بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در چابهار

خرید چمن مصنوعی در چابهار
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/07/11 0 نظر

چمن مصنوعی در صنعت املاک و مستغلات روز به روز توجه بیشتری را به دست می آورد و این موضوع تماما به دلیل زیبایی، به صرفه بودن و صرفه جویی در مصرف آب این محصول می باشد. تمامی این موارد به طور غیر مستقیم موجب فروش بهتر ملک و خانه شما می شود.
هیچ رابطه مستقیمی بین نصب چمن مصنوعی و افزایش قیمت ملک وجود ندارد، اما در هر صورت در صنعت املاک و مستغلات این موضوع رایج و اثبات شده است که وجود فضای سبز با چمن مصنوعی می تواند بازاریابی و میزان به فروش رفتن ملک و خانه را ساده تر کند. این موضوع موجب می شود تا ملک شما از مابقی ملک های مشابه، یک و سروگردن بالاتر باشد که به معنی فروش سریع تر و با قیمت بهتر می باشد.

خرید چمن مصنوعی در چابهار
 

اگر در شهر چابهار در استان سیستان و بلوچستان زندگی می کنید و می خواهید برای ویلا و ملک خود فضای سبزی را تدارک ببینید که دردسرها و مشکلات چمن های طبیعی را ندارد، چمن مصنوعی تنها راه حل کاربردی و کارآمد در نظر گرفته می شود.


خرید چمن مصنوعی در چابهار
گروه چمن سرا به عنوان عرضه کننده ممتاز چمن های مصنوعی در بازار ایران و خاورمیانه توانسته است تا پروژه های فضای سبز متعددی را انجام دهد که متعلق به مشتریان با نیازها و خواسته های گوناگون و مختلف بوده است. به این ترتیب هموطنان ساکن شهر چابهار نیز می توانند با تماس با تیم متخصص چمن سرا، بهترین نوع این محصول را برای خود انتخاب کنند و آن طور که می خواهند به نحو احسنت از چمن های سبز خود نهایت استفاده را ببرند.


چرا چمن مصنوعی انتخاب خوبی برای بهبود ارزش بازاریابی خانه و ملک شما می باشد؟


1.زیبایی چمن مصنوعی
چمن مصنوعی آن محصولی نیست که سالها پیش وجود داشت و در زمین های ورزشی به کار می رفت. تکنولوژی های جدیدی در ساخت این محصولات به کار رفته است که آن ها را تا حد قابل توجهی شبیه به چمن های طبیعی کرده است تا حدی که حتی حیوانات خانگی نیز متوجه تفاوت آن ها نمی شوند.
این پیشرفت تکنولوژی دلیلی است که چرا خرید چمن مصنوعی در چابهار به جای چمن های طبیعی بسیار محبوب شده است.
سایه رنگ های متعددی از چمن مصنوعی وجود دارد و شما می توانید انواع الیاف کوتاه و بلند چمن مصنوعی را بیابید که حتی می توانند با هم میکس شوند و نمایی از چمن های طبیعی تری را آشکار کنند. این محصول در تمام طول سال سبز باقی می ماند و به اندازه کافی مقاوم است که در برابر َشرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند. هم چنین روش خوبی برای کنترل علف های هرز می باشد.

 
2. هزینه و مخارج چمن مصنوعی
در حالی که خرید چمن مصنوعی در چابهار یک سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می آید، هزینه هایی که در عرض 10 سال یا بیشتر از طول عمر چمن مصنوعی صرفه جویی می کنید، واقعا ارزشش را دارد. شما دیگر به هرس کردن، خرید تجهیزات مراقبت از چمن ها و یا رسیدگی به حیاط نیاز ندارید و به این ترتیب بابت این موارد از جیب هزینه نمی کنید.
بنابراین خرید مواد شیمیایی برای از بین بردن علف های هرز، کودهای شیمیایی و بسیاری از آفت کش ها نیز از میان برداشته می شود.
چمن مصنوعی شما حداقل 10 سال طول عمر دارد، از این رو می توانید به مرور زمان از سرمایه گذاری سود به دست بیاورید و هزینه اولیه را به راحتی جبران کنید.
پس انداز کردن مبلغ قبوض آبی که باید پرداخت می کردید را نیز به این ترکیب اضافه کنید.
صرفه جویی در هزینه ها می تواند به اندازه کافی برای خریداران جذاب باشد تا بهتر و سریع تر راضی شوند که ملک شما را خریداری نمایند و آن جا را بسیار جذاب و شیک و بی دردسر تلقی می کنند.
از طرف دیگر ساعاتی که مردم برای چمن‌هایشان وقت می گذرانند، حالا می تواند صرف لذت بردن در کنار اعضای خانواده شود. برای برخی از خریداران این موضوع نیز یک عامل اساسی است که موجب می شود تا پای معامله بروند.


3. صرفه جویی در مصرف آب
منابع آبی در چابهار به عنوان یک منطقه گرم و خشک، از ارزش بالایی برخوردار می باشد. صرفه جویی در مصرف آب نیز بسیار اهمیت دارد و بسیاری از مسئولان نیز دستورالعمل هایی را برای نصب اقدامات حفاظتی که موجب کاهش مصرف آب در ساختمان های جدید می شود را تعیین کرده اند.
چمن مصنوعی روش عالی است تا قوانین و مقررات دولتی در این زمینه رعایت شود، زیرا به هیچ آبیاری نیاز ندارد. برخی از شهرها حتی انگیزه هایی را در قالب جایزه و پاداش برای صاحبخانه ها در نظر می گیرند تا به سراغ نصب چمن مصنوعی بروند.
با خرید چمن مصنوعی در چابهار نه تنها ارزش ملک خود را بالا می برید، بلکه خانه ای مجهز به فضای سبزی دارید که طبق قوانین وضع شده می باشد. این موضوع حتی روی راحت فروش رفتن آن نیز تاثیر بسزایی می گذارد.

 

آیا چمن مصنوعی لکه می شود و رنگ آن محو می گردد؟
برخی مردم نگران این هستید که چمن های مصنوعی آنها به مرور زمان لکه شود و رنگ آن محو گردد. در حالی که این نگرانی قابل درک است، اما چمن مصنوعی محصول به طرز باورنکردنی بادوام است که مستعد لکه شدن و رنگ پریدگی نیست.
حقیقت این است که چمن مصنوعی در تمام تک تک روزهای سال حتی در سخت ترین آب و هوا بسیار عالی و شگفت انگیز به نظر می رسد. هم چنین چمن مصنوعی به نگهداری و رسیدگی هایی مانند هرس کردن و کار با مواد شیمیایی هم چون کودها و سموم دفع آفات نیازی ندارد.

مقاومت چمن های مصنوعی در برابر لکه شدن و رنگ پریدگی به دو عامل مربوط می شود:


1.مواد به کار رفته در ساخت چمن ها
زمانی که برای خرید چمن مصنوعی در چابهار اقدام می کنید، مشاهده می کنید که این محصولات اساسا از نایلون و پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته می شوند، البته مواد دیگری نیز وجود دارند که موجب دوام بالای چمن ها می گردند. بر این اساس، چمن های مصنوعی شما پاره و ساییده نمی شوند و حیوانات خانگی نمی توانند آن را حفر کنند و یا خراش بدهند. این مواد دقیقا برای جلوگیری از لکه شدن چمن های مصنوعی نیز به خوبی عمل می کنند.
موادی که در ساخت چمن های مصنوعی به کار رفته است اجازه ورود مایعات به داخل الیاف را نمی دهد. برخی از مایعات و مواد دیگر نیز در صورت لکه کردن الیاف به سادگی با آبپاشی ساده از بین می روند و هرگز هیچ لکه ماندگاری بر جای نمی گذارند.


2. مراقبت در برابر آفتاب
بهتر است نوعی از چمن مصنوعی را انتخاب کنید که دارای تثبیت کننده UV در ترکیب خود باشد تا جلوی محو شدن و رنگ پریدگی آن گرفته شود. چنین چمن هایی ممکن است در طول یک دهه فقط حدود 8 درصد رنگ پریده شوند.
این تثبیت کننده ها بعد از ساخته شدن الیاف چمن مصنوعی، به آن ها افزوده می گردند، به این ترتیب بخشی از سیستم چمن مصنوعی به شمار می روند که با آب باران و شستشو از بین نخواهند رفت.

چنانچه هنوز تمایل دارید راجع به مزایای بی شمار چمن مصنوعی بدانید بشما پیشنهاد می شود به مقاله فواید چمن مصنوعی چیست؟ سری بزنید و با مطالعه آن یک خرید به صرفه و مطمئن داشته باشید.


کارهایی که می توانید برای محافظت از چمن‌هایتان انجام دهید
مواردی وجود دارد که به عنوان یک صاحبخانه می توانید برای محافظت از سرمایه گذاری تان انجام دهید.
•    اولین و مهمترین نکته این است که دستورالعمل هایی که به شما توسط مرکز خرید چمن مصنوعی در چابهار ارائه شده است تا از چمن های خود نگهداری کنید، مو به مو رعایت کنید.
•    دومین موردی که باید انجام دهید این است که چمن مصنوعی خود را بشویید. در حالی که چمن مصنوعی مانند چمن های طبیعی نیازی به آبیاری ندارد، اما باید به خوبی شسته شود تا جلوی لکه شدن و رنگ پریدگی آن گرفته شود. این موضوع مخصوصا اگر در منطقه گرم و با گرد و غبار زندگی می کنید، بیشتر صدق می کند. آبپاشی و شستشوی های گاه به گاه، گرد و غبار انباشه شده روی چمن ها را می شوید و آن ها را تازه و باطراوت نشان می دهد.
•    هم چنین مطمئن باشید که به محض دیدن هرگونه آشغال و مواد اضافه، آن ها را جمع آوری می کنید. شاخه و برگ های درختان در صورت انباشته شدن، به سختی جمع می شوند. بقایای غذا یا بسته بندی ها و جعبه های خوراکی بچه ها روی چمن ها نیز نمای حیاط شما را نامرتب نشان می دهند.

•    هم چنین بسیار اهمیت دارد تا اثاثیه و وسایل سنگین مانند مبلمان و میز و صندلی را روی چمن ها جابجا کنید، در غیر این صورت اگر به مدت زمان طولانی در آن جا باقی بمانند، چمن مصنوعی را فشرده می کنند و فرورفتگی هایی را در آن بخش ها ایجاد می نمایند. از طرف دیگر، چمن مصنوعی به این ترتیب به طور یکنواخت در معرض نور خورشید قرار نمی گیرد، در نتیجه ممکن است تاثیر این اتفاق در دراز مدت قابل توجه باشد.


کلام آخر
دلایل خوب بسیاری وجود دارد که چرا باید به خرید چمن مصنوعی در چابهار فکر کنید. اگر می خواهید لذت بیشتری را تجربه کنید و در یک محیط سرسبز، زندگی خود را گذران کنید و خیالتان بابت فروش سریع و با قیمت بهتر ملکتان راحت باشد، چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود به شمار می رود.
چمن مصنوعی بادوام با نیاز به نگهداری کم می تواند انتخاب عالی برای بهبود محوطه سازی شما در نظر گرفته شود. این محصول سال های سال به نظر سبز و شاداب می رسد و موجب کاهش هزینه های شما در دراز مدت می گردد.

 

نظرات