بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در گیلان

خرید چمن مصنوعی در گیلان
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/31 0 نظر

زمانی که به دنبال یک راه حل ساده و بدون نیاز به مراقبت زیاد در استان گیلان هستید تا فضای بیرونی خانه خود را متحول کنید، چمن مصنوعی یک راه‌حل عالی به شمار می رود. هم چنین به این ترتیب هنگام تعیین نوبت هرس کردن چمن ها با اعضای خانواده درگیر نمی شوید ☻.

خرید چمن مصنوعی در گیلان
 

 

گروه چمن سرا به عنوان مرکز معتبر و مدرن خرید چمن مصنوعی در گیلان، چمن هایی را ارائه می کند که مطابق با آخرین ترندهای روز دنیا می باشند. برای این که چمنی را انتخاب کنید که از هر جهت مناسب شرایط آب و هوای استان گیلان باشد، تیم متخصص چمن سرا در هر روز از هفته آماده پاسخگوئی به سوالات شما و ارائه مشاوره می باشد تا بتوانید به وسیله چمن مصنوعی رویای سبزتان را به واقعیت تبدیل کنید.

 

درباره چمن مصنوعی چه می دانید؟
اینکه فقط بخواهید به فکر جایگزین چمن طبیعی با هر چیزی که به فکرتان می رسد باشید، اصلا کافی نیست و حتما باید حساب شده عمل کنید. واقعیت هایی درباره چمن مصنوعی وجود دارد که ممکن است از آن ها بی اطلاع باشید، واقعیت هایی که قبل از خرید کردن باید بدانید. آماده اید تا شگفت زده شوید؟

 

1.چمن مصنوعی همیشه سبز نیست
آیا دوست دارید اندکی از چمن های کلاسیک سرسبز و پرپشت دور شوید؟ آیا به این فانتزی فکر می کنید که چمن های آبی تر و بنفش تر را امتحان کنید؟ صورتی چه طور؟ شما می توانید هنگام خرید چمن مصنوعی در گیلان، هر رنگی که دوست دارید اعم از صورتی، خاکستری، قهوه ای، قرمز، فیروزه ای و غیره را سفارش دهید. چمن مصنوعی این جا است تا مطابق با خواسته شما و به هر شکل و رنگی که دوست دارید، دنیایتان را رنگی کند.
فقط لحظه ای چشمان خود را ببندید و به چمن های صورتی در حیاط و حتی تراس و بالکن و روف گاردن خود فکر کنید که چقدر می تواند موجب متمایز به نظر رسیدن چشم انداز شما بین همسایگان و دور و اطراف شود.


 

2. چمن مصنوعی در شکل ها و سایه های مختلف رنگ سبز
در حالی که بیشتر چمن های مصنوعی سبز به نظر می رسند، اما اگر دقیق تر و نزدیک تر به آن ها بنگرید، متوجه می شوید که انواعی از رنگ سبز در آن ها دیده می شود. هر چمنی دارای الیافی است که ترکیبی از سایه های مختلف سبز را در خود دارد. برخی از محصولات حتی دارای ترکیب قهوه ای و سبز هستند تا دقیقا مشابه با چمن های طبیعی به نظر برسند.
هم چنین هنگام خرید چمن مصنوعی، با شکل ها و ارتفاع های گوناگونی رو به رو خواهید شد. هر شکل الیاف برای یک هدف خاصی طراحی شده است و تاثیر متفاوتی روی چمن های شما دارد. پس با هدف انتخاب کنید تا همان نتیجه ای را به دست بیاورید که انتظار دارید.

 

3. چمن مصنوعی قابل استفاده برای مناطق پر بارش
شاید چمن مصنوعی راه حل مناسبی برای بخش هایی باشد که آب و هوای خشک و بیابانی دارد، اما با خرید چمن مصنوعی در گیلان متوجه می شوید که حتی در برابر بارش های سنگین و مداوم نیز به خوبی مطابقت می یابد.
چمن مصنوعی می تواند نسبت به چمن طبیعی، آب باران را بهتر و با سرعت بیشتری فیلتر کند و از این رو خیلی سریع تر هم خشک می گردد. هم چنین باران هیچ گل و لایی روی چمن مصنوعی بجای نمی گذارد. به این ترتیب می توانید بعد از باران، روی چمن ها غلت بخورید و دراز بکشید (البته به محض این که خشک شد) و از لباس هایی که گلی و کثیف نشده اند شگفت زده شوید.
اگر ورزش می کنید، اینجا هنوز هم محل مناسبی برای تمرین کردن شما است، شاید با بدنی پر از عرق داخل منزل شوید، اما خبری از سر و صورت کثیف و گلی نمی باشد.

 

4. می توانید هر جا که دوست دارید چمنزار داشته باشید
آیا می خواهید از فضای سبز در خانه خود لذت ببرید اما حتی بالکن و محوطه هر چند کوچکی در حیاط خود ندارید؟ چمن مصنوعی به خوبی با گیاهان گلدانی و اثاثیه مطابقت می یابد، از این رو می تواند در داخل خانه و ویلا نیز به کار رود. حتی شما می توانید چمن مصنوعی را در بخش هایی که امکان رشد هیچ گیاهی وجود ندارد نصب کنید و از بعیدترین مکان خانه خود یک فضای سبز جذاب بسازید.

 

5. نیاز به نگهداری کم، نه هیچ گونه نگهداری
شاید تمیز کردن چمن مصنوعی مدت زمان کمتری نسبت به چمن طبیعی به طول بیانجامد، اما بدون شک نمی توانید آن را به حال خود واگذار کنید. شما هنوز هم باید از شر آشغال ها و زباله هایی که از اطراف روی آن ریخته شده است، خلاص شوید.
مطمئنا هنگام خرید چمن مصنوعی در گیلان، فروشندگان به شما تذکر می دهند که اگر قرار است در مسیرهای پر رفت و آمد چمن را نصب کنید، بهتر است هر چند وقت یک بار الیاف آن را شانه بزنید تا چیزی از ظاهر زیبای آن کم نشود.

 

6. ترافیک و چمن
نوعی از چمن مصنوعی که باید انتخاب کنید به این بستگی دارد که محل مورد نظر در طول روز چه میزان تردد پاها را متحمل می شود. به طور مثال اگر می خواهید آن را در زمین بازی کودکان و حتی حیوانات خانگی نصب کنید، شما باید نوع سرسخت و مقاوم چمن را برگزینید که بتواند قابلیت ارتجاعی الیاف خود را در برابر ترافیک سنگین نیز حفظ نماید.
البته چمنی که انتخاب می نمایید، بافت آن را نیز مشخص می کند. به طور مثال زمین بازی کودکان نیاز به الیاف نرم و لطیف و باریک تری دارد که بسیار راحت احساس می شود و زمین حیوانات خانگی نیز نیاز به الیاف قدرتمندتر دارد.

 

7. فقط بحث چمن مصنوعی نیست، پای مواد اینفیل نیز در میان است
مواد اینفیل موجب طبیعی دیده شدن و احساس شدن چمن های مصنوعی می شود. این مواد در لایه بالایی چمن ها قرار می گیرند و به حفظ حالت ایستاده الیاف کمک می کنند و موجب می گردند خیلی سریع به جای اول خود باز گردند، زیرا در اثر فشار و سنگینی ممکن است تخت و خوابیده شوند.


8. در عرض چند ثانیه خنک می شود
شاید عده ای با خرید چمن مصنوعی در گیلان موافق نباشند، دلیل آن هم فقط به شرایط آب و هوایی حاکم در این استان باز می گردد، اما این موضوع کاملا اشتباه است، زیرا اگر شما چمن مصنوعی باکیفیتی را خریداری کنید، به قدری از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است که اصلا به هیچ نگهداری مداومی نیاز ندارد تا سرحال و شاداب به نظر برسد، فرقی هم ندارد که در تابستان و زمستان، چقدر آب و هوا سخت و آزار دهنده می شود.
در هر صورت گاهی آب و هوای استان گیلان مخصوصا از تیرماه تا اوایل شهریور ماه، دمای هوا به شدت بالا می رود و رطوبت هوا به بالاترین میزان خود می رسد. شاید به همین دلیل از قدم زدن روی چمن مصنوعی مانند هر سطح دیگری احساس آرامش نکنید، به این ترتیب پیشنهاد می شود تا مقداری آب روی چمن اسپری کنید تا در عرض چند ثانیه دمای آن کاهش یابد.


9. سال ها ماندگاری دارد
عمر چمن های طبیعی در صورتی که به طور متناسب نگهداری و رسیدگی شوند، بین 7 تا 10 سال خواهد بود، اما چمن مصنوعی با کمترین میزان نگهداری و حتی با وجود ترافیک و تردد بالا، می تواند تا 20 سال دوام و ماندگاری داشته باشد.
آیا می توانید سطحی به جز چمن مصنوعی را با این مزیت های شگفت انگیز که نمادی از طبیعت بوده و از مقاومت بسیار قابل توجهی برخوردار می باشد، بیابید؟

 
 

توصیه هایی برای حفظ و افزایش ماندگاری چمن مصنوعی در استان گیلان:
●    آدامس و هر ماده چسبنده ای را از چمن مصنوعی خود دور کنید
●    اسکوترهای برقی، وسایل نقلیه موتوری را نیز نباید روی چمن مصنوعی استفاده کنید
●    به طور مکرر شاخه برگ ها اطراف را از روی چمن جمع آوری کنید تا همیشه سطح آن تر و تمیز باشد
●    مواد قابل احتراق مانند فشفشه، ترقه، گودال آتش و سیگار نباید نزدیک به چمن مصنوعی بوده و  یا با آن تماس داشته باشند
●    اثاثیه با پایه های نوک تیز و برنده نیز نباید روی چمن مصنوعی قرار بگیرند
●    استفاده از مواد شیمیایی قوی مانند وایتکس روی چمن مصنوعی را از ذهن خود دور کنید. تنها آب و صابون برای از بین بردن لکه های سرسخت کافی است.


کدام مرکز خرید چمن مصنوعی در گیلان مناسب است؟
شما باید به آن شرکت و مرکزی اعتماد کنید که اطلاعاتشان در این زمینه بالا می باشد و می توانند درباره تمام انواع چمن ها و خصوصیات منحصر به فرد و کاربردهای ویژه شان به شما به خوبی توضیح دهند.
یک فروشنده ساده که از هیچ چیز خبر ندارد مسلما نمی تواند به شما کمک کند تا انتخاب و تجربه خوبی از خرید چمن مصنوعی داشته باشید.


نتیجه
تا به این جا واقعیت های شگفت انگیزی را درباره چمن مصنوعی متوجه شده اید. حالا باید ببینید که کدام یک از انواع این محصول، انتخاب بهتری برای شما می باشد.
استان گیلان با آن همه طبیعت های بکر و بی نظیر خود مطمئنا هر کسی را ترغیب می نماید که تمام تلاش خود را بکند تا حیاط و باغ خانه و ویلای خود دست کمی از آن ها نداشته باشد. اما این را به یاد داشته باشید که آن فضاهای سبز خدادادی  نیاز به نگهداری هیچ کس ندارند و به هر شکل که باشند زیبا به نظر می رسند، اما چنین چیزی در محیطی که زندگی می کنید نمی تواند امکان پذیر باشد و دردسرهای زیادی برای شما به همراه دارد.
چمن مصنوعی یک محصول سبز بسیار عالی می باشد تا بتوانید به وسیله آن طبیعت را به خانه خود بیاورید اما دردسرهای آن را پشت در جا بگذارید.

نظرات