجه سانتی گراد نیز می رسد، به هیچ وجه رنگ و حالت خود را از دست نمی دهد. اما چه دلیلی پشت این واقعیت پنهان شده است؟
 

چرا چمن مصنوعی زیر تابش مستقیم نور خورشید نیز هم چنان سبز باقی می ماند؟
پروسه تثبیت اشعه های UV
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه امکان دارد چمن های مصنوعی رنگ سبز خود را در تمام طول سال حفظ کنند، حتی زمانی که در تابستان دمای هوا در استان بوشهر بسیار بالا می رود؟
مطمئنا از این که چمن مصنوعی همیشه رنگ سبز زیبای خود را دارد در حالی که چمن های طبیعی قهوه ای و زرد رنگ می گردند، متعجب می شوید.
دلیل این امر این می باشد که چمن مصنوعی در طول پروسه ساخت در برابر اشعه های UV تثبیت و پایدار می شود و به همین دلیل می تواند رنگ خود را ثابت نگاه دارد.
تثبیت اشعه های UV از محو شدن رنگ چمن مصنوعی جلوگیری می کند. پیشنهاد می شود برای خرید چمن مصنوعی در بوشهر، نوعی را انتخاب کنید که تست و بررسی های سرسختانه ای را برای مقاومت در برابر اشعه های UV نور خورشید و عدم تغییر رنگ پشت سر گذاشته باشد.  به این منظور می توانید از شرکت و فروشنده مورد نظر خود بخواهید گارانتی عدم تغییر رنگ چمن مصنوعی را به شما نشان دهند.
به یاد داشته باشید بسته به این که چه نوع چمن مصنوعی را خریداری می کنید و چقدر در معرض عبور و مرور قرار دارد، می توانید انتظار داشته باشید که چمن‌هایتان بیش از 10 سال سبز و زیبا باقی بمانند.


مواد تشکیل دهنده مقاوم که برای ساخت چمن های مصنوعی به کار می رود
چمن های مصنوعی از پلی پروپیلن، پلی اتیلن و نایلون ساخته می شوند. این مواد به طور خاصی در پروسه ساخت چمن مصنوعی  به دلیل دوام و مقاومت بالا در برابر آسیب هایی مانند سوراخ شدن، پاره شدن، ساییده شدن، شکافته شدن و از همه مهم‌تر محو شدن به کار می رود.
حتی اگر چمن مصنوعی شما به طور مداوم در برابر نور خورشید در طول روز قرار بگیرد، اصلا تغییری در رنگ آن ایجاد نمی شود. پروسه ساخت این محصول با دقت فراوان انجام می گردد تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی در برابر تردد و رفت و آمد، حرارت بالا و نور مستقیم خورشید مقاوم است. به این ترتیب علی رغم قرارگیری چمن مصنوعی در برابر این عناصر، نه محو می شود و نه ترک بر می دارد و نه تغییری در ظاهر آن ایجاد می گردد.


آماده هستید با چمن مصنوعی تغییر بزرگی در فضای سبز خود ایجاد کنید؟
اولین چیزی که هنگام خرید چمن مصنوعی در بوشهر باید به دنبال آن باشید این است که بررسی نمایید آیا شرکت شما ضمانتامه و گارانتی معتبری ارائه می دارد یا خیر. ارائه هر دو مورد نشان می دهد که برند شما به شدت قابل اعتماد است و در صورت بروز هرگونه مشکل پشتیبان شما خواهد بود.

تصمیم تغییر به سمت چمن مصنوعی مطمئنا آسان نیست. در هر صورت با اطلاعات صحیح و درست می توانید به طور کلی درک کنید چرا این تغییر از چمن طبیعی به چمن مصنوعی برای محیط زیست مفید است و در هزینه ها شما صرفه جویی می کند. در نهایت این تنها زیبایی ظاهر چمن ها نیست که می تواند دکوراسیون داخلی و خارجی منزلتان را خارق العاده نشان دهد، بلکه شما به این وسیله مسئولیت خود را در قبال سیاره زمین نیز انجام می دهید.

 

نظرات