بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

چمن مصنوعی برای پارکینگ

چمن مصنوعی برای پارکینگ
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/14 1 نظر

همان طور که می دانید، شما می توانید چمن مصنوعی را تقریبا در همه جا و هر مکانی نصب کنید. 
گروه چمن سرا به عنوان تولیدکننده چمن مصنوعی، مدت ها است که با محصولات خود موجب جذاب و زیبا و سرسبز شدن باغ ها، حیاط ها، بالکن ها، زمین های بازی و خیلی از بخش های دیگر شده است، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که از چمن مصنوعی برای پارکینگ خود استفاده کنید؟

چمن مصنوعی برای پارکینگ

همان طور که می دانید، شما می توانید چمن مصنوعی را تقریبا در همه جا و هر مکانی نصب کنید. 
گروه چمن سرا به عنوان تولیدکننده چمن مصنوعی، مدت ها است که با محصولات خود موجب جذاب و زیبا و سرسبز شدن باغ ها، حیاط ها، بالکن ها، زمین های بازی و خیلی از بخش های دیگر شده است-

اما آیا تا به حال فکر کرده اید که از چمن مصنوعی برای پارکینگ خود استفاده کنید؟
اگر پاسختان خیر است، باید بدانید که شما تنها نیستید. بسیاری از مردم شاید حتی فکرشان به استفاده از این محصول در محلی که ماشین های خود را پارک می کنند، نرسیده باشد. اما این موضوع به این معنی نیست که نمی توانید از مزیت های چمن مصنوعی در این مکان استفاده کنید. اگرچه توصیه نمی شود از چمن مصنوعی مستقیما در مسیر تردد ماشین ها استفاده کنید، اما هنوز هم می توانید به نحو دیگر از این محصول پرکاربرد و زیبا استفاده نمایید. 

 

 

محوطه پارکینگ خود را مشخص کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که محلی که ماشین، موتور سیکلت سایر لوازم نقلیه خود را پارک می کنید و هر جای دیگری که احتمالا تردد ماشین ها زیاد است را مشخص نمایید. وقتی متوجه شدید که محوطه پارک ماشین شما در کجا قرار دارد، حالا بیشتر می توانید به به طراحی و تزئین آن فکر کنید. 
چیزی که برای جدا کردن چمن مصنوعی از محل پارک ماشین با سایر بخش ها توصیه می شود، استفاده از سیستم جدول بندی مناسب است. نه تنها این امر به طور کامل محلی که می توانید ماشین خود را پارک کنید را واضح و آشکار می کند، بلکه به زیبا تر دیده شدن فضای سبز در این محل نیز کمک می نماید.
به طور مثال جدول های سیمانی یا بلوکی می توانند انتخاب خوبی برای چمن مصنوعی پارکینگ شما باشند. 


گزینه دیگر پرچین های کوتاه چوبی است که هماهنگی بسیار زیبایی را با رنگ سبز چمن مصنوعی ایجاد می کنند. برخی افراد نیز از سنگ های تزئینی به این منظور استفاده می کنند که طبیعی بودن محیطی که در پارکینگ خود ایجاد کرده اند را دو چندان می کنند.
پیشنهاد خلاقانه دیگر این است که از چمن مصنوعی بین سنگی به کار ببرید که هم بتوانید از سبز بودن آن استفاده کنید و هم از خشک و بی روح بودن محیط پارکینگ خود بکاهید. برای این کار نیاز به نصب موزاییک ها و یا سنگ فرش هایی دارید که در میان آن ها چمن مصنوعی استفاده شده است. به این ترتیب چمن مصنوعی نیز خیلی در معرض تردد و تماس مستقیم با لاستیک قرار نمی گیرد و دوام و ماندگاری آن نیز افزایش می یابد. 

یکی از بهترین و زیباترین گزینه ها برای پارکینگ چمن بین موزاییک است که انواع مختلف دارد برای اطلاع از قیمت این نوع چمن به مقاله قیمت چمن مصنوعی بین موزاییک سری بزنید .

 

 

چمن مصنوعی برای پارکینگ برای محیط زیست بهتر است

چمن مصنوعی موجب کاهش جریان مایعاتی می شود که ممکن است مواد سمی را به سیستم آب وارد کنند. 
با استفاده و نصب چمن مصنوعی برای پارکینگ، آب و مایعات دیگر مستقیما به زمین جذب نمی شوند و یا با آن تماس ندارند. به طور مثال، هر روغنی که ممکن است از ماشین شما نشت کند، احتمال کمتری دارد که توسط آب باران شسته شود و به منابع آبی زیرزمینی راه پیدا کند که در این صورت نیازمند پروسه و انرژی بیشتری برای از بین بردن مواد سمی می باشد. 
با وجود چمن مصنوعی که با فوم نفوذپذیر مناسبی همراه است، موجب می شود تا هر آب و مایعاتی ابتدا با آن برخورد داشته باشد و سپس به زمین اصلی می رسد. این امر باعث می گردد تا مواد شیمیایی مضر کمتری به زمین و سیستم های آبی راه یابد. 

 

 

رسیدگی کمتر و دوام بالاتر

چیزی که بیش از همه صاحبخانه ها را مجاب به استفاده و نصب چمن مصنوعی برای پارکینگ می کند این است که نیاز به رسیدگی و محافظت بسیار پایینی در مقایسه با چمن طبیعی دارد. 
به این دلیل است که گروه چمن سرا در زمینه محوطه سازی و ایجاد تغییرات چشمگیر در بعید ترین بخش های خانه بسیار مشهور می باشد، به گونه ای که این روزها صاحبخانه ها کمتر تمایل به استفاده از کفپوش های سیمانی سنگی و آسفالتی برای پارکینگ خود دارند. 
اگر نمی خواهید زحمت استفاده از دستگاه های چمن زن را به خود بدهید و یا در روزهای گرم سال بیش از هر زمان دیگر مراقب آبیاری و جلوگیری از آسیب دیدن آن توسط نور خورشید باشید، بهتر است به استفاده از چمن مصنوعی برای پارکینگ خود فکر کنید.
استفاده از چمن طبیعی با تمام مراقبت ها باز هم موجب می شود تا هنگام باران گل و لای و کثیفی هایی به وجود بیاید که این امر برای لاستیک ماشین ها فاجعه بزرگی به شمار می رود و همه جای حیاط و پارکینگ را کثیف می کنند. هم چنین وجود چنین منظره بهم ریخته ای برای پارکینگ هایی که جلوی خانه قرار دارند، منظره بد و ناخوشایند را ایجاد می کند. 
با استفاده از چمن مصنوعی برای پارکینگ خود می توانید چشم انداز منزل خود را زیباتر و هیجان انگیز تر کنید که مطمئنا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند، بدون این که در اثر بارندگی وضعیت نابسمانی را به وجود بیاورد.

 

 

نصب چمن مصنوعی حرفه ای در پارکینگ

برای این که بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید، پیشنهاد می شود که از تیم مجربی برای این کار استفاده کنید. تیم مجرب گروه چمن سرا می توانند به سرعت و به بهترین نحو ممکن چمن مصنوعی را برای پارکینگ شما نصب نمایند و به این ترتیب همه چیز را برای داشتن یک محیط و سطح تمیز و مرتب برای پارک ماشین های تان فراهم می کنند. 
شما می توانید با این کادر مجرب برای انتخاب نوع چمن مصنوعی، بهترین محل نصب آن، مراقبت های لازم و خیلی از موارد دیگر مشورت کنید.

با نصب حرفه ای و بدون مشکل این محصول می توانید از مزیت های بی شمار آن بهره مند شوید و سال های سال از آن استفاده کنید، بدون این که حالت و شکل اصلی خود را از دست بدهند. 
چمن مصنوعی برای پارکینگ مزیت های بسیاری نسبت به سطح آسفالتی و سیمانی دارد. به طور مثال، نه تنها از نظر دوام و ماندگاری بهتر از آسفالت و سیمان می باشد، بلکه هزینه کمتری دارد، سازگار با محیط زیست است، نیاز به رسیدگی کمتری دارد و هم چنین زمانی که می خواهید آن را تزئین کنید، دست شما را برای ارائه ایده های خلاقانه باز می گذارد.
نفوذ پذیر بودن چمن مصنوعی مزیت بزرگ و قابل توجه دیگری است که می توانید مانع آبگرفتگی در محل پارک و تردد خودروهای تان شود. از این رو خطر لغزندگی کمتری برای لاستیک ماشین ها به وجود می آید. 
از همه مهم تر وجود سطوح سیمانی و آسفالتی در پارکینگ، محیط بی روحی را ایجاد می نماید که جذابیت چندانی ندارد. اما زمانی که خلاقیت را با چمن مصنوعی همراه کنید، می توانید محیط سبز و زیبایی را در پارکینگ خانه خود مهیا کنید که نه تنها فضای موجود را شاداب و باطراوت نشان می دهد، بلکه ارزش ملک تان را نیز بالا می برد. 
سطوح سختی مانند آسفالت یا سنگ فرش ها فقط ما را به یاد کوچه و خیابان های در سطح شهر می اندازند. از این رو حتما باید این بخش از خانه شما با فضای شهری تفاوت داشته باشد.  

بنابراین، این فقط جنبه زیبا و جذاب بودن چمن مصنوعی نیست که آن را تبدیل به انتخاب شگفت انگیز برای پارکینگ ها نموده است، بلکه به دلیل این که دردسر کمتری دارد، می تواند نظر هر صاحبخانه ای را به خود جلب نماید. 
پس درنگ نکنید و اجازه دهید محل پارک خودروهایتان نیز مانند سایر بخش های خانه تان بی نظیر باشد. واقعا ارزشش را دارد تا از جای جای خانه خود برای ایجاد محیطی شاد و حیرت انگیز استفاده کنید.  

نظرات

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۵۰۱
پاسخسلام.. ممنون بابت مطالب عالیتون.امیدوارم موفق باشید